Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno infrastruktūros projektai

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Pasigendu Zemaiciu kalno tvarkymo, viena prastesniu atkarpu likusiu centre.

  Comment


   Žinant poros ankstesnių metų praktiką, galima laukti daug malonių netikėtumų. Įtariu, kad dar keletos gatvių ištisinis asfaltavimas slepiasi po ''4.5.Asfaltuotų gatvių priežiūros ir paprastojo remonto darbais'', kuriem skiriami, jeigu gerai suprantu, 5 milijonai eurų.

   Comment


    Kažin projektas po Vileišio tiltu pajudės šiemet?

    Comment


     Parašė SuperPants Rodyti pranešimą
     KAUNO MIESTO GATVIŲ PRIEŽIŪROS 2018–2019 METŲ PROGRAMA
     https://e-seimas.lrs.lt/rs/lasupplem...17ff5ccea63d58
     Projektavimas. Projektai, įgyvendinami 2019 m. ir vėliau:
     • Brastos g., Neries kr. ir Jurbarko g. atnaujinimas, siekiant įrengti P. Vileišio (Vilijampolės) tilto mazgą
     • P. Vileišio tiltas - gal visgi planuoja sutvarkyti taip, kad būtų galima važiuoti tvarkingai paženklintom 4 juostom?
     • A. Krikščiukaičio g. - tvarkoma visa atkarpa. Šiaip gatvė bus dalis naujojo Vilijampolės mazgo.
     • Kęstučio g. ir I. Kanto g. - svarbios Kauno gatvės, kurios sutvarkytos atrodytų solidžiai kartu su jau sutvarkytu Vytauto pr.
     • Nemuno g. - buvo neseniai perasfaltuota, paženklintos dviračių juostos. Pagrindiniai darbai yra sutvarkyti apšvietimą, atnaujinti šaligatvius ir... fasadus ​​​​​​
     • S. Daukanto g. - irgi planuojama sutvarkyti kaip ir Laisvės alėją
     • Linkuvos g. - teko pastebėti požymius, kad tvarkymas tarp Krikščiukaičio g. ir Panerių g. jau prasidėjęs. Pateiktam sąraše gatvė paminėta kaip projektavimo fazėje esanti gatvė.
     • H. ir O. Minkovskių g. - projektiniai pasiūlymai. Gatvę reikia rekonstruoti į 4 juostas (2+2 profilis). Puiku, jei su šia gatve taip pat bus vystoma ši pakrantė.
     • Studentų g. - tvarkoma atkarpa tarp A. Baranausko g. ir K. Baršausko g. Galbūt numatyta jungtis su K. Baršausko g. Čia dar nėra blogai, nes tranzitą gatve galima apriboti. Puiku būtų, jei kartu su gatve būtų sutvarkyta KTU Studentų miestelio teritorija.
     • Žemaičių g. - gatvė, jungianti Savanorių pr. su K. Donelaičio g. Viena reprezentatyviausių Žaliakalnio gatvių
     • Vilniaus g. - puiki gatvė, tik grindinys nelygus, susidėvėjęs. Manau, būtų gerai, kad dalis grindinio būtų sutvarkyta patogesniam dviračių eismui. Tiek Vilniaus g., tiek Rotušės aikštė yra labai patogus kelias dviratininkams. Tereikia tik pritaikyti grindinį.
     • Didžioji g. ir Piliuonos g. - gatvė, jungianti Vaišvydavą su Panemune bei likusiu miestu. Reikia normaliai sutvarkyti dangą, įrengti infrastruktūrą pėstiesiems ir dviratininkams.
