Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos infrastruktūros projektai

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

 • acetonas
  replied
  Tauralaukyje asfaltas padengs dar devynis žvyrkelius

  Klaipėdos savivaldybė pranešė pasirašiusi 1,95 mln. eurų vertės sutartį dėl dar devynių Tauralaukio kvartalinių gatvių ar jų ruožų rekonstravimo. Didžiąją dalį darbų numatoma atlikti per šiuos ir ateinančius metus.

  Pagal su UAB „YIT Lietuva“ pasirašytą sutartį bus asfaltuojamas Vėjo gatvės ruožas (nuo Pajūrio g. iki Slengių g.), Žvaigždžių, Vaivorykštės, Griaustinio, Lietaus, Slengių gatvės, švažiuojamasis kelias į Žvaigždžių g. 17, 21, Arimų gatvės ruožas (nuo Tuopų g. iki Slengių g.), privažiuojamojo kelio tarp Uosių g. ir Virkučių g. akligatvis.
  Šiais ir ateinančiais metais bus asfaltuojamos gatvės sodų bendrijose – Baltijos 1-oji, Baltijos 13-oji, Tylos ir Dianos gatvės. Gyventojams prisidedant bus asfaltuojamos Dienovidžio, Užlaukio, Dailės, Arimų, Neringos ir Vikingų gatvės.

  https://www.atviraklaipeda.lt/2021/0...is-zvyrkelius/

  Komentuoti:


 • arturiux
  replied
  Vaidilos aikstes atnaujinimas

  https://www.youtube.com/watch?fbclid...ature=youtu.be

  Komentuoti:


 • arturiux
  replied
  Pajūrio gatvės rekonstrukcijos pabaiga

  https://www.youtube.com/watch?v=1F256gpU6Qg

  Komentuoti:


 • Romas
  replied
  Parašė acetonas Rodyti pranešimą
  Plius visur žiniasklaidoje rašė, kad tai bus laikina pervaža.
  Tikėkimės, kad kampo nukirtimas į LEZ'ą per Lypkių pervažą daug kam patiks ir po Baltijos pr. žiedo bei Vilniaus pl. sutvarkymo.
  Tos pervažos nepavyks lengvai tiesiog uždaryti.

  Komentuoti:


 • acetonas
  replied
  Parašė Romas Rodyti pranešimą

  Ar įgyvendinamas visas projektas?
  Ar tai laikinas projektas, kol vyks Blatijos pr. -Šilutės pl. sankryžos rekonstrukcija
  Rekonstuojama/tiesiama visa pažymėta atkarpa. Pati pervaža jau kaip ir padaryta, likusioje dalyje trūksta asfalto. Vietoj pervažos seniau planavo tunelį, bet neužteko pinigų. Arčiau pervažos net lietaus nuotekų nebus, suprask - vėliau vistiek viską ardysim ir kasinėsim. Plius visur žiniasklaidoje rašė, kad tai bus laikina pervaža.

  Komentuoti:


 • Romas
  replied
  Pakartoju Lypkių g. projektinius pasiūlymus.
  Daugiau informacijos - šios temos 24 psl.  Vakarų ekspresas 2019.10.26
  Artėjant Baltijos prospekto Klaipėdoje rekonstrukcijos pradžiai paskelbta: viaduko kol kas nebus
  „Lietuvos geležinkeliai“ leido įrengti laikiną kelią per Lypkių gatvę ir Statybininkų prospektą. Dabar ruošiamas techninis projektas, kad būtų suprojektuota laikinoji pervaža.
  G. Neniškio teigimu, kol kas atsisakyta viaduko idėjos, nes artimiausius keletą metų jam bus sunku rasti lėšų – jis gali kainuoti apie 26 mln. eurų. Vietoje to bus padarytas laikinas kelias su dviračių taku, kad būtų užtikrintas bent šioks toks pralaidumas.

