Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Šiaurinis išvažiavimas. Liepų g. rekonstrukcija

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  [KLP] Šiaurinis išvažiavimas. Liepų g. rekonstrukcija

  siaurinis isvaziavimas is klp .(tolumoje matosi palangos plento tiltas.)


  Siaurinio isvaziavimo tiltas per dane  #2
  Ir cia va dar gelezinkelio tiltas(kuris pasak vygdytoju sukeles daugiausiai problemu viso projekto igivendinimui)

  stai jau paruostos gigantiskos met. sijos darbams vygdyti.(ji zada praplatinti kaip dera ir paaukstinti)

  Comment


   #3
   Dėkui, džiugu matyti visas šias statybas
   Mano galerija Flickr'yje

   Comment


    #4
    nuotraukos. Tikrai super...
    Nieko nesupratau, bet patiko :blabla:

    Comment


     #5
     Uždarys eismą Liepų gatve

     Vidmantas Matutis

     Nuo rugsėjo 18 dienos iki kitų metų liepos 15 dienos uždaromas eismas Liepų gatve ties geležinkelio viaduku. Apvažiavimas numatytas Joniškės gatve.

     Uždaryti eismą nuspręsta dėl to, kad išardžius dabartinį geležinkelio viaduką bus statomas visiškai naujas. Jo statyba yra Klaipėdos uosto šiaurinio išvažiavimo kelio projekto dalis. Pagal šį projektą iki Liepų gatvės bus pratęsta nuo Melnragės einanti P.Lideikio gatvė. Taip pat iki 4 eismo juostų bus platinama Liepų gatvė. Bendra uosto šiaurinio išvažiavimo kelio projekto vertė beveik 74 mln. litų. Jis keliais etapais bus vykdomas iki 2008 metų.

     Naujo geležinkelio viaduko statyba kainuotų apie 5 mln. litų. Kol bus statomas geležinkelio viadukas, krovininių traukinių eismas bus vykdomas per laikinai įrengtą metalinės konstrukcijos viaduką. Keleivinis traukinys iš Klaipėdos į Šilutę ir iki Pagėgių maždaug pusmetį nekursuos.

     Tiek viaduko, tiek uosto šiaurinio išvažiavimo kelio statybos darbus vykdo bendrovės „Lemminkainen Lietuva“ Klaipėdos filialas.

     "Klaipėda"

     Comment


      #6
      Tiltas per palangos plentą      Tiltas per danę

      Comment


       #7
       Tikejausi, kad darbai greiciau eisis
       Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

       Comment


        #8
        Na jo,darbai isties letai vyksta

        Comment


         #9
         %)

         Comment


          #10
          Jau asfltuoja siaurini isvaziavim (nuo kretingos gatves) !
          %)

          Comment


           #11
           Nauja gatve - iš uosto

           Aušra Lukauskienė

           Iš transporto kamšačių Klaipėdoje vaduos nauja gatvė.

           Gatvės ruožą nuo Kretingos g. iki Liepų gatvės pabaigos ketinama atidaryti kitų metų rudenį. Tai yra šiaurinio išvažiavimo iš Klaipėdos uosto kelio projekto trečias etapas. Naująja gatve iš šiaurinės miesto dalies bus galima patekti į pietinę, išvažiuoti į Palangos plentą.

           Šiaurinio išvažiavimo iš Klaipėdos uosto kelio projektas turi būti baigtas 2007 metais.

           Tačiau miesto valdžia pageidauja, kad viena eismo juosta abiem judėjimo kryptimis būtų atidaryta jau kitų metų rudenį. Kad tai yra įmanoma, patvirtino ir vakar Klaipėdoje lankęsis projekto techninės priežiūros inžinierius Marius Kubičekas, ir rangovas.

           Projekto techninę priežiūrą atlieka kompanijos „Scott Wilson Kirkpatrick & Co. Ltd“ Lenkijos padalinys. Techninės priežiūros inžinierius M. Kubičekas projekto vykdytojams neturėjo daug pastabų. Kaip ir pastarąjį kartą, jis išreiškė nuogąstavimus, kad darbai visu mėnesiu atsilieka nuo grafiko.

           Gatvę statančios bendrovės „Lemminkainen Lietuva“ direktorius Aivaras Antanaitis patikino, kad darbai bus atlikti laiku. Iš tikrųjų yra padaryta daugiau negu matyti dokumentuose.

           Viso projekto vertė – 74 mln. litų. Mažiau nei pusę projektui reikalingų lėšų skiria Sanglaudos fondas. Likusią dalį finansuoja Lietuvos valstybė (35 proc.) ir Klaipėdos savivaldybė (20 proc.).

           Lapkričio mėnesį atliktų darbų vertė 494 tūkst. eurų. Tai sudaro 2,7 procento visų darbų vertės. Iš viso per šiuos metus atlikta 3 mln. eurų vertės darbų.

           „Darbų apimtys sumažėjo, nes maždaug už 2,2 mln. litų jų nebereikės atlikti“, - sakė Klaipėdos meras Rimantas Taraškevičius. Anot jo, pinigų sutaupyti padėjo sprendimas įdiegti paprastesnę gatvių apšvietimo sistemą.

