Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[141] Kaunas - Jurbarkas - Šilutė - Klaipėda

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

 • kesukazzz
  replied
  Naujas Kauno ir Kauno rajono savivaldybių žodžių karas: šįkart dėl aplinkkelio, kuris „tiesiamas“ jau 10 metų

  https://www.15min.lt/m/id/aktualu/li...etu-56-1266906
  Paskutinis taisė Romas; 2020.01.29, 10:11. Priežastis: Kopija iš Kauno m. temos

  Komentuoti:


 • Romas
  replied
  Kauno diena 2020.01.18
  Geresnė Kauno jungtis su užmiesčiu: svarstoma apie naują tiltą Raudondvaryje per Nevėžį
  Vaizdingą Nemuno ir Nevėžio santaką Raudondvario plento gale pėstieji ir dviratininkai netrukus galės pasiekti dar patogiau. Ties Žemutiniais Kaniūkais savavališkus pylimus abipus kelio sulyginus su žeme, jų vietoje bus įrengti platūs šaligatviai. Kitas klausimas – sklandus automobilių judėjimas. Siekiant užtikrinti saugų eismą ir greitą susi-siekimą su užmiesčiu, Kaunas svarsto galimybes statyti naują tiltą per Nevėžį ir tiesti kitą kelią Jurbarko link.


  Raudondvario, Kulautuvos ar Vilkijos miestelių ir apylinkių gyventojai pritars, kad senasis K.Veverskio tiltas bei per jį einantis dviejų eismo juostų kelias nepritaikyti gerokai išaugusiems šių dienų transporto srautams. Čia ne tik formuojasi spūstys, bet ir dažnai įvyksta eismo nelaimių. Platinti prieš beveik 70 metų statyto tilto neįmanoma dėl geografinės padėties: toliau kelias į Raudondvarį kyla į kalną, o čia pat šlaite – senos kapinės. Taigi dabar visas automobilių srautas priverstas vykti pro Raudondvarį – taip didėja gyvenvietės oro užterštumas ir keliamas pavojus pėstiesiems.(..)

  Pasak Kauno m. mero, sprendimas buvo surastas daugiau kaip prieš dešimtmetį, bet iki šiol gulėjo nepelnytai pamirštas. Paraleliai senajam Raudondvario tiltui, už kelių šimtų metrų Nemuno link, Kauno bendrajame plane numatytas naujas tiltas per Nevėžį ir kelias, nukreipiantis transporto srautus nuo gyvenamųjų vietovių ir iškart už Raudondvario įsikertantis į dabartinį 141-ąjį kelią Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda. Atsiradus naujajam, senasis tiltas liktų tarnauti tik Raudondvario ir aplinkinių gyventojų poreikiams.

  https://www.15min.lt/verslas/naujien...ne-667-1263140

  15min.lt 2020.01.20
  Kauno savivaldybė planuoja tiltą per Nevėžį ir kelią Raudondvaryje
  Kauno miesto savivaldybė pirmadienį pranešė planuojanti statyti naują tiltą per Nevėžį ir kelią teritorijoje, einančioje per Kauno rajoną.
  Pasak miesto savivaldybės, naujas tiltas ir kelias link Jurbarko reikalingas siekiant užtikrinti saugų eismą ir greitą susisiekimą su užmiesčiu. Rajono savivaldybės atstovai stebisi, kad tokie planai į viešumą patenka jų nesuderinus su savivaldybe, per kurią naujasis kelias turėtų eiti.

  Miesto savivaldybės teigimu, Kauno rajone, ties riba su miestu, esantis K.Veverskio (Raudondvario) tiltas ir per jį einantis dviejų eismo juostų kelias nepritaikyti gerokai išaugusiems šių dienų transporto srautams: čia formuojasi spūstys, dažnai nutinka eismo nelaimės. Platinti prieš beveik 70 metų statytą tiltą neįmanoma dėl geografinės padėties: toliau kelias į Raudondvarį kyla į kalną, o čia pat šlaite – senos kapinės. (...) Kauno miesto savivladybės meras pranešime kritikuoja Kauno rajono savivaldybę, kurioje yra Raudondvario kaimas, kad ši nesiima veiksmų nutiesti aplinkkelį.

  „Tereikia išspręsti formalumus, nes kol kas anapus Nevėžio – ne Kauno miesto savivaldybės teritorija“, – teigia miesto meras V.Matijošaitis. Pasak jo, galimybė paraleliai Raudondvario tiltui, už kelių šimtų metrų link Nemuno, statyti naują tiltą ir kelią Kauno miesto bendrajame plane numatyta daugiau kaip prieš dešimtmetį.

  Kauno rajono mero patarėjas Edmundas Mališauskas BNS sakė, kad šis planas su Kauno rajono savivaldybe, per kurios teritoriją naujas kelias eitų, derintas nebuvo. „Taip nedaroma, daroma susėdus už stalo ir dvi savivaldybės turi sėsti ir kalbėtis arba vykti į Susisiekimo ministeriją aptarti planų“, – sakė jis. Pasak E.Mališausko, ši idėja nėra nauja, apie ją ne kartą diskutuota ir tartasi su Susisiekimo ministerija.

