Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[141] Kaunas - Jurbarkas - Šilutė - Klaipėda

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  geras plentas, neseniai išbandžiau
  pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

  Comment


   Bus įrengiama žiedinė sankryža Dituvoje, ties Priekulės aplinkkelio pabaiga

   Pirkimas 313379 (2016.11.08)
   Valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 141 Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda ruožo nuo 215,70 iki 216,30 km rekonstravimas su žiedinės sankryžos įrengimu
   http://www.cvpp.lt/index.php?option=...nder_id=313379

   Radau 2014 m. schemą. Turbūt niekas nesikeis

   Vakarų ekspresas.
   Aplinkkelis: kam džiaugsmas, kam prakeiksmas
   http://www.ve.lt/naujienos/ekonomika...ksmas-1126277/

   Comment


    Į Klaipėdą - atnaujintais keliais
    http://www.ve.lt/naujienos/ekonomika...liais-1533930/
    Šiemet rugsėjį bus baigta remontuoti ir tiltą per Veiviržą kelyje Nr. 141 Kaunas-Jurbarkas-Šilutė-Klaipėda, šalia Vilkyčių. Šiuo metu eismas vyksta greta pastatytu laikinu tiltu. Beje, bus sutvarkyta šalia esanti stovėjimo aikštelė, o joje žadama eksponuoti senojo tilto, vadinamo istoriniu paveldu, fragmentus.

    Vis dėlto klaipėdiečiams ar į darbą uostamiestyje važinėjantiems Klaipėdos rajono, visų pirma - vadinamųjų Dituvos sodų gyventojams, svarbesnė naujiena turėtų būti tame pačiame kelyje atsirasianti žiedinė sankryža. Būtent į tokio tipo sankryžą bus rekonstruotas dabartinis Priekulės aplinkkelio susikirtimas su senuoju keliu Dituvos kaimo ribose.

    Žiedas atsiras jau šiais metais. Taip tikimasi čia užtikrinti ne tik didesnį saugumą, bet ir geresnį pralaidumą, mat dabar piko valandomis sankryžoje susidaro nemažos transporto eilės.

    Comment


     Tilto per Veiviržą darbai. 2017-05-26     Paskutinis taisė RamasN; 2017.05.29, 11:54.

     Comment


      Važiuojant link Kauno? Ko gero tilto per Veiviržą rekonstrukcija.

      Atkarpoje tarp Klaipėdos ir Priekulės tik Dituvoje įrenginėjama žiedinė sankryžą. Daugiau kelio darbų aną savaitgalį nepastebėjau.

      Comment


       Taip, pataisysiu postą

       Parašė Briedis Rodyti pranešimą
       Važiuojant link Kauno? Ko gero tilto per Veiviržą rekonstrukcija.

       Atkarpoje tarp Klaipėdos ir Priekulės tik Dituvoje įrenginėjama žiedinė sankryžą. Daugiau kelio darbų aną savaitgalį nepastebėjau.

       Comment


        Šią savaitę pilnai paleistas eismas Dituvos žiedu.

        Comment


         Numatoma nutiesti dviračių taką nuo tilto per Nevėžį iki Raudondvario prieigų. Taip pat bus statoma atraminė sienelė.

         CVPP pirkimas 387325. Paskelbta 2018.06.18
         Valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 141 Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda 8,50–9,32 km ruožo rekonstravimas nutiesiant pėsčiųjų ir dviračių taką ir paprastasis dangos remontas
         Comment


          KK 141. Kaunas - Jurbarkas -Šilutė - Klaipėda
          Planuojamo Raudondvario aplinkkelio trasa yra į pietus nuo miestelio

          2018 m. planuojami ir vykdomi darbai valstybinės reikšmės keliuose
          https://gis.eismoinfo.lt/webappbuilder/apps/19/

          Comment


           CVPP 2019.03.08 Pirkimas 424823
           Tilto per Tenenį krašto kelio Nr.141 Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda 192,19 km rekonstravimas
           Ruožas tarp Šilutės ir Priekulės

           https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/No...ls/2019-666384

           Aiškinamasis raštas
           Dokumentai: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.l...asp?PID=446544

           Comment


            VALSTYBINĖS REIKŠMĖS KELIŲ PRIEŽIŪRA IR PLĖTRA 2019–2035 METAIS


            Teks luktelt dar 15 metelių.

            Comment


             Kauno diena 2020.01.18
             Geresnė Kauno jungtis su užmiesčiu: svarstoma apie naują tiltą Raudondvaryje per Nevėžį
             Vaizdingą Nemuno ir Nevėžio santaką Raudondvario plento gale pėstieji ir dviratininkai netrukus galės pasiekti dar patogiau. Ties Žemutiniais Kaniūkais savavališkus pylimus abipus kelio sulyginus su žeme, jų vietoje bus įrengti platūs šaligatviai. Kitas klausimas – sklandus automobilių judėjimas. Siekiant užtikrinti saugų eismą ir greitą susi-siekimą su užmiesčiu, Kaunas svarsto galimybes statyti naują tiltą per Nevėžį ir tiesti kitą kelią Jurbarko link.


