Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Parkavimas

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė digital Rodyti pranešimą
    Nemeluokite, išsiskiriant tas kurio nuotrauka pasakė, cituoju - "jei rasiu puslapyje šiandien įkeltas nuotraukas, jums bus blogai".
    Neturiu ko meluoti. Nuo savęs nei vieno žodžio pikto jūsų pusėn nepasakiau, kultūringai šnekėjau. Dėl kaimyno, girdėjau kaip sakė nekelt nuotraukų. Bet, kad kažkoks rimtas grasinimas, na bent tikrai nieko nebuvo.
    Paskutinis taisė hydrex; 2018.04.15, 08:56.

Comment

Parašė hydrex Rodyti pranešimą

Neturiu ko meluoti. Nuo savęs nei vieno žodžio pikto jūsų pusėn nepasakiau, kultūringai šnekėjau. Dėl kaimyno, girdėjau kaip sakė nekelt nuotraukų. Bet, kad kažkoks rimtas grasinimas, na bent tikrai nieko neišgirdau. Bet kuriuo atveju, durna situacija.
      Tiesiog ateity pasistenkit labiau pasverti žodžius (ypač kaimynui apie tai užsiminkit, jei sutiksit), nes visai be reikalo galit prisikurti didelių problemų. Turiu omeny, visų pirma, baūdžiaką, kuris po to jums vilksis iš paskos ir gadins gyvenimą. Jei jau truputį apsikakojai, tai nebereiktų dėl to kelti triukšmo.

Beje, kaimyno (kuris, kaip suprantu, grasino digital fiziniu susidorojimu) duomenis policijai perduosite pats? Nes visgi esat nusikaltimo liudininkas.
      Flickr || 2014 in retrospect: Minsk|Wien|Bangkok|Hong Kong|Shenzhen|Shanghai|Beijing|Guangzhou

Comment

Suprantama, kad situacija atrodo skirtingai kiekvieno akimis. Tačiau tikrai nebuvo grasinama fiziniu susidorojimu. Aš kai ten buvau, žinau. Aišku, kiekvienam gali atrodyti savaip, tačiau jokio fizinio susidorojimo grasinimo negirdėjau. Kad ir buvau panėręs į telefoną tuo metu, tačiau vistiek nieko tokio neišgirdau. Na nepykit, tačiau tai yra situacija mano akimis. O kas liečia žodžiu, tiesą sakai ir čia kaip bebūtų galioja visais gyvenimo atvejais.

Comment

O kas išdaužė stiklus kaimynų mašinoms?

Comment

Man irgi yra išdaužę, bet jau seniai, prieš kelis metus, tai nuo to laiko visada mašiną laikome garaže. Policijoj sakė, kad narkomanai, ir nieko iš jų neprisiteisi, net jei juos ir surastų.

Comment

Nežinojau, kur dėti ir pagalvojau, kad čia labiausiai tinka ši komiška situacija:

Šimašių su vaikais prie namų pasitiko kaukėtas vyras
              https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=77712615
              Vilniaus meras Remigijus Šimašius teigia sekmadienį grįžusį su vaikais namo prie durų jį pasitiko nepažįstamas kaukėtas vyras.
              Apie tai sekmadienį „Facebook“ paskyroje paskelbęs meras, paviešino ir vyro nuotrauką. R. Šimašius reiškė pasipiktinimą ir teigė, kad niekas neturi teisės gąsdinti jo šeimos, tačiau į policiją dėl incidento nesikreipė.
              „Šiandien su vaikais grįžęs namo prie įėjimo durų radau štai tokį ufonautą, kuris turėjo man klausimų kaip merui. Apie tai, kodėl "per švelniai" baudžiami tie, kurie mašinas parkuoja ant žolės. Į juos atsakysiu. Tačiau šiuokart tema kita. Esu labai piktas, nes niekas neturi teisės gąsdinti mano šeimos. Šeimos ramybę aš ginsiu visais būdais“, – socialiniame tinkle rašė sostinės meras. Jis ragino klausimų turinčius piliečius atvykti kalbėtis į savivaldybę ir nevelti jo šeimos į darbo reikalus.
              Matai kaip, žmogus, matyt, skambino ar rašė į viešosios tvarkos skyrių, kur jį pasiuntė ir privedė iki to, kad pilietis užsinorėjo tiesiogiai pabendrauti su meru

Comment

Parašė R.D. Rodyti pranešimą
                Nežinojau, kur dėti ir pagalvojau, kad čia labiausiai tinka ši komiška situacija:

Matai kaip, žmogus, matyt, skambino ar rašė į viešosios tvarkos skyrių, kur jį pasiuntė ir privedė iki to, kad pilietis užsinorėjo tiesiogiai pabendrauti su meru
                Komentarai siaubingi. Suprask, blogai, kad kaukėtasis herojus nesubadė mero ir jo vaikų.

