Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos infrastruktūros projektai

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

 • acetonas
  replied
  Parašė Briedis Rodyti pranešimą
  S. Daukanto gatvėje grius medžiai, atsiras papildomos juostos
  https://www.atviraklaipeda.lt/2020/0...domos-juostos/

  Miesto centre grius medžiai, siaurės šaligatviai. Daugiau vietos automobiliams.
  Teikit siūlymus prieš gatvės platinimą, gal jei bent keli parašys kažkiek atsižvelgs. Beje kažkada irgi Atvira Klaipėda rašė, kad S. Daukanto ir H. Manto gatvių sąnkryža yra vienas iš taršos karštųjų taškų. Uosto ir gamyklų šalia nėra, tai šie atmazai iškart atkrenta. Lieka tik automobiliai, kuriais norima dar labiau užversti šį rajoną.
  Paskutinis taisė acetonas; 2020.03.12, 18:09.

  Komentuoti:


 • Briedis
  replied
  S. Daukanto gatvėje grius medžiai, atsiras papildomos juostos
  https://www.atviraklaipeda.lt/2020/0...domos-juostos/

  Miesto centre grius medžiai, siaurės šaligatviai. Daugiau vietos automobiliams.

  Komentuoti:


 • Romas
  replied
  Statybų naujienos 2020.02.27
  Strateginiame plane – miestui svarbūs darbai
  Numatomi ir susisiekimo infrastruktūros gerinimo darbai.

  Svarbiausias projektas – estakados statyba Baltijos prospekto – Šilutės plento sankryžoje, šis projektas bus vykdomas kooperuojant miesto ir valstybės lėšas.
  Dar vienas svarbus projektas – kartu su Lietuvos automobilių kelių direkcija šiemet planuojama pradėti šiaurinės miesto dalies gyventojams aktualią ir ilgai lauktą Pajūrio gatvės rekonstrukciją.

  Taip pat bus vykdomas Joniškės g. rekonstrukcijos II etapas, pabaigta Tilžės g. nuo Šilutės pl. iki geležinkelio pervažos rekonstrukcija, pertvarkoma žiedinė Mokyklos g. ir Šilutės pl. sankryža, rekonstruojamas Šilutės pl. ruožas nuo Tilžės g. iki geležinkelio pervažos ties Kauno g., tvarkomas senamiesčio grindinys pritaikant universalaus dizaino principus.

  http://www.statybunaujienos.lt/nauji...s-darbai/14550

  Komentuoti:


 • Briedis
  replied
  Parašė Briedis Rodyti pranešimą
  Ko gero, unikaliausia Lietuvos pėsčiųjų perėja. Kelio kreivėje, nuo autobusų stotelės vidurio į automobilių stovėjimo aikštelės vidurį.

  https://goo.gl/maps/1ddN9fao9eT2

  Neradau tinkamesnės temos, tad gal tiks čia.
  Uostamiestyje planuojama pertvarkyti pėsčiųjų perėjas
  https://klaipeda.diena.lt/naujienos/...perejas-954940
  "<...>Ties Vingio gatvės 5 namu esančią antžeminę pėsčiųjų perėją vertėtų naikinti, nes yra požeminė", – situaciją aiškino V.Paukštė.
  Suvarys kėglius į šlapimu prasmirdusį ir nusikaltimais pagarsėjusį požemį. Arba eik iki šviesoforo 300 m. Esamos perėjos vietoje bus pastatyta tvora ([WORD] PĖSČIŲJŲ SAUGUMO UŽTIKRINIMO PĖSČIŲJŲ PERĖJOSE 2020 M. PLANAS). Pritaikyti perėją pagal reikalavimus (ar "stumtelt" į tinkamesnę vietą) išminties neužteko.

  Plane yra dar vienas perliukas. Pradžiai citata iš straipsnio:
  Klausimų kilo dėl perėjos, esančios Statybininkų prospekto ir I.Simonaitytės gatvės sankryžoje, kurioje neseniai nutiko skaudus įvykis.

  "Įdomi čia situacija – pusė perėjos lyg ir yra reguliuojama šviesoforu, tačiau kita dalis – ne. Nutarėme, kad reikia padaryti vieną perėją, reguliuojamą šviesoforu", – paaiškino V.Paukštė.
  Tik priminsiu, kad šioje sankryžoje pirmu numeriu norima sugrąžinti žalias lenteles (safety first). Nesuprantama, ką Paukštė turi minty apie "pusę reguliuojamos perėjos". Reguliuojamos yra visos perėjos, tik nėra šviesoforų skiriamojoje juostoje. Kame problemos juos įrengti? Ne, geriau lai vaikšto pėstieji per aplink...