     • Vandžiogalos g. - gatvė, jungianti Domeikavą su Šilainiais bei likusiu miestu. Situacija analogiška. Nepakankama pėsčiųjų ir dviratininkų infrastruktūra. Domeikavoje jau įrengtas neblogas dviračių/pėsčiųjų takas, taką reikia sujungti su miestu.
     • Marių g. - pagrindinės Palemono priemiesčio gatvės sutvarkymas.
     • Plytinės g. - pagrindinis įvažiavimas į Rokus. Irgi norėtųsi pėsčiųjų/dviratininkų infrastruktūros
     • Šilainių pl. ir Romainių g. sutvarkymas - norisi, kaip visur, tikėtis naujos pėsčiųjų/dviratininkų infrastruktūros
     • Europos pr. - tikiuosi gatvė atitiks magistralinės jungties su Via Baltica reikalavimus. Gal ir pačią jungtį kada nors greitu metu nuties
     • Julijanavos g. - pagrindinė jungtis tarp Aleksoto ir Noreikiškių/Akademijos.
     • L. Ivinskio g. ir Geležinkelio g. - Prancūzų g. jungtis su Žemaisiais Šančiais.
     • Biržiškų g. - dabar nesutvarkyta jungtis tarp tvarkomų/sutvarkytų Prancūzų ir M. Riomerio gatvių.
     • Piliakalnio g. - irgi būtų puiku, jei mieste žvyruotų kelkraščių liktų kuo mažiau Čia atsirandantis pėsčiųjų/dviračių takas būtų patogus čia gyvenantiems žmonėms. Galima būtų su dviračiais aplankyti Napoleono kalną
     • Viadukas virš Baltų pr. - vis tik nori užbaigti seną sovietinį projektą. Viaduku sujungti Jotvingių g. ir J. Grušo g.
     • Geležinkelio viadukai per Tunelio g. - teko matyti projektą
     • Viadukas Žemaičių g. virš P. Kalpoko g. - susidevėjusio viaduko atnaujinimas.
     • Raudondvario pl. ir Tunelio g. - ko gero,kažkada nusimato pilnas atnaujinimas Raudondvario pl. pagrindinės problemos yra nusidevėję šaligatviai, o važiuojamoje dalyje norisi, kad kairieji posūkiai būtų daromi per šviesoforinės sankryžos (kaip kažkada norėta sutvarkyta dar prieš kelerius metus). Tunelio g. - probleminės vietos ties Dainų slėniu (pėsčiųjų perėjos), Radvilėnų pl. (kiek žinau, čia planuoja skirtingų lygių sankryžą) ir Breslaujos g. (spūstys piko metu).
     • Mažesnės reikšmės gatvės: Šeštokų g. ir Lazdijų g. (Aleksotas), Suvalkiečių g. (Aleksotas, ties Europos pr.), Medynėlių g. (Vaišvydava), Jaunųjų Talkininkų g. (Šančiai ties Trečiąja ligonine), Bitininkų g. (Aleksotas, važiuoja viešasis transportas), B. Brazdžionio g. (Romainiai/Linkuva), šalia Baltų pr. esantis latviškų vietovardžių pavadinimus turinčių gatvių kvartalas Daugpilio g., Dauguvos g., Kuoknesės g., Talavos g., Jersikos g. Ten dar tik besiformuojantis gyvenamų namų kvartalas, kurių visos gatvės yra žvyruotos.
     Paskutinis taisė PoDV; 2018.04.16, 23:26.