             Raudondvario, Kulautuvos ar Vilkijos miestelių ir apylinkių gyventojai pritars, kad senasis K.Veverskio tiltas bei per jį einantis dviejų eismo juostų kelias nepritaikyti gerokai išaugusiems šių dienų transporto srautams. Čia ne tik formuojasi spūstys, bet ir dažnai įvyksta eismo nelaimių. Platinti prieš beveik 70 metų statyto tilto neįmanoma dėl geografinės padėties: toliau kelias į Raudondvarį kyla į kalną, o čia pat šlaite – senos kapinės. Taigi dabar visas automobilių srautas priverstas vykti pro Raudondvarį – taip didėja gyvenvietės oro užterštumas ir keliamas pavojus pėstiesiems.(..)

             Pasak Kauno m. mero, sprendimas buvo surastas daugiau kaip prieš dešimtmetį, bet iki šiol gulėjo nepelnytai pamirštas. Paraleliai senajam Raudondvario tiltui, už kelių šimtų metrų Nemuno link, Kauno bendrajame plane numatytas naujas tiltas per Nevėžį ir kelias, nukreipiantis transporto srautus nuo gyvenamųjų vietovių ir iškart už Raudondvario įsikertantis į dabartinį 141-ąjį kelią Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda. Atsiradus naujajam, senasis tiltas liktų tarnauti tik Raudondvario ir aplinkinių gyventojų poreikiams.

             https://www.15min.lt/verslas/naujien...ne-667-1263140

             15min.lt 2020.01.20
             Kauno savivaldybė planuoja tiltą per Nevėžį ir kelią Raudondvaryje
             Kauno miesto savivaldybė pirmadienį pranešė planuojanti statyti naują tiltą per Nevėžį ir kelią teritorijoje, einančioje per Kauno rajoną.
             Pasak miesto savivaldybės, naujas tiltas ir kelias link Jurbarko reikalingas siekiant užtikrinti saugų eismą ir greitą susisiekimą su užmiesčiu. Rajono savivaldybės atstovai stebisi, kad tokie planai į viešumą patenka jų nesuderinus su savivaldybe, per kurią naujasis kelias turėtų eiti.

             Miesto savivaldybės teigimu, Kauno rajone, ties riba su miestu, esantis K.Veverskio (Raudondvario) tiltas ir per jį einantis dviejų eismo juostų kelias nepritaikyti gerokai išaugusiems šių dienų transporto srautams: čia formuojasi spūstys, dažnai nutinka eismo nelaimės. Platinti prieš beveik 70 metų statytą tiltą neįmanoma dėl geografinės padėties: toliau kelias į Raudondvarį kyla į kalną, o čia pat šlaite – senos kapinės. (...) Kauno miesto savivladybės meras pranešime kritikuoja Kauno rajono savivaldybę, kurioje yra Raudondvario kaimas, kad ši nesiima veiksmų nutiesti aplinkkelį.

             „Tereikia išspręsti formalumus, nes kol kas anapus Nevėžio – ne Kauno miesto savivaldybės teritorija“, – teigia miesto meras V.Matijošaitis. Pasak jo, galimybė paraleliai Raudondvario tiltui, už kelių šimtų metrų link Nemuno, statyti naują tiltą ir kelią Kauno miesto bendrajame plane numatyta daugiau kaip prieš dešimtmetį.

             Kauno rajono mero patarėjas Edmundas Mališauskas BNS sakė, kad šis planas su Kauno rajono savivaldybe, per kurios teritoriją naujas kelias eitų, derintas nebuvo. „Taip nedaroma, daroma susėdus už stalo ir dvi savivaldybės turi sėsti ir kalbėtis arba vykti į Susisiekimo ministeriją aptarti planų“, – sakė jis. Pasak E.Mališausko, ši idėja nėra nauja, apie ją ne kartą diskutuota ir tartasi su Susisiekimo ministerija.

             Dabar ten, kur jie nubraižė, tas kelias eina ir per saugotinas teritorijas miesto zonoje ir po to per rekreacinę zoną palei Šilelio kaimą ir Kulautuvos seniūniją. Ten irgi vaizdingos vietos, privačios žemės“, – tvirtino jis. Pasak rajono savivaldybės atstovo, nors aplinkkelis būtų reikalingas, tačiau nėra aišku nei ar būtų galimybė tokį kelią nutiesti, nei kiek jis kainuotų, kas šio projekto imtųsi ir jį finansuotų, ar jam pritartų vietovių, per kurias kelias eitų, bendruomenės.

             Miesto savivaldybės teigimu, aplinkkelis nukreiptų transporto srautus nuo gyvenamųjų vietovių ir iškart už Raudondvario įsilietų į dabartinį 141-ąjį kelią Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda. Kauno miesto savivaldybės teigimu, naujasis aplinkkelis ir tiltas dar labiau prieinama bei matoma padarytų Nemuno ir Nevėžio santaką. (...)

             https://www.15min.lt/verslas/naujien...ne-667-1263140

             Comment


              Naujas Kauno ir Kauno rajono savivaldybių žodžių karas: šįkart dėl aplinkkelio, kuris „tiesiamas“ jau 10 metų

              https://www.15min.lt/m/id/aktualu/li...etu-56-1266906
              Paskutinis taisė Romas; 2020.01.29, 10:11. Priežastis: Kopija iš Kauno m. temos

              Comment

              Working...
              X