Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos infrastruktūros projektai

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

 • lukass
  replied
  Pradėjo projektuoti naują gatvę

  Miesto valdžia nori panaikinti keliukus, kurie iš privačių namų eina tiesiai į magistralinę Liepojos gatvę. Lygiagrečiai su šia gatve žadama nutiesti gatvelę...
  ...Nauja gatvelė būtų tiesiama nuo Šiltnamių iki Klaipėdos gatvės šalia gyvenamųjų namų...

  Komentuoti:


 • lukass
  replied
  Spūstims mieste artinasi galas?

  Ambicingas planas Minijos gatvėje įdiegti išmaniąją transporto srautus atpažįstančią įrangą, panašu, taps realybe. Darbus, kurie sutrumpintų laukimą prie šviesoforų, planuojama pradėti dar šiemet ir užbaigti iki kitų metų galo...

  Komentuoti:


 • lukass
  replied
  Senamiesčio prieigose bus pokyčių

  Klaipėdos miesto savivaldybėje jau aptariami būsimi Bangų gatvės ir arčiausiai jos esančios Kūlių Vartų gatvės bei Taikos prospekto pradžios sankryžos pokyčiai. Naujovių čia laukiama po kelerių metų, kai bus rengiamasi statyti Bastionų gatvės tiltą.

  Iki Naujųjų metų bendrovė "Kelprojektas" ketino baigti rengti priešprojektinius sprendinius. Juos parengti kainavo 23 tūkst. eurų.

  Sprendiniuose aptariami du etapai: žiedinės sankryžos tarp Taikos prospekto, Galinio Pylimo ir Tiltų gatvių bei Bangų gatvės nuo sankryžos su Bastionų iki Mokyklos gatvės projektavimas. Šie sprendiniai turi tapti techninio projekto pagrindu, o jis turėtų būti baigtas kitais metais.

  Bendrajame miesto plane numatyta, kad Tiltų, Herkaus Manto gatvėmis ir Taikos prospektu drieksis greitojo, ekologiško miesto transporto ašis, todėl projektuotojai turi šias aplinkybes numatyti. Nors dar neaišku, kokia tai bus transporto priemonė, projektuojant gatves apie tai jau reikia galvoti.

  Numatoma, kad ilgą laiką prie Senojo turgaus buvusi žiedinė sankryža virs keturšale šviesoforine sankryža. Tiltų gatve važinėtų tik viešasis transportas ir dviračiai, kitos transporto priemonės iš čia bus išguitos. Specialusis transportas prekes į parduotuves galės atvežti tik nustatytomis valandomis.

  Už šviesoforo bus keturių eismo juostų gatvė su žalia veja, kurioje ateityje gali atsirasti greitojo eismo juosta.

  Tikėtina, kad kitais metais, po viešųjų pirkimų procedūros, bus rengiamas techninis projektas. Projektavimo darbams ketinama skirti 58 tūkst. eurų. Jiems atlikti projektuotojai turi metus, jei prireiks, šis terminas bus pratęstas dar šešiems mėnesiams.

  Bangų gatvėje, laikantis paveldosauginių reikalavimų, ketinama išsaugoti grindinį ir gatvės bortelius. Šalia šaligatvių pėstiesiems čia turėtų atsirasti ir dviračių takai, be to, išdygs apšvietimo stulpai.

  "Priešprojektinius pasiūlymus rengiantys architektai skaičiuoja, kad numatomam dukart intensyvesniam transporto eismui, kai atsiras Bastionų gatvės tiltas, arterijos ir šaligatvio pločio pakaks. Kai prasidės projektavimas, gali kilti ir komplikuotų klausimų, kurių priešprojektiniai sprendiniai nesprendžia. Pavyzdžiui, dar nežinoma, kokios bus prisijungimo prie įvairių tinklų sąlygos. Kai kuriuos jų gali tekti iškelti, kitus – sustiprinti", – paaiškino Klaipėdos savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Elida Mantulova.

