Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[141] Kaunas - Jurbarkas - Šilutė - Klaipėda

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  [141] Kaunas - Jurbarkas - Šilutė - Klaipėda

  Dabar, važiuojant nuo Priekulės į Šilutę, gal tris kartus kelias susiaurėja, kur reikia praleisti priešais atvažiuojančias mašinas.

  Šaltinis: Priekulės aplinkkelio poveikio aplinkai vertinimas (2005.06.29)
  http://www.tkti.lt/index.php?id=166

  #2
  (141) Kaunas - Jurbarkas - Klaipėda. Raudondvario aplinkkelis.

  Kauniečiai gali daugiau papasakoti, jei jiems čia teko stovėti kamštyje sekmadienį vakare.

  Šaltinis: Raudondvario aplinkkelio poveikio aplinkai vertinimas (2005.06.28)
  http://www.tkti.lt/index.php?id=165

  Comment


   #3
   141. Kaunas - Jurbarkas -Klaipėda

   Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos užsakymu AB „Miestprojektas“ parengė krašto kelio Nr. 141 Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda ruožo nuo 7,50 iki 12,40 km tiesimo ir tilto per Nevėžį statybos detaliojo plano sprendinius (Kauno miesto teritorijoje nuo 7,50 iki 9,00 km) ir specialiojo plano sprendinius (Kauno rajono teritorijoje nuo 9,00 iki 12,40 km).
   (...)
   Susipažinti su parengtais teritorijų planavimo dokumentų sprendiniais galima nuo 2008-02-04 iki 2008-03-05 projektą rengiančioje bendrovėje – AB „Miestprojektas“ (K. Donelaičio g. 62, LT-44248 Kaunas
   (...)
   Vieša teritorijų planavimo dokumentų sprendinių ekspozicija vyks 2008-02-11 – 2008-03-05 Kauno rajono Raudondvario seniūnijos (Instituto g.1a, Raudondvaris, Kauno raj.) ir Kauno miesto savivaldybės Vilijampolės seniūnijos (Lampėdžių g. 10, Kaunas) patalpose.

   Pastabas ir pasiūlymus raštu dėl teritorijų planavimo dokumentų sprendinių Lietuvos automobilių kelių direkcijai prie Susisiekimo ministerijos ir AB „Miestprojektas“ galima teikti iki viešo susirinkimo ir jo metu.
   Parengti teritorijų planavimo dokumentų sprendiniai bus pristatyti viešame susirinkime, kuris įvyks 2008 m. kovo mėn. 05 d. 16.00 val. Kauno rajono Raudondvario seniūnijos (Instituto g.1a, Raudondvaris, Kauno raj.) patalpose.

   (...)

   Atnaujinta 2008-01-18
   http://www.lra.lt/lt.php/teisine_inf...ei_rajone/3834   Kauno rajone (ruožo nuo 18,00 iki 22,70 km) plano viešasis svarstymas svarstymas vyko dar pernai rudenį
   http://www.krs.lt/go.php/lit/Daugiau_gt/1168
   Paskutinis taisė Romas; 2008.02.28, 21:43. Priežastis: Papildyta

   Comment


    #4
    141. Kaunas - Jurbarkas -Klaipėda

    Tiltas per Nevėžį Raudondvaryje
    SKELBIMAS APIE SUPAPRASTINTĄ PIRKIMĄ

    Pirkimo numeris: 64614
    Pirkimo pavadinimas: Tilto per Nevėžį valstybinės reikšmės krašto kelio Nr.141 Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda 8,72 km rekonstravimas
    Perkamų prekių kiekiai, paslaugų ar darbų apimtys (...) : Tilto ilgis – 126,3 m
    Sutarčių pratęsimo galimybės. Galimų pratęsimų skaičius ir laikas, kuriam sutartys gali būti pratęstos: Sutarties vykdymo metu atsiradus nenumatytoms aplinkybėms, darbų pabaigos terminas gali būti nukeltas, bet ne ilgesniam kaip 30 dienų laikotarpiui.
    Sutarties trukmė: pabaiga: 2009-12-01

    http://cvpp.lt/notices/notice2002386...tice_read_form

    Comment


     #5
     Atkarpa tarp Raudondvario ir Vilkijos
     Foto 2008 09


     Ties Netonimis


     Praplatintas ruožas greit baigiasi


     Vėl neilgas praplatėjimas


     Posūkis ties Bubiais (Batniava)


