Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Rimkų kelio rekonstrukcija

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  [KLP] Rimkų kelio rekonstrukcija

  Tiesa, gal yra kokiu žinių dėl kelio pro Rimkus. Tas kelias jau seniai reikalauja kapitalinio ir labai rimto remonto?
  Nieko nesupratau, bet patiko :blabla:

  #2
  Rimkų pervaža morališkai paseno

  Valerijus Rajevskis

  Geležinkelio pervaža Rimkuose, kur susikerta transporto srautai iš Šilutės plento ir Jūrininkų prospekto, klaipėdiečiams pridaro didelių nepatogumų.

  Grūstys susidaro ne tik tada, kai pervaža rieda geležinkelio sąstatai. Penktadienių ir sekmadienių vakarais iš miesto per Rimkus važiuoja sodininkai, gyvenantys pietinėje Klaipėdos dalyje. Mašinų eilė nusidriekia net iki sankryžos su Bandužių gatve.

  Todėl pervaža laikoma itin problemiška. Praeities atgyvena trukdo transporto plėtrai – išvažiavimas iš Klaipėdos per Rimkus ir kelias į Šilutę susiformavo dar praėjusio amžiaus trečiąjį dešimtmetį. Savivaldybės specialistai taip pat tvirtina, kad miestui reikia naujo „pietinio išvažiavimo“.

  Statybos ir infrastruktūros skyriaus vedėja Violeta Staskonienė patvirtino, jog Klaipėdos plėtros plane numatyta tiesti naują pietinį išvažiavimo kelią. Jo tikslas – transportas turi aplenkti Rimkus. Naujasis išvažiavimo kelias pagerins susisiekimą su Klaipėdos uosto įmonėmis.

  Investicijų ir verslo plėtros skyriaus vedėja Elona Jurkevičienė sakė, kad šiuo metu derinami techniniai pietinio išvažiavimo kelio problemos konsultanto parinkimo uždaviniai. Išvažiavimas – Minijos gatvės tąsa iš pietų pusės aplenkiant „Draugystės“ geležinkelio stotį. Galimi keli jo variantai, tačiau jie visi numato transportą nukreipti į Palangos-Šilutės plentą. Manoma, kad išvažiavimo kelias bus 5 km ilgio. Jis drieksis Klaipėdos rajono teritorija.
  Pasak E. Jurkevičienės, konsultantas bus parinktas dar šiemet. Vėliau prasidės projektavimas. Išvažiavimo kelias bus baigtas 2012-2013 metais.

  www.klaipeda.daily.lt
  GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

  Comment


   #3
   Seniai jau laukiau tokių naujienų. Visą savo gyvenima važinėju tuo keliu. Jis tiesiog tragiškas. Tik gaila, kad teks laukti dar 7-8m
   Nieko nesupratau, bet patiko :blabla:

   Comment


    #4
    Į Klaipėdą ves atnaujinti keliai

    Kitas diskusijų objektas buvo Rimkų gyvenvietę kertantis kelias. Nuo geležinkelio pervažos iki Šernų-Šilutės sankryžos eina valstybinis kelias, kurio kelio danga – žemiau bet kokios kritikos. Šiemet bus parengtas šios kelio atkarpos rekonstrukcijos projektas. Vėliau šį kelią su apšvietimu ir šaligatviais, lietaus kanalizacija bus galima vadinti miesto gatve. Kitais metais turėtų prasidėti Rimkų kelio rekonstrukcija.
    Paskutinis taisė Eimantas; 2008.06.07, 18:24.
    Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

    Comment


     #5
     Smagu girdet,kad i Lebartus bus sutvarkytas kelias,nes jis jau seniai reikalavo rekonstrukcijos.

     Comment


      #6
      Kazi ant visu sventuju spes?
      %)

      Comment


       #7
       Klaipėdos gatvės ir keliai bus tvarkomi ir modernizuojami

       [
       I]2006-01-25 Gyventojų informavimo tarnybos vyr. specialistas Andrius Juškevičius[/I]       Klaipėdos miesto mero Rimanto Taraškevičiaus ir Lietuvos valstybinės kelių direkcijos generalinio direktoriaus pavaduotojo Petro Tekoriaus susitikimo metu buvo aptartas kai kurių miesto gatvių tvarkymas ir modernizacija.