  Komentuoti:


 • arturiux
  replied
  Atgimimo aikštės sutvarkymas

  PROJEKTO VERTĖ
  3 327 725 €

  Iš jų:

  SB – 1 988 232 €

  VB – 108 607 €

  ES – 1 230 885 €

  PROJEKTAVIMAS
  2017 - 2018

  STATYBA
  2018 - 2020


  Įgyvendinant projektą, pakeistos dangos, sutvarkyti želdynai, apšvietimas, pastatyti mažosios architektūros elementus, dalis aikštės bus skirta reprezentacinėms funkcijoms. Po aikšte planuojama įrengti požeminė automobilių parkavimo aikštelė.

  http://projektai.klaipeda.lt/lt/

  Komentuoti:


 • arturiux
  replied
  Viešosios erdvės prie buvusio „Vaidilos“ kino teatro konversija

  Vaidilos aikštės zona bus sutvarkyta, įrengiant naują dangą, suoliukus, šiukšliadėžes, kitus mažosios architektūros elementus, sutvarkant fontaną, įrengiant naujus žalios vejos plotus ir vaikų žaidimo aikšteles, WI-FI prieigas, naują apšvietimą.

  http://projektai.klaipeda.lt/lt/

  Komentuoti:


 • arturiux
  replied
  Atnaujins visą gyvenamąjį kvartalą  Tarp kitais metais Klaipėdos savivaldybės administracijos numatytų miesto gerbūvio darbų suplanuota sutvarkyti ir gyvenamąjį kvartalą, esantį tarp Sausio 15 – osios g. ir vadinamosios Vaidilos aikštės.
  ​Dviračių takas šioje vietoje yra magistralinis, jis turės būti 3,5 m pločio ir atskirtas nuo pėščiųjų tako, Martyno Vainoriaus nuotr.
  Čia planuojama atnaujinti visas dangas, gėlynus, želdinius, pėsčiųjų ir dviračių takus, pakeisti apšvietimą, iš esmės rekonstruoti ir pačią Vaidilos, kitų dar vadinamą Bilduko, aikštę.

  „Bus atnaujintas takas, einantis tarp Taikos prospekto ir gyvenamųjų namų, o kadangi dviračių takas šioje vietoje yra magistralinis, jis turės būti 3,5 m pločio ir atskirtas nuo pėščiųjų tako“, – „Atvirai Klaipėdai“ sakė miesto vicemeras Artūras Šulcas, šią savaitę dalyvavęs jau ne pirmame šio projekto aptarime.

  Tarp būsimų šio gyvenamojo kvartalo pokyčių – palei gatvę atsirasiančios automobilių statymo vietos, sutvarkytos įvažos iš gatvės į kiemus, pastatytas viešasis tualetas, įrengtos net 4 vietos dekoratyviniams elementams, kur būtų galima, esant poreikiui, įkurdinti, pasak vicemero, „kokį paminklą“.

  A.Šulco teigimu, projektuotojai atsižvelgė į anksčiau išsakytas pastabas ir projektą pakoregavo. Kol kas jo sąmata dar nėra patvirtinta, tebedėliojami paskutiniai akcentai.

  Projektavimo darbai, vicemero teigimu, turėtų būti baigti per 2018 metus, o visas gyvenamasis kvartalas turėtų iš esmės atsinaujinti per artimiausius dvejus metus.

  https://www.atviraklaipeda.lt/2017/1...maji-kvartala/

  Komentuoti:


 • Briedis
  replied
  Naujam šviesoforui – kritika
  http://klaipeda.diena.lt/naujienos/k...kritika-843812


  Taikos prospekte pastatytas naujas šviesoforas, kuris pradės veikti po Naujųjų. Įrenginys eismą reguliuos pėsčiųjų perėjoje ties buvusia "Skibalės" parduotuve. Prieš kelerius metus šioje vietoje buvo partrenkta ir mirtinai sužalota moteris.

  Komentuoti:


 • lukass
  replied
  Konkursą teko sustabdyti

  Konkursas, kuriuo bandoma išrinkti rangovą Pamario gatvės rekonstrukcijai, įstrigo. Uostamiesčio savivaldybei jį teko sustabdy

  Vokai su pasiūlymais vadinamojo Girulių kelio atnaujinimui turėjo būti atplėšti iš karto po švenčių, pirmadienį. Tačiau to padaryti nebuvo galima, nes savivaldybė gavo vieno dalyvių pretenziją dėl konkurso sąlygų. Dėl to viešasis pirkimas buvo sustabdytas.

  Pretenziją privaloma išnagrinėti per 5–6 darbo dienas. Tada paaiškės tolesnis konkurso likimas. Kol kas vokus su pasiūlymais numatoma atplėšti sausio 10 d...

  Komentuoti:


 • Briedis
  replied
  Dar 5...