  https://www.alfa.lt/straipsnis/50404...-kol-kas-nebus
  UAB "Kelprojektas" 2019.10 . projektiniai pasiūlymai
  Labai keista, kad bus sukurta nauja gatvė tiesiai, o kai bus baigti darbai Baltijos prospekte, laikina pervaža vėl bus uždaryta.
  Brėžiniai. Numatomas 2*1 juostų 7 m pločio kelias su pėsčiųjų-dviračių taku


  Pervaža

  https://www.klaipeda.lt/data/public/...siulymai-1.pdf


  Ar įgyvendinamas visas projektas?
  Ar tai laikinas projektas, kol vyks Blatijos pr. -Šilutės pl. sankryžos rekonstrukcija

  Komentuoti:


 • Romas
  replied
  Lrytas. lt 2021.03.12
  Balandį keisis įvažiavimas į Klaipėdą
  Jau už mėnesio įvažiavimas ir išvažiamas iš Klaipėdos miesto keisis. Balandžio 15 d. ketinama atidaryti laikiną kelią Lypkių gatvėje ir uždaryti pusę Vilniaus plento.

  „Numatytas terminas balandžio 15 d. atidaryti Lypkių pervažą nesikeičia. Jeigu šalčiai nesilaikys – ši data yra reali, vėliausiai tai gali būti balandžio 19-oji“, – užtikrino Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis, po susitikimo su AB „Lietuvos geležinkeliai“ atstovais.
  Pasak direktoriaus, didžiausias iššūkis yra pačios pervažos įrengimas, nes reikia suderinti automatiką, vaizdo kameras ir t.t.

  Laikinasis Lypkių kelias turėtų padidinti transporto priemonių pralaidumą tuomet, kai vyks Baltijos prospekto–Šilutės plento sankryžos rekonstrukcija.
  „Mes Baltijos pr. rekonstrukcijos nesiejame su Lypkių pervaža, nes yra ir kitų alternatyvų, tačiau uždaryti tris iš šešių Vilniaus plento juostas galėsime tik tada, kai atidarysime Lypkių pervažą„, – pažymėjo Savivaldybės administracijos direktorius.

  https://www.lrytas.lt/auto/saugus-ei...jams-18612120/

  Komentuoti:


 • acetonas
  replied
  Parkavimo pokyčių rengėjai nesitraukia: pateikė patobulintą variantą

  Nuo gegužės 1-sosios siūloma apmokestinti naują teritoriją – Poilsio parko prieigas planuojama paskelbti geltonąja zona. Anksčiau buvo planuota, kad tai bus raudonoji zona, tačiau siekiant išvengti šoko, nuspręsta padaryti šiek tiek pigesnę – geltonąją zoną.
  lanuojama, kad raudonojoje zonoje rinkliava už automobilių stovėjimą bus renkama ne tik darbo dienomis nuo 8 iki 18 valandos, bet visomis savaitės dienomis nuo 8 iki 22 valandos. Tiesa, kai baigsis vasaros sezonas, tai yra nuo rugsėjo 16-osios, rinkliavos laikas trumpės iki 20 valandos. Tačiau jau nuo šių metų rugsėjo vidurio raudonosios zonos tarifą norima pakelti dvigubai – nuo 90 centų už valandą iki 1,8 euro už valandą.

  Nuo gegužės 1-osios senamiestyje taip pat nebeliks mėlynųjų zonų, kokia buvo aikštelė prie Klaipėdos piliavietės. Ji taps raudonąja zona, o mėlynosios zonos bus gerokai toliau nuo senamiesčio.
  https://www.atviraklaipeda.lt/2021/0...inta-varianta/

  Komentuoti:


 • acetonas
  replied
  Mokamas automobilių stovėjimas Klaipėdoje: pokyčiai – pavasarį

  https://www.atviraklaipeda.lt/2021/0...ciai-pavasari/

  Vos vieno balso persvara kolegija pritarė antrajam ( iš trijų) administracijos pasiūlytam variantui, tačiau pabrėžta, kad jį reikia dar labai patobulinti.

