Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Šiaurinė gatvė Vilniuje. Žirmūnai-Šeškinė-Pašilaičiai

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  #81
  Visur internete kaišiojamas tekstukas (kokių tik kvailių neatsiranda):
  GERBIAMI
  ŠEŠKINĖS IR FABIJONIŠKIŲ GYVENTOJAI !

  Miesto savivaldybė ruošiasi nutiesti Šiaurinę gatvę per jūsų gražiausias vietas: Ozo slėnį, Geležinio Vilko g. kolektyvinius sodus.
  Šį trečiadienį(2006m. lapkričio 29d.) 12.00val. renkamės Ozo slėnyje prie ežeriuko į viešą pasipriešinimo akciją

  ,,PALIKITE MUMS GABALĖLĮ TYLOS”

  o vėliau, 17.00val. renkamės Vilniaus miesto savivaldybės administracijoje Konstitucijos pr , 239 kabinete(II aukšte),kur vyks Šiaurinės gatvės detalaus plano viešas svarstymas, kurio metu išreikšime savo nepasitenkinimus ir prieštaravimus dėl gamtą, Jūsų ramybę ir sveikatą žalosiančios gatvės.
  AKTYVUS DALYVAVIMAS –
  MŪSŲ VISŲ IŠLIKIMO GARANTAS

  Šeškinės Ozo
  Gelbėjimo grupė

  Comment


   #82
   Savivaldybė pačios varbiausios miesto gatvės detalųjį planą norėjo "prastumti" per standartines 2 savaites, tartum kokio sodybinio sklypo dalinimą perpus.
   O atrodo tokie PiaRo specialistai...

   Juk nenutiesus gatvės pažeidžiami ne tik kelių dešimčių o gal ir šimtų tūkstančių žmonių interesai. Gatvės nutiesimu turėtų būti suinteresuoti vystytojai, turintys projektus šiaurinėje miesto dalyje, Santariškių, Visorių ir Saulėtekio įstaigos.

   Būtų labiau liūdna, jei pasikartotų 1988-1989 m. istorija, kai "žalieji" (žaliųjų garažų savininkai) užkirto kelią Vakariniam aplinkkeliui. Dabar tai kainuoja dešimtis kartų daugiau.

   Comment


    #83
    Parašė Edd Rodyti pranešimą
    Visur internete kaišiojamas tekstukas (kokių tik kvailių neatsiranda):
    Siūlau aparti visas gatves ir užsėti žole

    Comment


     #84
     debilų gauja, o poto sakys: "kodėl turiu stovėti kamščiuose. mano vaikas darželyje vienas liko" atsiras ir tokių kažkada. nežadu važinėt per tokius kamščius. arba naujos gatvės arba tegul keliasi nepatenkinti į kaimą gyvent. po velnių kiek galima į paskaitas, į darbą vėluoti. važinėja visi tom pačiom gatvėm į visas puses, nei apsisukti, nei pasukti, jokios laisvės kelyje, net viešąjajm transportui.

     bet kur jie ten tą draustinį mato aš vistiek nesupratau ir nesuprasiu, beto to upelio hidrografinė zona arčiau baltupių, o ne trap fabijoniškių ir šeškinės. tegul per daug nekliedi. kaip taip tai patys prišiukšlina, o dabar saugokim draustinį. netikiu, kad aplinkiniai gyventojai ten nieko nemeta, ten galima rasti visko: nuo butelio iki 2 glofo likučių geras darustinis
     Paskutinis taisė SPX; 2006.11.29, 10:27.
     Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

     Comment


      #85
      na, ką buvau ten nuėjęs, į tą protesto akciją, bet ejau fotografuoti mūsų draustinio, įdedu foto, kokybė nekokia - mobiliakas gi bet psigrožėkit mūsų gamta:
      Attached Files
      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

      Comment


       #86
       Čia protesto akcija:
       Attached Files
       Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

       Comment


        #87
        Nuostabaus grožio gamtos kampelis
        Mano nuomone mieste ne vieta tokiems laukams. Dalis teritorijos turi būti užstatyta, kita dalis sutvarkyta ir paversta parku.
        flickr >>>

        Comment


         #88
         na, turbūt buvo tikras "ne vairuotojų" susirinkimas. dalyvavo ponas A.Monkevičius, pakalbėjo, buvo renkami parašai. aišku - žiniasklaida apsireiškė visi labai jau nepatenkinti, o gaila, kad suaugę žmonės nemąsto, nepagalvoja apie kitus ir apie save. vienai moteriai taip ir pasakiau, nes prisikabino kodėl šiukšles fotografuoju, prasidėjo kalab apie tą gatvę, tada jai sakau "pagalvokit, kad miršta Jūsų vaikas ligoninėje, o Jūs istrigote kamštyje, tada keikiat merą ir kitas institucijas, kad mumis nesirūpina, tik sau pinigus imasi" tai sako: "Pavage iš mūsų, o tada stato" - čia geras . Tada aš sakau: "Jauniems žmonėms darbą rast be automobilio bus sunku, dauguma firmų reikalauja vairuotojo pažymėjimo ir norint, kad viešasis transportas būtų geresnis, reikia daugiau gatvių, kad visi laisvai galėtų judėti.", tai apsisuko ir nuėjo... man gaila, kad už mane vyresnis žmogus nesigaudo situacijoe.
         Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

         Comment


          #89
          Parašė deep'as Rodyti pranešimą
          Nuostabaus grožio gamtos kampelis
          Mano nuomone mieste ne vieta tokiems laukams. Dalis teritorijos turi būti užstatyta, kita dalis sutvarkyta ir paversta parku.
          sakau, patys prišiukšlna, o poto bliauna, gal labai patinka atliekose ilsėtis?
          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

          Comment


           #90
           Pažiūrinėjau Googl'a ir pagalvojau kodėl Šiaurinės nedaro per Kazlausko g., o ketina daryt lygiagrečią?

