Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
[A14] Vilnius - Molėtai - Utena
Collapse
X
-
Parašė alga Rodyti pranešimąPraskridau virš A14 statybų lėktuvu, pavyko nutraukti porą kadrų. Langas buvo apliaumotas, tai "potato quality", bet gal kam bus įdomu.
...Geriau jau potato qualitty nei tyla temoje
- 4 patinka
Comment
-
Ačiū už gerą atnaujinimą. Sakyčiau kelias atrodo puikiai ir kokybiškai. Jungiamieji keliai visi asfaltuoti, kai net prie Kaunas - Marijampolė automagistralės daug žvirkelių jungiamuosiuose keliuose. Net keista, kad oficialiai neduos greitkelio statuso šiai atkarpai. Iš kitos pusės džiugu, kad leis 110 km/h.
- 1 patinka
Comment
-
Parašė Xmaster Rodyti pranešimąAčiū už gerą atnaujinimą. Sakyčiau kelias atrodo puikiai ir kokybiškai. Jungiamieji keliai visi asfaltuoti, kai net prie Kaunas - Marijampolė automagistralės daug žvirkelių jungiamuosiuose keliuose. Net keista, kad oficialiai neduos greitkelio statuso šiai atkarpai. Iš kitos pusės džiugu, kad leis 110 km/h.
Comment
-
Parašė PoDV Rodyti pranešimą
Nebūčiau didelis greitkelio ženklo fanas tik dėl vaizdo. Jungiamieji keliai tokiu atveju turėtų būti nuo vienos svarbesnės sankryžos (skirtingų lygių, turbožiedinės, reguliuojamos) iki kitos, o šiuo atveju vis dar numatyti nuvažiavimai tik į dešinę, kurie nebūdingi Europos greitkeliams ir automagistralėms. Bet sutinku, kad lėtaeigio transporto eismą reiktų tokiose keliuose riboti. Pėsčiųjų ir dviračių eismą turi riboti pati infrastruktūra, kad nebūtų poreikio išlįsti į pagrindinį kelią.
Comment
-
Parašė abruo Rodyti pranešimąTa šlykšti mėlyna spalva - jau galutinis vaizdas?))
- 6 patinka
Comment
-
Parašė Sula Rodyti pranešimąPobjauris viadukas, deja.Aviate, navigate, communicate
- 5 patinka
Comment
Comment