Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Elektriniai paspirtukai - darnus judumas ar stichinė nelaimė

Collapse
X

• Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Aš manau kad dar geriau būtų jeigu su KET būtų supažindinami visi (ir pėstieji) pvz mokyklose.

Comment

Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
      Aš manau kad dar geriau būtų jeigu su KET būtų supažindinami visi (ir pėstieji) pvz mokyklose.
      Tai o mokyklose to nemoko? Aš mokykloje turėjau saugaus eismo pamokas.

Comment

Parašė Resutas Rodyti pranešimą

Tai o mokyklose to nemoko? Aš mokykloje turėjau saugaus eismo pamokas.
        Hmm, na gal tada pasikeitė reikalai nuo tų laikų kai mokiausi. O per tas pamokas KET nagrinėjote?

Comment

Visais laikais mokyklose būdavo saugaus eismo ir KET specialios pamokos. Būtų labai keista, jei būtų panaikinę.
          Flickr || 2014 in retrospect: Minsk|Wien|Bangkok|Hong Kong|Shenzhen|Shanghai|Beijing|Guangzhou

Comment

Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

Hmm, na gal tada pasikeitė reikalai nuo tų laikų kai mokiausi. O per tas pamokas KET nagrinėjote?
            Mokykla baigiau prieš 10 metų. Tikrai buvo. KET sausai nemokė aišku, bet kaip elgtis gatvėje, kaip kirsti šviesoforą, kur galima ir kur negalima važiuoti dviračių, kaip užsisegti saugos diržą tikrai buvo. Buvo ir konkursai su tirkais policininkais, kurie žaidimų formą tikrino žinias.

Dabar greičiausiai viskas vyksta panašiai. Tikiu, kad ir apie paspirtukus pašneka dabar.

Comment

Pora nuotraukų iš Šnipiškių
              Foto 2020.08

Comment

Parašė Resutas Rodyti pranešimą

Mokykla baigiau prieš 10 metų. Tikrai buvo. KET sausai nemokė aišku, bet kaip elgtis gatvėje, kaip kirsti šviesoforą, kur galima ir kur negalima važiuoti dviračių, kaip užsisegti saugos diržą tikrai buvo. Buvo ir konkursai su tirkais policininkais, kurie žaidimų formą tikrino žinias.

Dabar greičiausiai viskas vyksta panašiai. Tikiu, kad ir apie paspirtukus pašneka dabar.
                Hmm, na vadinasi mano mokykla pasišiukšlino ties tuo reikalu.

Comment

Na va, tik neseniai rašiau, kad vietoje naujų draudimų reikia didesnės kontrolės ir štai, prašau:

Sustiprinama elektrinių paspirtukų kontrolė: reikės prisiminti Kelių eismo taisykles

Informuojame, kad policijos pareigūnai bendradarbiaudami su policijos rėmėjais ypatingą dėmesį skirs elektrinių paspirtukų ir motorinių dviračių kontrolei.

Skaityti daugiau: https://klaipeda.diena.lt/naujienos/...isykles-979402
                  Dar kažkur mačiau, kad žmonės kalba apie "reidus", kai sustabdomi paspirtukininkai ir atliekama ekspertizė ar tikrai paspirtukas nevažiuoja greičiau 25km/h, bet pats tuo kažkaip kolkas netikiu...

Comment

Tai apsiribos tik reidais? Nes pas mus policija čia turi tokį modus operandi. Dirba per "reidus" tai ką turėtu daryti kasdien.

Comment

Gal reidai susiję su atlyginimo priedais? Tai organizuoja visada reidus, kas yra kasdieninis darbas iš esmės. Vienžodžiu biurokratija.
                      AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

Comment

Working...
                      X