           Manoma, kad niekas nesukliudys laiku atlikti statybos darbus, todėl uostamiesčio vairuotojams bus kompensuota už patiriamus nepatogumus nauja galimybe kitąmet greičiau patekti į reikiamą vietą.

           "Klaipėda"

           Nieko gero straipsnis, bet vistiek...
           GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

           Comment


            #12
            Savivaldybės Gyventojų inf tarnybos klausiau dėl Šiaurinio išvažiavimo atkarpos tarp Kretingos ir Liepų gatvių susikirtimo su geležinkelio linijomis.

            Atsakymas:

            1. Šiaurinio išvažiavimo susikirtime su geležinkelio linija į AB „Pajūrio
            mediena“ bus įrengtas geležinkelio viadukas. Gatvės važiuojamoji dalis
            praeis po geležinkeliu.

            2.Geležinkelio atšakos į buvusios žemės ūkio technikos bazės
            teritorijoje įsikūrusią Milčiaus firmą „MG“ bus išardytos. Vietoje jų bus
            pastatytas naujas privažiuojamasis geležinkelis, nekertant naujos gatvės.

            Citata iš mero savaitės komentaro:

            Kitas dalykas – neįvykdytas prekybos centro „Hyper Rimi“ įsipareigojimas savivaldybei. Teritorijų planavimo dokumentuose numatyta, kad šio objekto savininkai įsipareigoja nutiesti Baltijos pr. ir Dubysos gatvę jungiantį kelią bei dar vieną - iš Taikos prospekto. Šio susitarimo vertė – 600 tūkst. litų. Laiku pastebėta, jog tie darbai nebuvo atlikti. „Būtų tekę kreiptis į teismus ir ieškoti, kodėl neįvykdyti įsipareigojimai. Tai nėra smulkmena“, - sakė R. Taraškevičius. Problema išspręsta - buvo pasirašyta sutartis su rangovu, kuris statybos darbus atliks pavasarį.
            GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

            Comment


             #13
             Šiauriniu išvažiavimu miestiečiai naudosis po metų

             2005-12-20 Gyventojų informavimo tarnybos vyr. specialistas Andrius Juškevičius             2006 metų pabaigoje planuojama atidaryti Šiaurinio išvažiavimo iš uosto ruožą nuo Kretingos gatvės iki Liepų gatvės. Taip būtų įgyvendinta Klaipėdos uosto kelio projekto trečiasis etapas, praplėsiantis šiaurinės miesto dalies magistralinių gatvių tinklą.

             Naująja gatve nuo Kretingos gatvės bus galima tiesiai pasiekti Palangos plentą. Nors visas šio kelio etapas turėtų būti baigtas 2007 metais, tačiau gruodžio pabaigoje posėdžiavusi kelininkų, projekto techninę priežiūrą atliekančios kompanijos „Scott Wilson Kirkpatrick&Co.Ltd.” Lenkijos padalinio bei Klaipėdos miesto savivaldybės atstovų komisija teigė, kad 2006 m. pabaigoje viena kelio puse transporto eismas gali būti atidarytas. Dėl kelio statybos miesto centrinėje dalyje, ypač Liepų ir Mokyklos gatvėse, kasdien susidaro dideli transporto kamščiai, pėstiesiems nepatogu kirsti geležinkelio viaduką Liepų gatvėje.

             Kompanijos „Scott Wilson Kirkpatrick&Co.Ltd.” Lenkijos padalinio techninės priežiūros inžinierius M.Kubičekas neturėjo daug priekaištų kelio statybininkams. Nors jiems buvo pareikšti nuogąstavimai apie atsilikimą, tačiau apskritai darbai vyksta pagal grafiką.

             Klaipėdos meras Rimantas Taraškevičius teigė, kad kaip statybininkas jis gali puikiai įvertinti darbų organizavimą, o statybos priežiūros komisijos nustatytas apie 20 dienų atsilikimas yra nereikšmingas. Jo įsitikinimu, darbų rangovas UAB „Lemminkainen Lietuva“ – patikima ir solidi kompanija, sugebanti vykdyti didelius ir atsakingus projektus.

             Viso projekto vertė – 74 mln. litų. Mažiau nei pusę projektui reikalingų lėšų skiria Sanglaudos fondas, likusią dalį finansuoja Vyriausybė (35 proc.) bei Klaipėdos miesto savivaldybė (20 proc.).

             Lapkričio mėnesį atliktų darbų vertė buvo 494 tūkst. eurų, tai sudaro apie 2,7 proc. visų darbų vertės.

             http://www.klaipeda.lt/klaipeda/cont...C2746164617373
             Westside is the best ! :jura:

             Comment


              #14
              Gal kas nors galetu nupieshti kokiam nors map'e kurioj vietoj shis ishwazhiavimas bus.Aisq jei nesunku...

              Comment


               #15
               Pėstieji jau gali pereiti geležinkelį

               2005-12-23 Gyventojų informavimo tarnybos vyr. specialistas Andrius Juškevičius               Pėsčiųjų patogumui jau atidarytas perėjimas per geležinkelį Liepų gatvėje.