  Baltijos prospekte nori reguliuojamų perėjų
  http://www.ve.lt/naujienos/klaipeda1...ereju-1600965/
  Savivaldybės Saugaus eismo komisija sutiko su siūlymu Baltijos prospekto atkarpoje tarp Šilutės pl. ir Taikos pr. įrengti tris reguliuojamas pėsčiųjų perėjas.
  <...>
  Buvo priimtas siūlymas šviesoforines pėsčiųjų perėjas įrengti ir dar keletoje vietų - Šilutės pl. ties „Klaipėdos energijos“ pastatu, kur šiuo metu yra įrengti kalneliai, ir Taikos pr. prie Žvejų rūmų.
  Apie žaliakelį ir pėsčiųjų ir dviratininkų viaduką virš Baltijos prospekto - nieks nė žodžio. Bendrasis planas? Ne, tokio negirdėjome. Miesto susisiekimo organizavimas visiškoje šik*oje.

  Komentuoti:


 • lukass
  replied
  Penktadienį atidaromas eismas Tilžės gatve

  Jau šį penktadienį, gruodžio 15 dieną, 17 valandą atidaromas eismas Tilžės gatve. Klaipėdos m. savivaldybė ir darbus atlikusios įmonės atstovai atsiprašo klaipėdiečių ir miesto svečių, kad darbai užtruko ilgiau nei planuota. Pagrindinė to priežastis – nuolat pliaupęs lietus. Kelininkai išnaudojo kiekvieną sausesnę akimirką, kad darbai bent šiek tiek pasistūmėtų į priekį...

  Komentuoti:


 • Eimantas
  replied
  Geriau kolkas visai jie nelįstų su savo tokiais remontais. Vykdoma paprasčiausia sovietinės būklės pudracija, senos plytelės į trinkeles keičiamos. O norint gerinti miesto veidą reiktų tokių rekonstrukcijų kaip Turgaus ar Tiltų gatvėse.

  Komentuoti:


 • arturiux
  replied
  Puodžių gatvės remontas atidėtas

  http://klaipeda.diena.lt/naujienos/k...tidetas-840684

  Komentuoti:


 • arturiux
  replied
  Tilžės gatvės rekonstrukcija – pigesnė nei planuota

  http://klaipeda.diena.lt/naujienos/k...lanuota-839064

  Komentuoti:


 • lukass
  replied
  Investuos į išskirtinius žibintus

  Miesto tarybos prašoma didinti bendrovės "Gatvių apšvietimas", kurios vienintelė akcininkė yra savivaldybė, įstatinį kapitalą. Lėšos bus panaudotos dekoratyviniams žibintams istorinėje miesto dalyje įrengti...

  Komentuoti:


 • arturiux
  replied
  Sankryžos rekonstrukcija baigta

  http://klaipeda.diena.lt/naujienos/k...-baigta-834096

  Komentuoti:


 • Eimantas
  replied
  Parašė arturiux Rodyti pranešimą
  Startavo Liepų gatvės dalies remontas

  http://klaipeda.diena.lt/naujienos/k...emontas-830127
  Jau ir paprastas ištisinis dangos remontas administracijai tampa sunkiu uždaviniu. Elementari logika sako, kad tokie darbai turėtų būti atliekami kiek atšilus orams, dabar visą vasarą pradardi per duobes ir prieš pat sniegą sulauki naujos dangos. O darbų mastas mieste nėra toks didelis, kad nebūtų galima visko laiku atlikti.

  Komentuoti:


 • arturiux
  replied
  Pietinėje miesto dalyje – permainos

  http://klaipeda.diena.lt/naujienos/k...rmainos-830051

  Komentuoti:


 • arturiux
  replied
  Startavo Liepų gatvės dalies remontas

  http://klaipeda.diena.lt/naujienos/k...emontas-830127

  Komentuoti:


 • lukass
  replied
  Atnaujina uostamiesčio žibintų atramas

  Mieste atnaujinama dalis gatvių apšvietimo žibintų atramų – jos perdažomos. Numatoma pakeisti ir dalį susidėvėjusių, surūdijusių metalinių gatvių atitvarų.
  Gatvių apšvietimo žibintų stulpai bus perdažyti Naujojoje Uosto, S.Dariaus ir S.Girėno, Priestočio, Herkaus Manto gatvėse.
  Vėliau bus vertinami kitose šiaurinėje miesto dalyje esančiose arterijose esantys žibintai, bus sprendžiama dėl jų atramų perdažymo.

  Komentuoti:


 • Eimantas
  replied
  Klaipėdoje jau daugiametė tendencija kažkam kišti savo nagus į tas vietas kur nedera, o pridarius klaidų aišku neprisipažįstama ir nepanaikinami neteisingi sprendimai.

  Komentuoti:

Working...
X