Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Ukmergės g. Vilniuje. Infrastruktūra Šeškinėje, Pašilaičiuose, Fabijoniškėse

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
  Įdomu, o kuriuos šviesoforus Ukmergės g. atkarpoje nuo Topo centro iki VA galima būtų panaikinti nesudarant didesnių nepatogumų?

  Vienintelis šviesoforas, kurį GALBŪT būtų galima tiesiog panaikinti - tai pėsčiųjų šviesoforas prie Maximos (prie J.Baltrušaičio stotelės).
  Šitą galima naikinti (~110 m. iki požeminio praėjimo):

  http://www.maps.lt/map/default.aspx?...5d,stops,zebra

  Priėmus principą, kad "važiuoti iki artimiausio viaduko jungiamosiomis gatvėmis" - daug ką galima naikinti. Šeškinėje nėra nei vieno kairio posūkio. Ir nieko, žmonės gyvena.

  Tikėti, kad Ukmergės g. dabar bus pasaka negalima. Tai kvaila iš principo. Savivaldybės paistalai, kad dabar Ukmergės bus kokia tai ūkinė gatvė. Ir kad kiekvienas susimokėjęs PC galės turėti šviesoforą į visas puses. Jei VA nuims Ukmergės 40 proc. srauto, tai pralaisvės. Bet po to paaškės, kad prie Mandarino gyvenęs vilnietis važiuoja nebe GV ir Ateities, o Ukmergės. Tada 20 proc. srauto ateis iš GV. Tuo pačiu būdu iš Laisvės. Ir finale rytinis kamštis bus mažesnis, bet dienos metu bus tas pats (t.y. ne visur iš pirmo šviesoforo pravažiuoti įmanoma).
  Paskutinis taisė Romas; 2016.12.27, 08:46. Priežastis: Žemėlapis, ne nuoroda

  Comment


   Parašė Fulgur Rodyti pranešimą
   Šitą galima naikinti (~110 m. iki požeminio praėjimo):...
   Iš kitos pusės arčiau centro tokiu pat atstumu irgi galima naikinti.

   Jeigu Ukmergės g. sankryžą su Pavilnonių gatvę būtų projektavę dviejų lygių (ten tubūt išvis tik viaduko būtų pakakę, o nuvažiavimams būtų galėję panaudoti šalia esančias gatves), tai būtų galima naikinti visus kairiuosius posūkius. Taip, daliai gyventojų tam tikromis kryptimis atsirastų nepatogumų, bet kaip ir minėta, Šeškinėje žmonės kažkaip gyvena.

   Comment


    Parašė Fulgur Rodyti pranešimą
    Šitą galima naikinti (~110 m. iki požeminio praėjimo):
    Atvaizdas

    http://www.maps.lt/map/default.aspx?...5d,stops,zebra

    Priėmus principą, kad "važiuoti iki artimiausio viaduko jungiamosiomis gatvėmis" - daug ką galima naikinti. Šeškinėje nėra nei vieno kairio posūkio. Ir nieko, žmonės gyvena.
    Ar tikrai geras jungiamųjų gatvių tinklas Pašilaičiuose/Fabijoniškėse?
    Suprantu nepasitenkinimą šviesoforais, bet tiesiog naikinti negalvojant apie alternatyvas. Bet kuriuo atveju, Ukmergės gatve ne tik važinėja automobiliai, bet ir vaikšto pėstieji iš vienos į kitą pusę (nes atkarpoje tarp Topo Centro ir Perkūnkiemio yra daug traukos vietų). Ir jei automobiliai dar gali pavažiuoti iki artimiausio viaduko, tai pėstieji jau nelabai. Todėl šviesoforinės sankryžos naikinimas pareikalauti investuoti į pėsčiųjų infrastruktūrą toje vietoje (viadukas, požeminė perėja).

