Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[A1] Kaunas - Kryžkalnis - Klaipėda

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Tris metus jau nuolat važinėju į žemaitiją, ir kažkaip kilo mintis, kad visus tris sezonus šioje atkarpoje nevyko jokie dangos keitimo esminiai darbai. Kai kurios atkarpos jau visai klaikios, važiuoti ne tik nemalonu, o po lietaus ir pavojinga. Gal kas žinote ar numatoma kas nors kada nors, ar toliau palikta savieigai/dėvėjimuisi iki kol atsivers kokia smegduobė?

  Comment


   Šį mėnesį keliose vietose paklojo naują ištisinę dangą kur buvo provėžos. Vakar klojo naują dangą 1 juostoje (į Kauno pusę) 265-266 kelio kilometre. Taip pat sutvarkyta pirma juosta ties Kryžkalniu ir 275-277 kilometruose link Klaipėdos.

   Taip pat girdėjau gandų, kad iki 2020 magistralę norima apmokestinti.

   Comment


    Atvažiavus nuo Klaipėdos (kur yra apsisukimas) už Lukoil degalinės yra nusukimas link Užliedžių/Giraitės. Dar pavažiavus kiek toliau buvo antrasis. Kuris jau šią savaitę uždarytas, pastatytas metalinis atitvaras. Šioje vietoje buvo normalaus ilgio lietėjimo, greitėjimo juostos, todėl sprendimas uždaryti pasirodė labai jau keistas.

    Gal kas žino to išvažiavimo uždarymo priežastį? Sutapimas tai ar ne, bet antra diena nuo Užliedžių nusidriekia beprotinio ilgio eilė.

    Comment


     Vasarą važiuojantys link jūros tikriausiai pastebėjo 190 - ajame A1 kilometre, sankryžoje su 3508 keliu, pasikeitusį krypties pavadinimą, nuoroda "VIDUKLĖS gelež. st." buvo pervadinta į "VIRGAINIAI".

     Comment


      Jau tikriausiai du metai, kaip pakeistas tas pavadinimas

      Comment

      Working...
      X