Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Parkavimas

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
    Prie to pačio noriu paklausti, ar inkasatoriai su įjungtais geltonais švyturėliais gali stovėti ant šaligatvio? Prieš kelias vienus nufotografavau, tai jie man bandė aiškinti kad jiems taip galima.
    Nepacituosiu, bet tikrai negalima pažeidinėti jokių KET turint tik geltonus švyturėlius. Net apsaugos darbuotojui vykstant į objektą pagal iškvietimą, jis negali viršyti greičio, turi praleisti visus per perėjas ir pan. Geltoni švyturėliai skirti tik informuoti, jog kiti eismo dalyviai būtų atidesni dėl "nestandartinės situacijos". Garso signalų jie negali turėt. Geriau šį kartą registruok "Tvarkau miestą", kad gauti oficialų atsakymą.

Comment

Medicinos miestelis apsistatė aikštelėmis, bet vairuotojai randa priežasčių ten nevažiuoti
      https://www.lrytas.lt/bustas/archite...uoti-10903537/
      Santariškių medicinos miestelyje įsibėgėjo trečiosios daugiaaukštės automobilių stovėjimo aikštelės statybos darbai. Numatoma, kad 635 stovėjimo vietų aikštelė šalia Nacionalinio vėžio instituto pradės veikti šį rudenį. Šia daugiaaukšte aikštele bus baigtas formuoti vienuolikos stovėjimo aikštelių žiedas, užtikrinantis Santariškių medicinos miestelio įstaigų pacientų, lankytojų ir darbuotojų automobilių statymo poreikius. „Trečia daugiaaukštė aikštelė prisidės prie atvykstančiųjų srautų pasiskirstymo ir leis surasti automobilių stovėjimo vietą netoli reikalingos Santariškių medicinos miestelio įstaigos. Prašome žmones būti atidžius ir atkreipti dėmesį į nuorodas, ar pasiplanuoti automobilio statymą iš anksto“, – sako projektą vykdančios bendrovės „Santaros parkavimo paslaugos“ direktorius Marius Blagnys.

Comment

Pataisykit, jei klystu. Ar ne cia siai dienai Bajoruose megstamiausias free parkingas?

https://citify.eu/bajoru-kel-29/
        Paskutinis taisė Milwaukee; 2019.06.28, 19:49.

Comment

Kodėl nenubausta?

Siuntu išvežinėtojai yra mano pet hate.

Prie to pačio noriu paklausti, ar inkasatoriai su įjungtais geltonais švyturėliais gali stovėti ant šaligatvio? Prieš kelias vienus nufotografavau, tai jie man bandė aiškinti kad jiems taip galima.

Suprantu tavo "hate'a", jeigu gerai supratau, tai pet hate reiškia, kad nemėgsti siuntų išvežiotojų. Taip, įdealiam pasauly gyvent labai smagu, bet maisto išvežiotojai/siuntų išvežiotojai ir pnš dirba sunkų darbą. Spaudžia laikas, sunkūs kroviniai, nustatytas skaičius išvežiojimų, etc. Pats esu dirbęs maisto išvežiotoju, ne Lietuvoj ir dažnai parkuodavausi nelegaliai. Žinoma, kaip čia buvo prieš tai, kai užstato tris neįgaliųjų vietas ar perėją, tai nėra pateisinima, bet jeigu 5min pastato ant šaligatvio, kurio trukdo tik "partly" o ne visiškai, tai aš tai pateisinu, nes tiesiog suprantu šitų žmonių darbo pobūdį.

Comment

Na aš tokį esu pridavęs:

Click image for larger version

Name:	IMG_20190410_194911.jpg
Views:	1
Size:	334,3 kB
ID:	1732012

Manau, kad geriau tegul 2 minutėms kieme užstato pravažiavimą, negu važiuoja ant vejos ir šaligatvio.

Comment

jo... turiu atskirą neapykantos kišenėlę visiems prekių išvežiotojams, barboroms ir statybininkams (tech aptarnautojams), kurių sunkusis transportas gadina šaligatvius kelis kartus greičiau negu lengvosios.