       Sausio 25 dieną vykusio susitikimo metu didžiausias dėmesys buvo skirtas trims objektams – Rimkų ir Tilžės gatvių statybai bei Jakų transporto žiedo modernizavimui. P.Tekoriaus atvykimas į Klaipėdą buvo suderintas ankstesnio mero R.Taraškevičiaus susitikimo su susisiekimo ministru Petru Čėsna ir Kelių direkcijos vadovais.

       Aptarus bendruosius šių objektų projektavimo ir finansavimo reikalus, P.Tekorius užtikrino, kad vėliausiai 2008 m. bus pradėta statyti nauja Rimkų gatvė.
       Paskutinis taisė Eimantas; 2008.06.07, 18:36.
       Westside is the best ! :jura:

       Comment


        #8
        Gatvėms trūksta milijonų

        VIGANTAS DANILAVIČIUS

        Prieš artėjančius savivaldos rinkimus politikai stengiasi išleisti kuo daugiau pinigų miesto tvarkymui.

        Uostamiesčio savivaldybė ketina drąsiau imti paskolas, nes išnaudojo tik apie ketvirtadalį leistino kreditų limito.

        Kanalizacija - į Rimkus

        2006-aisiais bus tęsiama Šiaurinio išvažiavimo iš jūrų uosto, Verslo ir Metalo gatvių statyba Laisvosios ekonominės zonos teritorijoje. Toliau tvarkys Turgaus ir Kretingos gatves.

        Pasak V.Staskonienės, šiemet suplanuota iki Rimkų gyvenvietės nuo Jūrininkų prospekto nutiesti magistralinę lietaus kanalizaciją.

        „Tik tada, kai bus lietaus kanalizacija, galėsime asfaltuoti Rimkų gyvenvietės gatves“, - paaiškino vedėja.

        Įmonės „Klaipėdos regiono keliai“, kuri prižiūri pagrindinę gyvenvietės Rimkų gatvę, direktoriaus pavaduotojas Vytautas Gružas sakė, kad šiemet šios gatvės neremontuos ir neaišku, ar bus skirta lėšų kitąmet, nors rekonstrukcijos projektas parengtas.
        "Klaipėda"
        Paskutinis taisė Eimantas; 2008.06.08, 03:17.
        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

        Comment


         #9
         Rimkų gyventojams – džiugios žinios

         Vincas Grigas


         Dalis Rimkų kelio bus paversta nauja gatve.

         Pagal anksčiau parengtą projektą Rimkų kelyje turėjo būti paklotas tik naujas asfaltas.

         Gyventojai prašė kelią paversti įprasta gatve su šaligatviais ir apšvietimu. Ką tik buvo baigtas ruošti naujas planas ir Rimkų kelias virs gatve. Atsiras apšvietimo stulpai, šaligatviai ir autobusų stotelės.

         „Rimkų gyvenvietėje įsikuria vis daugiau žmonių, jiems turi būti patogu ir saugu gyventi“, - mano savivaldybės Statybos ir infra-struktūros plėtros skyriaus vedėja Violeta Staskonienė.

         Šiuo metu visa Rimkų gyvenvietė paskendusi dulkėse, keliai duobėti ir užversti statybinėmis medžiagomis.

         Prasidėjus statyboms pasipylė skundai dėl sunkiai įveikiamo kelio. Anksčiau gyventojai užversdavo savivaldybę prašymais greičiau pradėti rekonstrukciją.

         „Remontuoti gatvės be purvo ir duobių neįmanoma. Kitokių metodų pasaulis neišrado. Teks pakentėti, o paskui galės džiaugtis gražia aplinka“, - tikino V.Staskonienė.

         2005 metų rudenį pradėta rekonstruoti lietaus nuotėkų ir kiti inžineriniai tinklai. Jie tebeklojami ir šiemet. Pernai panaudota 3 mln. litų, o šiemet ketinama išleisti 5 mln. litų. Iš viso darbai kainuos 18 mln. litų. Visas projektas apima per 4 kilometrus Rimkų gyvenvietės gatvių.