     Comment


      Parašė thomcius Rodyti pranešimą
      Kažin projektas po Vileišio tiltu pajudės šiemet?
      Teko skaityti, tai turėtų darbai pajudėti 2019 m.

      Parašė Sklansky Rodyti pranešimą
      Pasigendu Zemaiciu kalno tvarkymo, viena prastesniu atkarpu likusiu centre.
      Pateiktam planuojamų tvarkyti gatvių sąraše, Žemaičių g. yra paminėta Ją planuoja tvarkyti visu ilgiu, įskaitant įkalnę.

      Teko kažkada senokai skaityti, kad gatvę nori išplatinti iki 4 juostų (2+2) tarp Savanorių pr. ir Kristaus Prisikėlimo bažnyčios.
      Paskutinis taisė PoDV; 2018.04.16, 23:33.

      Comment


       Kitos įdomesnės gatvės, kurios nėra paminėtos sąraše: (pastebėjimai)
       • Taikos pr., Tvirtovės al. - buvo kelerius metus minimos atnaujintinų gatvių sąrašuose, tačiau dabar nebuvo niekur paminėta. Ta proga kapitaliai (normaliai) atnaujintų ir Garažų g., kuri jungia Taikos pr. su Partizanų g.
       • Griunvaldo g. - berods norėjo pritaikyti gatvę pėstiesiems. Dabar kalbų negirdėt. Kaip minimum norėtųsi, kad atnaujintų šaligatvius ir apšvietimo stulpus tam, kad dėrėtų prie kitų jau atnaujintų gatvių
       • P. Lukšio g., Kovo 11-osios g. infrastruktūra. Neatnaujinta nei danga, nei infrastruktūra, nors daug kur aplinkui jau sutvarkyta.
       Kiti:
       • Kaunakiemio g. ir Karo Ligoninės g. - irgi turėtų įsiskaityti kaip miesto centro gatvės, kurios planuoja sutvarkyti visas. Irgi būtų puiku jei sutvarkytų kaip pvz. Miško g.
       • Karaliaus Mindaugo pr. - gal nėra sąraše, nes šaligatvių tvarkymo darbai gali būti nežymimi Pati gatvė yra OK, atsirado padorios kairiojo posūkio juostos, tik norėtųsi aplinkinės infrastruktūros sutvarkymo Būtų patogu pvz. iš Laisvės al., per Maironio g., patekti į Karaliaus Mindaugo pr., o paskui krantinės pusėje pasiekt Vytauto Didžiojo tiltą
       • Gravrogkų g. - kartu su Biržiškos g. sutvarkymu norėtųsi, kad kartu būtų sutvarkyta ir ši gatvė Už tą patį sutvarkytų jungtį tarp Panemunės dviračių takų ir planuojamo K. Baršausko g. dviračių tako. Šiaip, gatvė kaip gatvę, tik norėtųsi, kad šaligatviai būtų pritaikyti dviratininkams.
       • Senamiesčio gatvelės - būtų gerai, jei pratęstų panašų tvarkymo modelį kaip dar berods 2007 ar 2008 m. buvo sutvarkytos Puodžių, Smalininkų ir kitos šalia esančios gatvės.
       • Jonavos g., Pramonės pr., Tunelio g. ir K. Baršausko g. šaligatviai - šios gatvės yra iš tokių, kurių važiuojamos dalies danga yra atnaujinta, o infrastruktūra - ne. Pvz. Šiaurės pr. infrastruktūra sutvarkyta beveik pilnai. Panašių darbų reiktų Jonavos g., Pramonės pr. bei K. Baršausko g. Aišku, yra planuojamų/esamų dviračiams pritaikytų takų, bet takai eina ar eis tik viena gatvės puse, todėl tvarkyti reiktų kitas gatvių puses.
       • Esamos infrastruktūros gerinimas, pritaikant šaligatvius neįgaliesiems.
       • Duobėtų įvažų perasfaltavimas. Būtų įdomu sužinoti tvarkomų įvažų sąrašą.
       Paskutinis taisė PoDV; 2018.04.17, 13:35.

       Comment


        Parašė SuperPants Rodyti pranešimą
        Įtariu, kad dar keletos gatvių ištisinis asfaltavimas slepiasi po ''4.5.Asfaltuotų gatvių priežiūros ir paprastojo remonto darbais''
        Šiuo metu, jau antrą savaitę, ruošiamos ištisiniam asfaltavimui Žiedų, Sniegenų, Žvirblių g., I Birutėje, Aleksoto sen. Kaip tik šiandien turi dėt pirmą naujo asfalto sluoksnį, įdomu kaip lietus įtakos darbus.