Comment

Tesiant tema:

Name:	20190526_121547.jpg
Size:	369,2 kB
ID:	1732246

Name:	20190615_212212.jpg
Size:	376,4 kB
ID:	1732247

Autobusiuko vairuotojas pamates kad fotkinu jo bus'a pasikviete pakalbet. Sako "noriu paziuret kas per gandonai fotografuoja ir reportina". Pakalbejom.

Comment

Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                  Pataisykit, jei klystu. Ar ne cia siai dienai Bajoruose megstamiausias free parkingas?

https://citify.eu/bajoru-kel-29/
                  Taigi prie kareivinių ką tik didelius korius atidarė. Nors visiems bus per toli

Comment

Jeigu galėčiau, tai įteikčiau Šudelkos gyventojui prizą už nepasidavimą ir kelintą men. non-stop ciniškų chamų fiksavimą S. Nėries g. 109
                    https://tvarkaumiesta.lt/problem/107569
                    https://tvarkaumiesta.lt/problem/107568
                    https://tvarkaumiesta.lt/problem/107567
                    https://tvarkaumiesta.lt/problem/107566
                    https://tvarkaumiesta.lt/problem/107565
                    https://tvarkaumiesta.lt/problem/107564
                    https://tvarkaumiesta.lt/problem/107565
                    https://tvarkaumiesta.lt/problem/107563
                    https://tvarkaumiesta.lt/problem/107562
                    https://tvarkaumiesta.lt/problem/107561

ir t.t.

Comment

Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
                      Pakalbejom.
                      Kaip praėjo pokalbis?

Comment

Parašė Austras Rodyti pranešimą

Kaip praėjo pokalbis?
                        Skundesi kad neturi issikrovimo vietu senamiesty. As jam sakiau kad galetu pastatyt busa Švarco gatvėje, ten beveik niekas nevaziuoja. Bet jis sake su vairuotojais problemu nenori ir toliau parkuosis saligatvyje, nes o kur parkuoci. Matyt pestieji ne tokie konfliktiniai. Paskui jo direktoriui ateina baudos, duoda velniu bet tuo pat metu sako direktroius pateisina toki parkavima ir sumoka, nes neturi kitos iseities. As jam sakiau tai rasykit i savivaldybe, aiskinkite kad neturite kur sostoti, nes gaunasi kad malate saligatvius kurie tam svoriui nepritaikomi. Sako o koks man skirtumas, ar maiso praeit nu ir t.t.

Comment

Skundesi kad neturi issikrovimo vietu senamiesty. As jam sakiau kad galetu pastatyt busa Švarco gatvėje, ten beveik niekas nevaziuoja. Bet jis sake su vairuotojais problemu nenori ir toliau parkuosis saligatvyje, nes o kur parkuoci. Matyt pestieji ne tokie konfliktiniai. Paskui jo direktoriui ateina baudos, duoda velniu bet tuo pat metu sako direktroius pateisina toki parkavima ir sumoka, nes neturi kitos iseities. As jam sakiau tai rasykit i savivaldybe, aiskinkite kad neturite kur sostoti, nes gaunasi kad malate saligatvius kurie tam svoriui nepritaikomi. Sako o koks man skirtumas, ar maiso praeit nu ir t.t.
                          Šitiems pragare turėtų būt atskira vieta. Pavasarį ėjau Lydos gatve ir grynai prieš mane ant šaligatvio užvažiavo busiukas, taip, kad tiesiog neįmanoma praeit. Tokio naglumo aš tikrai nesitikėjau, stoviu, žiūriu į vairuotoją, tas rodo tipo nieko nepadarysi, apeik... Išsitraukiau telefoną, nufotkinau kartu su juo prie vairo, tas labai supyko, išlindo iš mašinos, pradėjo keiktis ir su kažkokiu lenkišku akcentu aiškint, kad jeigu neištrinsiu nuotrauku jis duos man p**dy. Kadangi jis buvo žymiai žemesnis ir tikrai nesugebėtų išpildyt savo pažadų, kol jis reiškėsi apėjau jo mašiną ir nufotkinau iš galo, vėlgi kartu su juo, ramiai išėjau ir nusiunčiau į epoliciją.

Comment

Įdomu, yra kažkokie precedentai, kad po tokių parkavimųsi būtų kreiptasi dėl žalos kompensavimo sugadinus šaligatvį ? O gal savivaldybei čia niekai ? Padėtų prevencijai.

