Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno VT eismo stebėjimas

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
    Nesamonė.
    2h stovėjau lietuje ir jo laukiau, o 37 6 grafiku dirba 833.
    Aš nekaltas, kad autobusas sugedo . Tam yra Kvt.lt realaus laiko sistema

Parašė kazhkas Rodyti pranešimą
    Šiandien ryte 21 maršrutu važiavo 803. Čia koks dieną pavėlavęs Kauno Autobusų pajuokavimas ar ką?
    Tiesiog taip buvo priskirtas autobusas dėl valandų , nes toks grafikas kur dirba tik beveik 5h yra tik vienas ir 21ame , o po pietų gali būti kaip rezervas, profilaktika ar techninė apžiura.
    Paskutinis taisė Gintaras663; 2015.04.02, 20:36.

Comment

Parašė Mettal Rodyti pranešimą
      Nu tikrai man sunku patikėti, kad čia gali apsisukti toks ilgas autobusas - https://goo.gl/maps/wuJ59
      Na paprastas dvigubas arba triasis be problemu sukinejasi, o sito teigia, kad dar geresnis issisukimas, tai va...

Comment

Parašė kazhkas Rodyti pranešimą
        Šiandien ryte 21 maršrutu važiavo 803. Čia koks dieną pavėlavęs Kauno Autobusų pajuokavimas ar ką?
        Kartais dirba 21 vienpamaininiu grafiku ilgi autobusai.

Comment

Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
          Na paprastas dvigubas arba triasis be problemu sukinejasi, o sito teigia, kad dar geresnis issisukimas, tai va...
          Kad triašis ar paprastas dvigubas apsisuka aš tikiu. Juk kažkaip šitiek metų važinėja :) Galbūt jis ir gerai sukasi, bet jam vis tiek pilnam apsisukimui reikės didesnės aikštelės.
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

Comment

Kad triašis ar paprastas dvigubas apsisuka aš tikiu. Juk kažkaip šitiek metų važinėja :) Galbūt jis ir gerai sukasi, bet jam vis tiek pilnam apsisukimui reikės didesnės aikštelės.
            Manevringumas gatvėse ir apsisukimo spindulys dvi skirtingos transporto priemonės eksploatacinės savybės. Ilgesniam autobusui reikalingas didesnis apsisukimo spindulys.

Comment

Tai sakau, kad be problemu, sociai dar lieka vietos:) sitam gal bus sunkiau, bet vairuotojai juk profai, na bus matyt. Jei kam idomi mano nuomone, tai as nematau reikalo iki Romainiu triguba autobusa varinet. Reikia pabaigt galu gale sita nesamone, kaip vienas pagrindiniu Silainiu autobusu marsutu aptarnauja miesto pakarascius kaip Romainiai ar Neveronys.

Comment

Parašė Raivo Rodyti pranešimą
                Manevringumas gatvėse ir apsisukimo spindulys dvi skirtingos transporto priemonės eksploatacinės savybės. Ilgesniam autobusui reikalingas didesnis apsisukimo spindulys.
                Aš tai ir turėjau omenyje :)

Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                Tai sakau, kad be problemu, sociai dar lieka vietos:) sitam gal bus sunkiau, bet vairuotojai juk profai, na bus matyt.
                Profas ar ne profas, bet tu niekaip neapsuksi autobuso, jeigu jis ten fiziškai negali apsisukti. Nors Google Street View ir "susiaurina" vaizdą, bet vis tiek ta aikštelė yra per maža tokiam autobusui. Domeikava ir Rokai dar pusė bėdos - ten nėra tokių apribojimų kaip čia: namas ir stotelės paviljonas.
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

Comment

Tai gal pažiūrim į duomenis ir reikės mažiau ginčytis? AGG 300: R2=12.5 m; AG 300: R2=11.5 m.

Comment

Šiom dienom pradėta atgaivinti Jelcz 353 po daugiau nei pusę metų stovėjimo.

Comment

Parašė Gintaras663 Rodyti pranešimą
                      Šiom dienom pradėta atgaivinti Jelcz 353 po daugiau nei pusę metų stovėjimo.
                      Tai visdėlto nenurašys?Geros žinios, vistik bus išsaugotas unikalus troleibusas.

Comment

šiandien sugedo 838 (kažkur). Jo vairuotojas dirba ant 219
                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

Comment

Parašė Virtęs pelenais Rodyti pranešimą
                          Degęs 1638... Ir niekada negirdėjau, kad Solariui variklis būtų keistas, o ne atliktas kapitalinis.
                          O kas buvo 647, kad ilgą laiką nevažinėjo?
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

Comment

647 buvo užsidegęs variklis 13ame maršrute , H. ir O. Minkovskių g

Comment

Parašė Virtęs pelenais Rodyti pranešimą
                              Degęs 1638... Ir niekada negirdėjau, kad Solariui variklis būtų keistas, o ne atliktas kapitalinis.
                              632 autobusui buvo sugedes variklis kadangi 647 stovejo patvory todel atiteko jo variklis o kai sutaise varikly atiteko tas variklis 647 autobusui.

Comment

Pagaliau 348 išriedėjo į gatves. Šiandien dirba 5 maršrute.

Comment

Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
                                  Pagaliau 348 išriedėjo į gatves. Šiandien dirba 5 maršrute.
                                  "Škoda 14Tr" Nr. 348 kovo 20 d. po remonto buvo pastatytas į rezervą, jau mėnesis kaip linijoje.

Comment

Nuo šiandien prasidėjo 277 Škodos 14Tr kapitalinis. Rėmai stipriai pažeisti korozijos.

Comment

Važiavau su 330. Keista, kaip galinis stiklas ir visa galinė siena neiškrenta, metalas aplink visiškai sutrūnijęs ir trupa nuo prisilietimo. Apie apimantį estetinį pasigėrėjimo jausmą taip pat verta paminėti.

Comment

tai gi gera dekoracija, kai vairuotojas to troleibuso muzikinio teatro aktorius :)

Comment

Savaitgalį parko teritorijoje užsidegė 733. Plovykloje. Žala nedidelė. Oro žarna, hidraulinė žarna, laidai, galinis stiklas ir kapoto cilindriukai. Užtrumpino laidai ir nesuveikė (?) saugiklis.

Comment

Working...
                                          X