Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[A1] Šiaurinis Kauno aplinkkelis

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė liutass Rodyti pranešimą
  nu kad ne. O kokius svertus siuo atveju turi Kauno miestas?
  Berods buvo diskutuota ir šioje temoje - Kauno miestas gali susitvarkyti tinklą (trūkstami tiltai) ir Kauno gyventojams neberūpės (ar gerokai mažiau rūpės) magistralinio kelio pralaidumo problemos. Dabar gi panašu, kad labai rūpi, nes magistralinis kelias naudojamas kaip miesto gatvė.

  Kitą vertus - jei meras kalbės būtent apie tokį sprendimo būdą, t.y. prašys pagalbos spręsti vidines Kauno transporto problemas taip sprendžiant ir magistralinio kelio apkrovimą, tuomet mano "kritika" yra pernelyg ankstyva.

  Comment


   Užteko vieno vizito ir ledai pajudėjo.

   Panašu, kad kauniečiai gali pradėti džiaugtis – trečiadienį prie bendro stalo sėdę Kauno vadovai ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) atstovai pagaliau priėmė sprendimus, kurie leis pradėti magistralės A1 ties Kaunu rekonstrukciją. Paaiškėjo ir konkrečios datos, kada prasidės darbai – jų atlikimo konkursai bus skelbiami ne vėliau kaip rugpjūčio pradžioje, o realūs darbai startuos kitų metų pradžioje, kai tik leis oro sąlygos.

   Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/auto/patarimai/l....d?id=74665106
   Flickr

   Comment


    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Užteko vieno vizito ir ledai pajudėjo.
    Taip ir nesupratau kurioje vietoje bus antras Megos viadukas (ten nelabai daug vietos).

    Comment


     Parašė Lettered Rodyti pranešimą
     Užteko vieno vizito ir ledai pajudėjo.
     čia ne ledai pajudėjo, o LAKD komunikacijos skyrius pražiopsojo progą pasigirti ir tuo pasinaudojo Kauno savivaldybė.

     Kitą vertus, kadangi Delfi rėmėsi Kauno savivaldybės informacija, reiktų palaukti LAKD patvirtinimo

     Comment


      Tikiuosi rekonstrukcijos metu nesugalvos dar kokį tiltą ar tranzitinė gatvę uždaryti remontui, nes bandau įsivaizduoti kaip ten judės eismas statybų metu
      As much power as necessary, as much freedom as possible

      Comment


       A1 kelio rekonstrukcijos planai

       http://www.kelprojektas.lt/sites/def...BREZINYS_1.pdf
       http://www.kelprojektas.lt/sites/def...BREZINYS_2.pdf
       Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

       Comment


        Tiltus platins iki keturių juostų - tai čia statys šalia naujus ar griaus senus ? Tuos pačiuose sutalpinti po 4 juostas, matyt kad nesigaus ?

        Comment


         Tai, kiek suprantu, šie planai bus smarkiai koreguojami.

         Comment


          Parašė Sula Rodyti pranešimą
          Tai, kiek suprantu, šie planai bus smarkiai koreguojami.
          Spėčiau, bus koreguojama tik ruože ties Mega: atsisakyta esamos Megos sankryžos pilnos rekonstrukcijos. Tiesiog nuspręsta šalia statyti naują tiltą, o ne brangiai užsiimti esamo tilto griovimo/atstatimo darbais.

          Comment


           Ačiū už brėžinius.

           Gaila, kad ne naujos lygiagrečios gatvės tiesiamos, toliau palaikoma "iš kiemo į autostradą".

           Comment


            Nors automagistralės šalia Kauno projektas rengiamas jau nuo 2011 metų, tačiau įgyvendinimas vis atidėliojamas. Automobilių spūstys tapo nemalonia kasdienybe ryte ir po darbo pro Kauną važiuojantiems vairuotojams.

            Šių metų gegužę Lietuvos kelių direkcijai paskelbus apie rugpjūčio mėnesį įvyksiančius pirkimus automagistralės rekonstrukcijai, kauniečiai lengviau atsiduso. Tačiau atrodo trumpam. Per paskutinius 6 metus automobilių srautai neatpažįstamai pasikeitė, todėl nebūtinai senasis projektas yra optimaliausias dabartinėmis sąlygomis.

            "Kauno problema greitkelyje yra, kad didesnė dalis greitkelio šiuo metu dėl Kauno plėtros į kitą kelio pusę iš esmės yra naudojama kaip Kauno vidinė gatvė, o ne kaip greitkelis. Pravažiuojančio transporto yra mažiau negu 50 % tuo ruožu. Todėl buvo sutarta ir su Kauno miestu yra sutarta, kad iki rugpjūčio mėnesio bus daroma srautų analizė siekiant nustatyti, kur vis dėlto yra tikroji problema" - birželio pabaigoje Seimo posėdyje kalbėjo Susisiekimo ministras Rokas Masiulis.