Comment

Kaip tik del parkingo.

Vakar apie 11val per 112 pranesiau apie 6 auto uzparkuotus ant zoles. Vakare grizdamas namo dar 4 nukaliau. Po to paskambinau i vyr.policijos komisariata, suzinot ar pazeidejai buvo nubausti. Taip - jie buvo nubausti. Is sesiu - keturi. Likusiu dvieju jau nebebuvo, matesi ju paciu uzfiksuotose nuotraukose. Ekipazas atvyko po valandos po mano pranesimo. Siandien paskambinsiu suzinot, ka nubaude is vakar vakaro pranesimo. Baudu procesas vyksta, jokiu problemu. Pirmas kartas bauda 15eur. Antras - 30eur. Jei toliau tesis - po 60eur. Aiksteleje, kaip ir minejau pilna saugomu vietu po 40euru.
                  Tegul daro isvadas, kur statyt labiau apsimoka.
                  Mano kiemas jau blizga, dabar gesinu dar 3 didziulius kiemus. Saratovo ten nebus.

Comment

Parašė Sula Rodyti pranešimą

Komentarai siaubingi. Suprask, blogai, kad kaukėtasis herojus nesubadė mero ir jo vaikų.
                    Sakyčiau, situacija kažkiek komiška, nes kaukėtas herojus atėjo ne apvogti mero, ne apmetyti kiaušiniais ar šiaip kažką negero nuveikti, o atėjo paklausti, kodėl labiau nebaudžia parkuojančius ant žolės

Comment

Sakyčiau, situacija kažkiek komiška, nes kaukėtas herojus atėjo ne apvogti mero, ne apmetyti kiaušiniais ar šiaip kažką negero nuveikti, o atėjo paklausti, kodėl labiau nebaudžia parkuojančius ant žolės
                      O kaukėtasis herojus nenorėtų paklausti Skvernelio, kodėl pensijos per mažos?

Comment

Bent jau foto įkelta tai išvis nieko bendra neturinti su situacija, kažkoks fotoshopas. Kažin nebuvo koks fizikas užsukęs paklausti, kodėl suolais užtvėrė kelią dinozaurui?

Comment

Parašė Ginthus Rodyti pranešimą

Bent jau foto įkelta tai išvis nieko bendra neturinti su situacija, kažkoks fotoshopas. Kažin nebuvo koks fizikas užsukęs paklausti, kodėl suolais užtvėrė kelią dinozaurui?
                          Straipsnyje čia tos foto nesimato, bet spėju eina kalba apie FB Šimašiaus įkeltą. Tai tada ji reali, nes tą žmogų jau ne kartą teko matyti visokiuose protestuose.

IMO žmogaus persekiojimas į namus yra tikrai ne tinkamas variantas klausimui paklausti. Juolab, kai Šimašius visada pats atrašo į tiesiogines žinutes per Facebook.

Comment

Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                            Kaip tik del parkingo.

Vakar apie 11val per 112 pranesiau apie 6 auto uzparkuotus ant zoles. Vakare grizdamas namo dar 4 nukaliau. Po to paskambinau i vyr.policijos komisariata, suzinot ar pazeidejai buvo nubausti. Taip - jie buvo nubausti. Is sesiu - keturi. Likusiu dvieju jau nebebuvo, matesi ju paciu uzfiksuotose nuotraukose. Ekipazas atvyko po valandos po mano pranesimo. Siandien paskambinsiu suzinot, ka nubaude is vakar vakaro pranesimo. Baudu procesas vyksta, jokiu problemu. Pirmas kartas bauda 15eur. Antras - 30eur. Jei toliau tesis - po 60eur. Aiksteleje, kaip ir minejau pilna saugomu vietu po 40euru.
                            Tegul daro isvadas, kur statyt labiau apsimoka.
                            Mano kiemas jau blizga, dabar gesinu dar 3 didziulius kiemus. Saratovo ten nebus.
                            Šaunuolis. Aš tai retai gaunu galimybę pafotografuoti, turiu kelias vietas Šiaulių centre kur visokie begalviai ižūliai numeta savo automobilius.
                            Visada stengiuosi būti visuomeniškas.
                            If a lion could speak, we could not understand him.

