Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[A14] Vilnius - Molėtai - Utena

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Alfa.lt 2018.08.22
  Betoninė užkarda: kelio Vilnius–Utena kokybė trukdo regiono plėtrai
  Konkursas bus skelbiamas iš naujo, o darbai nusikels geriausiu atveju į 2019-ųjų pradžią. Ir tai bus tik vienas iš keturių betoninės Molėtų plento dalies rekonstrukcijos etapų. Kelininkams teks sutvarkyti iš viso 58 km.
  https://www.alfa.lt/straipsnis/50318...egiono-pletrai
  Paskutinis taisė Romas; 2018.08.24, 07:57. Priežastis: Pridėtas pavadinimas

  Comment


   Tai 2+1 kelias bus tik iki Bijutiškio sankryžos, ne Labanoro, kaip žadėta?

   Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

   Comment


    Parašė vėkas

    Kada bus atliekami darbai tarp 39.6 ir 52.18 km?
    Tas ruožas berods seniau normaliai rekonstruotas.
    Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

    Comment


     Tikrai ne 2+1

     Comment


      Taip, tas seniau rekonstruotas ruožas yra 1+1.
      Schema turbūt aprėpė tolimą perspektyvą.
      Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

      Comment


       Galėtų tarp Molėtų ir Utenos įdėti bent porą 2+1 atkarpų. Ten kur pigu ir paprasta įrengti. 40km be galimybės saugiai aplenkti toliau skatins debiliškus lenkimus. Geriau pataupytų arčiau Vilniaus irgi nedarydami ištisinio 2+1, o tik įrengdami kelias vietas aplenkimui.

       O atkarpa prie Bijotiškio, nors ir ne 2+1, bet tikrai gerai pertvarkyta su saugia Bijutiškio sankryža. Logiška tvarkyti paskutinę ir po kurio laiko, kai nusidėvės šiuo metu esanti danga. Kitos dalys tikrai svarbiau.

       Comment


        Molėtai ties kuriuo kilometru? Negi net iki jų nedatemps 2+1 ?

        Comment


         1-oji Molėtų sankryža (Molėtai-Inturkė) yra 62,5 kilometre.
         Anksčiau buvo kalbų apie 2+1 iki antrosios Molėtų sankryžos (Molėtai-Labanoras).
         Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

         Comment


          "Premjeras Saulius Skvernelis tikina, kad prieš kelis dešimtmečius nutiestas betoninis kelias Vilnius–Utena bus suremontuotas iki 2021 metų, jei darbų nepristabdys teismai ar kitos nenumatytos aplinkybės."

          Šaltinis:

          https://www.lrytas.lt/auto/radaras/2...utena-7490855/


          Comment


           Parašė Dogg Rodyti pranešimą
           "Premjeras Saulius Skvernelis tikina, kad prieš kelis dešimtmečius nutiestas betoninis kelias Vilnius–Utena bus suremontuotas iki 2021 metų, jei darbų nepristabdys teismai ar kitos nenumatytos aplinkybės."
           Šaltinis:
           https://www.lrytas.lt/auto/radaras/2...utena-7490855/
           Eilinis PR prieš rinkimus be realaus pagrindo ir turinio. Panašiai kaip atseit turguose įves kasos aparatus ir gražins GPM'ą.

           Comment


            Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) šią savaitę paskelbė antrąjį 24,4 mln. Eur maksimalios vertės magistralinio kelio Vilnius-Utena rekonstrukcijos
            konkursą. Pirmojo maždaug 20 mln. Eur vertės konkurso laimėtojas turėtų būti paskelbtas netrukus.

            LAKD vadovas patvirtino, kad rangovas turės suprojektuoti ir pastatyti viadukus ties 16-tu kelio kilometru, kur baigiasi keturių juostų kelias, ir 21-ame kilometre esančioje sankryžoje į Nemenčinę.
            „Sutartis turi būti pasirašyta iki kovo 15 d. Ten yra ilgesnis įgyvendinimo terminas, nes reikia parengti projektą. Aiškią darbų pabaigos datą žinosime tada, kai bus pasirašyta sutartis“, – BNS sakė p. Andrejevas. Pasiūlymus bendrovės turi pateikti iki gruodžio 17 d.

            Ponas. Andrejevas pranešė, kad pirmojo konkurso laimėtojas turėtų būti paskelbtas netrukus, o sutartį su juo planuojama pasirašyti gruodžio pradžioje. Rangovas už maždaug 20 mln. Eur rekonstruos kelio dangą nuo 16-to iki 21-o kelio kilometro.
            „Per pirmąjį konkursą, kurį nutraukėme, gavome apie 22 mln. Eur pasiūlymą, o dabar – apie 20 mln. Eur.
            „Kadangi tai (rekonstrukcija – BNS) yra numatyta kitiems metams, tai mus pilnai tenkina ir nematome jokios skubos“, – pridūrė p. Andrejevas.

            https://www.vz.lt/transportas-logist...#ixzz5XtE6Sryo

            Tikiuosi, kad tai nebus eilinis pjaro. Labai jau reikalingas ten remontas
            Paskutinis taisė Romas; 2018.11.25, 18:48. Priežastis: Pridėta citata

            Comment


             Dabar vyksta konkursas 427776. Konkurso sąlygose yra tik keli bendro pobūdžio .doc dokumentai
             Paskelbtas 2018.11.07, pasiūlymų teikimo terminas 2018.12.17
             Valstybinės reikšmės magistralinio kelio A14 Vilnius-Utena ruožų 16,80-17,84 km ir 20,84-21,50 km rekonstravimo techninio darbo projekto parengimas, projekto vykdymo priežiūra ir darbų atlikimas
             https://pirkimai.eviesiejipirkimai.l...asp?PID=427776