    Jūsų paminėto pėsčiųjų šviesoforo naikinti negalima, nes atstumas iki Ukmergės - Ateities viaduko abiem kryptim gautųsi ne toks ir mažas. Tačiau gal ir galima būtų naikinti prie J.Baltrušaičio stotelės esantį šviesoforą.

    Šeškinės situacija yra visiškai kitokia - ten nėra kairiųjų posūkių, bet Šeškinė turi du viadukus (Ozo ir Šeškinės gatvių) ir tarp jų- požeminę pėsčiųjų perėją.
    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
    Marsrutai.lt tinklaraštis!
    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

    Comment


     Gyvenu salia Ukmerges/Ateities g viaduko, sviesoforas pries Statoil tikrai nereikalingas.
     Manau jis ten pasilikes gal nuo tu laiku kai nebuvo Ateities/Ukmerges g. viaduko.

     Comment


      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
      Negedžiu nė vienos tų perėjų, nes jos buvo nereguliuojamos ir dėl to labai nesaugios. Iki Šeškinės viaduko ar tuo labiau požeminės perėjos eiti ne 100 metrų, bet ten laiptai nėra tokia statūs, kaip prie Baltrušaičio st.

      Nesudėjo, nes prie jų nėra "investuotojų į prekybcentrius", galinčių apsiimti daryti tokios "didelės" apimties darbus.
      Miestas irgi stato. Tikrai galėjo pastatyti. Bet atsižvelgė į sveiką protą.      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
      Šviesoforų nereikia dar ir dar - taip niekas nesakė. Mūsų idėja tokia, kad iš jau esamų liktų tik tie, kurie yra įrengti proto ribose.
      • Prie Senukų užtektų 1 šviesoforo vietoje 2.
      • Prie Šeiniaus st. yra tiek laisvos vietos, kad būtų galima įrengti belaiptę požeminę perėją (kaip kad yra padaryta Bukiškėse).
      • Naikinti šviesoforą ir perėją ties Fabijoniškių stotele.
      • Naikinti šviesoforą su perėjomis/skersiniu važiavimu prie Lidl/Norfos (vietoje jo naudotis S. Nėries, Pašilaičių, Pavilnionių bei L. Zamenhofo gatvėmis)
      Svarstytini pasiūlymai. Senukų šviesoforo nereikės nei vieno kai pastatys "Šiaurinės dobilą".

      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
      Na tai čia net ne perėjos bėda. Ir tvora nesulaiko - kiek yra saugos tvorų išlaužyta prie tokių magistralinių "perėjų".
      Jei tą tvorą pačią pigiausią nupirko - toks ir rezultatas. Be to, dėl gausybės šviesoforų susidaro ilgi ciklai, kai niekas nevažiuoja. Tai masina pėsčiuosius. Geležiniame vilke per tvoras nelipa. Liūdnai galima pajuokauti/argumentuoti - kai pastatys Narbuto viaduką, tvora irgi nesulaikys pėsčiųjų nuo ėjimo per gatvę. Ar dėl to nereikia statyti viaduko?

      Comment


       Parašė Lettered Rodyti pranešimą
       Vis tiek prie Senukų, BIG ir kitur išliks šviesaforai, tad didelio skirtumo ir nebėra, ar ties viena vieta užsikiš eismas, ar mažiau, bet ties keliomis. Beto, nebūtų tų posūkių, tai aplinkinėse siaurose mikrorajonų gatvėse susidarytų spūstys, kas irgi labai blogai.
       Pastačius Šiaurinę gatvę Senuku šviesoforas vis tiek liks?

       Comment


        Parašė Fulgur Rodyti pranešimą
        Senukų šviesoforo nereikės nei vieno kai pastatys "Šiaurinės dobilą".
        Parašė Rembo3 Rodyti pranešimą
        Pastačius Šiaurinę gatvę Senuku šviesoforas vis tiek liks?
        Teoriškai galima būtų pastatyti dobilą, panašiai kaip prie Laisvės-Ateities, kad būtų galima naikinti šviesoforus. Tačiau kiek pamenu dar prieš krizę viešintus detaliuosius planus, tai nieko ten naikinti nesiruošta ir aplinkinės gatvės į dobilą nebuvo įtraukiamos (išskyrus degalinę su užkandinėmis).