         Rimkų kelias bus atnaujintas nuo geležinkelio pervažos iki išvažiavimo į Klaipėda-Šilutė kelią.

         Rimkiečiai turėtų lengviau atsikvėpti kitų metų liepą. Iki tada gatves rekonstruoti įsipareigojo gargždiškių bendrovė „Hidrostatyba“.

         Rimkų kelias buvo tapęs vairuotojų siaubu. Savaitgalį vakarais iš miesto per Rimkus važiuoja sodininkai, gyvenantys pietinėje Klaipėdos dalyje.

         Mašinų eilė nusidriekia net iki sankryžos su Bandužių gatve.

         Išvažiavimas iš Klaipėdos per Rimkus ir kelias į Šilutę susiformavo dar prieš II pasaulinį karą.

         www.klaipeda.daily.lt

         Comment


          #10
          Rimkų gatvė greitai sulauks statybininkų

          Virginija Spurytė

          Didelių nepatogumų Rimkų gyventojams kėlusi pagrindinė gyvenvietės gatvė, dėl kurios žmonės savivaldybę užvertė skundais, pagaliau bus sutvarkyta.

          Valstybės įmonė „Klaipėdos regiono keliai“ sykiu su uostamiesčio savivaldybe jau parengė gatvės rekonstrukcijos projektą.

          „Klaipėdos regiono keliai“ įsipareigojo tvarkyti dangą, o savivaldybė – įrengti apšvietimo sistemą ir nutiesti šaligatvius.

          Šiuo metu yra paskelbtas konkursas, kurį laimėjusi bendrovė atliks rekonstrukcijos darbus.

          Numatyta sutvarkyti apie dviejų kilometrų gatvės ruožą.

          Kelio dangos rekonstrukcija, preliminariais skaičiavimais, turėtų kainuoti apie 5 milijonus litų. Tačiau ši suma gali išaugti, jei rangovai pasisiūlys darbus atlikti už didesnę kainą.

          Kelio dangos rekonstrukcija bus finansuojama iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos lėšų.

          Šaligatviams nutiesti ir apšvietimo sistemai įrengti savivaldybė ketina skirti 2,5 milijono litų.

          Teigiama, kad gatvės tvarkymo parengiamieji darbai gali prasidėti jau lapkritį.

          Rekonstrukcija turi būti baigta iki kitų metų galo.

          www.klaipeda.daily.lt

          Comment


           #11
           Rimkams - šviesa tunelio gale

           Viena prasčiausių uostamiesčio gatvių - kelias per Rimkus - netrukus sulauks išsvajotosios rekonstrukcijos.

           Jau už poros savaičių šioje miesto arterijoje, priklausančioje Lietuvos automobilių kelių direkcijai, prasidės remonto darbai.

           Rimkų gyvenvietės gatvių rekonstrukcijos projekte, suderintame Klaipėdos miesto Savivaldybės ir šiuo keliu besirūpinančios valstybės įmonės "Klaipėdos regiono keliai", numatoma sutvarkyti tiek kelio dangą, tiek atkarpos nuo geležinkelio pervažos šaligatvius, apšvietimą, lietaus kanalizaciją.

           Savajai projekto daliai - gatvės infrastruktūrai sutvarkyti - Klaipėdos valdžia planuoja imti virš 10 mln. litų dydžio paskolą, nurodė Savivaldybės administracijos Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vedėja Violeta Staskonienė.

           Darbų rangovas - UAB "Lemminkainen Lietuva" - rekonstrukciją planuoja pradėti balandžio pradžioje. Prasidėjus darbams bus apribotas eismas - automobiliams bus leidžiama judėti tik užmiestin. Įvažiuoti į Klaipėdą teks per Jakų žiedą.

           Planuojama, jog eismas viena kryptimi Rimkuose bus organizuojamas iki vidurvasario, pasakojo UAB "Lemminkainen Lietuva" Klaipėdos filialo techninis direktorius Vytautas Babarskis.