             Balandį paskelbtame konkurse šiek tiek skyrėsi kilometražas:
             Valstybinės reikšmės magistralinio kelio A14 Vilnius–Utena ruožų 16,00–16,87 km ir 17,57–20,90 km rekonstravimas bei ruožų 16,87–17,57 km ir 20,90–21,812 km rekonstravimo techninio darbo projektas

             VŽ / BNS žinutėje bendrais bruožais buvo paaiškinta, kad pirmas konkursas yra dėl kelio dangos rekonstukcijos (žinutėje nedetalizuota, ar kelias A14 iki sankryžs su KK108 bus platinamas iki 2*2 juostų), o antras konkursas - dėl dviejų transporto mazgų.

             Comment


              Pajudėjo betoniniai ledai: pradedamas naujas kelio Vilnius–Utena rekonstravimo etapas

              Ateinančiais metais kelyje A14 Vilnius–Utena vyks naujas rekonstrukcijos etapas, kurio metu bus atnaujintas 4 km ilgio ruožas. Magistralė bus platinama nuo 2 iki 4 eismo juostų, planuojamos gausios eismo saugos inžinerinės priemonės. Dėl šių darbų atlikimo jau pasirašyta 19,9 mln. eurų vertės sutartis.

              Rekonstrukcijos darbai pratęs jau anksčiau šioje magistralėje vykusius kelio platinimo darbus. Dabar ši magistralė yra 4 eismo juostų iki 16-to kilometro, t. y. nuo Vilniaus iki sankryžos su keliu Nr. 172 Raudondvaris–Giedraičiai–Molėtai. Nauji kelio rekonstrukcijos ir platinimo darbai vyks dar 4 km ilgio ruože, iki sankryžos su keliu Nr. 108 Vievis–Maišiagala–Nemenčinė (nuo 16,00 km iki 16,80 km ir nuo 17,64 km iki 20,84 km). Darbus atliks ūkio subjektų grupė, kurią sudaro UAB „YIT Infra Lietuva“ ir „YIT Infra Eesti“ AS.Rekonstruojant šį ruožą, kelias bus sustiprintas ir praplatintas nuo 2 iki 4 eismo juostų, dabartinę nekokybišką cementbetonio dangą pakeis asfaltuota kelio danga. Eismo saugai gerinti kelyje nebeliks kairinių posūkių ir apsisukimų per skiriamąją juostą – šiam tikslui numatoma įrengti dvi skirtingų lygių sankryžas, nutiesti jungiamuosius kelius. Pėsčiųjų ir dviratininkų saugumui bus pastatytas pėsčiųjų viadukas, įrengta požeminė pėsčiųjų perėja, šalia kelio planuojama nutiesti 4,4 km ilgio pėsčiųjų ir dviračių taką. Be to, atnaujintame ruože bus įrengtas kelio apšvietimas, apsauginiai atitvarai, triukšmą slopinanti sienutė, tinklo tvoros nuo laukinių žvėrių. Pėsčiųjų viadukas iškils ties keliu į Raudondvarį, prie nuovažos į šalia esančias kavines (16,49 km), ties juo abejose kelio pusėse numatoma įrengti autobusų sustojimo aikšteles. Požeminė pėsčiųjų perėja suplanuota magistralės 18,56 km, kur ties keliais į Gegliškių ir Pašilių kaimus yra autobusų stotelės.

              https://www.alfa.lt/straipsnis/50352...travimo-etapas

              Comment


               Darbai prasidėjo - sustatyti ribojantys ženklai (kol kas uždengti) iš abiejų rekonstruojamos atkarpos pusių, taip pat, greičiausia, apylankos ženklai (rekonstrukcijos metu, spėju, eismas bus nukreiptas senuoju Molėtų plentu), nužymėtos kelio ribos, ruošiamos technikos aikštelės (išstumdytas nemažas plotas šalia Pašilių gatvės).

               Comment


                Na belieka pridurt, kad važiuodami tuo ruožu neišsidaužytumėt dantų Nes duobių pilna (ir ne tik remontuojamame ruože), o papildomų kosmetinių darbų savaime suprantama nenusimato. Tiesa, iškilo klausimas dėl aikštelės prie HBH, kiek supratau iš dabartinės situacijos, galbūt bus keičiama ir aikštelės danga, o gal ten tiesiog sustatyti ženklai krūvoje.

                Comment


                 Pora apylankos ženklų foto. 108 sankryžos su senuoju ir naujuoju Molėtų plentais.

                 Click image for larger version Name:	IMG_3283.jpg Views:	2 Size:	267,3 kB ID:	1707840Click image for larger version Name:	IMG_3285.jpg Views:	2 Size:	280,2 kB ID:	1707841

                 Comment


                  Mano nuotraukos nesuper kokybės gavosi, bet fiksuoju, kad darbai pradėti

                  Comment


                   Šiandien jau uždarė tą kelio atkarpą, srautas per aplinkui nukreiptas. Nu pagaliau.

                   Comment


                    Comment


                     Pagaliau, kasdieną šiuo keliu važiuoju. Vakar po darbo žiūriu jau aplinkelis padarytas
                     Įdomu ar antras etapas irgi šiais metais prasidės kaip kad viršuje diagramoje parodyta? Jei šitą 4km etapą iki metų galo darys- tai vargu ar antrą pradės šiais metais...

                     Comment

                     Working...
                     X