Comment

Na zmones turetu susiprast, kad reikia susiburt ir praplatint sau aikstele suderinus su savivaldybe. Bet musu name nera net bendrijos, vieni kitu zmones nezino, puse butu nuomojama - jiems tikrai yra nusispjaut ant lokaliu problemu, kita dalis pensininkai - jie irgi ne cento nemokes. Tie 15-20% vidutinio amziaus gyventoju yra nepajegus perlauzti bendros mases i savo puse ir surinkti puses parasu.

Comment

Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
                                Na zmones turetu susiprast, kad reikia susiburt ir praplatint sau aikstele suderinus su savivaldybe. Bet musu name nera net bendrijos, vieni kitu zmones nezino, puse butu nuomojama - jiems tikrai yra nusispjaut ant lokaliu problemu, kita dalis pensininkai - jie irgi ne cento nemokes. Tie 15-20% vidutinio amziaus gyventoju yra nepajegus perlauzti bendros mases i savo puse ir surinkti puses parasu.
                                Jeigu pensininkams paaiškinsi, kad mokėti nereikės (savivaldybės Kaimynijų programa), gal bus paprasčiau? Bet aišku, jeigu bendrijos net nėra, tai čia pirminė problema.

Comment

Parašė Creatium Rodyti pranešimą

Jeigu pensininkams paaiškinsi, kad mokėti nereikės (savivaldybės Kaimynijų programa), gal bus paprasčiau? Bet aišku, jeigu bendrijos net nėra, tai čia pirminė problema.
                                  Pensininkams gali ir to nepakakti. "Ai kam čia reikia, man čia rūtų darželį visą perknisit, bus triukšmas, dulkės, vanduo bėgs į pamatus, man užstos vaizdą..." ir t.t. Jau nekalbant apie kaimynus, kai nauda ne jiems, pvz. man besidarbuojant prie šalikelės kažkas apskundė, kad trukdau jiems automobiliais prasilenkti per žolę. Čia rimtai, be bajerio.

Comment

Parašė Ginthus Rodyti pranešimą

Pensininkams gali ir to nepakakti. "Ai kam čia reikia, man čia rūtų darželį visą perknisit, bus triukšmas, dulkės, vanduo bėgs į pamatus, man užstos vaizdą..." ir t.t. Jau nekalbant apie kaimynus, kai nauda ne jiems, pvz. man besidarbuojant prie šalikelės kažkas apskundė, kad trukdau jiems automobiliais prasilenkti per žolę. Čia rimtai, be bajerio.
                                    Galima manau rasti kompromisą. Juk už tuos pinigus galima įsirengti ne tik aikštelę (žiūrint kokio dydžio nori), bet ir rūtų darželį babulei sutvarkyt ir t.t.

Comment

Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
                                      Kai gyvenau Lazdynuose, mūsų daugiabučio gyventojai-automobilistai pasiūlė savo lėšomis praplėsti parkavimo aištelę. Savivaldybė neleido. Tai apie ką šneka?

Comment

Parašė Sula Rodyti pranešimą

Kai gyvenau Lazdynuose, mūsų daugiabučio gyventojai-automobilistai pasiūlė savo lėšomis praplėsti parkavimo aištelę. Savivaldybė neleido. Tai apie ką šneka?
                                        Tik apie "jūsų daugiabutį Lazdynuose", tik apie tai..

Comment

Tokia pati situacija buvo ir mano kiemo daugiabutyje kitame rajone. Prieš 15 m. namo komendantas architektas bandė praplėst kiemą – neleido, nes būtų reikėję naikinti vaikų žaidimų aikštelę. Dabar išrūdijo karstyklės, tai vistiek viskas demontuota, o nauja žaidimo aikštelė įrengta kiek tolėliau. Nors man pačiam parkingo įrengimo norėtųsi tik požeminio, o ant jo medžiai su vaikų žaidimo aikštelėm, bet kainuotų kosmosą turbūt.

Comment

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                          Working...
                                          X