Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Šiaurinė gatvė Vilniuje. Žirmūnai-Šeškinė-Pašilaičiai

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė SPX Rodyti pranešimą
    Istorija ta pati kaip ir prieš 12 metų.
    Sovietiniais laikais protestavo ir prieš Vakarinį.

Comment

Po 12 metų
      Šiaurinės gatvės planai 1965 - 1974 - 1998 - 2006 - 2018 - ???

Vilniaus genplano schema 1965

Vilniaus genplanas 1974

XX A. VILNIAUS MIESTO ARCHITEKTŪRA
      http://www.archyvai.lt/lt/vaa_virtua...iaus-42r9.html

Šiaurinė gatvė buvo ir 1998 m. bendrajame plane
      Teritorijos, kur numatyti infrastruktūros koridoriai (2005)

Foto 2006.11
      DP-2006 ekspozicija Vilniaus savivaldybėje

DP -2018

http://www.vilnius.lt/index.php?1461910300

Comment

Palyginkime, kokia milžiniška miestų planavimo minties pažanga padaryta nuo 32-ųjų iki 44-ųjų Šiaurinės gatvės metų
        Metai skaičiuojami nuo Šiaurinės gatvės trasos patvirtinimo 1974 metais.

Šiaurinės gatvės detaliojo plano 2006 ir 2018 metais palyginimas

1. Tarp Vakarinio aplinkkelio ir Justiniškių g

2. Tarp Laisvės pr. ir Ukmergės g.

3 Tarp Laisvės pr., Ukmergės g. ir Stanevičiaus g

4. Tarp S.Stanevičiaus g. ir Geležinio Vilko g.

5. Tarp Geležinio Vilko g. ir Kalvarijų g.

6. Kalvarijų g. ir Žirmūnų- Kareivių g.

Comment

Dar pora urbanistinės minties perliukų

Kareivių - Žirmūnų gatvių mazgas (apie 1964 m.)
          Maketo iš buv. Architektūros muziejaus likučiai

Baltupių užstatymo projektas (apie 1974-1975 m.).
          Matosi Šiaurinės gatvės sankryžos su Kalvarijų (tuomet Dzeržinskio) ir su Geležinio Vilko (tuomet Tarybų) gatvėmis

Vilniaus miesto plėtros istorija archyvo žemėlapiuose
          http://www.archyvai.lt/lt/vaa_virtua...tros-shba.html
          Paskutinis taisė Romas; 2018.03.21, 00:32.

Comment

Kažkodėl netikiu kad šita papildyta jungtis labai palengvins eismą. Mano nuomone sprendimas yra tik jau senai suplanuotų kelių vystymas, šiuo atveju nemažai srauto nuimtu nuo GV šiaurinė gatvė. Tačiau planai planais, pažadai - pažadais. Sakyčiau čia yra geras jau ženklas kad : Šimašeu - out! Raus!!!

Comment

Parašė Humboltas Rodyti pranešimą
              Kažkodėl netikiu kad šita papildyta jungtis labai palengvins eismą. Mano nuomone sprendimas yra tik jau senai suplanuotų kelių vystymas, šiuo atveju nemažai srauto nuimtu nuo GV šiaurinė gatvė. Tačiau planai planais, pažadai - pažadais. Sakyčiau čia yra geras jau ženklas kad : Šimašeu - out! Raus!!!
              ? Kad Šiaurinės projektas iki Šimašiaus buvo visiškai užmirštas. Šiemet jau rangos konkursą turi skelbti.

Comment

Parašė Humboltas Rodyti pranešimą
                Šiaurinė g. nenuims nei vienos auto nuo GV (tiksliau nenuims konkrečiai šioje vietoje). Nuims pagrinde nuo Ozo, Kareivių ir Ateities g. Tad šis mazgas toliau liks labiausiai apkrauta miesto sankryža ir reikalingi sprendimai niekur nedings.
                Flickr

Comment

Ir vėl nuprotėjusios bobos (arba šiuo atveju viena boba) pradeda škormą Facebooke, žada palapinių miestelį ir gulasi kryžium prieš gatvę Ozo draustinyje
                  Parašai argumentuotai, kodėl gatvė ten reikalinga ir kad būtent dėl taršos sumažinimo ji yra statoma - atrašo emocingai su siūlymais pranykti ir pasitikrinti psichinę sveikatą
                  Mano nuomone agurkus augint galima, bet ne Vilniaus miesto centrinėje dalyje, kurioje ir yra Šeškinė