           Comment


            #91
            Parašė Qbazzz Rodyti pranešimą
            Pažiūrinėjau Googl'a ir pagalvojau kodėl Šiaurinės nedaro per Kazlausko g., o ketina daryt lygiagrečią?
            gal todėl, kad privačių namų savininkai daro daugiau įtakos planuotojams, negu sodininkai?

            Comment


             #92
             Labiausiai del sios g-ves psichuoja sodu gyventojai. Musu vieni pazystami ten nama pasistate, o jiems apie 2 a. turi nukirpti ta gatve. As suprantu, kaip nesmagu pastatai nama, o pasirodo tau po langu greitkelis isauga. Bet esme kame, kad jie dar pries 5 metus pirkdami sklypa jau zinojo, kas ten planuojama, bet kaip visi avos pranisiot. Bet nepraneslo, o dabar keikia Zuoka ir savo statybu dar po siai dienai iteisinti negali ir manau ten tokiu ne vienas. Sklypas iregistruotas, o namo nera, tai isivaizduokit, kaip reikia nervuotis, cia ne tokius piketus surenks. O pilaites ten kaip augo taip ir auga, idomu kaip pas kitus su leidimais, arba baiksis tuo, kad pasistatys kas nors is itakinguju, o tada pasirodys, kad tikrai buvo bloga mintis ten gatve daryti. Juk pasmus po kelis kartus planuoja paskuj perplanuoja, kaip dabar su parku zonom ir zemiu grazinimu. Kas spejo paciam draustinij pasistate, o kokiai bobutej neduos zemes isprincipo nes jau galiukas ieina i "parko" zona. O del seskines "draustinio" ir "ramaus" kampelio, kaip cia pasakius. Ne karta ten zmones uzpulti buvo, o vasara kur geriau rasi ant kalvu buteliuka islenkti. Ir iskrypeliams krumu pakankamai. Jei bus transporto judejimas maziau padugniu ten valkiosis. As uz Siaurine!

             Comment


              #93
              Kai priseina ginti savo asmeninius interesus, viuomeniniai interesai yra paskutinėje vietoje. Visiems taip būtų. Labai smagu kalbėti apie visuomeninius interesus, kai tavęs (tavo turto) tai neliečia.

              Comment


               #94
               Taip, tik ta "derama kaina" yra subjektyvus dalykas.

               Comment


                #95
                Parašė John
                Rinkos kaina nera sunku nustatyti. Galima pasamdyti nepriklausomus ekspertus is NT agenturos ar pan. Bet kokiu atveju tai neturi buti kliutis infrastrukturos objektu statybai.
                Tas pats su Kauno LEZ buvo. NT ekspertai nustatė 10 kartų didesnę kainą, nei valstybės nustatyta.

                Comment


                 #96
                 Principas teisingas, tik pasaulyje išmokama 10 kartų brangiau (įvertinus moralinę kompensaciją), o Lietuvoje - 10 kartų mažiau. Jei Lietuvoje galioti pasauliniai principai ir praktika, tikrai nebūtų tokių problemų.

                 Comment


                  #97
                  Parašė John
                  Negirdejau apie tokia praktika. Gal zinai konkreciu pavyzdziu? Nes traukti faktus is melyno dangaus man nepriimtina.
                  Kauno LEZ

                  Comment


                   #98
                   Parašė John
                   Ir viskas?
                   Daugiau nebuvo precendentų, bet valstybinis vertinimas visoje Lietuvoje tas pats, nes vertina tos pačios tarnybos, naudodamos tą pačią vertinimo metodiką. Kauno LEZ teritorijoje NT ekspertai įvertino 100,000 Lt/a, o valdžia pasiūlė 10,000 Lt/a.

                   Manau, tas pats ir su tuo aplinkeliu. Skiriasi vertinimai, dėl ko žmonės ir nepatenkinti.

                   Comment


                    #99
                    Parašė John
                    Kaip del uzsienio, kur mokama "10 x daugiau"?
                    Tu gyveni užsienyje, tai pateik faktų kaip ten yra.

                    Comment


                     Kas liecia kompensaciju. Jeigu uz sklypus tai dar galima sureguliuoti, o jei zmones turi jau namus tose vietose, kaip tada? Nama pastatyti tai kainavo, o kadangi statyba neiteisinta, reiskia namas neiregistruotas, kas uz ji kompensuos? Todel ir piketuoja . Zinau, kad bande net pardavineti pazystami savo nama, kad dingti is ten ir tas neiseina, kaip tu ji parduosi, jei jo nera?
                     Parašė John
                     Tada tokiam pilieciui belieka kreiptis i psichiatrijos specialistus ir paklausti, "kodel as, Petras Petraitis, zinodamas, kad pro mano sklypa gali eiti nauja gatve ar greitkelis, nusprendziau neteisetai pasistatyti nama"... ka nors geresnio sugalvoti butu sunku...
                     O gal Petras Petraitis pagalvojo, kad su musu istatymais galima viska daryti ir statyti. Dabar visi nuskriausti parekausim, o kelias ims ir kitoj vietoj atsidurs. Jei tas statybu istatymas griezciau veiktu, tada ir Petraiciai dabar ramesni butu. Ne ten pastatej nugriove, o kai mato, kad vieniems galima "ne ten" statyti ir iteisina, o kodel man nepabandzius. Lietuva stebuklu krastas!
                     Paskutinis taisė Romas; 2018.03.20, 22:01. Priežastis: Sujungti 2 pranešimai iš eilės

                     Comment

                     Working...
                     X