  Komentuoti:


 • Romas
  replied
  Atvira Klaipėda 2020.02.26
  Pailgės dvi gatvės
  Klaipėdos savivaldybės Saugaus eismo komisija pritarė sprendiniams, kuriais remiantis būtų projektuojami dviejų gatvių tęsiniai – Rasytės, esančiose Giruliuose, ir Mogiliovo, kuri nusitęstų už Jūrininkų prospekto.


  UAB „Kelprojektas” projektuojamos Rasytės gatvės tęsinys būtų 320 m ilgio, 6 m pločio. 2 m pločio šaligatviai būtų su neregių bei silpnaregių vedimo ir įspėjamaisiais paviršiais iš geltonos spalvos trinkelių. Raudonos spalvos asfalto dviračių tako plotis – 2,5 m. Komisijos posėdyje dalyvavęs Girulių seniūnaitis Viktoras Kavolis pageidavo, jog tokia gatvė tęstųsi iki Stoties gatvės, nes tada srautai galėtų pasiskirstyti, o ne tik kaip dabar važiuoti Turistų gatve, tačiau iš projektuotojo sulaukė paaiškinimo, kad jiems tokia užduotis nėra numatyta.

  Tuo metu UAB „Projus” atstovas informavo komisiją, kad nors miesto bendrajame plane ir numatytas Mogiliovo gatvės tęsinys, rekonstruojant Jūrininkų prospektą ties šia vieta, skirtingai nei ties Vingio gatve, jokių pakeitimų nebuvo padaryta. Tad dabar arčiausiai prospekto esančio beveik trijų hektarų ploto savininkai UAB „Orgstatyba” patys ėmėsi iniciatyvos projektuoti tokį gatvės tęsinį. Dėl to reikėtų pertvarkyti esamą trišalę Jūrininkų pr.-Mogiliovo g. sankryžą į keturšalę.

  Komisijos buvo prašoma išsakyti nuomonę, kokio tipo sankryža turėtų būti čia projektuojama – su papildomomis dešiniojo posūkio juostomis ar be jų.
  Poveikio kelių saugumui vertinimą atlikusios MB „Traficus“ teigimu, dešiniojo posūkio juosta būtų perteklinis sprendinys.
  „Paprastai dešiniojo posūkio juostos rengiamos, kai norima padidinti eismo pralaidumą, numatoma atskira šviesoforo fazė dešiniajam posūkiui. Kadangi nuovaža planuojama privažiavimui prie sklypo, intensyvumas naujojoje gatvė atkarpoje bus nedidelis, tad dešiniojo posūkio juosta bus perteklinis sprendinys”, – rašoma vertinimo ataskaitoje.
  Tokiu atveju prieš sankryžą iš viso būtų 4 eismo juostos (įskaitant kairiojo posūkio juostą), o už sankryžos – tik dvi, tad toks staigus važiuojamosios dalies pločio pasikeitimas esą gali trikdyti vairuotojus, skatinti važiuoti didesniu greičiu, kas didina susidūrimų, neapgalvotų manevrų riziką.

  https://www.atviraklaipeda.lt/2020/0...es-dvi-gatves/

  www.mapy.cz


  Komentuoti:


 • Romas
  replied
  BNS 2020.02.14
  Pritrūkus lėšų, svarbios Klaipėdos sankryžos rekonstrukcija gali strigti
  Klaipėdos planai už 35 mln. eurų rekonstruoti Baltijos prospekto, Šilutės ir Vilniaus plentų žiedinę sankryžą bei pastatyti dvi estakadas virš jos gali likti neįgyvendinti, jei Vyriausybė neužtikrins finansavimo, sako Klaipėdos valdžios atstovas. Susisiekimo ministras pažadų kol kas nedalija.

  „Projekto vertė bus apie 35 mln. eurų, dabar Vyriausybė yra pažadėjusi 10 mln., iš kurių 5 mln. – šiais metais. Kitą savaitę planuojame skelbti konkursą šitai estakadai rekonstruoti, turėjom didelę diskusiją, ką daryti, jei finansavimas nebus užtikrintas, nes 25 mln. eurų yra per didelis iššūkis Klaipėdos miestui“, – žurnalistams Klaipėdoje sakė savivaldybės administracijos vadovas Gintaras Neniškis.