  Klaipėdos savivaldybės administracija pasiūlė, jog nuo gegužės 1-osios būtų praplėstos apmokestintos zonos. Numatoma naujovė – raudonąja zona paskelbti visas Audros gatvės Melnragėje aikšteles bei Poilsio parko prieigų teritoriją.

  Be to, siūloma nuo gegužės pajūryje žaliąją zoną pakeisti į geltonąją zoną, išskyrus naujai įrengtas aikšteles palei Girulių plentą, kurios išliktų žaliosios zonos aikštelėmis.

  Administracija taip pat siūlo nuo gegužės pakeisti raudonosios zonos apmokestinimo laiką – vietoj dabartinio laiko darbo dienomis nuo 8 iki 18 val. nustatyti rinkliavos rinkimo laiką visomis savaitės dienomis nuo 8 iki 22 val.

  Numatoma visų rūšių leidimų kainas didinti nuo 2022 m. sausio 1 d. Metinis gyventojų leidimas, kuris dabar kainuoja 2 eurus, turėtų pabrangti iki 10 eurų.

  Antruoju variantu Klaipėdos savivaldybės administracija be visų jau išvardytų pokyčių papildomai siūlo nuo kitų metų pradžios praplėsti mokamas stovėjimo zonas Sportininkų rajone iki Malūnininkų gatvės, Vilhelmo Berbomo gatvės ruože iki Kretingos gatvės ir pietinėje miesto dalyje iki Kauno gatvės. Šiose teritorijose būtų mėlynoji zona, kurioje galioja pigiausias tarifas.

  Antruoju variantu taip pat siūloma nuo kitų metų pradžios raudonosios zonos tarifus dvigubai pabranginti – iki 1,8 euro už valandą, kai dabar jis siekia 0,90 euro už valandą.
  Prieš šiuos planus, sekmadieni jau net mini piketas įvyko.

  Komentuoti:


 • acetonas
  replied
  Baigtas Ąžuolyno giraitės sutvarkymas

  https://www.klaipeda.lt/lt/naujienos...tvarkymas:1132

  Straipsnyje yra nuotraukų ir pristatomasis filmukas. Šiaip projektas tikrai geras. Tačiau gaila, kad buvo pagailėta pinigų drenažui. Jo labai reikėjo prie tvenkinio ir prie aktyvaus poilsio zonos.

  Komentuoti:


 • acetonas
  replied
  Savivaldybė skelbia, ką žada nuveikti kitais metais

  https://www.atviraklaipeda.lt/2020/12/28/savivaldybe-skelbia-ka-zada-nuveikti-kitais-metais/
  2020 m. iš projekto PORTIS lėšų buvo įsigyta moderni transporto srautų valdymo įranga, o 2021-2022 m. bus investuota ir sutvarkyta Minijos g. – Pilies g. – Naujojo uosto g. trasa, sutvarkant šviesoforines sankryžas ir pritaikant judėjimui „žaliosios bangos“ principu.


  2021 m., vykdant ES lėšomis iš dalies finansuojamus projektus, bus pradėtos tvarkyti senamiesčio gatvės – Teatro ir Sukilėlių, taip pat kitos, siekiant jas pritaikyti pagal universalaus dizaino principus. 2021-2022 m. planuojama įrengti ir 10 keleivinių stotelių su įvažomis, viena pirmųjų bus įrengta netoliese Irklų g. neseniai pastatyto savivaldybės socialinio būsto daugiabučio, taip sudarant palankesnes sąlygas gyventojams su specialiaisiais poreikiais naudotis viešuoju transportu.

  Tarp naujai pradedamų projektų – ir Skulptūrų parko sutvarkymas. Šį projektą siekiama įgyvendinti iki 2023 m. ir dedikuoti Klaipėdos krašto prijungimo prie Didžiosios Lietuvos datai paminėti.