Comment

Parašė AudriusV Rodyti pranešimą

Įdomu, yra kažkokie precedentai, kad po tokių parkavimųsi būtų kreiptasi dėl žalos kompensavimo sugadinus šaligatvį ? O gal savivaldybei čia niekai ? Padėtų prevencijai.
                              man net sitam forume kazkas aiskino, kad kadangi ne vien tas vienintelis sustojimas buvo saligatvio idubimo priezastimi, tai vairuotojas nieko atlygint neturetu.
                              Nors man atrodo turetu, bet daugumai atrodo kad ne.
                              Pvz 10 grafitistu ispaisinejo siena, viena pagavo. Ar jis turi atlygint sienos uzdazyma? O gal jis tebuvo 1/100 o gal 1/1? Man atrodo, kad turetu, nes ji pagavo. O toliau jau nesvarbu ar jis vienas tai dare ar dar ir kazkas kitas. Tas pats turetu galioti ir stovintiems ant saligatviu - jei matomi pakitimai savivaldybe kreipiasi i draudimo bendrove, iforminant ivyki kaip infrastrukturos sugadinima.
                              Kazkodel ivaziuojant i stulpa reikia formint ivyki ir atlygint zala (nors niekas neziuri ar tu pirmas i ji ivaziuoji) o sugadinus saligatvi - ne.

Comment

Parašė AudriusV Rodyti pranešimą

Manau ne, iš mano patirties, jie neįgalūs priverst kompensuot žalą net pačių pasisamdytas įmones, kurios sugadina naujus šaligatvius sunkiąja technika ir kai yra tokie įrodymai kaip prieš/po nuotraukos. O čia kažkokie busiukai važinėja per ir taip siaubingos būklės Senamiesčio šaligatvius, no way jie kažką padarys...

Comment

Mikriukų vairuotojai, kurie yra samdyti vairuotojai, visokie DHL ir panašiai dažniausiai labai ramiai reaguoja į fotografavimą - administracija sumoka baudą ir tiek žinių.

Bet tie, kurie "dirba ant savęs", tai dažnai būna labai agresyvūs, nes turi mokėti iš savo kišenės. Fotografuojant galima mestelti - "na ką, šiandien uždirbai tik ant baudos". Visada trigerina.
                                  If a lion could speak, we could not understand him.

Comment

Mikriukų vairuotojai, kurie yra samdyti vairuotojai, visokie DHL ir panašiai dažniausiai labai ramiai reaguoja į fotografavimą - administracija sumoka baudą ir tiek žinių.

Bet tie, kurie "dirba ant savęs", tai dažnai būna labai agresyvūs, nes turi mokėti iš savo kišenės. Fotografuojant galima mestelti - "na ką, šiandien uždirbai tik ant baudos". Visada trigerina.
                                    Jie dažniausiai ir taip būna nuolatai sutriggerinti gyvenimo.

Comment

Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                                      Taip, čia tas pats.

Parašė kotofeich1 Rodyti pranešimą

Taigi prie kareivinių ką tik didelius korius atidarė. Nors visiems bus per toli
                                      Tas naujas parkingas turbūt didžiausias mieste korys, kol kas pustuštis, plius šalia dar žvyro aikštelių pilna likę, žodžiu dar daug bajorų kalvų etapų toliau gali statyti, visiems bus vietų. Savivaldybė padeda tiems, kurie nespėjo nusipirkti savo parkingo.

Flickr

Comment

Ar bus kuoliukai po praplesto parkingo? Medeinos 19.

Laba diena,

Dėkojame už pranešimą. Šioje vietoje bus pastatyti metaliniai kuoliukai, kurie apribos galimybę parkuoti automobilių ant vejos.

Pagarbiai

Ramunė Poliakovienė
                                        Vilniaus miesto savivaldybės administracijos
                                        Pašilaičių seniūnė

Click image for larger version  Name:	CAE262CA-9707-49C8-9B97-EA8949AFC556.jpeg Views:	1 Size:	253,9 kB ID:	1733399

Comment

Reik prašyt, kad atstatytų ir vejos dangą tuo pačiu arba kitaip apželdintų (krūmais ir pan.).

Comment

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                          Working...
                                          X