Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Parkavimas

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Mat riebaluoti valytuvai nenuvalo stiklų. Tokiu automobiliu išvažiavus į gatvę gali įvykti nelaimė. Be to, pilant alyvą teršiama aplinka.
    Negaliu atsistebėt, parkuotojams ant žolės rūpi aplinka! Coming next: pragaras užšalo.

Comment

This topic by sankauskas has been deleted by Romas

Romka gavo baudą, tai ašarėles paleido dėl gyvenimo neteisibės. Nu bet tai kur parkoci???
      If a lion could speak, we could not understand him.
      This topic by Milwaukee has been deleted by Romas

Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
      Romka gavo baudą, tai ašarėles paleido dėl gyvenimo neteisibės. Nu bet tai kur parkoci???
      Nu dar yra potencialo LT, pvz O dabar jau galima pradet trint postus, ane Romuk?

Pabandyk kokioj Danijoj palikti automobilį ant vejos ar šaligatvio, pažiūrėsim, kaip ilgai jis prabus. Matyt turistai iš vienos rytų šalies jį "pastukalins"?

Comment

Parašė R.D. Rodyti pranešimą
        Vodytelių problemos:

Vilniuje įsisiautėjo maniakas: automobilius bjauroja šlykščiausiu būdu
        https://www.lrytas.lt/auto/radaras/2...-budu-8033105/
        Bet vau. Net komentatoriai palaiko. Unbelievable. Man patinka Daugiausiai patiktuku sulaukes:
        72 vs 8
        4 APLINKOSAUGININKAS
        Nestatyk ant vejos - nepils.Nusikaltai - bausmė.Taip ir turi būti.Kitaip mūsų liaudis nesupranta.
        728

Comment

Parašė Picusiaubas Rodyti pranešimą
          Dauguma manau tiesiog nežino kad galima kažkaip kažkam pranešti. Tarkim aš irgi nelabai suprantu. Čia reikia per tvarkau miestą ar kažkokią epolicijos programėlę? Ar per puslapį? Reikia tik nuotraukų ar kažką rašyti į aprašymą? Būtų gerai visiems turėti kažkokį standartinį pranešimą ar instrukciją, tuomet tikrai ženkliai padaugėtų pranešančiųjų.
          Geriausia jeigu tą padarytų savivaldybė ir pareklamuotų kur nors. Kad ir viešajame transporte.
          Pavyzdys, kaip atrodo tipiškas mano pranešimas. Realiai taip ir naudoju kokius 2-3 šablonus, kur tik pakoreguoju specifines detales kas kartą. Nuotraukas aišku irgi stengiuosi dėti geras ir dažnai išnaudoju savo mobileko night mode, kad tamsoje gerai matytųsi numeriai.

Nuoroda į patį pranešimą sistemoje: https://tvarkaumiesta.lt/problem/99063

Šiaip dauguma pranešėjų patingi viską parašyti rišklai ir su detalėmis. Aišku, parašyti normalų tekstą užtrunka, bet juk po to galima tiesiog copy/paste pagal ankstesnius pranešimus, tai skirtumo realiai jokio. Su normaliai suformuluotu tekstu manau ir savivaldybė mažiau linkusi atsimazinti be geros priežasties.
          Flickr || 2014 in retrospect: Minsk|Wien|Bangkok|Hong Kong|Shenzhen|Shanghai|Beijing|Guangzhou

Comment

Parašė Romas
            Gerai, vis tiek vieni kitų neįtikinsime
            Grįžtame į temą
            Gerai, griztam prie temos.
            Ne vieni kitu - o visi taves Ar sitas postas priklauso temai "reikia pagalbos" ?

Comment

Parašė John Rodyti pranešimą
              Pavyzdys, kaip atrodo tipiškas mano pranešimas. Realiai taip ir naudoju kokius 2-3 šablonus, kur tik pakoreguoju specifines detales kas kartą.
              Jei tai šablonas, tai klaidas išsitaisyk - priparkutoas ir kylą

Comment

Parašė digital Rodyti pranešimą
                Jei tai šablonas, tai klaidas išsitaisyk - priparkutoas ir kylą
                Ačiū už pastebėjimą. Taip skubėjau, kaleimščikų žodžiais tariant, pastukalinti, kad net klaidų neištaisiau
                Nors šitas iš tikrųjų nebuvo šablonas, tik šiaip pavyzdys, kaip daugmaž atrodo mano pranešimų formulavimas.
                Flickr || 2014 in retrospect: Minsk|Wien|Bangkok|Hong Kong|Shenzhen|Shanghai|Beijing|Guangzhou

Comment

Parašė Romas Rodyti pranešimą

Kaip vis dėlto gerai, kad pavlikų morozovų yra mažuma.