        Comment


         Skaitytojas 2017.01.15 14:51
         Šaukštas deguto aplinkkelio statinėje

         Justiniškių, Šeškinės ir ypač Pašilaičių gyventojams įsiliejimas į puikią aplinkkelio automagistralę pasirodė besąs nė kiek ne mažiau problemiškas negu skynimasis per kamščius prie Spaudos rūmų ir riedant Pilaitės prospektu. Pastarųjų seniūnijų, taip pat ir Fabijoniškių bei Santariškių vairuotojams, įsijungti į vakarinį aplinkkelį buvo numatyti trys taškai: Šiaurinės, Pavilionių ir Ukmergės gatvių viadukai.

         Taupant lėšas ir šiaurinio aplinkkelio statybos klausimą ilgam dedant į stalčius, pastarojo viaduko buvo atsisakyta, o Ukmergės gatve judantiems, Fabijoniškių bei Santariškių gyventojams, įsijungimui į vakarinį aplinkkelį, įrengta nepatogi, labai ilgais šviesoforo signalais reguliuojama, primityvi sankryža. Skurdžiai esame ir tiek, pagalvoja vairuotojai, laukdami eilėje atlikti kairįjį posūkį, šioje nepatogioje sankryžoje.

         Juk visa Ukmergės gatvės atkarpa nuo modernios prestižinės automagistralės iki puikiai įrengtos atkarpos Šeškinėje nutiesta primityviai ir nepatogiai; kentėti galima, na, o aplinkkelis traukiant į vakarus yra tikrai juk puikus. Visai kitokie reikalai yra aplinkkelio sankirtose su Pavilionių ir Šiaurine miesto gatve

         Pavilionių gatvės jungtis su Justiniškių gatve per keletą dešimtmečių taip ir nebuvo sutvarkyta. Vairuotojams liejantis į pagrindinį miesto gatvių tinklą tenka net tris kartus sukinėtis 90 laipsnių kampu siauru nekokybišką dangą turinčiu keliuku. (...)

         Atidarius paskutinę aplinkkelio atkarpą, Justiniškių gyventojams judėjimo reikalai šiaurės bei vakarų kryptimi pagerėjo nepaprastai, tačiau primityviai Pavilionių gatvės vakarinei atkarpai ir visiškai nesutvarkytai jos jungčiai su Justiniškių gatve krūviai padidėjo keleriopai ir, žinoma, artimiausioje ateityje jie dar ženkliai didės.
         (...)

         Judėjimas nuo pirmųjų aplinkkelio atidarymo dienų Pavilionių gatve, kaip jau sakyta, gerokai padidėjo ir žinoma augs.
         O gatvių tinklą, vedantį į Pavilionių gatvę, galima ir reikia vertinti kaip absurdišką. Pagrindinė problema čia ne ta, kad nėra pastatytos ištisos Perkūnkiemio ir Pavilionių gatvių atkarpos.
         Didžiausią problemą sudaro klaidingai suprojektuota ir transporto srautų tinkamai jau senai negalinti atlaikyti šiaurinė Gabijos gatvės, juosiančios žiedu trečiąjį Pašilaičių kvartalą, atkarpa. Pastaroji yra kone dvigubai siauresnė nei likusi didžioji Gabijos gatvės dalis, tačiau būtent šiaurine Gabijos gatvės dalimi į Ukmergės gatvę ir Laisvės prospektą, o taip pat ir į Fabijoniškes, juda pagrindiniai šios miesto dalies transporto srautai, pastarojoje Gabijos gatvės atkarpoje kyla dažni ir sunkiai išsisklaidantys transporto kamščiai. Atsidariusi trečioji vakarų aplinkkelio atkarpa kamščius Gabijos gatvėje turės tik didinti, daugeliui Fabijoniškių seniūnijos gyventojų tradicinis ir trumpesnis judėjimas Gabijos – Pavilionių gatvių trasa į aplinkkelį turės būt, matyt, malonesnis nei ilgesnė apylanka šiaurinėje Ukmergės gatvės atkarpoje. Nestatant rytinės Pavilionių gatvės jungties su Ukmergės gatve ne ką tepadės ir transporto dalies nukreipimas iš Gabijos gatvės į Pavilionių gatvę iš Gabijos žiedo šiaurinės atkarpos Leičių gatve. Galima žinoma tranzitiniam transportui nepatogią, Gabijos gatvės šiaurinę atkarpą ir išplatinti