            "Šiuo atveju yra tik tiriamoji stadija – nustatyti, koks projektas turėtų būti daromas, ir tada pasižiūrėti, kiek vis dėlto tam būtų lėšų, nes gali būti taip, kad, statydami tiltą Kaune, mes galėtume dvigubai sutaupyti lėšų, užuot plėtę automagistralę" - teigė ministras.

            Tokie ministro planai suneramino Kauno Seimo narius, todėl buvo nuspręsta situaciją aptarti su Lietuvos kelių direkcijos vadovu Egidijumi Skrodeniu. "Tyrimus esame atlikę, dabar kompiuterinių programų pagalba duomenis apdorojame. Rugpjūčio mėnesį planuojame priimti galutinius sprendimus dėl šio automagistralės ruožo. Todėl pirkimus projektui įgyvendinti planuojame skelbti spalio - lapkričio mėnesiais" - teigė E.Skrodenis.

            Daugiausiai diskusijų kelianti projekto dalis yra susijusi su tiltu per Nerį. Senajame projekte numatyta seną tiltą griauti, statant naują 8 juostų. Nugriovus turėtų būti statomas laikinasis tiltas, tačiau Lietuvos kelių direkcija svarsto apie galimybę mieste Baltų prospekto tąsoje statyti dar vieną tiltą. Statybų laikotarpiu šis tiltas galėtų tarnauti kaip apylanka, o vėliau liktų miestiečių reikmėms.

            "Tokie projekto pokyčiai būtų susiję su nauju žemės paėmimu, dokumentų ir planų rengimu. Įgyvendinimas galėtų nusikelti neapibrėžtam laikotarpiui į ateitį. Todėl bet kokie pakeitimai turėtų būti daromi labai atsakingai" - susitikime kalbėjo Seimo Kauno krašto bičiulių grupės pirmininkė Gintarė Skaistė.

            "Manome, kad atskiras projekto dalis būtų galima vystyti paraleliai vienu metu. Bet kokiu atveju, darbus planuojame pradėti 2018 metais. Esame tam nusimatę lėšų: 10 mln. eurų iš Valstybės biudžeto, 30 mln. eurų iš ES paramos lėšų. Matome tai kaip prioritetą numeris 2, pirmoje vietoje Via Baltica vystymas"- situaciją apibendrino Lietuvos kelių direkcijos vadovas E.Skrodenis.
            http://gintareskaiste.blogspot.com/2...ies-kaunu.html
            AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

            Comment


             pats protingiausias sprendimas:

             Nugriovus turėtų būti statomas laikinasis tiltas, tačiau Lietuvos kelių direkcija svarsto apie galimybę mieste Baltų prospekto tąsoje statyti dar vieną tiltą. Statybų laikotarpiu šis tiltas galėtų tarnauti kaip apylanka, o vėliau liktų miestiečių reikmėms.

             Comment


              Gaila, kad upload tik tokiu būdu prideda nuotraukas. Bet jei bus nepatogu - kitaip įkelsiu

              Keletas vaizdų virš Kauno - šiaurinis aplinkelis, tiek vaizdas link jo, kur galvojama (?) dar vieną tiltą įkabint

              Comment


               va cia

               Parašė liutass Rodyti pranešimą
               Gaila, kad nepastate prie 20 metu projektuoto tilto. Butu daug problemu nuemes nuo A1

               Parašė liutass Rodyti pranešimą
               Gaila, kad nepastate prie 20 metu projektuoto tilto. Butu daug problemu nuemes nuo A1

               Comment


                Pagal bendrąjį miesto planą tiltas Baltų pr. tąsoje jungiamas su žeimenos gatve

                Comment


                 teisingai, ne ten nupiesiau

                 Comment


                  Kaunas sunerimęs – kelininkų planas keičiasi
                  Pagrindinės šalies magistralės A1 rekonstrukcijos planai ties Kaunu vėl keičiami. Gegužę paskelbta, kad rugpjūčio pradžioje bus paskelbti konkursai grandioziniams darbams atlikti, tačiau, kaip vaizdžiai teigia Kauno savivaldybės vadovai, Susisiekimo ministerija „pradėjo arklius varyti į priešingą pusę“. Kelių direkcijos atstovai ramina, kad jau netrukus bus paskelbti didelio tyrimo rezultatai. Po jų paaiškės, koks likimas laukia Islandijos plento – taip vadinama greitkelio atkarpa ties Kaunu.
                  http://www.delfi.lt/auto/patarimai/k....d?id=75443313

                  Comment


                   įdomu įdomu, ką jie čia vasaros mėnesiais priskaičiuos, kai mašinų dvigubai trigubai mažiau juda, va rugsėjį tegu pafilmuoja

                   Comment


                    Tai kad apie skaičiavimus šnekama būtuoju laiku. Reiškia, jie jau įvyko

                    Comment


                     Jiem aktualiausia ir yra vasara, kai vilniaus ponai vaziuoja i Palanga

                     Comment

                     Working...
                     X