Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[DRU] Druskininkų viešasis transportas

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė Zorro Rodyti pranešimą
  Aš girdžiu kasdien.
  Šis žargonas išlikęs, juk nesakau, kad visai išnykęs :) jį dabar vartoja jau daugiausia mažų miestelių ir kaimų gyventojai arba tie, kurių gimtoji kalba nėra lietuvių, arba tie, kurie daug bendrauja su nelietuviakalbiais. Šis žargonas beveik nevartojamas centrinėje Lietuvos dalyje, kur yra didžiausia lietuviakalbių koncentracija ir kur daugiausia taisyklinga bendrine lietuvių kalba bendraujančių žmonių.
  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

  Comment


   Parašė Al1 Rodyti pranešimą
   Be to galėjo panaikinti galines duris - jos visiškai nereikalingos.
   Kaip tai nereikalingos? Taigi ten yra aikštelė neįgaliojo vežimėliui ir rampa.

   Beje, ar seniai Kautra perėmė 6 maršrutą iš privatininko? http://www.marsrutai.info/druskininkai/#bus/6/a-b
   Viešojo transporto temų rodyklė >>

   Comment


    Aš apie duris gale, o ne galines šonines duris.

    Comment


     Parašė Mettal Rodyti pranešimą
     Kaip tai nereikalingos? Taigi ten yra aikštelė neįgaliojo vežimėliui ir rampa.

     Beje, ar seniai Kautra perėmė 6 maršrutą iš privatininko? http://www.marsrutai.info/druskininkai/#bus/6/a-b
     O kada 6-ąjį aptarnavo privatininkas? Mano žiniomis, Kautra aptarnavo ir aptarnauja visus Druskininkų miesto maršrutais vežamus keleivius.
     www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

     Comment


      6 maršrutą aptarnavo privatininkas dar pernai.

      Comment


       Parašė Al1 Rodyti pranešimą
       6 maršrutą aptarnavo privatininkas dar pernai.
       Įdomu, nes juo pernai važiavau, buvo Kautros autobusas. Gal tiesiog jau buvo perimtas.
       www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

       Comment


        Druskininkų gatvėse – nauji autobusai, pritaikyti neįgaliesiems


        Vasario 1 d. keleivių vežimo bendrovė „Kautra“ pradėjo skaičiuoti ketvirtus darbo Druskininkų mieste metus. Pernai rugpjūčio mėnesį laimėjusi savivaldybės skelbtą konkursą dėl dviejų maršrutų aptarnavimo, bendrovė įsipareigojo nupirkti du M2 klasės 23 vietų autobusus, pagamintus ne anksčiau kaip 2010 metais ir pritaikytus vežti žmones su negalia. Taigi vasario 1 d., du nauji, 2013 metais pagaminti autobusai, išvažiavo į reisus.

        http://www.manodruskininkai.lt/drusk...neigaliesiems/

        Comment


         Fotoreportažas iš Druskininkų.

         Buvo laikai, kai Druskininkų AP vežė keleivius miesto, priemiesčio ir tarpmiesčio maršrutais, taip pat ir tarptautiniais maršrutais. Dabar Druskininkų AP veža keleivius tik į Alytų (penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais du kartus per dieną), Vilnių, Kauną ir į Gardiną (1 kartą per dieną). Druskininkų AP privatizuotas maždaug prieš dešimtmetį.

         Tarpmiestiniai autobusai.         Mikroautobusai. Šis, jei neklystų, įsigytas iš "Transrevio".         Šis iš partijos mikroautobusų, nupirktų 2002 m.         Naujausias parko pirkinys (pirktas šių metų sausį).         Iš Gardino grįžęs Druskininkų AP autobusas važiuoja į parką.         AP turima "Karosa" tądien nedirbo.
         Paskutinis taisė Al1; 2013.04.15, 18:01.

