Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus šaligatviai ir pėsčiųjų takai

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė digital Rodyti pranešimą
    Kodėl nekorektiškos? Aš labai dažnai matau pėsčiuosius einančius dviračių taku (nors šalia šaligatvis), dažnai jiems pasakau pastabą. Tiesa, dabar tokių atvejų mažėja, kai daugėja dviratininkų.
    Tai pastabą galima pasakyti. O jei pėstieji vaikšto ten, kur nereikia, tai tikrai ne dėl to, kad juos reikėtų numušinėti. Išvis man be ryšio tokios kalbos.

Comment

Tai niekas fiziškai ir nenumušinėja, nematai smailiko pranešime?

Comment

Tai niekas fiziškai ir nenumušinėja, nematai smailiko pranešime?
        Tai dar to betrūko, kad numušinėtų Manau, kad išvis galvose neturi būti tokių sąvokų, kaip kėgliai ir pan. Turi būti pagarba ir pakantumas.

Comment

Tikrai neturiu pagarbos tam, kuris išdidžiai eina dviračių takų (ne kerta jį), kai šalia šaligatvis. Kaip ir neturiu pagarbos statantiems automobilius ant žolės ar šaligatvio.

Comment

Parašė dsanto Rodyti pranešimą

Tai pastabą galima pasakyti. O jei pėstieji vaikšto ten, kur nereikia, tai tikrai ne dėl to, kad juos reikėtų numušinėti. Išvis man be ryšio tokios kalbos.
            Tai taip, vaikšto ne dėl to, ka reikėtų numušinėti. O dėl to, kad infrastruktūra juos skatina taip daryti. Ir nauja infrastruktūra ypač skatina taip elgtis. Pvz Santaros gatvės dvirtakis, atkarpos palei Nerį kur tik dvirtakis asfaltuotas... O jų maišymasis po ratais yra tik pasekmė.

Comment

Tokiais atvejais taip. Bet Laisvės pr dvirtakiu kai eina žmonės, tai nesuprantu.

Comment

Tikrai neturiu pagarbos tam, kuris išdidžiai eina dviračių takų (ne kerta jį), kai šalia šaligatvis. Kaip ir neturiu pagarbos statantiems automobilius ant žolės ar šaligatvio.
                Bet pakantumas eisme būtinas. Aišku, statymas ant žolės yra grubus piktybinis pažeidimas ir šita tema ne apie tai.

Comment

Tai pakantumas yra, bet pagarbos - ne.

Comment

Bet pakantumas eisme būtinas. Aišku, statymas ant žolės yra grubus piktybinis pažeidimas ir šita tema ne apie tai.
                    O ėjimas dvirtakiu nėra grubus piktybinis pažeidimas?

Comment

Parašė mantasm Rodyti pranešimą

O ėjimas dvirtakiu nėra grubus piktybinis pažeidimas?
                      Tikrai ne. Nemanau, kad tie, kurie eina dvirtakiais, tai daro piktybiškai.

Comment

Ne per perėją bėga skersai važiuojantiems irgi nepiktybiškai. Taip taip

Comment

Kodėl nepiktybiškai? Ženklinimas lyg ir aiškus. Su raudonu asfaltu tuo labiau. Gal ir parkuotojai ant žolės taip daro nepiktybiškai

Comment

Negi jums geriau gyventi su pykčiu. Be abejo, nėra gerai, kai pėstieji vaikšto dvirtakiais. Bet reikia suprasti, kad ne visi pėstieji suvokia, kad daro blogai. Kokie senukai išvis nesupranta, kas tie dvirtakiai. Kitas pėsčiasis tiesiog gal užsižiopsojo... Pamenu, kai pas mus dar tų dvirtakių nebūdavo, einam Berlyne per dviračių taką, važiuoja dviratis, pasignalino, pasitraukėm. Daugiau stengėmės neiti. Tai ir aš važiuodamas kartais pasignalinu pėstiesiems, kurie eina dvirtakiu. Bet suprantu, kad ne visi susigaudo, kad daro neteisingai eidami dvirtakiu. Reikia laiko, kad kuo daugiau žmonių suprastų, kad tai atskira infrastruktūra.