Žmogus yra laisvas padaras ir jei pasirinko gyventi kokiose Justiniškėse, tai ir turi prisitaikyti. Jei yra galimybė, tai reikia keisti savo aplinką.
                  Taip, būna problemų, kurią raportavus savivaldybei ji išprendžiama.

Tačiau kaimynų skundimas dėl skundimo ir dar su pasimėgavimu yra kitas atvejis.
                  Nuo to uolumo skundžiant kaimynus nei padaugės parkingų, nei sumažės gyventojų su automobiliais tuose rajonuose.

Projektuojant mikrorajonus ir automobilius įsigijus keikvienai šeimai buvo užprogramuota problema
                  Tie skundai dėl kaimynų tai tas pats, kaip rašyti, kodėl vanduo teka iš viršaus į apačią ar kodėl žiemą šalta, o vasarą šilta.
                  Kokius kitus variantus siūlote, kad problema, t.y. per mažas parkingų vietų skaičius šalia senų namų, išsispręstų? Ar siūlote toliau leisti parkuotis ant vejos, šaligatvių ar vaikų žaidimo aikštelės? Kai žmonės pradės gauti po n baudų už tai stato automobilius ant krepšinio žaidimo aikštelių ir pan., susimąstys, kad kažką daro ne taip, įkurs bendriją, gaus teisę iš savivaldybės valdyti savo teritoriją ir prasiplės parkingą pagal savo poreikius, arba nusipirks naują būstą su parkingu.

Flickr

Comment

Parašė Romas
                    Tačiau kai ši tema patapo pavlikų morozovų aktyvumo rungtynėmis, tai tą skundimo dėl skundimo įkarštį reikia įvardinti tuo vardu, kurio jis vertas. Tas uolumas niekuo nesiskiria nuo komjaunuoliško įkarščio lozungais ir skundimais sukuriant "teisingesnį pasaulį", su kuriuo atsisveikinome prieš 30 metų.
                    Romai, Ordung muß sein.

Comment

Parašė Lettered Rodyti pranešimą

Kokius kitus variantus siūlote, kad problema, t.y. per mažas parkingų vietų skaičius šalia senų namų, išsispręstų? Ar siūlote toliau leisti parkuotis ant vejos, šaligatvių ar vaikų žaidimo aikštelės? Kai žmonės pradės gauti po n baudų už tai stato automobilius ant krepšinio žaidimo aikštelių ir pan., susimąstys, kad kažką daro ne taip, įkurs bendriją, gaus teisę iš savivaldybės valdyti savo teritoriją ir prasiplės parkingą pagal savo poreikius, arba nusipirks naują būstą su parkingu.
                      Ai, o mano kaimynė šiandien nusipirko antrą mašiną. Pirmą, perstatė į nepopuliariausią kiemo vietą, matyt, stovės neterminuotai... Ji medikė, dabar pensijoje, turi viršsvorį ir kartą pamačiau, kad žiemą valo gausų sniegą nuo mašinos, kad nuvažiuotų iš kiemo į iškarto priešais esantį kitą kiemą (per dviejų juostų gatvę skersai), kad pasiimtų anūką iš pradinės mokyklos ir grįžtų atgal. Jis irgi nutukęs. Va prie ko priveda tokia parkingo / automobilizmo sistema. Pamatęs tą epizodą, tiesiog buvau apstulbęs. Teks pasispaust savo kieme, ką padarysi gi.

Comment

Tai niekaip nera susije su PARKAVIMU, prasome grizti prie temos.

Comment

Tarybiniais laikais taip ir buvo, žmonės važiuodavo VT iki garažo, kur stovėdavo jų automobilis.
                          O ar tai blogai? Taip turėtų būti ir dabar. Nėra vietos kieme - važiuoji į garažą, o ne ant artimiausios pievelės šalia padjezdo. Tik reikia sudaryti sąlygas garažą pasiekti pėsčiomis tokiu atstumu, kokiu yra artimiausia VT stotelė (t.y. <500 metrų).

Comment

Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                            O ar tai blogai? Taip turėtų būti ir dabar. Nėra vietos kieme - važiuoji į garažą, o ne ant artimiausios pievelės šalia padjezdo. Tik reikia sudaryti sąlygas garažą pasiekti pėsčiomis tokiu atstumu, kokiu yra artimiausia VT stotelė (t.y. <500 metrų).
                            Parkavimo pasiūlos reguliavimas yra vienas iš daugelio būdų reguliuoti automobilizacijos lygį, kas ir yra daroma ne vienoje šalyje ar mieste. Perkant ar nuomojantis butą, kas turi mašiną, parkavimas turėtų būti vienas iš svarbesnių kriterijų, nuo kurio priklausytų sprendimas gyventi ar negyventi konkrečioje vietoje, mokėti ar nemokėti papildomus pinigus už parkavimą, tuti ar neturėti mašiną. Galimi įvairūs variantai NEpažeidžiantys LR galiojančių įstatymų ir jų yra ne vienas bet kuriai situacijai.