               Dėl vykstančių Šiaurinio išvažiavimo iš uosto statybos darbų automobilių transportui ir pėstiesiems uždarytas Liepų gatvės geležinkelio viadukas. Automobilių eismas nukreiptas aplinkinėmis gatvėmis, o pėstieji iki šiol negalėjo laisvai pereiti aukšto geležinkelio pylimo, norėdami pasiekti Liepų gatvės pabaigoje esančius objektus turėjo naudotis viešojo transporto paslaugomis.

               Prieš Kalėdas pėsčiųjų patogumui atidarytas perėjimas per geležinkelį. Dabar nuo prekybos centro „Senukai“ pėstute galima nesunkiai pasiekti anapus geležinkelio pylimo esančias elektros tinklų įmones, kitus objektus.

               http://www.klaipeda.lt/klaipeda/cont...C2746164617373
               Westside is the best ! :jura:

               Comment


                #16
                P. Lideikio gatvės tęsinį ketinama atidaryti jau šiemet

                2006 m. Kovo 25 d.


                Dėl nenumatytai ilgos žiemos ir techninio projekto klaidų šiek tiek vėluoja Šiaurinio išvažiavimo kelio iš Klaipėdos valstybinio jūrų uosto tiesimo darbai.

                Pasak šio projekto vadovo Savivaldybės administracijos Investicijų ir verslo plėtros skyriaus vedėjo pavaduotojo Skirmanto Buivydo, vėluojama nedaug - apie mėnesį, be to, darbų iš tiesų jau atlikta daugiau, tačiau ne visus dar spėta pateikti apmokėti. Iš viso jau atlikta apie 23 proc. darbų.

                Vis dėlto projektuotojų klaidos - brėžinių, darbų kiekio sąrašuose neatitikimai ir pan. - nėra esminės, galinčios sutrukdyti pabaigti projektą iki numatyto termino - 2008-ųjų metų sausio pabaigos.

                Šiemet, jei nebus nenumatytų kliūčių, planuojama atidaryti vieną P. Lideikio gatvės tęsinio nuo Kretingos iki Liepų gatvės eismo juostą.

                Liepos mėnesį ketinama atidaryti ir eismą po Liepų gatvės geležinkelio viaduku. Taip pat ketinama iš pagrindų renovuoti senąjį Danės tiltą, nors projekte buvo numatytas tik kosmetinis remontas.

                Pasak S. Buivydo, projektas buvo parengtas prieš penkerius metus, o nuo to laiko situacija pasikeitė - tilto betonas sutrūkinėjo, armatūra yra surūdijusi. Eismas rekonstruojant senąjį tiltą neturėtų sutrikti - pabaigus statyti naująjį transportas bus nukreiptas juo.

                Viso projekto vertė yra 74 mln. litų, iš kurių Europos Sąjungos lėšos sudaro 23 mln. Siekiama, kad ES finansavimas būtų dar padidintas. Iš visos sumos jau panaudota 18 mln. litų su PVM.

                Netrukus bus skelbiamas konkursas ir Pietinio išvažiavimo kelio galimybių studijai parengti.

                Giedrė NORVILAITĖ

                www.ve.lt
                GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                Comment


                 #17
                 Šiaurinio išvažiavimo pradžia...

                 Darbas žmogų daro garbingu,
                 o tinginystė laimingu

                 Comment


                  #18
                  /\ Šiaurinio išvažiavimo pradžia ties Melnragės-Girulių sankryža, o čia tęsinio pradžia

                  Comment


                   #19
                   Šiaurinio išvažiavimo iš uosto II-o ir III-io etapo statyba:

                   Naujasis Šiaurės prospektas nuo susikirtimo su Kretingos gatve (link Liepų gatvės):


                   Šalia individualių namų kvartalai:
                   Neprižiūrėti, net naikinti, bet dar išlikę ežerėliai:


                   Vaizdas atgal, link Miško kvartalo:
                   GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                   Comment


                    #20
                    Susijungimas su pievų gatve. Ji eina palei matomą Pajūrio medienos tvorą link Mažojo kaimelio, bet ilgą laiką buvo beveik nenaudojama, neasfaltuota. bus rekonstruojama. kaip matome reikėjo iškasti daug grunto, toje vietoje eilę metų buvo pilamos statybinės ir kitokios atliekos.


                    Pusė prospekto atrodo dar taip:


                    Naujas geležinkelio viadukas virš Šiaurės prospekto. Ši geležinkelio atšaka eina iš Klaipėdos gel. stoties į Pajūrio medieną, Klaipėdos medieną, kažkokią dalinai apleistą betono gaminių gamyklą, ir buvusią žemės ūkio technikos bazę.


                    Iš arčiau:


                    Čia vaizdas į Šiaurės prospektą nuo Liepų gatvės. Toje vietoje buvo Kuro kontora su gel. atšaka ir svarstyklėmis, bei dvi gel atšakos į ž.ū. technikos bazę, dabar padarytas naujas įvažiavimas per minėtą viaduką.
                    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                    Comment

                    Working...
                    X