         http://www.15min.lt/gazas/naujiena/g...eje-221-733502
         Paskutinis taisė Romas; 2017.01.15, 17:38. Priežastis: Nuoroda be pavadinimo. Pridėta citata

         Comment


          Visuomenės informavimas apie numatomą L.Giros gatvės nuo Gedvydžių g. iki B. Krivicko g., Vilniuje, rekonstravimą


          www.vilnius.lt/index.php?812161717
          Paskutinis taisė Romas; 2017.03.29, 20:45. Priežastis: Įkeltas dokumento fragmentas

          Comment


           Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
           Visuomenės informavimas apie numatomą L.Giros gatvės nuo Gedvydžių g. iki B. Krivicko g., Vilniuje, rekonstravimą
           www.vilnius.lt/index.php?812161717
           Oho, tai spėju išasfaltuos tą miško keliuką
           Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
           Marsrutai.lt tinklaraštis!
           SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

           Comment


            Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
            Oho, tai spėju išasfaltuos tą miško keliuką
            Manau ne, juk iki B. Krivicko g.
            Kiek atsimenu tai ten nesveikai susiaurėjusi gatvė. Tikėtis reikia praplatins

            Comment


             Tvarkys maždaug iki L. Giros g. 106 namo. Klausimas dėl išplatinimo geras, teoriškai galėtų, nes ateityje L. Giros g. kaip ir turėtų pasiekti M. Lietuvio g.
             Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

             Comment


              Tikra prioritetinė gatvė

              Comment


               Juk yra pdf failas, jame parašyta, kas bus daroma (platinama ir įrengiamos automobilių stovėjimo vietos). Aišku tik vėl meras blogas, nes pirmiau reikia tvarkyti Antakalnio gatvę. Pilaitėje irgi bus platinama gatvė ir įrengiamos automobilių stovėjimo vietos, irgi matyt blogai, nes Antakalnio gatvė dar nesutvarkyta.

               Comment


                Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                Oho, tai spėju išasfaltuos tą miško keliuką
                Jei kalbam apie ta kur i bajorus/visorius veda, tai jis jau seniai isasfaltuotas

                Comment


                 Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                 Oho, tai spėju išasfaltuos tą miško keliuką
                 išasfaltuotas jau

                 Comment


                  Žmones kalba, kad šiandien pradėjo trūkstamą Perkūnkiemio g. Atkarpą krapštyti. Gal kas ką žinote? Nejau tikrai pagaliau sujungs?

                  Comment


                   Parašė k0fis Rodyti pranešimą
                   Žmones kalba, kad šiandien pradėjo trūkstamą Perkūnkiemio g. Atkarpą krapštyti. Gal kas ką žinote? Nejau tikrai pagaliau sujungs?
                   Jei sklypų savininkai vėl neims reikšt pretenzijų, tai pabaigs.

                   Comment


                    Parašė Ginthus Rodyti pranešimą
                    Jei sklypų savininkai vėl neims reikšt pretenzijų, tai pabaigs.
                    Bet lyg ir buvo teismai, jei pradėjo kažką daryti, vadinasi kažkoks sprendimas priimtas.

                    Comment


                     Perkūnkiemio g. sianden

                     Paskutinis taisė bigfan; 2017.04.25, 20:05.

                     Comment

                     Working...
                     X