         Comment


          Kitų vežėjų autobusai. Utenos AP.          "Kautra".          Panevėžio AP.          Varėnos AP. Vienintelis priemiestinis maršrutas iš Druskininkų autobusų stoties. Kiti priemiestiniai maršrutai aptarnaujami "Kautros" ir važiuoja iš Laisvės a. Šis Varėnos AP maršrutas veikia tik penktadieniais. Štai kaip švaistomi pinigai. Iš Varėnos jis išvyksta 6 val. ryto, o iš Druskininkų išvyksta 15.00. Visą dieną stovi stotyje.          Su Gardinu gan neblogas susisiekimas. Kasdien važiuoja Druskininkų AP, "Kautros" autobusai. Taip pat Grodnooblavtotrans autobusai, išskyrus penktadienį. Kai kurie iš tų maršrutų yra tolimesni. Taip, pro Druskininkus važiuoja Gardino AP autobusas maršrutu Kaliningradas - Gardinas (kasdien), Minsktranso autobusų parko Nr. 2 autobusas maršrutu Druskininkai - Gardinas - Minskas ( ne kasdien), Bresto AP-1 autobusas Vilnius - Druskininkai - Gardinas - Brestas (ne kasdien).

          Pernai atidarytas maršrutas Gardinas - Druskininkai - Vilnius, kurį aptarnauja Gardino firma "Transagenstvo Favorit" ir Šalčininkų AP. Baltarusiai važiuoja pirmadieniais, penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais (ryte iš Gardino, vakare į Vilnių), o Šalčininkų AP pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais (ryte iš Vilniaus, vakare atgal). Deja, tądien baltarusių autobusas stotyje nepasirodė nei pagal grafiką, nei vėliau. Žiemą teko prasilenkti su šiuo maršrutu važiavusiu baltarusių Iveco Daily kelyje tarp Vilniaus ir Valkininkų. Šalčininkų AP autobusas į Vilnių pro Druskininkus pravažiuoja vėlai vakare, jo aš nepagavau.

          Baltarusių MAZai.

          Druskininkų autobusų stotis. Pusė pastato išnuomota autodetalių parduotuvei. Taip pat dar vienai mažai parduotuvei. Stoties salė nedidelė. Veikia mokamas tualetas, kasa, siuntų skyrius.          Ir raritetinė tarybinė saugojimo kamera. Kaina 3 Lt už parą. Žetonus parduoda kasoje.          Tęsinys bus.
          Paskutinis taisė Al1; 2013.04.17, 06:54.

          Comment


           Nesuprantu, AP turi neblogu autobusu, o i Kaune vazineja Karosa..

           Comment


            Parašė Al1 Rodyti pranešimą
            Šis Varėnos AP maršrutas veikia tik penktadieniais. Štai kaip švaistomi pinigai. Iš Varėnos jis iš vyksta 6 val. ryto, o iš Druskininkų išvyksta 15.00. Visą dieną stovi stotyje.
            Na, bent vieną dieną per savaitę varėniškiams yra sudaromos geros sąlygos nuvykti į Druskininkus, nes kitomis dienomis pirmas autobusas į Druskininkus 11:25 - per vėlai.

            Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
            Nesuprantu, AP turi neblogu autobusu, o i Kaune vazineja Karosa..
            Maršrutams aptarnauti Druskininkų AP reikalingi maždaug 13-15 autobusų, o "gerųjų" ten yra labai nedaug, beje jie visi nufotografuoti fotoreportaže. Karosos mėgstamos dėl ekonomiškumo, be to joje pakeistos sėdynės.
            Daugiau mano nuotraukų >>>

            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

            Comment


             Dar yra vienas MAZas ir Setra, kurios tądien nemačiau. Taip pat neaišku, ar nekonfiskavo sulaikyto vežant kontrabandą Berkhofo:

             http://fotobus.msk.ru/photo/645538/

             Comment


              Setra S215HD http://fotobus.msk.ru/vehicle/177292/#n188482 mačiau autoplius.lt, kad yra parduodama :) jau nebėra skelbimo tikriausiai pardavė :)
              Paskutinis taisė Karoleo; 2013.04.15, 21:41.

              Comment


               Parašė Al1 Rodyti pranešimą
               Fotoreportažas iš Druskininkų.