  Anot jo, būsimo konkurso sąlygose bus numatyta, kad nesant finansavimo, gali būti darbų pertraukų.
  „Gali susidaryti tam tikros pertraukos, kai tiesiog šita estakada nesant finansavimui stovės, bet ministras pažadėjo, kad per šiuos metus, likusią kadenciją (Vyriausybės –BNS) atras sprendinius, kad estakada būtų realizuota iki pabaigos“, – teigė G. Neniškis.

  Tuo metu į klausimą, ar Vyriausybė padidins finansavimą, Klaipėdoje viešėjęs susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius konkrečiai neatsakė.
  „Aišku, 5 mln. eurų neužtenka, bet tai ilgalaikis procesas ir reikia judėti link jo vystymo. Jeigu darbai yra daromi, jeigu judama, visada teigiami poslinkiai galėtų būti. Bet nerimta būtų iš mano pusės sakyti, kad kitais metais arba dar kitais bus tiek ir tiek“, – sakė J. Narkevičius

  https://www.lrt.lt/naujienos/eismas/...a-gali-strigti

  https://www.delfi.lt/verslas/transpo....d?id=83538409

  Komentuoti:


 • lukass
  replied
  Dėl naujo grindinio Klaipėdos senamiestyje aukos medžius?
  Savivaldybės planuose – atnaujinti Klaipėdos senamiesčio akmeninius grindinius. Plano rengėjai neslepia, kad dėl to gali tekti paaukoti ne vieną medį. Visuomenė savo nuomonę apie grindinio atnaujinimo projektą galės pareikšti vasario pabaigoje viešame svarstyme.

  Projektiniai pasiūlymai rengiami Žvejų (čia ketinama įrengti ir keltuvą), Teatro, Sukilėlių, Daržų, Aukštajai, Didžiajai Vandens ir Vežėjų gatvėms...

  ..."Negaliu tiksliai pasakyti, kiek medžių atnaujinant grindinį bus pašalinta. Tačiau tikrai ne visi bus atsodinami, nes gatvėse judėjimas turi būti be kliūčių, kad galėtų važiuoti neįgalieji, mamos su vaikų vežimėliais. Dėl to kai kurie medžiai ir nebus atsodinti", – pabrėžė R.Stasiulis...
  Skaityti daugiau: https://www.diena.lt/naujienos/klaip...indinys-951818

  Komentuoti:


 • Romas
  replied
  Informacija apie Rasytės g. tęsinio, Klaipėdos m., projekto projektinius pasiūlymus bei viešą svarstymą su visuomene
  Projektuotojas: UAB „Kelprojektas“, I. Kanto g. 25, Kaunas; el p. info@kelprojektas.lt ; tel. (8 37)223186; projekto vadovas Anastasija Potapova, tel. 8 640 18608
  Statytojas: Klaipėdos miesto savivaldybė, Liepų g. 11, Klaipėda; tel. (8 46)396066, el. p. info@klaipeda.lt
  Susipažindinimas su projektiniais pasiūlymais: iki 2020-01-28 adresu Minijos g. 19, Klaipėda, darbo dienomis I-IV nuo 8 val. iki 17 val., V nuo 8 val. iki 16 val.; tel. (8 46)383477, mob. (8640)18608 arba internetinėje svetainėje www.klaipeda.lt Pasiūlymus teikti: iki 2020-01-28 raštu UAB „Kelprojektas“, adresu Minijos g. 19, Klaipėda, arba el. p. anastasija.potapova@kelprojektas.lt

  Viešas susirinkimas įvyks 2020 m. sausio mėn. 28 d. 17.15 val. adresu Liepų g. 11, Klaipėdoje
  https://www.klaipeda.lt/lt/informuoj...visuomene/7414

  Projektiniai pasiūlymai: https://www.klaipeda.lt/data/public/...ulymai-1-4.pdf

  Komentuoti:


 • Romas
  replied
  Diena.lt 2020.01.21
  Lypkių gatvėje – laikinas kelias: kainuos 1,5 milijono eurų
  Klaipėdos savivaldybė ruošiasi Baltijos prospekto–Šilutės plento sankryžos rekonstrukcijai. Būtent tam ketinama Lypkių gatvėje įrengti laikiną kelią, leisiantį padidinti transporto priemonių
  pralaidumą, kai prasidės sankryžos pertvarkos darbai.
  Kliūčių laikinam kelio įrengimui neliko, kai Klaipėdos miesto savivaldybei po ilgų derybų pavyko gauti akcinės bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ leidimą įrengti laikiną geležinkelio pervažą.
  Šios pervažos įrengimas miestui kainuos apie 600 tūkst. eurų, dar 900 tūkst. eurų reikės 1 km 200 m ilgio laikinajam Lypkių gatvės keliui.

  https://klaipeda.diena.lt/naujienos/...no-euru-949200

  Komentuoti:


 • acetonas
  replied
  Būsiu susimaišęs. O dėl laikinumo pažiurėsim. Šiaip ten gal ir užtektu 2+1 gatvės nutiesus pietinį aplinkelį ir įrengus tunelį po geležinkelį (būtu galima nukopijuoti Plungės tunelį). Beje butu gerai įrengus pervažą iki Pramonės gatvės pratesti 4 maršrutą.

