Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus senamiesčio eismo organizavimas ir gatvių tvarkymas

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Hm. Reiktų pasižiūrėti Vokiečių g. tvarkybos planus, nes gal reiks perkelti tą stotelę.

  Comment


   Aišku gerai, kad statomi įkrovimo taškai. Bet kokie jie baisus. Tie nauji Ignitis dizainas, tiesiog dežė. o prie jo dar ele. skydelis didžiulis. Negi techniškai nįmanoma viso to po žeme sukišti? Ar kažkaip gražiau įkomponuoti?

   Comment


    Tas El skydelis tikrai nereikalingas, prie kitų ignočio taškų jo nėra. Pati dežė galbūt turi būti virš žemės dėl vedinimo, kad neperkaistų? Plius kinda atkartoja benzino kolonėlę, kuri irgi gali būti po žeme, bet nėra.

    Comment


     Parašė themanual Rodyti pranešimą
     Aišku, kad tik dėl PR, nieks daugiau tokių galingų stotelių neįrenginės. Net Tesla Model 3 nepalaiko tokios galios, turbūt apart Taycan nieks daugiau ir negalės pilnai jos išnaudoti.
     On the other hand, PR'as šiaip neblogas, vietos tik 2, vietos yra ne dyzeliniams traktoriams, o elektromobiliams, ir +2 į Senamiestį pusvalandžiui ar valandai užsukę Taycan'ai , su jų keliaiviais, kurie gali sau leisti išleist aplinkinėse kavinėse ir parduotuvėse žymiai daugiau, nei pusė Vokiečių gatvėje priparkuotų mašinų keleiviai, nėra kažkas labai jau blogo...

     Comment


      Parašė spekas Rodyti pranešimą
      Visuomenės informavimas apie numatomą Subačiaus g. atkarpos nuo Maironio g. iki Žiupronių g. Vilniuje, rekonstravimą
      (priešais Misionierių bažnyčią)

      https://vilnius.lt/lt/numatomo-stati...rekonstravima/

      Click image for larger version

Name:	Capture.JPG
Views:	734
Size:	376,6 kB
ID:	1796563

      2020-06-15

      Vadovaujantis VMSA Infrastruktūros darbų priežiūros ir inžinerinių statinių projektų ir projektinių pasiūlymų vertinimo darbo grupės raštu, Nr. A51-76144/20(3.3.2.26E-INF), projektinių pasiūlymų viešinimo procedūra stabdoma.

      2020-06-15 d., 17:00 val. susirinkimas neįvyks.

      https://vilnius.lt/lt/numatomo-stati...konstravima-2/

      Comment


       Gal žinote ar, ir jei taip, - kas daroma Dominikonų ir Subačiaus gatvės senamiestinėje dalyje? Mane neramina, kad jie neapsiribotų dangų pakeitimu, bet kad ir šaligatvius suvienodintų su važiuojamąja dalimi ir visų eismo dalyvių eismą paleistų kartu. Kad nesikartotų kaip Totorių, Vilniaus ir kitose gatvėse.

       https://vilnius.lt/lt/2020/06/17/sos...-batoro-gatve/

       Comment


        Eismo organizavimo pakeitimai nuo liepos 7 d.        Comment


         Vat už šitą iniciatyvą savivaldybei atsistojęs ploju. Klausimas tik kodėl taip ilgai užtruko (kokia 20 metų). Žinoma, tai pirmieji žingsniai senamiesčio infrastruktūros modernizavime. Kad tik nesustotų.

         Senamiestis pagal kilpas bus suskirstytas į keturias spalvines zonas: rudą (Trakų gatvės), oranžinę (Islandijos gatvės), violetinę (Subačiaus gatvės) ir žydrą (Latako gatvės). Pagrindiniai įvažiavimai bus Trakų, Islandijos, Subačiaus ir Latako gatvėse, o išvažiavimai – Visų Šventųjų, Klaipėdos ir Universiteto gatvėse. Į senamiesčio teritoriją bus įmanoma patekti ir smulkesnėmis gatvelėmis, tačiau visos jos priklausys vienai iš keturių kilpų.

         Pasak savivaldybės, šiuo metu tranzitinis eismas senamiestyje sudaro 40 proc., o rytais – iki 70 procentų
         Skaityti daugiau: https://madeinvilnius.lt/naujienos/t...-kita-savaite/ .


         Comment


          Vilniaus miesto savivaldybė ir toliau aktyviai tęsia senamiesčio gatvių rekonstrukcijos (mano galva tai dezinformacija - vykdyti remonto darbai, išskyrus gal Vilniaus g.) darbus.

          Vilniaus gatvė – viena svarbiausių sostinės gatvių. 2017 metais miesto savivaldybė atnaujino Vilniaus gatvės atkarpą nuo Gedimino prospekto iki Islandijos g. Po rekonstrukcijos gatvė tapo draugiškesnė pėstiesiems ir dviratininkams, joje buvo pakeista danga, sutvarkytos požeminės komunikacijos (pala, jei tai tiesa, jie nepajungė lietvamzdžių į kanalizaciją keisdami/tvarkydami komunikacijas?? Be to, pradėjau abejoti ir ar Vilniaus g buvo rekonstruota, nes jei tai buvo rekonstrukcija tai atkarpos nuo Labdarių iki Islandijos sutvarkymas yra labai prastas), atnaujintas apšvietimas.
          Click image for larger version

Name:	Capture.JPG
Views:	159
Size:	174,2 kB
ID:	1812802

          Skaityti daugiau: https://madeinvilnius.lt/naujienos/t...atves-atkarpa/ .

          Įdomu ar bus pasimokyta iš praeities klaidų?
          Paskutinis taisė spekas; 2020.07.02, 19:05.

          Comment

          Working...
          X