  Dabar ten, kur jie nubraižė, tas kelias eina ir per saugotinas teritorijas miesto zonoje ir po to per rekreacinę zoną palei Šilelio kaimą ir Kulautuvos seniūniją. Ten irgi vaizdingos vietos, privačios žemės“, – tvirtino jis. Pasak rajono savivaldybės atstovo, nors aplinkkelis būtų reikalingas, tačiau nėra aišku nei ar būtų galimybė tokį kelią nutiesti, nei kiek jis kainuotų, kas šio projekto imtųsi ir jį finansuotų, ar jam pritartų vietovių, per kurias kelias eitų, bendruomenės.

  Miesto savivaldybės teigimu, aplinkkelis nukreiptų transporto srautus nuo gyvenamųjų vietovių ir iškart už Raudondvario įsilietų į dabartinį 141-ąjį kelią Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda. Kauno miesto savivaldybės teigimu, naujasis aplinkkelis ir tiltas dar labiau prieinama bei matoma padarytų Nemuno ir Nevėžio santaką. (...)

  https://www.15min.lt/verslas/naujien...ne-667-1263140

  Komentuoti:


 • Briedis
  replied
  VALSTYBINĖS REIKŠMĖS KELIŲ PRIEŽIŪRA IR PLĖTRA 2019–2035 METAIS


  Teks luktelt dar 15 metelių.

  Komentuoti:


 • Romas
  replied
  CVPP 2019.03.08 Pirkimas 424823
  Tilto per Tenenį krašto kelio Nr.141 Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda 192,19 km rekonstravimas
  Ruožas tarp Šilutės ir Priekulės

  https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/No...ls/2019-666384

  Aiškinamasis raštas
  Dokumentai: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.l...asp?PID=446544

  Komentuoti:


 • Romas
  replied
  KK 141. Kaunas - Jurbarkas -Šilutė - Klaipėda
  Planuojamo Raudondvario aplinkkelio trasa yra į pietus nuo miestelio

  2018 m. planuojami ir vykdomi darbai valstybinės reikšmės keliuose
  https://gis.eismoinfo.lt/webappbuilder/apps/19/

  Komentuoti:


 • Romas
  replied
  Numatoma nutiesti dviračių taką nuo tilto per Nevėžį iki Raudondvario prieigų. Taip pat bus statoma atraminė sienelė.

  CVPP pirkimas 387325. Paskelbta 2018.06.18
  Valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 141 Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda 8,50–9,32 km ruožo rekonstravimas nutiesiant pėsčiųjų ir dviračių taką ir paprastasis dangos remontas
  Komentuoti:


 • Briedis
  replied
  Šią savaitę pilnai paleistas eismas Dituvos žiedu.

  Komentuoti:


 • RamasN
  replied
  Taip, pataisysiu postą

  Parašė Briedis Rodyti pranešimą
  Važiuojant link Kauno? Ko gero tilto per Veiviržą rekonstrukcija.

  Atkarpoje tarp Klaipėdos ir Priekulės tik Dituvoje įrenginėjama žiedinė sankryžą. Daugiau kelio darbų aną savaitgalį nepastebėjau.

  Komentuoti:


 • Briedis
  replied
  Važiuojant link Kauno? Ko gero tilto per Veiviržą rekonstrukcija.

  Atkarpoje tarp Klaipėdos ir Priekulės tik Dituvoje įrenginėjama žiedinė sankryžą. Daugiau kelio darbų aną savaitgalį nepastebėjau.

  Komentuoti:


 • RamasN
  replied
  Tilto per Veiviržą darbai. 2017-05-26  Paskutinis taisė RamasN; 2017.05.29, 11:54.

  Komentuoti:


 • Briedis
  replied
  Į Klaipėdą - atnaujintais keliais
  http://www.ve.lt/naujienos/ekonomika...liais-1533930/
  Šiemet rugsėjį bus baigta remontuoti ir tiltą per Veiviržą kelyje Nr. 141 Kaunas-Jurbarkas-Šilutė-Klaipėda, šalia Vilkyčių. Šiuo metu eismas vyksta greta pastatytu laikinu tiltu. Beje, bus sutvarkyta šalia esanti stovėjimo aikštelė, o joje žadama eksponuoti senojo tilto, vadinamo istoriniu paveldu, fragmentus.

  Vis dėlto klaipėdiečiams ar į darbą uostamiestyje važinėjantiems Klaipėdos rajono, visų pirma - vadinamųjų Dituvos sodų gyventojams, svarbesnė naujiena turėtų būti tame pačiame kelyje atsirasianti žiedinė sankryža. Būtent į tokio tipo sankryžą bus rekonstruotas dabartinis Priekulės aplinkkelio susikirtimas su senuoju keliu Dituvos kaimo ribose.

  Žiedas atsiras jau šiais metais. Taip tikimasi čia užtikrinti ne tik didesnį saugumą, bet ir geresnį pralaidumą, mat dabar piko valandomis sankryžoje susidaro nemažos transporto eilės.