  Dar vienas svarbus ir didžiulės apimties projektas, kuris turėtų būti įgyvendintas 2021-2023 m. – tai Atgimimo aikštės rekonstrukcija. Klaipėdos miesto savivaldybė yra įsipareigojusi įrengti automobilių stovėjimo vietas Muzikiniam teatrui. 2021 m. siekiama parengti techninį projektą, 2022-2023 m. įrengti požeminį garažą bei paraleliai tvarkyti aikštės viršų.

  Komentuoti:


 • Abrakadabra
  replied
  Naujienos dėl Baltijos prospekto ir Šilutės plento sankryžos rekonstrukcijos:

  Pradėjus paruošiamuosius darbus, buvo ribojamas eismas viena Baltijos prospekto puse. Prieš šventes eismą ribojantys ženklai dingo iš gatvės, tačiau Klaipėdos valdžia informuoja, kad jau sausio viduryje eismo ribojimai į prospektą sugrįš, tik šį kartą ženklai bus įrengti priešingoje kelio pusėje. Apie tolesnę projekto eigą ir galimus papildomus eismo ribojimus Klaipėdos valdžia žada pranešti 2021-ųjų vasarį.
  Anot V. Grubliausko, projekto rangovai yra užtikrinę, kad jeigu būtų pakankamas ir intensyvus finansavimas, būtų galima atlikti darbų už 12–14 mln. eurų, o tai pastebimai paspartintų projekto eigą.
  „Pagal projektą darbų trukmė yra iki 30 mėnesių, o viso projekto vertė – apie 30 mln. eurų. Natūralu, kad pavyktų padaryti pusę viso darbo ir, ko gero, tilpti ne į 30, o į 24 mėnesius, o gal net ir į dar mažiau“, – ambicingus planus, jeigu didesnė lėšų suma bus skirta, dėstė Klaipėdos meras.

  https://www.lrt.lt/naujienos/eismas/...ekonstrukcijos

  Komentuoti:


 • Romas
  replied
  LRT.lt 2020.12.18
  Iš Baltijos prospekto dingo miestiečius varginę eismo ribojimai
  https://www.lrt.lt/naujienos/eismas/...uks-tik-menesi

  Komentuoti:


 • Briedis
  replied
  Įrengta papildoma šviesoforinė sekcija
  https://www.klaipeda.lt/lt/naujienos...e-sekcija:1093
  Siekiant pagerinti eismo pralaidumą Šilutė pl. – Kauno g. sankryžoje, šioje sankryžoje sukant iš Kauno g. į Šilutės plentą įrengta papildoma šviesoforinė sekcija.

  Specialistai ir toliau stebės situaciją naujai įrengtoje šviesoforinėje sekcijoje ir esant poreikiui priims sprendinius, kurie pagerintų šviesoforinės sankryžos pralaidumą.
  Kitoje sankryžos pusėje įrengtas padangių šviesoforas, iš garažo išvažiuojančio transporto eismo reguliavimui

  Taip pat dešinio posūkio sekcijos neseniai įrengtos Taikos pr. ir Kauno g. sankryžoje.

  Komentuoti:


 • Briedis
  replied
  Parašė dsanto Rodyti pranešimą
  Prieš įrengiant šviesoforus buvo siūloma įrengti ne atskirą šviesoforą apsaugotam dešiniajam posūkiui, o papildomą sekciją dalį laiko apsaugotam dešiniajam posūkiui. Bet savivaldybė nekeitė sprendinio. Dabar, kai susidarė spūstys, šviesoforą su rodyklėmis į dešinę pakeis papildoma sekcija į dešinę.
  Įdomu ar prieš įrengiant šviesoforus buvo atliekamas vertinimas, ar jie apskritai reikalingi ir ar tai geriausias eismo reguliavimo sprendimas šioje sankryžoje. Dabar susidarančios spūstys tai tik gėlytės, reikia sulaukti karantino pabaigos ir atsistačiusio transporto srauto į įprastą lygį, tada pasimatys reali situacija.

