Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus tiltai ir viadukai

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Is darbo aprasymo:
    Patogesniam dviratininkų, žmonių su judėjimo negalia ir šeimoms su
    vaikų vežimėliais skirtingų lygių dešiniajame upės krante patekimui į
    apatinę krantinės terasą pritaikoma esama nuovaža, o kairiajame krante
    šalia tilto numatoma nauja nuovaža, sujungianti viršutinę krantinės
    terasą su apatine.

Comment

Nu matyt kad laimėjo iš tikrųjų geriausias ir praktiškiausias projektas. John nelengva patenkinti ant tokių dalykų, bet šį kartą kažkaip net apsidžiaugiau. Dabar aišku reiks melstis, kad tai nebūtų dar vienas Šimaš-speed atvejis su įgyvendinimo greičiu.
      Flickr || 2014 in retrospect: Minsk|Wien|Bangkok|Hong Kong|Shenzhen|Shanghai|Beijing|Guangzhou

Comment

Net aš patenkintas. Gal kiek sunkokas, bet medis! Jėga. Na tai jau panašu į šiuolaikinę arcitektūrą.

Comment

Džiugu. Man tik šiek tiek nepatinka sprendimas nešančiųjų konstrukcijų galus pamerkti į vandenį dėl ilgaamžiškumo bei remonto klausimų. Bet, gal nieko tokio, tuo labiau, kad tiltas nėra grandiozinis, tad net greitesnio irimo atveju nėra didelis praradimas, mano manymu. O jei tie mazgai bus išspręsti taip, kad ir toks jų pamerkimas į vandenį jų kaip ir neįtakos, tai išvis gerai.

Beje, man labai patiko sprendimas statyti iš klijuotos medienos. Jei nors kiek teko užmesti akį į medžio konstrukcijų progresą, tai žinote, kad šiuolaikinės klijuoto medžio konstrukcijos yra tvirtesnės už plieną. Neveltui Japonai, berods ir skandinavai linksta link medinių dangoraižių statybos.

Comment

Parašė spekas Rodyti pranešimą
            Džiugu. Man tik šiek tiek nepatinka sprendimas nešančiųjų konstrukcijų galus pamerkti į vandenį dėl ilgaamžiškumo bei remonto klausimų. Bet, gal nieko tokio, tuo labiau, kad tiltas nėra grandiozinis, tad net greitesnio irimo atveju nėra didelis praradimas, mano manymu. O jei tie mazgai bus išspręsti taip, kad ir toks jų pamerkimas į vandenį jų kaip ir neįtakos, tai išvis gerai.
            .
            Na pirmiausia medis į vandenį nėra pamerktas. Atramos tai betoninės, ir iškilę gerokai virš vandens. O jei viena kartą per 10 metų patvins Neris, ir pasieks medžio konstrukcijas, tai nemanau kad turės didesnės įtakos ilgaamžiškumui. Aišku konkretūs sprendiniai tikslinsis TP projekto metu. Aišku smagu kai laimi pažįstami žmonės, su visai geru projektu

Comment

Working...
            X