Comment

Gerai tai, kad kol kas planuojama tik iki draustinio. Tai bent nestabdo darbų

Comment

Parašė Griunvaldas Rodyti pranešimą
                      Ir vėl nuprotėjusios bobos (arba šiuo atveju viena boba) pradeda škormą Facebooke, žada palapinių miestelį ir gulasi kryžium prieš gatvę Ozo draustinyje
                      Parašai argumentuotai, kodėl gatvė ten reikalinga ir kad būtent dėl taršos sumažinimo ji yra statoma - atrašo emocingai su siūlymais pranykti ir pasitikrinti psichinę sveikatą
                      Mano nuomone agurkus augint galima, bet ne Vilniaus miesto centrinėje dalyje, kurioje ir yra Šeškinė
                      Kokia boba? Janina?
                      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

Comment

Parašė SPX Rodyti pranešimą

Kokia boba? Janina?
                        Agnė kažkokia, sakė jau 30 metų su vaikais ir vyru gyvena Šeškinėj, tik kad pavardė "-ytė" ir nepanašu, kad tas jos vyras egzistuoja

Comment

Geriausias būdas butu išsaugant parkelio kraštovaizdi tunelis,kaip Lazdynuose vakarinėme aplinkelije

Paskutinis taisė Soprano; 2018.06.05, 20:23.

Comment

Click image for larger version

Name:	Screenshot_20180605-205952_Facebook.jpg
Views:	1
Size:	191,9 kB
ID:	1646458

Click image for larger version

Name:	FB_IMG_1528221602547.jpg
Views:	1
Size:	114,9 kB
ID:	1646459

Kažkaip manau, kad jų protestai bus kaip žirniais į sieną.

Comment

Ir dar butu gerai, kad uzstatyma aplink gatve padarytu (siauriau), nes ten baisu kaip atrodo viskas.

Comment

"Projektai" - nieko gi nėra dėl tos gatvės. Rengs projektą - tada lai ir kelia savo idėjas. Aš irgi esu už vientisumo išlaikymą. Naujame BP nurodyta, kad vienas iš tikslų yra išlaikyti žaliųjų zonų jungtis. Gatvė šias zonas tikrai perkirstų ir veltui. Tunelio reikia reikalauti.

Comment

Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                  "Projektai" - nieko gi nėra dėl tos gatvės. Rengs projektą - tada lai ir kelia savo idėjas. Aš irgi esu už vientisumo išlaikymą. Naujame BP nurodyta, kad vienas iš tikslų yra išlaikyti žaliųjų zonų jungtis. Gatvė šias zonas tikrai perkirstų ir veltui. Tunelio reikia reikalauti.
                                  Įdomu nuo kokio ilgio tunelis pradeda ryškiai brangi ir reiktų avarinių išėjimų, papildomo vėdinimo ir t.t. Nėra ten toks didelis atstumas - gal gautųsi padaryti tunelį ne tik ties ežeriuku, bet ir per didžiąją dalį to žalio ploto. Bet kokiu atveju ten reiktų kaip minimum pėsčiųjų tilto jei ne kelių. Kitaip būtų pilna kėglių skersai vaikštančių.

Comment

Tunelis greičiausiai nerealu, bet toje vietoje turėtų atsirasti bent jau žaliasis tiltas (kaip per Vakarinį aplinkkelį Lazdynuose). O pastačius ir pėsčiųjų/dviračių tiltą per Ukmergės g., bei patvarkius kitą infrastruktūrą nuo Fabijoniškių iki Litexpo būtų galima nuvykti takais "virš miesto".

Comment

/\ Kai prasideda fantazijos apie tunelius, tai Šiaurinės gatvės projektas nusikels dar 40 metų.

Comment

Turėjau omeny nuo kokio ilgio žaliasis tiltas jau skaitosi kaip tunelis su visom iš to išplaukiančiom pasekmėm. Bent iš šono žiūrint, Lazdynų/aplinkelio žaliasis stunelis konstrukciškai sąlyginai paprastas ir pigus. Bet jei būtų kažkiek ilgesnis, turbūt būtų eksponentiškai sudėtingiau ir brangiau..?

Comment

Gyvename mieste ir norime miško? Ir fantazijos apie tunelius mane juokina, gal tada tikrai Vilniuje reikalingas METRO? Kad mieste reikalingi parkai sutinku, bet tu "žaliųjų žmogeliukų" protestai man jau nusibodo, kur mes gyvename, mieste ar kaime? Skestam kamščiuose, bet nieko nedarykim, nes kažkokia "bronė" neturės kur vedžioti savo mylimo šuniuko, klausimas ar ji dar susirenka jo dovanas..

Comment

Working...
                                          X