Parkingai naujuose projektuose Vilniuje kainuoja 5-15K už vietą. Tai dideli pinigai. Ir žmonės juos moke ne šiaip sau. Norintys chaliavos turės susitaikyti, kad už savo poreikius patys ir turės susimokėti. O gal ir ne (jeigu atsisakys mašinos apskritai). Vienas dalykas, kurio turės nelikti, tai įstatymo ir visuomenės intereso pamynimas savo asmeninių poreikių (šiuo atveju parkavimo) tenkinimo vardan.

Comment

Aš pavyzdžiui dalinuosi vienu automobiliu su žmona, nors žinoma būtų patogiau turėti du. Deja parkavimo vietą turime tik vieną, o parkuoti ant žolės neleidžia sąžinė. Uošvis žinau parkuoja, ir vis dreba, kad neaplankytų koks "manjakas". Bet man jo visai negaila, nes į mano raginimus kažką daryti, visad tik numoja ranka ir nei cento nenori tam išleisti. Jei gautų po baudikę kas savaitę - manau greit užsimanytų pokyčių.

Comment

Parašė John Rodyti pranešimą

Pavyzdys, kaip atrodo tipiškas mano pranešimas. Realiai taip ir naudoju kokius 2-3 šablonus, kur tik pakoreguoju specifines detales kas kartą. Nuotraukas aišku irgi stengiuosi dėti geras ir dažnai išnaudoju savo mobileko night mode, kad tamsoje gerai matytųsi numeriai.
                                Tai per tvarkau miestą viską registruoti?
                                Per kiek maždaug laiko išnagrinėja? Nes rodos esu ten matęs dar žiemą padarytų nuotraukų, kurių statusas yra “nagrinėjama”.
                                Jeigu tas pats automobilis daro tą patį pažeidimą toje pačioje vietoje kelias dienas iš eilės, registruoji kasdien atskirus, dedi į tą patį pranešimą ar neregistruoji išvis kol neišnagrinėja ankstesnio?

Comment

Taip.
                                  Per kiek maždaug laiko išnagrinėja? Nes rodos esu ten matęs dar žiemą padarytų nuotraukų, kurių statusas yra “nagrinėjama”.
                                  Kaip kada. Kartais per dieną, kartais per mėnesį. Paprastai ilgiau mėnesio nebūna, nes pagal įstatymus kaip ir privalo per 2x dienų atsakyti.
                                  Jeigu tas pats automobilis daro tą patį pažeidimą toje pačioje vietoje kelias dienas iš eilės, registruoji kasdien atskirus, dedi į tą patį pranešimą ar neregistruoji išvis kol neišnagrinėja ankstesnio?
                                  Registruoji atskirus.

Comment

Taip, tvarkaumiesta.lt veikia puikiai. Aš naudoju web versiją per normalų kompą. Mobili programėlė kartais grybaudavo.

Keletas patarimų, kuriuos galėčiau duoti

​​​​​​- autentikacijai patogiausia naudoti kurio nors banko SmartID, užtrunka penkias sekundes prisiloginti
                                    - visi pranešimai išlieka istorijoje. Net ir 5 metų senumo. Visi jie turi reference numerį
                                    - atsako per gana įvairų laiką. Man yra buvę nuo 3 dienų iki maždaug mėnesio. Matyt pagal darbo krūvį savivaldybėje
                                    - registruoju tą patį automobilį kas dieną, jeigu kas dieną stato neleistinai
                                    - siūlau pasiskaityti KET dalį dėl parkavimo (150.x punktai), kad būtų aiškiau ir tada tiksliai formuluoti pažeidimo tekstą, taip solidžiau.
                                    ​​- web versija, bent mano požiūriu, yra patogesnė. Atsisėdimas prie normalaus kompo ir dedikavimas kelių minučių per dieną pranešimų registravimui tapo mano kasdieninės rutinos dalis.

Tai sėkmės. Jei ką, klauskit, patarsime tiek aš, tiek kiti čia. Tik nereikia numoti ranka, nes "ai niekas čia nepasikeis". Pakeisim. Jau keičiam

​​​
                                    Paskutinis taisė John; 2019.05.05, 12:39.

Comment

Kažkodėl iš naujo telefono (Huawei P30 Pro) per web versiją nepasiima iš nuotraukų laiko ir GPS pozicijos, nors nuotraukose ta info yra. Kam nors dar taip yra?

Comment

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                      Working...
                                      X