Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Tvarkau miestą. Parkavimas

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

Bet tai be feedback'o tai toks biški BS. Aš tai gaunu nemažą pasitenkinimą, kai gaunu laiškiuką, o ten parašyta -
    Dabar duomenų apsauga neleidžia feedbacko.

Comment

Parašė Ignalina Rodyti pranešimą

Vakar dar leido.
      If a lion could speak, we could not understand him.

Comment

Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

Vakar dar leido.
        Mano pranešimai dėl parkavimo per Tvarkau Vilnių gauna tokį atsakymą:
        Jūsų pranešimas priimtas ir perduotas administracinei teisenai vykdyti. Saugant asmens duomenų privatumą, detalesnė informacija apie priimtus sprendimus neskelbtina

Comment

Mano pranešimai dėl parkavimo per Tvarkau Vilnių gauna tokį atsakymą:
          Na, tą atsakymą, kurį pacitavau, aš gavau vakar. Nežinau, kodėl Vilniuas savivaldybė taiko tokį perteklinį įstatymo naudojimą.

Comment

Dėl nesikeičiančio pranešimų statuso nuo Liepos parašiau emailą savivaldybei su A.Bužinsku Cc. Žiūrėsim, ką atsakys.
            Flickr || 2014 in retrospect: Minsk|Wien|Bangkok|Hong Kong|Shenzhen|Shanghai|Beijing|Guangzhou

Comment

Bet kažkodėl leidžia teikti visus asmeninius pranešėjo duomenis pažeidėjui, žodžiu pati policija grubiai pažeidinėja BDAR.
              Flickr

Comment

Parašė Lettered Rodyti pranešimą

Bet kažkodėl leidžia teikti visus asmeninius pranešėjo duomenis pažeidėjui.
                Čia tikrai? Kokiu būdu pateikiami duomenys?

Comment

Parašė John Rodyti pranešimą
                  Dėl nesikeičiančio pranešimų statuso nuo Liepos parašiau emailą savivaldybei su A.Bužinsku Cc. Žiūrėsim, ką atsakys.
                  Man per pastarąsias keletą dienų dėl keliasdešimties pranešimų atėjo šitas "Jūsų pranešimas priimtas ir perduotas administracinei teisenai vykdyti. Saugant asmens duomenų privatumą, detalesnė informacija apie priimtus sprendimus neskelbtina" (tai, kaip supratau, nubaudė?).

Tik dėl garažo vartų užstatymo išsisukinėja. Kol neatsirado geltonos linijos ten besistatantiems, panašu, reiks sugalvoti kokias kitokias priemones (Svarstau apie popieriaus lapelius už valytuvo "Atsiprašau, bet išvažiuodamas iš garažo stipriai subraižiau jūsų automobilį").
                  Post in English - fight censorship!

Comment

O kodėl tavo garažas stovi ten, kur žmonės parkuoja mašinas?

Comment

Index tikriausiai nėra pakankamai turtingas, kad nusipirktų mašiną. Dėl to pavydi tiems, kas gali sau leisti tokį prestižą. Dėl to iš pavydo skundžia tuos, kas gali sau tai leisti
                      Flickr || 2014 in retrospect: Minsk|Wien|Bangkok|Hong Kong|Shenzhen|Shanghai|Beijing|Guangzhou

Comment

Biudžeto pajamas didinu, dėl gerovės valstybės stengiuosi!

Comment

Kokia čia gerovės valstybė, jeigu nėra kur mašyną parkoti?

Comment

Klausiate kaip išvengti baudų už nelegalų parkavimą? Easy, tiesiog iš pievelės su savo bolidais išraižykit tokį purvyną, kad niekas nenorėtų ten net kojos kelti ir tuo pačiu užfiksuoti pažeidimą.

Ir čia yra fakin sostinės, fakin centras. Išsiunčiau gal kokį 25-ą laišką, nors net nesitikiu kokių nors veiksmų.

Comment

Parašė rmss Rodyti pranešimą
                              Klausiate kaip išvengti baudų už nelegalų parkavimą? Easy, tiesiog iš pievelės su savo bolidais išraižykit tokį purvyną, kad niekas nenorėtų ten net kojos kelti ir tuo pačiu užfiksuoti pažeidimą.

Ir čia yra fakin sostinės, fakin centras. Išsiunčiau gal kokį 25-ą laišką, nors net nesitikiu kokių nors veiksmų.
                              Paskutiniu metu vėl pradėjo reaguoti ir bausti. Svarbu, kad nesugalvotų keistų pateisinimų apie privačius sklypus ar kad ta pieva atrodo kaip parkingas. Jei pažeidimas toks, kad išsukti nepavyksta, dabar pranešimai kabo kokias dvi savaites, o tada ateina kokie 20 pranešimų, kad išnagrinėti ir vairuotojai nubausti.