     Pabaigai - pakelės vaizdelis iš karto už Raudondvario     Gerai būtų, jei kas nors įdėtų Panemunės nuotraukų nuo Vilkijos iki Jurbarko

     Comment


      #6
      "Kauno diena" 2008-09-10
      Mantas Tomkūnas
      Tilto remontas kelia aistras

      Dar šį mėnesį bus pradėtas remontuoti Raudondvario tiltas per Nevėžį. Vietos gyventojams teks gaišti automobilių spūstyse arba kasdien daryti apie 30 km lankstą.

      Seniūnas nebetiki pažadais
      Tilto per Nevėžį rekonstrukcija varo į neviltį Raudondvario seniūną Tomą Gaidamonį. Jo teigimu, daugelį metų buvo žadama, kad miestelį apjuos aplinkkelis, bus pastatytas naujas tiltas. Taip Raudondvaris būtų apsaugotas nuo tranzitinio transporto.
      "Dabar pradedamas remontuoti senasis tiltas. Apie aplinkkelį niekas nekalba. Jeigu jo nežadama statyti, taip ir reikia pasakyti žmonėms. Septynerius metus tik girdime apie kuriamą aplinkkelio projektą", - piktinosi seniūnas.

      Jis įsitikinęs, kad, rekonstruojant senąjį tiltą, Raudondvario ir aplinkinių miestelių gyventojais rytais ir vakarais bus priversti gaišti laiką automobilių spūstyse.
      T.Gaidamonio nuomone, didžiausių aplinkkelio priešininkų reikia ieškoti Kaune. Raudondvario gyventojai kalba, kad būsimojo aplinkkelio teritorijoje sklypus turintys savininkai nenori jų parduoti ir yra suinteresuoti, kad būtų vilkinamas naujojo kelio ir tilto projektas.
      (...)
      Seniūnas tilto remontą vadino Europos Sąjungos lėšų plovimu, esą pagal pirminį variantą Raudondvario tiltą ketinta nugriauti.

      Eismą reguliuos šviesoforai
      Tiltą eksploatuojančios valstybės įmonės "Kauno regiono keliai" direktoriaus pavaduotojas Edmundas Kaučikas teigė, kad senąjį tiltą neišvengiamai reikėjo rekonstruoti.

      "Kol senasis tiltas bus remontuojamas, eismą reguliuosime šviesoforais. Viena tilto dalis bus uždaryta, jis bus platinamas šešiais metrais. Tiltas yra avarinės būklės. Jį būtina rekonstruoti. Kai po kelerių metų bus pastatytas Raudondvario aplinkkelis, senuoju tiltu važinės vietiniai gyventojai", - aiškino E.Kaučikas.

      (...)
      Valstybės įmonės vadovai neigė, kad kelias, aplenkiantis Raudondvarį, ir naujasis tiltas apskritai nebus statomi.
      "Kaunas nėra pasitvirtinęs detaliojo plano. Viskas užsitęsė, todėl ir naujojo tilto negalime statyti", - tikino E.Kaučikas.

      Rytais sunku pervažiuoti
      Rekonstruoto tilto nauda abejoja ne tik Raudondvario, bet ir aplinkinių miestelių gyventojai. Jie baiminasi, kad prie tilto įrengti šviesoforai gerokai pailgins kelionę į Kauną. Daugelis gyventojų rytą tiltu per Nevėžį vyksta į darbus Kaune, o vakarais grįžta namo.

      "Jei uždarys tiltą, bus didelė nesąmonė. Jau Kaune uždarius Vilijampolės tiltą turime anksčiau keltis ir vaiką vežti į mokyklą, ir patys skubėti į darbus. Kai pradės remontuoti Raudonvario tiltą, neįsivaizduoju, kada reikės keltis, kad visur suspėtume", - piktinosi Kulautuvos gyventojas (...).

