Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Tvarkau miestą. Parkavimas

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Tai gal vietoj akmenu tampymo reiktu pagalvoti, kodel viesoji tvarka nedirba. VMS bokstas didelis, netalentingu biurokratu pakankamai - pora papildomu ir isties naudingu etatu nepamaisytu.

  Comment


   Parašė Maduk Rodyti pranešimą
   Tas beprasmiškas pažeidėjų fotografavimas realiai nei padės, nei išspręs problemą konkrečioje vietoje.
   Keista, mano kieme padeda.

   Comment


    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Keista, mano kieme padeda.
    Visur padeda. Jis beprasmiškas tik tiems, kurie yra patys nuo jo nukentėję :) Aš manau pažeidėjų fotografavimas turi labai daug potencialo ir reiktų paskatinti daugiau žmonių naudotis aplikacijomis ir pranešti bent apie vieną pažeidėją per dieną. O kad taip visi pensininkai turėtų išmaniuosius telefonus

    Comment


     Parašė Zygis Rodyti pranešimą
     Tai gal vietoj akmenu tampymo reiktu pagalvoti, kodel viesoji tvarka nedirba. VMS bokstas didelis, netalentingu biurokratu pakankamai - pora papildomu ir isties naudingu etatu nepamaisytu.
     Jie dirba, ir dirba visai neblogai, problema tik ta, kad jų yra max 2 ekipažai ir jiems pasakyta patiems (kol kas nors neiškvies) bausti tik tuos, kurie stato savo geldas NMC/Senamiestyje/Naujamiestyje po ženklais, nes jeigu padaryti 10 ekipažų ir reguliariai bausti pažeidėjus visų ######škių kiemuose, tai bus VMS šūvis sau į koją reputacijos prasme (čia ne šiaip mano spėlionės, o patys Viešosios tvarkos darbuotojai taip sako). Todėl labiau apsimoka numest kelis akmenis į problematiškiausias vietas, kur buvo daugiausiai skundų - taip gaunasi, kad lyg ir niekas negalės pasakyt, kad VMS nieko nedaro, bet ir tuo pačiu metu realiai tokie veiksmai yra lašas į jūrą ir automobilistai nerėks "Šimašeu ką če darai!"

     Comment


      Gal kažkur kieme uždarame, kur ribotas tr. pr. skaičius, nėra tranzitinio eismo, ten gali veikti KET pažeidėjų fotografavimas kaip priemonė tramdyti pažeidėjus, tačiau normalioje, svarbesnėje, populiaresnėje, tranzitinėje gatvėje tai neveikia, nes per daug skirtingų pažeidėjų. Vieną nufotkinsi, kitas rytoj stovės naujas. Nufotkinsi jį - vėl kitą dieną naujas. Gal tas pats ir nebestatys, bet potencialių pažeidėjų per daug, kad visus nufotkinti. Nebent samdyti žmogų konkrečiai vietai, bet pigiau - fizinis barjeras.

      Dėl Vilniaus m. sav. administracijos (VMSA) Seimo kontrolierius pateikė išaiškinimą (galimai pagal piliečio skundą, kuriam irgi pabodo betvarkė Vilniuje su parkingu), kad VMSA nėra prievartos organizacija ir ne jos funkcija bausti KET pažeidėjus, čia policijos darbas. Tai dabar šitą atsakymą VMSA visur ir rodo. Kad bausti nenaudinga politiškai irgi aišku, bet kita vertus, VMSA nėra policija ir Policijos departamentas nors kažkada ir labai džiaugėsi atsikratęs šitos ,,ne policijos funkcijos", tačiau niekas nesukūrė naujos institucijos ar padalinio, kuri turėjo tuo užsiimti tik permetė VMSA - kaip skudurą kokį.

      Comment


       Jeigu daugiau žmonių fotografuotų tai ir gatvėse fotografavimas būtų efektyvesnis. Jeigu matau kur nors mieste (ne šalia savo namų) naglą pažeidimą tai vis tiek nufotografuoju. Tokiu būdu padedu vykdyti gal ir ne tos vietos kontrolę, bet bent jau prevencinį sudrausminimą nukreiptą į konkretų pažeidėją. Ir tikrai ne visi pažeidinėja taisykles, spėju max koks trečdalis vairuotojų reguliariai tai daro, taigi esant tam tikram aktyvumo lygiui ir tą trečdalį būtų galima apmažinti.

       Nežinau ką jums ir kur rodo VMSA, bet viešoji tvarka ir toliau administruoja baudas per tą pačią sistemą kaip ir policija, galbūt tiesiog atsirado papildomas parašas kokio nors policijos pareigūno. Yra dar vienas puikus teismo išaiškinimas, kuris privertė VMS nubausti pažeidėją pagal piliečio pranešimą, nors viešosios tvarkos pareigūnas pažeidimo neįžvelgė (tačiau jis buvo).
       Paskutinis taisė themanual; 2020.03.11, 22:50.

       Comment


        Parašė themanual Rodyti pranešimą
        . Yra dar vienas puikus teismo išaiškinimas, kuris privertė VMS nubausti pažeidėją pagal piliečio pranešimą, nors viešosios tvarkos pareigūnas pažeidimo neįžvelgė (tačiau jis buvo).
        Įdėk paskaityt.

        Comment


         Parašė Bmweda Rodyti pranešimą

         Įdėk paskaityt.
         https://eteismai.lt/byla/24959099884...vivaldyb%C4%97
         If a lion could speak, we could not understand him.

         Comment

         Working...
         X