Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Parkavimas. Infrastruktūra

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Cia kazkoks tranzitinis isvaziavimas? Koks tikslus adresas?

Comment

Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
      Cia kazkoks tranzitinis isvaziavimas? Koks tikslus adresas?
      Druskio 6 eks veja. Gi ant isalo galima parkuotis, sake mentai. Tai jie ir parkuojasi kuo arciau, kad po langais. O isalas, neisalas.. kas ten tikrins kasdien.

Comment

Ee.. Gal pakurt reikėtų kokią galeriją su tokiais vaizdais?

Comment

Bet gyventojus tai tenkina, ar kaip cia suprast? Kur kuoliukai? Ar kas nors emesi iniciatyvos? Jei mazuma turejo, vadinasi tesla jiems prie sirdies. Ar dabar as su nuosavu parkingu turiu moket uz situ apsileideliu korius?

Comment

Aš nors ir su nuosavu požeminiu garažu, bet geriau prisidėsiu prie korių, nes einant pro šalį bus žymiai labiau estetiškas vaizdas.

Comment

Namas salia manes. Eme ir susitvarke. Raketu mokslo nereikejo.
              Click image for larger version

Name:	image (16).png
Views:	1
Size:	233,2 kB
ID:	1703261

Comment

Parašė digital Rodyti pranešimą
                Aš nors ir su nuosavu požeminiu garažu, bet geriau prisidėsiu prie korių, nes einant pro šalį bus žymiai labiau estetiškas vaizdas.
                As sutinku, tebunie ir as prisideciau. Bet situacija dabar tokia, kad patys save musa ir patys zliumbia. Tai tiesiog juokinga

Comment

Aš asmeniškai sutikčiau "prisidėti" nebent prie kuoliukų. Jeigu nori nemokamai naudotis valstybine žeme savo automobiliui laikyti, tai tegu bent už korius susimoka patys. Nepatikėsiu jeigu sakys, kad 300 m spinduliu neįmanoma pasistatyti automobilio legaliai ir tvarkingai. Jeigu yra noras statyti po langu, kad galėtų žiūrėti ir grožėtis, tai tegu moka patys.

Comment

Ar Lietuva ir mes gyvenantys cia ant tiek degradave kad turi buti zenklai kas metra ir kuoliukai kas 10cm kur AISKIAI parodo kur galima parkuotis ir kur ne? Gal kas ateis is "vakaru" mum ranka palaikys kaip bus metas pasiparkuoti automobili kad jis netycia neatsidurtu ant pievos ar saligatvio? As vis dar negaliu patiketi kad elementari tvarka ant tiek sunkiai pasiekiama visoje Lietuvoje, panasu kad ji sleptusi kazkur uz Menulio.

Comment

Parašė MindesAcc Rodyti pranešimą
                      Ar Lietuva ir mes gyvenantys cia ant tiek degradave
                      Kol kas taip.

Comment

Parašė MindesAcc Rodyti pranešimą
                        Ar Lietuva ir mes gyvenantys cia ant tiek degradave kad turi buti zenklai kas metra ir kuoliukai kas 10cm kur AISKIAI parodo kur galima parkuotis ir kur ne? Gal kas ateis is "vakaru" mum ranka palaikys kaip bus metas pasiparkuoti automobili kad jis netycia neatsidurtu ant pievos ar saligatvio? As vis dar negaliu patiketi kad elementari tvarka ant tiek sunkiai pasiekiama visoje Lietuvoje, panasu kad ji sleptusi kazkur uz Menulio.
                        O MASINA KUR DET? Antroko klausimas Statyt kuoliuka = suvis i padanga. 300m spinduliu, pvz pas mane rajone nerasi kur statyt. Tai ka daryt?

Comment

O pas mane rajone rasi, bet vis tiek statė, kol nesuorganizavau kuoliukų. Bet taip, tankesniuose rajonuose sunkiau.

Comment

Galima ir už pusės kilometro statyt. O jeigu visai nėra, gal reikėtų išsikelt kitur? Arba automobilį parduot?

Comment

O MASINA KUR DET? Antroko klausimas Statyt kuoliuka = suvis i padanga. 300m spinduliu, pvz pas mane rajone nerasi kur statyt. Tai ka daryt?
                              Kai kuriose šalyse, jei neturi vietos statymui, net nenusipirksi automobilio.

Comment

O pas mane rajone rasi, bet vis tiek statė, kol nesuorganizavau kuoliukų. Bet taip, tankesniuose rajonuose sunkiau.
                                Na taip, bet padidejes auto tankis kazkur persimete i kita vieta, problema isspresta lokaliu budu, bet globaliu tik padidinta. Dabar maciau stato ir stotelese, net ant geltonu bruksniu, vos autobusai pravaziuoja. Cia Taikos gatveje.

Comment

Parašė J.U. Rodyti pranešimą

Kai kuriose šalyse, jei neturi vietos statymui, net nenusipirksi automobilio.
                                  Tai kas is to, reik ziuret realybe. Tas pas kas pasakyt, pas turkmenus benzinas nemokamas. Traukinys nuvaziaves, automobilizmas klesti ir niekas nenori persest is savo auto i VT. Esu tikras, is cia esanciu koks 90% vazineja nuosavu auto. Jei ikaltu auto mokesti - vazinetu toliau. Do pobednovo.

Comment

Tai kas is to, reik ziuret realybe. Tas pas kas pasakyt, pas turkmenus benzinas nemokamas. Traukinys nuvaziaves, automobilizmas klesti ir niekas nenori persest is savo auto i VT. Esu tikras, is cia esanciu koks 90% vazineja nuosavu auto. Jei ikaltu auto mokesti - vazinetu toliau. Do pobednovo.
                                    Na.. šiaip sako, kad praėjusiais metais VT naudotojų padaugėjo 6%. Jeigu taip, tai visai neblogai. Jeigu pavyktų padidint dar kokiais 10% tai jau turbūt galėtų ir pasijausti. Aišku, parkavimo problemos tai gal nesprendžia, nes auto pardavinėti niekas pirmyn neis.

Kita vertus reikia ir tą numatyt, kad auto gali turėt, bet juo mieste nesinaudoti. Ir čia realiai kyla klausimas ar parkavimą reikėtų įrenginėti ar ne.

Comment

Na taip, bet padidejes auto tankis kazkur persimete i kita vieta, problema isspresta lokaliu budu, bet globaliu tik padidinta. Dabar maciau stato ir stotelese, net ant geltonu bruksniu, vos autobusai pravaziuoja. Cia Taikos gatveje.
                                      Tikrai lokaliai (ir kažkiek globaliau) bent 300 metrų spinduliu niekas nepablogėjo.

Comment

Tikrai lokaliai (ir kažkiek globaliau) bent 300 metrų spinduliu niekas nepablogėjo.
                                        As tai zinau kur persiparkavo tie, kur siunciau nuotrauka su kuoliukais. Ogi ant gatves. Ir dabar jei vakare nori pravaziuoti, turi vienpusi eisma. Galetu net zenkla pastatyt, kieno pirmenybe Del kuoliuku niekas auto i VT neismaine, o laisvo ploto irgi neprisidejo. Tai nezinau, koks cia fenomenas

Comment

Nupirk garažą ir statyk mašiną jame. Neturi pinigų garažui/netoli nėra garažų - tavo problemos. Vaikščiok į darbą/parduotuvę/kabaką pėsčiomis/nupirk Vilniečio kortelę.
                                          Absoliuti žodžio laisvė - demokratinės valstybės pagrindas.

Comment

Working...
                                          X