               Mikroautobusai. Šis, jei neklystų, įsigytas iš "Transrevio".

               Atvaizdas
               Kažkaip neatsimenu, jog "Transrevyje", kad ir trumpai, būtų tokios spalvos mikroautobusų. Manau, kad jis iškart pradėjo savo "karjerą" Druskininkuose.

               Parašė Al1 Rodyti pranešimą
               Šis iš partijos mikroautobusų, nupirktų 2002 m.

               Atvaizdas
               O čia atvirkščiai - dalis šios partijos mikroautobusų pradžioje važinėjo Alytaus AP - jie buvo išvardinti Vakario pateiktame Druskininkų AP sąraše. O kodėl jie perkeliavo iš Alytaus į Druskininkus, kolega, esate kadaise išaiškinęs :)

               Comment


                Parašė aRa Rodyti pranešimą
                Kažkaip neatsimenu, jog "Transrevyje", kad ir trumpai, būtų tokios spalvos mikroautobusų. Manau, kad jis iškart pradėjo savo "karjerą" Druskininkuose.                O čia atvirkščiai - dalis šios partijos mikroautobusų pradžioje važinėjo Alytaus AP - jie buvo išvardinti Vakario pateiktame Druskininkų AP sąraše. O kodėl jie perkeliavo iš Alytaus į Druskininkus, kolega, esate kadaise išaiškinęs :)
                Aš ir neteigiu, kad šis mikroautobusas iš "Transrevio". Sakau - galbūt.
                "Transrevis" turėjo pailgintus mikroautobusus. O spalvą pakeisti ne problema.

                Kas dėl likusių mikroautobusų, tai pirmiausiai jie atsirado Druskininkuose ir netrukus keli atsirado Alytuje. Vėliau, kai "Daisotra" atsisakė Alytaus AP, visus juos pasiėmė į Druskininkus.

                Comment


                 Tęsinys iš Druskininkų. Priemiestinius maršrutus Druskininkų savivaldybėje aptarnauja "Kautra". Priemiestiniais maršrutais autobusai išvyksta iš Laisvės a. stotelės. Yra 4 priemiestiniai maršrutai. Į Stračiūnus ir Gerdašius važiuoja du kartus per dieną, tačiau į Stračiūnus kasdien, o į Gerdašius tik darbo d. Į Į Cimaniūnus per Leipalingį važiuoja tik pirmadieniais ir ketvirtadieniais ryte ir per pietus. Pagrindinis priemiestinis maršrutas yra į Leipalingį. Darbo dienomis važiuoja 9 kartus, šeštadieniais - 5, o sekmadieniais - 6 kartus. Priemiestinių maršrutų numeracija nuo 30 iki 33.

                 Taip pat yra, galima sakyti, artimojo priemiesčio maršrutai. Tai miesto maršrutai, kurie tęsiasi už miesto. Numeracija yra miesto, tik prie maršruto skaičiaus pridedamos raidės - A, B, C ir netgi D:

                 http://www.stops.lt/druskininkai/

                 Tikrieji miesto maršrutai ir juose dirbanti technika. Nefotografavau mikroautobusų, išskyrus naujausius su dvejomis durimis.                 Paskutinis taisė Al1; 2013.04.17, 20:45.

                 Comment


                  Vistiek turbut atsiras burbanciu, kad "Kautra" yra blogis

                  Comment


                   Kaip tokio dydžio miestui, Druskininkų VT tikrai kokybiškas. Transporto priemonės net už tokios Klaipėdos naujesnės...

                   Comment


                    Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                    Kaip tokio dydžio miestui, Druskininkų VT tikrai kokybiškas. Transporto priemonės net už tokios Klaipėdos naujesnės...
                    Oj ne, miesto dydis su transporto priemonių parko amžiumi nieko bendro neturi :)
                    Daugiau mano nuotraukų >>>

                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                    Comment


                     Puikus Druskininkų miesto VT pavyzdys... Kai VT operatorius yra normali, profesionali įmonė ir autobusai normalūs ir visa kita:)

                     Comment

                     Working...
                     X