        Comment


         Parašė Austras Rodyti pranešimą
         Šiuo metu, jau antrą savaitę, ruošiamos ištisiniam asfaltavimui Žiedų, Sniegenų, Žvirblių g., I Birutėje, Aleksoto sen. Kaip tik šiandien turi dėt pirmą naujo asfalto sluoksnį, įdomu kaip lietus įtakos darbus.
         Jei su remixu, tai lietus dar geriau, nes vėsina asfaltą. Tokį atsakymą buvo rašiusi savivaldybė.

         Comment


          Siandien kaip tycia teko pravaziuoti brastos ir technikos gatvemis tai pasijauciau kaip 2004 metais kokiais brastos gatve tai net nera ka komentuoti

          Comment


           Technikos kai mažai mašinų aš visada bent 60 važiuoju, visiškas ekstrymas apsilenkinėt duobes

           Comment


            Click image for larger version

Name:	20180417_125548_001.jpg
Views:	1
Size:	193,9 kB
ID:	1635867
            Gedimino g.

            Ir užmačiau tvarkoma Būgos gatvė nuskustas esfaltas. Šaligatviai ir bortai keičiami Girstupio ir Šiaulų gatvėje (autobusų stoties pusėje)

            Comment


             Traku g vakar irgi pradeta skusti

             Comment


              Pilies žiede prasidėjo darbai,išpjovė medžius,lyg platins kaip supratau.

              Comment


               Palemono gatvėje turbūt irgi daro požeminį pravažiavimą į Marių gatvę. Kažin Chemijos gatvė nuo Amalių pervažos nesusijungs su šita vieta Palemono gatvėje?

               https://www.google.com/maps/@54.9002...0331845,17.25z
               AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

               Comment


                Parašė karolis371 Rodyti pranešimą
                Pilies žiede prasidėjo darbai,išpjovė medžius,lyg platins kaip supratau.
                O gal šitą įrenginėja?

                Comment


                 O gal yra kokių žinių ar planų Žemaičių pl./Linkuvos g. (Milikonių kalnas) įkalnę tvarkyti? Nes ten apačioje tai baisiai atrodo viskas. Užkiša duobes, ir po mėnesio kokio vėl jos ten atsiranda.

                 Comment


                  Parašė booraz Rodyti pranešimą
                  Palemono gatvėje turbūt irgi daro požeminį pravažiavimą į Marių gatvę. Kažin Chemijos gatvė nuo Amalių pervažos nesusijungs su šita vieta Palemono gatvėje?

                  https://www.google.com/maps/@54.9002...0331845,17.25z
                  Taip čia požeminis pravažiavimas. Pažiūrėk http://www.kaunas.lt/pssf/2015-06/20150619_009837.jpg - tai 3-čias is 3 tunelių po rail baltica nuo gel. stoties iki palemono. Nuradys bėgius ir padarys atviru būdu tuos tunelius. Chemijos gatvė tai tik apendicitas iki aplinkelio tunelio - ten už iki parduotuvės matosi visas mazgas būsimas. Aplinkelis susijungs su tuo mazgu kažkada.

                  Comment


                   Click image for larger version

Name:	20180423_100851.jpg
Views:	1
Size:	83,0 kB
ID:	1636875Click image for larger version

Name:	20180423_100840.jpg
Views:	1
Size:	56,0 kB
ID:	1636876Click image for larger version

Name:	20180423_100937.jpg
Views:	1
Size:	359,4 kB
ID:	1636877

                   Šiaulių ir Būgos gatvės.

                   Comment


                    Kauno savivaldybė pasidalino gatvių darbų informacija savo facebook paskyroje.

