Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[A6] Kaunas - Utena - Zarasai - Daugpilis

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Gautas toks pranešimas:
  Mieli kolegos,
  Su džiugesiu pranešame, kad po ilgo laukimo pagaliau prasideda valstybinės reikšmės magistralinio kelio A6 Kaunas-Zarasai-Daugpilis (įvažiavimas į Kauno LEZ) rekonstravimas, įrengiant skirtingų lygių sankryžą su viaduku ir jungiamuoju keliu. Darbai, kurie oficialiai prasidėjo praėjusią savaitę, turėtų tęstis iki kitų metų vasaros, kada numatoma darbų pabaiga.
  Pagrindinių statybos darbų pradžia - birželio mėn. pabaigoje. Pagal esamą darbų planą didesnė įtaka – uždarant eismą Industrijos gatve – numatoma ne anksčiau liepos mėn.
  Atsiprašome dėl nepatogumų, kurie gali kilti statybų proceso eigoje. Visgi neabejojame, kad įgyvendintas projektas visiems pagerins susiekimą A6 kelio kryptimis.

  Su geriausiais linkėjimais,

  Kauno LEZ komanda

  Žymėjimo kuoliukai jau kuris laikas sukalti.
  Paskutinis taisė Romas; 2019.07.03, 11:14. Priežastis: Citavimas, tarpai tarp eilučių

  Comment


   Viadukas prie LEZ
   Darbininkai birželio pabaigoje ėmė bruzdėti prie Kauno laisvosios ekonominės zonos (LEZ). Čia virš A6 kelio iškils tiltas, bus nutiestas naujas kelias, o darbų metu laukia eismo ribojimai.

   Comment


    Jonavos žinios 2019.06.06
    Jonavos gatvėse ir keliuose - eismo intensyvumo matuokliai
    Pastarosiomis dienomis vairuotojai galėjo pastebėti, kad šalia miesto tilto per Nerį bei kelyje Jonava – Rukla atsirado nauji įrenginiai. Ne vienam, ko gero, kilo klausimas, kokia yra jų paskirtis?

    Kaip portalui jonavoszinios.lt pasakojo LAKD Tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyriaus vedėja Aušra Ramoškaitė, naujieji įrenginiai – VšĮ ,,Transporto kompetencijų agentūros“ įranga, kuri birželio 5 – 7 dienomis atlieka transporto srautų matavimus.
    ,,Šiuo metu atliekamas valstybinės reikšmės magistralinio kelio A6 Jonava – Zarasai – Daugpilis ir Jonavos miesto pietrytinio aplinkkelio vertinimas“, - teigė A. Ramoškaitė.

    https://www.jonavoszinios.lt/naujien...ja-jie-atlieka
    Jonavos žinios 2019.06.27
    Transporto srautų matavimai neatspindės realios situacijos. Ar tai turės įtakos sprendimui dėl aplinkkelio?
    Jonavoje ir rajono keliuose veikė įrenginiai atlikę transporto srautų matavimus. Pastarųjų tikslas – padėti Lietuvos automobilių kelių direkcijai (LAKD) apsispręsti dėl Jonavos pietrytinio aplinkkelio statybos, mat svarstoma, ar šis sumažintų nuolatos vairuotojų keiksnojamas spūstis A6 kelyje. (...) Dėmesingi vairuotojai pastebėjo, kad matavimai atlikti tuomet, kai įprastą automobilių eismą trikdė ne viename kelio ruože vykdomi darbai.

    Paskelbus straipsnį apie transporto srautų matavimus Jonavos keliuose, jonaviečiai iškėlė klausimą, ar tyrimas parodys realią situaciją – matavimai, lyg tyčia, atlikti tuomet, kai intensyviai buvo vykdomi Basanavičiaus gatvės tvarkymo darbai, o A6 kelio atkarpoje, vedančioje link Achemos, tiesti dviračių takai. (...) Baimintasi, kad galimai netikslūs matavimų rezultatai turės įtakos galutiniam LAKD sprendimui dėl aplinkkelio.

    Susisiekus su matavimus atlikusios VšĮ ,,Transporto kompetencijų agentūros“ Plėtros projektų grupės vadovu Benu Urbeliu, šis neneigė, kad atliktas tyrimas gali turėti paklaidą. (...)
    ,,Trumpalaikių tyrimų atlikimo metodika visada turi paklaidą. (...) Atlikti tyrimus idealiu atveju yra labai sudėtinga. Tyrimų metu A6 kelio ruože, kuriame įrenginėjamas dviračių takas, eismas nebuvo valdomas šviesoforiniu stabdymu, kaip buvo iki atliekamų matavimų. Krašto kelyje Nr. 232 Vilijampolė-Žeimiai-Šėta turime nuolatinį transporto srautų matuoklį, kurio duomenis taip pat įvertinsime. Taip pat turime tyrimų duomenis, kurie buvo atlikti nagrinėjamoje teritorijoje 2016, 2018 ir 2019 metais, ir nuolatinių matuoklių duomenis keliuose A6, 232, 143, 224. Turima informacija leis patikrinti skirtumus ir juos įvertinti tinkamai“, - portalui jonavoszinios.lt pasakojo B. Urbelis, pridurdamas, kad šiuo metu atliekamas matavimo duomenų apdorojimas ir analizė.

    https://www.jonavoszinios.lt/naujien...ios-situacijos

    Comment


     Kurklių (Didžiakaimio) sankryža kelio A6 Kaunas-Utena 93 kilometre su keliu RK 1201 Želva-Balninkai-Kurkliai-Anykščiai
     Foto 2019.06


     Įvažiavimas į sankryžą šalutiniame kelyje perstumtas, kad koks nors įsibėgėjęs vairuotojas nešoktų fūroms po ratais

     Comment

     Unconfigured Ad Widget

     Collapse
     Working...
     X