  Komentuoti:


 • Romas
  replied
  Bus įrengiama žiedinė sankryža Dituvoje, ties Priekulės aplinkkelio pabaiga

  Pirkimas 313379 (2016.11.08)
  Valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 141 Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda ruožo nuo 215,70 iki 216,30 km rekonstravimas su žiedinės sankryžos įrengimu
  http://www.cvpp.lt/index.php?option=...nder_id=313379

  Radau 2014 m. schemą. Turbūt niekas nesikeis

  Vakarų ekspresas.
  Aplinkkelis: kam džiaugsmas, kam prakeiksmas
  http://www.ve.lt/naujienos/ekonomika...ksmas-1126277/

  Komentuoti:


 • nepolitikas
  replied
  geras plentas, neseniai išbandžiau

  Komentuoti:


 • booraz
  replied
  2016-10-12 Tarp Bubių ir Kulautuvos

  Komentuoti:


 • Griunvaldas
  replied
  O iki Vilkijos toliau sėkmingai krataisi mašinoj )

  Komentuoti:


 • vėkas
  replied
  Parašė Xmaster Rodyti pranešimą
  Lakd.lt tinklalapyje tai visiškai priešrinkiminės nuotaikos Rekonstravo 2 km ruožą prie Kulautuvos, o sulėkė į pabaigtuves net premjeras su susisiekimo ministru Atrodo lyg būtų Via Balticą pabaigę - graudu  http://www.lakd.lt/lt.php/naujienos/...lautuvos/22336
  Du vyrai. Keturi metai. Du kilometrai. Pasiekimas!
  O jūs šaipotės..

  Komentuoti:


 • Xmaster
  replied
  Lakd.lt tinklalapyje tai visiškai priešrinkiminės nuotaikos Rekonstravo 2 km ruožą prie Kulautuvos, o sulėkė į pabaigtuves net premjeras su susisiekimo ministru Atrodo lyg būtų Via Balticą pabaigę - graudu

  Darbų pabaigtuvės prie Kulautuvos
  2016-09-26

  Darbų pabaigtuvės prie Kulautuvos
  Baigtas rekonstruoti privažiuojamojo kelio Nr. 1909 nuo kelio Nr. 141 Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda daugiau nei 2 km ruožas prie Kulautuvos miestelio. Šio kelio ruožo rekonstrukcijos projektą įgyvendino AB „Kauno tiltai“.

  Atliekant darbus esama kelio danga buvo nufrezuota ir, panaudojant dalį medžiagų, įrengtas 20 cm storio skaldos pagrindo sluoksnis. Ant šio pagrindo sluoksnio įrengta dviejų sluoksnių danga iš 8 cm storio asfalto pagrindo sluoksnio ir 4 cm storio asfalto viršutinio sluoksnio.

  Taip pat buvo nutiestas pėsčiųjų takas, kuriuo saugiai ir patogiai galės judėti pėstieji ir neįgalūs žmonės. Neįgaliųjų patogumui pėsčiųjų perėjimo vietose, ties nuovažomis ir prie pėsčiųjų perėjų kelio bortai pažeminti iki dangos paviršiaus. Visame kelio ruože šalia pėsčiųjų tako (kas 150 m) įrengta 12 poilsio aikštelių su suoleliais. Netinkamos būklės gelžbetoninės pralaidos pakeistos naujomis, įrengta drenažo ir lietaus vandens surinkimo sistema, rekonstruotos nuovažos. Atsižvelgiant į eismo saugos reikalavimus, rekonstruota sankryža į Kulautuvą, įrengti kelio ženklai, paženklinta danga, „supilti“ greičio mažinimo kalneliai, saugos salelės.

  Darbų pabaigtuvėse dalyvavo Lietuvos Respublikos Premjeras A. Butkevičius, Lietuvos Respublikos susisiekimo ministras R. Sinkevičius, Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos direktoriaus pavaduotojas D. Zabulionis, Kauno raj. savivaldybės meras V. Makūnas, rangovų ir Kelių direkcijos atstovai.


  LAKD inf.
  http://www.lakd.lt/lt.php/naujienos/...lautuvos/22336

  Komentuoti:


 • nepolitikas
  replied
  141 kelias kaunas-jurbarkas-šilutė
  remontuojamas ruožas nuo kulautuvos sankryžos iki bubių nuokalnės  Komentuoti:


 • Bootsy
  replied
  Kelio i Kulautuvą rekonstrukcija. Kaip suprantu šioje vietoje bus žiedinė sankryža?  Į Kauno pusę  Į Vilkijos pusę  Išvažiuojant iš Kulautuvos  Komentuoti:


 • CI-08/1
  replied
  Sveiki,kolegos

  Pavasarį AB "Kauno tiltai" pradės darbus kelyje Kaunas - Jurbarkas - Šilutė, atkarpos nuo Kulautuvos sankryžos iki posūkio į Bubius 18 - 21,52 km:
  http://kaunas.kasvyksta.lt/2016/02/2...monto-darbai/#
  Praeitais metais buvo pašalinti medžiai pakelėje šiame ruože.

  Komentuoti:

Working...
X