Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ikarus autobusai Lietuvoje

Collapse
X

• Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Kažkur 90-ųjų pradžioje. Tada nemažai maršrutų sutrumpėjo (pvz. 8, 25).
    Viešojo transporto temų rodyklė >>

Comment

Ir panaikintų... Pvz. 6, 24 (buvo berods greitasis)
      "I killed the Bank" - Andrew Jackson

Comment

Atsakymas kitoje labiau tinkančioje temoje: Vilniaus viešasis transportas

Comment

Ikarus 66 sustojime Donelaičio gatvėje. 1959m. Kaunas gavo 20 tokių autobusų. (žur. "Švyturys" 1964m.).

Comment

Įdomu!
            Hebrajiškai "Ikar" - איכר - reiškia valstietį.

Comment

Parašė Al1 Rodyti pranešimą
              Įdomu!
              Hebrajiškai "Ikar" - איכר - reiškia valstietį.
              tai gaunasi taip, kad nurašyti "valstietiški" autobusai? geras, man patiko
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

Comment

Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                tai gaunasi taip, kad nurašyti "valstietiški" autobusai? geras, man patiko
                GFal jei kam butu idomu ištikro daugelis KA Ikarusu pagalvadinamas kolonas buvo perkrikštyti,dėl jauno amžiaus nevisus tik prisimenu,ir labibiau aišku gal tiktuktu viešojo transporto numrių temoje bet mano tėvuko Ikaras kuriame užaugau buvo 6387,vėlau tapo 2387. o numerius valstybinius iš 63-43 lip (abecelele kirilica(rusiška)) i ZKZ 828. Nemirtinngas aparatas gaeram vairuotojui buvo, bet gaila naujokai greitai dapi... kaip ir soliario 626 dag ranku mano idėta kol tėvukas į pensije ja an pusės etato išėjo ir liko puse dirbt,gerai kad sena vairuotoja vietoi jo davė tai nors negaila idėto triūso gržąžinant,ir kad per daug autobusų dirbdamas dabar papasakoja jų istorija,nors aš pats ikaruse užaugau nuo 3 metų, dirbau šiek tiek ,,KA" ir man idomi jų istorija ir savo darbo,bei tevuko pagalba ja seku. Dadartinės žinios daugiau butų iš šių laikų ir nelabai tikslios,nors atsiprqašaumeti eine, be nuotraukų ir kauno autobusu istorija pamažu trinasi.

Comment

Parašė ikarusas Rodyti pranešimą
                  GFal jei kam butu idomu ištikro daugelis KA Ikarusu pagalvadinamas kolonas buvo perkrikštyti,dėl jauno amžiaus nevisus tik prisimenu,ir labibiau aišku gal tiktuktu viešojo transporto numrių temoje bet mano tėvuko Ikaras kuriame užaugau buvo 6387,vėlau tapo 2387. o numerius valstybinius iš 63-43 lip (abecelele kirilica(rusiška)) i ZKZ 828. Nemirtinngas aparatas gaeram vairuotojui buvo, bet gaila naujokai greitai dapi... kaip ir soliario 626 dag ranku mano idėta kol tėvukas į pensije ja an pusės etato išėjo ir liko puse dirbt,gerai kad sena vairuotoja vietoi jo davė tai nors negaila idėto triūso gržąžinant,ir kad per daug autobusų dirbdamas dabar papasakoja jų istorija,nors aš pats ikaruse užaugau nuo 3 metų, dirbau šiek tiek ,,KA" ir man idomi jų istorija ir savo darbo,bei tevuko pagalba ja seku. Dadartinės žinios daugiau butų iš šių laikų ir nelabai tikslios,nors atsiprqašaumeti eine, be nuotraukų ir kauno autobusu istorija pamažu trinasi.
                  Gal galima butu aiskiau ir atidziau rasyti!? Nes nelabai suptantama ka parasete..

Comment

Žurnalas "Švyturys" 1970m.

Comment

Pakenė, H. Mušket įmonės „autobusų parkas“

LAZas ir Ikarus 260 (greičiausiai .37)

Ikarus 260.27

Comment

Parašė Vigis Rodyti pranešimą
                        Kiek zinau rokiskenu parkas turi 2 Ikarus...veliau atsiusiu foto
                        Iš pradžių nepatikėjau, bet teko pamatyt savo akimis

Tik prieš kelias savaites baigtas "šviežinti" 383 - Ikarus 260.27 (1987 metų, jau labai seniai perdarytas į "tarpmiestinį" su ЛАЗ-699Р sėdynėmis):

Ir iš "Biržų naftotiekio" įsigytas Ikarus 256.74 (1993 metų):

Lyg planuoja jį leisti vežioti mokinius, bet tokios būklės autobusą būtų negėda ir į Vilnių ar Kauną - būtų graži "egzotika".

Comment

Taip, šis Ikarusas tikrai galėtų kursuoti į Vilnių ar Kauną, nes dabar Rokiškio AP dažnai vakarietiškus laužus leidžia...

Comment

Parašė aRa Rodyti pranešimą
                            Atvaizdas

Lyg planuoja jį leisti vežioti mokinius, bet tokios būklės autobusą būtų negėda ir į Vilnių ar Kauną - būtų graži "egzotika".
                            būtent štai tokį "Ikarus" mačiau mieste prieš ~2metus. kursavo maršrutu Vilnius - Baranovičiai

Comment

būtent štai tokį "Ikarus" mačiau mieste prieš ~2metus. kursavo maršrutu Vilnius - Baranovičiai
                              Ne tokį. Čia Ikarus 256, o ten buvo Ikarus 250 http://fotobus.msk.ru/vehicle/35026/#n39900

Comment

Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                Ne tokį. Čia Ikarus 256, o ten buvo Ikarus 250 http://fotobus.msk.ru/vehicle/35026/#n39900
                                na, bent jau panašiai atrodo

Comment

na, bent jau panašiai atrodo
                                  Kas ,kad panasiai,bet modelis tai ne tas juk!
                                  Taip,kad prasau neklaidinti.

Comment

Atvaizdas

Lyg planuoja jį leisti vežioti mokinius, bet tokios būklės autobusą būtų negėda ir į Vilnių ar Kauną - būtų graži "egzotika".[/QUOTE]

Koks sio "raudonojo" Ikarus-255 garazinis nr.?

Comment

Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                                      Koks sio "raudonojo" Ikarus-255 garazinis nr.?
                                      Nėra čia jokio Ikarus-255.

Comment

Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                        Nėra čia jokio Ikarus-255.
                                        Ikarus 256,ta raudonaji turejau galvoje. Nesimato jo garazinio nr.?

Comment

Pirmieji Lietuvoje. "Kauno tiesa" 1957m. Liepa.

Rimtesnė Ikarus 55 nuotrauka.

http://auto.webalta.ru/
                                          Paskutinis taisė AutoLiet; 2011.08.16, 18:49.

Comment

Working...
                                          X