  Komentuoti:


 • Eimantas
  replied
  Parašė acetonas Rodyti pranešimą
  Projektas atrodo gerai ir reikalingas. Deja dėl Baltijos pr.-Šilutės plento žiedo rekonstrukcijos šis projektas nusikels minimum 5 metus į ateitį.
  Tai tas laikinas (pažiūrėsim koks jis laikinas bus) projektas ir daromas, kad kuo mažiau paralyžiuoti eismą mieste.

  Komentuoti:


 • acetonas
  replied
  Projektas atrodo gerai ir reikalingas. Deja dėl Baltijos pr.-Šilutės plento žiedo rekonstrukcijos šis projektas nusikels minimum 5 metus į ateitį.

  Komentuoti:


 • Romas
  replied
  Dabar naujos gatvės projektas nuo Klaipėdos LEZ iki Šilutės pl.- Statybininkų g. sankryžos kur kas kuklesnis


  Neaišku, apie kurio viaduko atisakymą rašoma - Nuo Baltijos prospekto ar nuo Statybininkų gatvės į LEZ

  Vakarų ekspresas 2019.10.26
  Artėjant Baltijos prospekto Klaipėdoje rekonstrukcijos pradžiai paskelbta: viaduko kol kas nebus
  „Lietuvos geležinkeliai“ leido įrengti laikiną kelią per Lypkių gatvę ir Statybininkų prospektą. Dabar ruošiamas techninis projektas, kad būtų suprojektuota laikinoji pervaža.
  G. Neniškio teigimu, kol kas atsisakyta viaduko idėjos, nes artimiausius keletą metų jam bus sunku rasti lėšų – jis gali kainuoti apie 26 mln. eurų. Vietoje to bus padarytas laikinas kelias su dviračių taku, kad būtų užtikrintas bent šioks toks pralaidumas.

  https://www.alfa.lt/straipsnis/50404...-kol-kas-nebus
  UAB "Kelprojektas" 2019.10 . projektiniai pasiūlymai
  Labai keista, kad bus sukurta nauja gatvė tiesiai, o kai bus baigti darbai Baltijos prospekte, laikina pervaža vėl bus uždaryta.
  Brėžiniai. Numatomas 2*1 juostų 7 m pločio kelias su pėsčiųjų-dviračių taku


  Pervaža

  https://www.klaipeda.lt/data/public/...siulymai-1.pdf

  Kol kas nepavyko surasti informacijos apie šio projekto vykdymą ar pirkimus.

  Komentuoti:


 • Romas
  replied
  Kažkada buvusi proejkto vizija

  Klaipėdos m. savivaldybė. Informavimas apie projektą
  Statybininkų prospekto tęsinio tiesimas nuo Šilutės pl. per LEZ teritoriją iki 141 kelio:
  II etapas – Lypkių gatvės tiesimas nuo Šilutės pl. ir Statybininkų pr. sankryžos iki Lypkių ir Kretainio gatvių sankryžos
  Projektuotojas UAB "Plentprojektas"
  2018.01.24
  https://www.klaipeda.lt/lt/informuoj...asiulymai/3706


  UAB "Plentprojektas" priešprojektiniai pasiūlymai 2018.01  Sankryža su Šilutės plentu


  Pervaža


  Didesnis vaizdas


  Sankryža su Keetainio gatve LEZ teritorijoje
  https://www.klaipeda.lt/data/public/...._klaipeda.pdf

  Komentuoti:


 • Briedis
  replied
  Herkaus Manto gatvės viadukams – 40
  https://www.atviraklaipeda.lt/2019/1...-viadukams-40/
  Šeštadienį sukanka lygiai 40 metų, kai valstybinė komisija leido naudoti naujus geležinkelio ir automobilio viadukus virš Herkaus Manto gatvės.