      Raudondvario, Kulautuvos gyventojai, norėdami aplenkti planuojamą remontuoti tiltą, gali važiuoti per autostradą. Jiems tektų padaryti apie 30 kilometrų lankstą.
      (...)
      E.Kaučikas pripažįsta, kad gyventojai nepatogumų neišvengs, tačiau kitos išeities nemato. "O ką galime pasiūlyti? Tik įrengti šviesoforus. Kito sprendimo nėra. Buvo minčių pastatyti pontoninį tiltą, tačiau į jį reikia investuoti milijoną litų. Po to reikėtų vėl išardyti, būdu pinigai būtų išmesti veltui", - tikino E.Kaučikas.

      Tilto per Nevėžį rekonstrukciją ketinama pradėti dar šį mėnesį, o baigti kitų metų gruodį.
      Remonto darbai, kuriuos atliks konkursą laimėjusi bendrovė "Kauno tiltai", kainuos 19,3 mln. litų. Po rekonstrukcijos tiltas praplatės iki 14,6 m pločio. Per jį bus nutiestas šaligatvis ir dviračių takas.
      http://kauno.diena.lt/dienrastis/mie...aistras-121629

      Comment


       #7
       Parašė Romas Rodyti pranešimą
       Gerai būtų, jei kas nors įdėtų Panemunės nuotraukų nuo Vilkijos iki Jurbarko
       Kažkada seniai teko šiuo keliu dviračiais važiuot nuo Kauno link jūros. Smagu prisimint. Nuotraukų kažkur cd archyvuose taip pat turiu, reiks kada čia vieną-kitą įdomesnę patalpint
       Paskutinis taisė Romas; 2008.09.11, 21:10. Priežastis: Sutrumpinta citata
       http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

       Comment


        #8
        Turėtų būti matytis Panemunės pilis...
        Attached Files

        Comment


         #9
         Raudondvario aplinkkelio detalusis planas

         Informacija apie parengtus teritorijų planavimo dokumentus Kauno mieste bei rajone

         2008-01-15
         Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos užsakymu AB „Miestprojektas" parengė krašto kelio Nr. 141 Kaunas-Jurbarkas-Šilutė-Klaipėda ruožo nuo 7,50 iki 12,40 km tiesimo ir tilto per Nevėžį statybos detaliojo plano sprendinius (Kauno miesto teritorijoje nuo 7,50 iki 9,00 km) ir specialiojo plano sprendinius (Kauno rajono teritorijoje nuo 9,00 iki 12,40 km).
         http://www.kaunas.lt/568?sid=2279#

         1. Raudondvario aplinkkelio brėžinys. Didesnis fragmentas - ruožas Kauno mieste

         Rengėjas - AB "Miestprojektas"
         Brėžinys šiek tiek sumažintas (čia neįdėta legenda)


         Padidinti brėžinio fragmentai
         2.


         3.

         http://www.kaunas.lt/568?sid=2279#

         Comment


          #10
          Praeitą savaitę buvau Jurbarke tai po sočių pietų nutariau gryždamas į Kauną užlipti į šį kalną          Kalno pradžia. Laiptų būklė nekokia. Sunku tokiais lipti į viršų. Amerikonai neužliptų          Vietomis visai laiptai dingę          Pusiaukelėje link Kauno          Tvarkos truputį trūksta.          Viršūnė

          You've got one life! Live it!

          Comment


           #11
           Link Jurbarko

           Jau matyta bažnyčia...           Link Kauno           Gražus tas ruoduo pas mus
           You've got one life! Live it!

           Comment


            #12
            Aciu, labai grazios nuotraukos. Tai turbut vienas is vaizdingiausiu keliu Lietuvoje.

            Comment


             #13
             Čia prie to pačio
             Spastai Raudondvaryje[Kauno Diena]

             Comment


              #14
              Ačiū už naujienas.

              Gaila, kad kol kas nieko gero. Tą Raudondvario aplinkkelį galėjo jau seniai pastatyti.

