Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

• Mantas95
    replied
    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    Panašu, jog 766 eilinį kartą sugedęs arba trinasi kituose maršrutuose:
    2-am maršrute šiandien dirba vienas iš raudonųjų Manų - 4034. Vienpamaininiu dirba 710, kuris, tikėtina, šiame maršrute dirba ne pirmą dieną
    766 22

Komentuoti:

• ssnaiperis
    replied
    Panašu, jog 766 eilinį kartą sugedęs arba trinasi kituose maršrutuose:
    2-am maršrute šiandien dirba vienas iš raudonųjų Manų - 4034. Vienpamaininiu dirba 710, kuris, tikėtina, šiame maršrute dirba ne pirmą dieną

Komentuoti:

• ssnaiperis
    replied
    Mėginta todėl, nes dauguma grafikų vienos pamainos. O būtent šie Heuliez ir gali atlaikyti arba vienos pamainos grafiką, arba su pertrauka vidury dienos. Ko gero taip bus ir kitomis dienomis, kol bus sustiprintas eismas į kapus

Komentuoti:

• Mantas95
    replied
    Nėra, bet trumpi (1-2 daugiausiai) visuose G yra kasdienybė (tik 4G rečiau).
    ----
    37 taip pat šiandien 2 Heuliezai, 874 ir 869, pastarasis taip pat iš ryto neatlaikė. Įdomiai, kad praktiškai visus Heuliezus buvo mėginta šiandien suleist į 37 bei 63.

Komentuoti:

• Ignalina
    replied
    1g - 3035 trumpas raudonas MAN'as. yra daugiau trumpų?

Komentuoti:

• Mettal
    replied
    63 ankstų rytą buvo kita įdomi kombinacija - 872 + 873. Deja, pastarasis neatlaikė net pirmo reiso iš Žvėryno žiedo: kažkas atsitiko prieš Sėlių ir T. Narbuto g. sankryžą. Galbūt avarija kokia.

Komentuoti:

• Mantas95
    replied

Gal žinoma kurį pakeitė? Ar bonusas prie esamų?
    Ko gero, kad bosusas, nes visi kiti 2TP nuomojami MAN'ai matomi gatvėse, nėra kažkurio dingusio, 446 grįžęs.

Komentuoti:

• ssnaiperis
    replied
    Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
    MAN'as 436 jau dirba, 63 :)
    Gal žinoma kurį pakeitė? Ar bonusas prie esamų?

Komentuoti:

• Mantas95
    replied
    MAN'as 436 jau dirba, 63 :)

Komentuoti:

• Mantas95
    replied
    Parašė denisas Rodyti pranešimą

Patikslinsiu dėl 54 - ten 943 šiandien darbuojasi.
    ir 962

Komentuoti:

• denisas
    replied
    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
    54 AP MANas, nes vis dar skaičiuojami keleiviai. Troleibusų parkas šiandien aptarnauja 21 ir 22.
    Patikslinsiu dėl 54 - ten 943 šiandien darbuojasi.

Komentuoti:

• KAROSA
    replied
    Lapkričio 19 bus paskutinė srautų skaičiavimo diena.
    Be 54-o dar kokiam nors 2tp maršrute skaičiuojami srautai, naudojant Man arba Solaris markės autobusus?
    59-am

Komentuoti:

• ssnaiperis
    replied
    Lapkričio 19 bus paskutinė srautų skaičiavimo diena.
    Be 54-o dar kokiam nors 2tp maršrute skaičiuojami srautai, naudojant Man arba Solaris markės autobusus?

Komentuoti:

• Mettal
    replied
    54 AP MANas, nes vis dar skaičiuojami keleiviai. Troleibusų parkas šiandien aptarnauja 21 ir 22.

Komentuoti:

• Pilaitis
    replied
    54 943
    Ir dar kažkas čia sakė, kad 874 turi švieslentę iš Citaro, tai patikslinsiu, jis turi švieslentę iš Cito. Visų pirma priekyje ji yra labai maža, o antra šone numeris rodomas ne pastoviai šalia krypties, o pasikeičiant.

Komentuoti:

• Mantas95
    replied
    Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
    7 - 15tr 2603
    Ir kas čia tokio? 2 ilgos Škodos absoliučiai kasdien būna 7 (aišku be savaitgalių) .

Komentuoti:

• Ignalina
    replied
    7 - 15tr 2603

Komentuoti:

• denisas
    replied
    1G berods žemagrindžio grafiku šiandien dirba 521...

Komentuoti:

• ssnaiperis
    replied
    Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
    Šiandien 88 maršrute mačiau V7005, kuris jau yra raudonas (kondicionierius paliktas baltas, kaip ir V7001). Kažin, ar ir kitus baltus Isuzu jau perdažė?
    Ne visi perdažyti. Pagaliau perdažė 7005, nes buvo prieš mėnesį geras įbrėžimas šone kairėje pusėje. Atkreiptinas dėmesys, jog 7001 skiriasi klijonkės (arba dažų) atspalvis nuo naujai atvežtų Isuzu.

Komentuoti:

• Anjani
    replied
    10 troleibusu vėl 1676, matytas apie 18 val. prie Antakalnio žiedo. Gal tai jau kasdienybė?

Dar įsiminė 115 vairuotojos (berods, ne vairuotojo), vairavusios 188, elgesys prie Rokantiškių kapinių. Pagyvenęs žmogus šiek tiek vėluodamas atbėgo prie autobuso, tai ji uždarė jam prieš nosį duris. Šis bandė vytis, kone puolė po ratais, bet ir tai nepadėjo. Žmogus trūks plyš norėjo į autobusą įlipti, o vairuotoja trūks plyš norėjo greičiau išvažiuoti.

Komentuoti:

Working...
X