Comment

Su pykčiu čia gyvena nebent tie, kas nekenčia besiparkuojančių ant žolės Pėsčiuosius galima apvažiuot ir jiems papypint, mašiną ant žolės ar šaligatvio irgi galima apeit ir vairuotojui pasakyti -pyyyyp-. Blogai besiparkuojantys irgi ne visi susigaudo, kad daro neteisingai.

Grįžtant prie dvirtakių - bėda, kad nauja infrastruktūra neskatina to supratimo. Dažnai padaromas tik dvirtakis, o pėstiesiems belieka skristi oru. Kas jiems, deja, sunkiai pavyksta. Nu panašiai kaip vairuotojams pakankamai parkingo neįrengia. Ir tie, ir tie bėdas sprendžia truputi apeidami taisykles.

Comment

Parašė mantasm Rodyti pranešimą
                                Grįžtant prie dvirtakių - bėda, kad nauja infrastruktūra neskatina to supratimo. Dažnai padaromas tik dvirtakis, o pėstiesiems belieka skristi oru. Kas jiems, deja, sunkiai pavyksta. Nu panašiai kaip vairuotojams pakankamai parkingo neįrengia. Ir tie, ir tie bėdas sprendžia truputi apeidami taisykles.
                                Taip, pvz., Kaune Savanorių pr. padarė dvipusį dviračių taką, o pėsčiųjų dalį susiaurino. Kai kur tikrai beprotiškai siaura.

Comment

Negi jums geriau gyventi su pykčiu. Be abejo, nėra gerai, kai pėstieji vaikšto dvirtakiais. Bet reikia suprasti, kad ne visi pėstieji suvokia, kad daro blogai. Kokie senukai išvis nesupranta, kas tie dvirtakiai. Kitas pėsčiasis tiesiog gal užsižiopsojo... Pamenu, kai pas mus dar tų dvirtakių nebūdavo, einam Berlyne per dviračių taką, važiuoja dviratis, pasignalino, pasitraukėm. Daugiau stengėmės neiti.
                                  Taip, mums buvo tas pats Amsterdame kokiais 2001 metais - net kelis kartus mums pypsėjo, kol įpratom pasižiūrėti, ar ne dviračių taku einam. Bet - pas mus nebuvo dviračių takų tada, be to, dabar dviračių takai labai aiškiai išsiskiria spalva. Kai jau jie yra keli metai, manau per tiek laiko buvo galima įprasti ir suprasti, kad eini dviračių taku (nekalbu apie senukus ar pan.).

Comment

Taip, mums buvo tas pats Amsterdame kokiais 2001 metais - net kelis kartus mums pypsėjo, kol įpratom pasižiūrėti, ar ne dviračių taku einam. Bet - pas mus nebuvo dviračių takų tada, be to, dabar dviračių takai labai aiškiai išsiskiria spalva. Kai jau jie yra keli metai, manau per tiek laiko buvo galima įprasti ir suprasti, kad eini dviračių taku (nekalbu apie senukus ar pan.).
                                    Aš galvoju, gal čia kokia psichologija, kad pėsčiuosius traukia dviračių takai. Gal smagiau eiti

Comment

Man kėgliai užsifiksavo labiau kaip marozų leksikonas, kai nori su savo sena surūdijusia kregžde greit pralėkt, bet tai perėjos trukdo, tai dar kažkas (kartais ir stotelės bei stulpai).

Comment

Parašė PoDV Rodyti pranešimą
                                        Man kėgliai užsifiksavo labiau kaip marozų leksikonas, kai nori su savo sena surūdijusia kregžde greit pralėkt, bet tai perėjos trukdo, tai dar kažkas (kartais ir stotelės bei stulpai).
                                        Aš čia net susimasčiau. Jei važinėsiu su Skyshoes po dviračių taką, tai kas turės didesnę moralinę teisę ką išvadinti kėgliumi: aš pėsčiuosius, ar mane visi su didesniais ratai?

Comment

Parašė Ginthus Rodyti pranešimą

Aš čia net susimasčiau. Jei važinėsiu su Skyshoes po dviračių taką, tai kas turės didesnę moralinę teisę ką išvadinti kėgliumi: aš pėsčiuosius, ar mane visi su didesniais ratai?
                                          Taip

Comment

Working...
                                          X