  Paskutinis Klaipėdos miesto savivaldybės biudžeto lėšomis iš dalies finansuojamo „Atviros Klaipėdos” projekto „Klaipėda: unikali urbanistinė istorija“ rašinys skirtas būtent šiam labai svarbiu miestui buvusiam, tačiau iki realybės daugiau nei du dešimtmečius keliavusiam objektui.
  Labai įdomus straipsnis su dar nematytomis nuotraukomis.

  Komentuoti:


 • lukass
  replied
  V. Grubliauskas: sudėtingos sankryžos rekonstrukcija bus didelis iššūkis miestui
  ...Baltijos pr., Šilutės ir Vilniaus pl. sankryžos rekonstrukcijos projektas jau baigiamas, tad planuojame, kad gruodį galėsime pradėti viešųjų pirkimų procedūras darbus vykdysiančiam rangovui parinkti, o darbai sankryžoje, realu, kad prasidės artėjančių metų vasarą...

  ...Didžiausias iššūkis kalbant apie transporto srautų suvaldymą – pačios žiedinės sankryžos [Jakų] pertvarkymas, kurį planuojame jau 2021-aisiais, tačiau tikimės, kad iki to laiko turėsime papildomą jungtį su keliu Klaipėda–Šilutė. Išvažiuoti į šį kelią bus galima iš Statybininkų prospekto per LEZ teritoriją, kur bus įrengta laikina geležinkelio pervaža...

  ...Tilžės gatvės rekonstrukcija gali būti atnaujinta dar šį mėnesį – sutartis su rangovu jau pasirašyta...

  ...Kitos svarbios miesto susisiekimo sistemos arterijos – Joniškės gatvės rekonstrukcija jau vyksta, projektas apima ir Šienpjovių gatvelės rekonstravimą, ties šia vieta dabar ir dirba kelininkai. Pabaigus darbus čia, bus keliamasi į pačią Joniškės gatvę, tada transportas galės judėti per Šienpjovių gatvelę arba Jaunystės gatvę. Vėliau bus rekonstruojama ir Joniškės bei Liepų g. sankryža, sieksime, kad čia darbai būtų atlikti iki kitų metų rugsėjo 1 d.

  Artėjančiais metais numatoma ir Pajūrio gatvės rekonstrukcija. Darbų pradžia planuojama pavasarį, o trukmė – apie pusantrų metų, tačiau ir čia sieksime, kad didžioji darbų dalis būtų atlikta iki pradedant rekonstruoti Baltijos pr. ir Šilutės pl. žiedinę sankryžą...
  Skaityti daugiau: https://www.diena.lt/naujienos/klaip...miestui-937820

  Komentuoti:


 • lukass
  replied
  Sudėtingoje Klaipėdos sankryžoje užvirs darbai, meras tikisi adekvačios injekcijos
  Sėkmingai kirtę Jakų žiedą, rekonstruotą prieš kone dešimt metų, uostamiesčio vairuotojai ir svečiai keiksnoja kitą pakeliui į uostamiestį jų laukiantį žiedą ties Šilutės plentu. Nuolat užsikimšęs žiedas yra tikras iššūkis vairuotojams. Jau kitąmet turėtų prasidėti šios sankryžos rekonstrukcija. Miesto taryba ketvirtadienį pritarė Klaipėdos savivaldybės ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos bendradarbiavimo sutarties projektui. Skaičiuojama, jog iš kelių etapų susidedančiai rekonstrukcijai prireiks 36 mln. eurų...

  Komentuoti:


 • Creatium
  replied
  Na ir bortai perėjoje, aišku, nėra nuleisti.

  Komentuoti:


 • PoDV
  replied
  Parašė sleader Rodyti pranešimą

  Nelabai supratau tų ženklų. Perėjos kažkur iš žvyro krūvos į krūmus ir į tvorą už jų. Dviračių tako ženklas priešais pastato sieną ir tvorą. WTF?
  Spėju norėjo padaryt kažką panašaus kaip išilginė perėja, bet geriau tada gyvenamosios zonos ženklą tegul uždeda toj trumpoj atkarpoj. Tas dviračių ženklas, spėju, reiškia, kad pirmumo ženklas dviračiams negalioja, nes ir taip prasilenkti įmanoma

  Komentuoti:


 • sleader
  replied
  Parašė Briedis Rodyti pranešimą
  Šiemet sutvarkyta Garažų g.
  Nelabai supratau tų ženklų. Perėjos kažkur iš žvyro krūvos į krūmus ir į tvorą už jų. Dviračių tako ženklas priešais pastato sieną ir tvorą. WTF?

  Komentuoti:

Working...
X