                    Atkreipkite dėmesį, kad pavyktų išvengti laikinų nepatogumų. Šią savaitę #Kaunastvarkosi:

                    • Prasideda šalia Ramybės parko einančias K. Būgos, Trakų, Baritonų, Dainos gatvių asfaltavimo darbai.
                    • Remontuojama šalia Vytauto prospekto esanti Šiaulių gatvė. Šiomis dienomis tvarkoma gatvės atkarpa einanti iki Kaunakiemio gatvės, čia bus pakeistos suklypusios šaligatvio plytelės bei atnaujinta važiuojamoji gatvės dalis.
                    • Tęsiamas K. Donelaičio, Maironio, Gedimino gatvių kapitalinis remontas. Kelininkai pirmiausia sutvarkys vieną šaligatvių pusę, vėliau imsis kitos, o vasarą, kuomet mieste ne toks intensyvus eismas, šiose gatvėse bus paklota nauja asfalto danga. Viskas dėl kauniečių saugumo ir patogumo.
                    • Aukštuosiuose Šančiuose tęsiama Verkių ir Prancūzų gatvių rekonstrukcija. Šiuo metu Verkių gatvės šaligatviai puošiasi naujomis trinkelėmis, klojami elektros kabeliai, ties įvažiavimais į daugiabučių kiemus klojami asfalto sluoksniai, o ties Prancūzų gatve baigiama įrengti nauja žiedinė sankryža. Prancūzų gatvėje nuo Biržiškų gatvės pusės taip pat įrenginėjamas šaligatvis, tvarkomas apšvietimo tinklas.
                    • Rekonstruojama svarbiausia Kauno gatvė – Savanorių prospektas. Iki metų pabaigos bus pakloti nauji šaligatviai, o per visą prospekto ilgį bus nutiestas naujas dviračių takas. Pirmuoju etapu bus atnaujinta asfalto danga prasčiausios būklės Savanorių prospekto atkarpoje tarp miesto centro ir Taikos prospekto.
                    • Aleksote tęsiama šį pavasarį pradėta J. Pabrėžos ir Vilties gatvių rekonstrukcija, išfrezuota važiuojamoji dalis, įrenginėjami lietaus nuotekų tinklai.
                    • Geros naujienos neaplenkia ir dviračių mylėtojų. Pernai užbaigus įrenginėti dviračių taką vienoje Veiverių gatvės pusėje, dabar veiksmas keliasi į kitą. Šiuo metu kelininkai darbuojasi keliose gatvės ruožuose: čia įrenginėja žemės sankasas, ardo seną dangą, montuoja kelio bortus.
                    • Kelininkai nesnaudžia ir remontuoja mažesnes Kauno gatves: jų taikiklyje skambius pavadinimus turinčios gatvės – Žiedų, Zylių, Kurtinių, Volungių, Kuosų, Balandžių, Kiškių, Laurų, Upelio gatvės.

                    Primename, jog pamatę avarines duobes, įgriuvas, atvirus šulinius, apie tai nedelsiant informuokite miesto avarinės tarnybos dispečerinę nemokamu telefonu 8 800 00111. Dispečerinė dirba ištisą parą, 7 dienas per savaitę. Informaciją galite siųsti ir elektroniniu paštu miesto.dispecerine@svara.lt
                    Paskutinę pastraipa palikau, mažu kas nors norėsit pranešt apie matytas duobes.

                    Comment


                     Parašė Malach Rodyti pranešimą

                     O gal šitą įrenginėja?
                     Taip. Atsiras raitelių figūros per visą žiedą.

                     „Viso transporto mazgo perimetru bus išdėstytos raitelių figūros, išpjautos iš rūdinto plieno. Važiuojant automobiliu, vairuotojui susidarys įspūdis tarsi jis lenktyniautų su žirgais – iš čia ir pavadinimas. Kiek žinau, žiedo viduryje ketinama įrengti gėlynus – bus atliktas kompleksinis sutvarkymas“, – pasakojo S. Rimas.
                     Skaityti daugiau: http://kaunas.kasvyksta.lt/2018/04/2...#ixzz5DdMrA6r2

                     Paskutinis taisė PoDV; 2018.04.25, 01:07.

                     Comment

                     Unconfigured Ad Widget

                     Collapse
                     Working...
                     X