Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tarptautiniai pervežimai autobusais

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Socialinė paslauga čia ne prie ko. Valstybė žadėjo paramą visam verslui. Aišku, kad ne visas gaus paramą. Bet kokiu atveju, viešasis transportas ir aplamai transportas yra viena iš labiausiai nukentėjusių sričių. Priešingai, nei komercinė stambioji žiniasklaida, kuriai, mat reklamos sumažėjo ir ji naglai reikalauja kompensacijų. Priešingu atveju sumaišys su š valdžią... Tiesiog šantažuoja. Deja, kitas verslas taip išsimušti kompensacijų negali.

  Comment


   Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą

   Nors sienos tarp Baltijos valstybių ir atidarytos, tačiau neaišku, ar jau panaikintas ir pervežimų draudimas. Matyt, dėl to vežėjai ir delsia.
   Šiandien buvo panaikintas ir pervežimų draudimas: "Lietuvos, Latvijos ir Estijos užsienio reikalų ministrai Rygoje pasirašė Susitarimo memorandumą, užtvirtinantį atšaukiamus kelionių apribojimus tarp Baltijos šalių kelių, geležinkelių, oro ir jūrų transportu, penktadienį pranešė Užsienio reikalų ministerija."

   Comment


    Didžiausias Baltijos šalyse tarptautinių keleivių pervežimų autobusais vežėjas „Ecolines“ turi gerų žinių keleiviams. Vėl atvėrus Baltijos šalių sienas, bendrovė nuo gegužės 29 d. atnaujins susisiekimą tarp Vilniaus, Rygos ir Talino. Atnaujinti reisai tarp Baltijos valstybių bus vykdomi du kartus per dieną,
    https://www.lrytas.lt/auto/rinka/202...aliu-14969345/

    Comment


     LuxExpress nuo rytdienos, gegužės 22 d. atnaujina reisus Tallinn-Riga, Riga-Vilnius, Tallinn-Vilnius

     Lux Express возобновляет международное автобусное сообщение между столицами Эстонии, Латвии и Литвы
     https://turist.delfi.ee/news/stories...vy?id=89927621

     Comment


      Įdomu, kad reisuose Vilnius-Ryga bilietai parduodami tik pusei visų autobuse esančių vietų, o Ryga-Talinas parduodamos visos vietos, išskyrus keturias priekinės eilės sėdynes už vairuotojo.
      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
      Marsrutai.lt tinklaraštis!
      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

      Comment


       Atnaujinami autobusų maršrutai į Varšuvą, Gdanską, Rygą bei Taliną
       „Eurolines“ vežėjas planuoja atnaujinti tarptautinį keleivių vežimą tarp Kauno ir Rygos nuo birželio 5 dienos. Iš Vilniaus link Rygos, Talino, Varšuvos bei Gdansko autobusai pajudės nuo birželio 15 dienos.
       https://www.lrytas.lt/auto/rinka/202...imis-14982015/

       Comment


        Maršrutai į Lenkiją dar neaišku, ar galės atsinaujinti. Lenkai dar nėra priėmę sprendimo dėl to, ar atidarys sienas nuo birželio vidurio, ar dar palaikys jas uždarytas.
        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
        Marsrutai.lt tinklaraštis!
        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

        Comment


         Tai kad pati ES yra pareiškusi, kad nuo birželio 15 d. vidinės sienos turi būti atidarytos. Aišku, visko dar gali būti, gal ir nukelti datą. Iš kitos pusės, sienas gali atverti, bet palikti kontrolę ant sienos valstybių nuožiūrai. Pavyzdžiui, tikrinti temperatūrą ar atlikti greituosius testus keleiviams... Nors tai brangu, temperatūra, aišku, pigiausia, bet neefektyvi priemonė.

         Comment


          Click image for larger version

Name:	
Views:	1
Size:	67,1 kB
ID:	1803649

          Comment

          Working...
          X