              Kai baigsis Europos sąjungos pinigai, išaiškės, kad nenutiesta nė vieno km naujų kelių - visur bus tik stiprinamos gerų kelių dangos, diegiamos saugumo priemonės (papildomai įvedant greičio apribojimus, kaip prie "Bajorkiemio") ir pralaidos žvėrims.

              Gal kas turės nuotraukų iš Raudondvario

              Comment


               #15
               [KAU] Tilto per Nevėžio upę rekonstrukcija

               Arba dar žinomas kaip Raudondvario tiltas.

               Kadangi projektas nemažas tikriausiai reikia atskiros temos.

               Kelios nuotraukos iš statybos aikštelės.
               Sukaltas špuntas


               Comment


                #16
                Mažas fotorežortažas:


                O pabaigai klausimas, kaip žinia tiltą platina toje pusėje, kurioje stovi naujieji Nevėžio miestelio namai, jei ir kelia toje pusėje platins, tai pirma juosta turėtų remtis į namą
                Paskutinis taisė Romas; 2009.02.23, 20:28. Priežastis: Tarpai tarp nuotraukų
                Autoturistai

                Comment


                 #17
                 Iki kiek platins 2 ar daugiau juostų?

                 Comment


                  #18
                  Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
                  Iki kiek platins 2 ar daugiau juostų?
                  Kiek skaičiau, tai stato šalia dar 2 juostų tiltą, o senąjį tuo pat metu remontuos, o po to juos abu sujungs. Tad bus po 2 juostas į abi puses... Tik kelias siaurokas iki tilto ateina iš abiejų pusių...

                  P.S. Sorry atsakiau po to supratau klausimą, matyt klausei kiek kelią platins. Tai logiškai turėtų būt 4 juostų kaip ir tiltas būsimas...
                  Paskutinis taisė Kadafis; 2008.10.25, 19:07.
                  Autoturistai

                  Comment


                   #19
                   Kauno rajono savivaldybės taryba
                   10 POSĖDIS
                   SPRENDIMAS

                   DĖL SPECIALIŲJŲ PLANŲ TVIRTINIMO
                   2008 m. lapkričio 20 d. Nr. TS-379
                   Kaunas

                   Vadovaudamasi (...), Kauno rajono savivaldybės taryba n u s p r e n d ž i a:
                   (...)
                   2. Patvirtinti 141-ojo krašto kelio Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda (Raudondvario aplinkkelio) ruožo nuo 9,00 iki 12,40 km (Kauno r. sav., Raudondvario sen., Raudondvario k.) tiesimo specialųjį planą. Teritorijų planavimo dokumento 2008-10-31 patikrinimo aktas Nr. TP-603.
                   http://www.krs.lt/index.php?1446917192

                   Gaila, kad nėra būtent šio priedo su kelio brėžiniais.
                   Kitų 4 sklypelių planai pridėti.

                   Comment


                    #20
                    Informacija apie žemės paėmimo visuomenės poreikiams projekto rengimą Kauno rajone.

                    Vadovaudamasi (...), Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos informuoja, kad Kauno apskrities viršininko 2009 m. vasario 12 d. įsakymu Nr. 02-05-931 „Dėl žemės paėmimo visuomenės poreikiams procedūros (Kauno r.)“ leista pradėti žemės paėmimo visuomenės poreikiams (krašto kelio Nr. 141 Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda ruožui nuo 18,00 iki 22,70 km rekonstruoti) procedūrą Kauno rajone.

                    Pradedamas rengti žemės paėmimo visuomenės poreikiams projektas Tirkšlių,
                    Mozūriškių ir Bubių kaimuose, Kauno rajone.

                    Žemės paėmimo visuomenės poreikiams projekto organizatorius – Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos
                    Žemės paėmimo visuomenės poreikiams projekto rengėjas – uždaroji akcinė bendrovė „Kelprojektas“

                    Atnaujinta 2009-02-18
                    http://www.lra.lt/lt.php/teisine_inf...no_rajone/5759

                    Comment

                    Working...
                    X