  Komentuoti:


 • dsanto
  replied
  Parašė Briedis Rodyti pranešimą
  Šviesoforas judrioje Klaipėdos sankryžoje siutina vairuotojus: situacija tik pablogėjo
  https://klaipeda.diena.lt/naujienos/...logejo-1001606
  Prieš įrengiant šviesoforus buvo siūloma įrengti ne atskirą šviesoforą apsaugotam dešiniajam posūkiui, o papildomą sekciją dalį laiko apsaugotam dešiniajam posūkiui. Bet savivaldybė nekeitė sprendinio. Dabar, kai susidarė spūstys, šviesoforą su rodyklėmis į dešinę pakeis papildoma sekcija į dešinę.

  Komentuoti:


 • Romas
  replied
  Atvira Klaipėda 2020.12.16
  Liepų gatvės sankryžoje – eismo pokyčiai
  Vis judresne tampančioje Liepų, Arimų ir Jaunystės gatvių sankryžoje palaiminti eismo pokyčiai


  Klaipėdos savivaldybė yra numačiusi, jog ši sankryža ateityje taps reguliuojama šviesoforu, tačiau tai užtruks, todėl ir ieškota laikinų sprendimų. (...)

  Eismo saugumo komisijos narių dauguma balsavo už tai, kad visi kairiniai posūkiai Liepų, Arimų ir Jaunystės gatvių sankryžoje būtų uždrausti darbo dienomis nuo 7 iki 19 valandos. Tokie draudimai įsigalios, kai bus pastatyti atitinkami kelio ženklai.
  Komisijoje pateikta informacija, jog šiuo metu vyksta minėtos gatvės rekonstrukcijos projektavimo darbai. Numatoma, kad Liepų gatvėje posūkiams į Arimų ir Jaunystės gatves bus įrengtos papildomos eismo juostos. Taip pat numatyta įrengti šviesoforus, kurie ir reguliuos ne tik pėsčiųjų, bet ir automobilių eismą,

  Optimistinis terminas toks, kad nauja sankryža galėtų būti įrengta iki kitų metų rudens.

  https://www.atviraklaipeda.lt/2020/1...ismo-pokyciai/

  Komentuoti:


 • acetonas
  replied
  Šiandien jau lyg ir kabojo uždengta papildoma sekcija į dešinę gal po karantino bus geriau.

  Komentuoti:


 • Briedis
  replied
  Šviesoforas judrioje Klaipėdos sankryžoje siutina vairuotojus: situacija tik pablogėjo
  https://klaipeda.diena.lt/naujienos/...logejo-1001606
  Naujai rekonstruota Kauno gatvės ir Šilutės plento sankryža varo į neviltį visus, kurie tik mėgina ją įveikti. Po rekonstrukcijos situacija tik pablogėjo – automobilių spūstys nusidriekia kone iki Kauno gatvės vidurio.

  Komentuoti:


 • acetonas
  replied
  Aptarė kelio į Klaipėdos LEZ įrengimą: kliūčių nemato, atsirasti gali jau po dviejų metų

  Dešinėje pusėje siūloma įrengti nuovažą ir greta Vilniaus pl. tiesti papildomą dviejų juostų kelią, kuris už kelių šimtų metrų suktų į kairę, eitų po numatomu rekonstruoti geležinkelio viaduku šalia geležinkelio bėgių ir susijungtų su teritorija greta kitos Vilniaus pl. pusės. Čia taip pat tęstųsi naujas dviejų juostų kelias, kuris įsilietų į dabartinį įvažiavimą į LEZ.

  Įgyvendinti siekiama tik rekonstravus geležinkelio viaduką, tai reiškia geriausiu atveju tik 2022 metais.

  Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/miestai/klaiped....d?id=85897863

  Komentuoti:

Working...
X