Comment

Parašė index Rodyti pranešimą

Paskutiniu metu vėl pradėjo reaguoti ir bausti. Svarbu, kad nesugalvotų keistų pateisinimų apie privačius sklypus ar kad ta pieva atrodo kaip parkingas. Jei pažeidimas toks, kad išsukti nepavyksta, dabar pranešimai kabo kokias dvi savaites, o tada ateina kokie 20 pranešimų, kad išnagrinėti ir vairuotojai nubausti.
                                Tiesą sakant, man kyla abejonių ar pradėta bausti. Prieš dvi savaites, po skundų apie nežiūrimus tvarkaumiestą pranešimus, masiškai atsirado komentarai:
                                Jūsų pranešimas priimtas ir perduotas administracinei teisenai vykdyti Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimo kodekse nustatyta tvarka ir terminais.
                                Jau anksčiau buvau rašęs apie vieną Avensio vadyliotoją, kuris už parkavimą prie geltonos linijos turėtų gauti 19 baudų. Ant tų pranešimų, tie patys komentarai, kad perduota administracinei teisenai, o bet tačiau, jis vis tiek ten pat parkuojasi: https://tvarkaumiesta.lt/problem/124817 Man tiesiog sunku patikėti, kad žmogus gavęs 19 baudų, nekreiptų dėmesio ir toliau taip pat pažeidinėtų.

Comment

Parašė rmss Rodyti pranešimą

Tiesą sakant, man kyla abejonių ar pradėta bausti. Prieš dvi savaites, po skundų apie nežiūrimus tvarkaumiestą pranešimus, masiškai atsirado komentarai:

Jau anksčiau buvau rašęs apie vieną Avensio vadyliotoją, kuris už parkavimą prie geltonos linijos turėtų gauti 19 baudų. Ant tų pranešimų, tie patys komentarai, kad perduota administracinei teisenai, o bet tačiau, jis vis tiek ten pat parkuojasi: https://tvarkaumiesta.lt/problem/124817 Man tiesiog sunku patikėti, kad žmogus gavęs 19 baudų, nekreiptų dėmesio ir toliau taip pat pažeidinėtų.
                                  Jau buvau buvau panašioje situacijoje. Vieną nabagą fotografuodavau praktiškai kas dieną, ir jis vistiek atkakliai statydavo ant šaligatvio.
                                  Po to išsiaškinau kad yra 2 galimi variantai. 1 - Žmogus gyvena absoliučiame šešėlyje, ir jam tiesiog px yra tos baudos. Arba automobilio savininkas, registruotas vienu adresu, ir išvažiavęs į Norgę pjaustyti žarnų, o mašiną davęs pavažinėtis kokiam ten pusbroliui. Ir baudos paprasčiausiai eina kitu adresu, ir tik grįžęs su savo sutaupytais 3000€ nabagas žuvų skrodėjas sužinos, kad pusę turės palikti baudoms už parkavimą ant šaligatvio.

Comment

Aš pernai vieną mėnesį kiekvieną dieną fotografuodavau visus, kurie parkavo ant žolės priešais mano namą. Per mėnesį išsiunčiau virš 400 pranešimų. Rezultatai: kaimynai su manimi nebesisveikina, bet ant žolės parkuoja kaip parkavę. Tiesa, aš po to pranešimų į tvarkaumiestą.lt nebesiunčiau beveik metus laiko, nes buvo gaila savo laiko. Vienam pranešimui užregistruoti užtrukdavau apie minutę. 400 pranešimų - tai yra 7 valandos darbo. Man gaila savo gyvenimo tokiai veiklai kuri nedavė jokio rezultato.

Tiesa, po ilgos pertraukos vakar išsiunčiau 6 pranešimus, kad formos visai jau neprarasčiau.

Comment

Su manim ne tik kad nesisveikino, bet net grasino. Rezultatas - beveik niekas nebestato ant žolės.

Comment

Parašė digital Rodyti pranešimą
                                        Su manim ne tik kad nesisveikino, bet net grasino. Rezultatas - beveik niekas nebestato ant žolės.
                                        Dėl smalsumo, kaip grasino? Ir ar ėmaisi kažkokių veiksmų dėl to? Aš labai noriu susidurti su tokiais, bet nepavyksta,

Comment

Parašė John Rodyti pranešimą

Dėl smalsumo, kaip grasino? Ir ar ėmaisi kažkokių veiksmų dėl to? Aš labai noriu susidurti su tokiais, bet nepavyksta,
                                          Tu gal 2+ metrų ir 100+ kg? Ar šiaip agresyviai atrodai? Pagal avatarą nepasakytum

Comment

Working...
                                          X