           Pokalbininko teigimu, kai vyks asfaltavimo darbai, ko gero, porai dienų teks visiškai apriboti transporto eismą per Rimkus.

           "Sutartyje numatytas darbų pabaigos terminas - 2008-ųjų lapkričio 15-oji, tačiau, jeigu viskas eisis sklandžiai, juos galėsime baigti ir anksčiau", - sakė V. Babarskis.

           www.ve.lt

           Comment


            #12
            Tikiuosi dviračių tako nepamirš...
            GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

            Comment


             #13
             Rimkus teks aplenkti

             Giedrė Balčiūtė

             Automobilių eismas per Rimkų gyvenvietę nuo šiandienos bus apribotas. Nors išvažiuoti iš Klaipėdos bus leidžiama per Rimkus, atgal grįžti teks aplinkkeliu.

             Nuo šiol per Rimkų pervažą važiuoti Klaipėdos link bus leidžiama tik viešajam transportui ir rimkiškiams.

             Apie tai, kad nuo šiandienos Rimkuose apribojamas eismas, kelio ženklai įspėjo jau savaitgalį. Greta Rimkų kelio esančios nuorodos, kaip patekti į Klaipėdą, buvo uždengtos.

             Nauji ženklai siūlė rinktis aplinkkelį ir į uostamiestį grįžti pro Jakus. Vėliau eismo sąlygas žadama keisti.

             Atnaujinus eismą į Klaipėdą per Rimkus bus galima patekti, tačiau atgal važiuoti tuo pačiu keliu – ne. Tokių nepatogumų šiuo keliu įpratę važinėtis žmonės patirs mažiausiai pusmetį. Rimkų kelio rekonstrukciją vykdo bendrovė „Lemminkainen Lietuva“.

             Bendrovės technikos direktorius Vytautas Babarskis teigė, kad rekonstrukcijos darbai turėtų užtrukti iki lapkričio. Per tą laiką žadama ne tik pakloti naują kelio dangą, bet ir praplatinti važiuojamąją dalį nuo 6,5 iki 7-8 metrų.

             Po rekonstrukcijos Rimkų gatvė turėtų būti geriau apšviesta, prie kelio nutiesti patogesni pėsčiųjų ir dviračių takai.

             Rimkų kelio rekonstrukciją finansuoja Klaipėdos savivaldybė ir Lietuvos automobilių kelių direkcija.

             www.kl.lt
             GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

             Comment


              #14
              Susiję pranešimai atkelti (ir dalinai nukopijuoti) iš temos [KLP] Pajūrio infrastruktūros projektai .
              GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

              Comment


               #15


               www.maps.lt

               Bus nuotraukos...
               GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

               Comment


                #16
                2008 06 07

                Problemiškiausia pervaža mieste (antroje vietoje turbūt Tilžės gatvės pervaža), uždaroma ne tik pravažiuojant traukiniams kiauriai ar į stotį atvažiuojant, bet ir manevrų stotyje metu. Greitai bus uždaryta, nes dės guminę dangą. Čia verkiant reikia geležinkelio viaduko.
                Už nugaros Jūrininkų prospekto ir Šilutės plento sankryža.


                Dulkės, dulkės, dulkės...
                Vaizdas atgal.
                GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                Comment


                 #17
                 Dalis kelio bus paversta į miesto gatvę su šaligatviais ir apšvietimu.
                 GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                 Comment


                  #18
                  Naujakuriai.


                  Senieji gyventojai vieni didžiausių apsileidėlių, kokius teko matyti (tie kurie gyvena prieškariniuose Rimkų namuose).
                  GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                  Comment


                   #19
                   Vaizdas toliau, link Šlutės kelio.
                   Buvęs Rimkų kaimas nuo pievų pusės:
                   GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                   Comment


                    #20
                    Išpjauti Klaipėdos kraštui būdingi pakelės medžiai, juos pašalinus atsivėrė kitų vaizdas.

                    Kairėje pusėje seno dviračių tako likučiai.
                    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                    Comment

                    Working...
                    X