Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos infrastruktūros projektai

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parkavimo pokyčių rengėjai nesitraukia: pateikė patobulintą variantą

  Nuo gegužės 1-sosios siūloma apmokestinti naują teritoriją – Poilsio parko prieigas planuojama paskelbti geltonąja zona. Anksčiau buvo planuota, kad tai bus raudonoji zona, tačiau siekiant išvengti šoko, nuspręsta padaryti šiek tiek pigesnę – geltonąją zoną.
  lanuojama, kad raudonojoje zonoje rinkliava už automobilių stovėjimą bus renkama ne tik darbo dienomis nuo 8 iki 18 valandos, bet visomis savaitės dienomis nuo 8 iki 22 valandos. Tiesa, kai baigsis vasaros sezonas, tai yra nuo rugsėjo 16-osios, rinkliavos laikas trumpės iki 20 valandos. Tačiau jau nuo šių metų rugsėjo vidurio raudonosios zonos tarifą norima pakelti dvigubai – nuo 90 centų už valandą iki 1,8 euro už valandą.

  Nuo gegužės 1-osios senamiestyje taip pat nebeliks mėlynųjų zonų, kokia buvo aikštelė prie Klaipėdos piliavietės. Ji taps raudonąja zona, o mėlynosios zonos bus gerokai toliau nuo senamiesčio.
  https://www.atviraklaipeda.lt/2021/0...inta-varianta/

  Comment


   Lrytas. lt 2021.03.12
   Balandį keisis įvažiavimas į Klaipėdą
   Jau už mėnesio įvažiavimas ir išvažiamas iš Klaipėdos miesto keisis. Balandžio 15 d. ketinama atidaryti laikiną kelią Lypkių gatvėje ir uždaryti pusę Vilniaus plento.

   „Numatytas terminas balandžio 15 d. atidaryti Lypkių pervažą nesikeičia. Jeigu šalčiai nesilaikys – ši data yra reali, vėliausiai tai gali būti balandžio 19-oji“, – užtikrino Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis, po susitikimo su AB „Lietuvos geležinkeliai“ atstovais.
   Pasak direktoriaus, didžiausias iššūkis yra pačios pervažos įrengimas, nes reikia suderinti automatiką, vaizdo kameras ir t.t.

   Laikinasis Lypkių kelias turėtų padidinti transporto priemonių pralaidumą tuomet, kai vyks Baltijos prospekto–Šilutės plento sankryžos rekonstrukcija.
   „Mes Baltijos pr. rekonstrukcijos nesiejame su Lypkių pervaža, nes yra ir kitų alternatyvų, tačiau uždaryti tris iš šešių Vilniaus plento juostas galėsime tik tada, kai atidarysime Lypkių pervažą„, – pažymėjo Savivaldybės administracijos direktorius.

   https://www.lrytas.lt/auto/saugus-ei...jams-18612120/

   Comment


    Pakartoju Lypkių g. projektinius pasiūlymus.
    Daugiau informacijos - šios temos 24 psl.    Vakarų ekspresas 2019.10.26
    Artėjant Baltijos prospekto Klaipėdoje rekonstrukcijos pradžiai paskelbta: viaduko kol kas nebus
    „Lietuvos geležinkeliai“ leido įrengti laikiną kelią per Lypkių gatvę ir Statybininkų prospektą. Dabar ruošiamas techninis projektas, kad būtų suprojektuota laikinoji pervaža.
    G. Neniškio teigimu, kol kas atsisakyta viaduko idėjos, nes artimiausius keletą metų jam bus sunku rasti lėšų – jis gali kainuoti apie 26 mln. eurų. Vietoje to bus padarytas laikinas kelias su dviračių taku, kad būtų užtikrintas bent šioks toks pralaidumas.

    https://www.alfa.lt/straipsnis/50404...-kol-kas-nebus
    UAB "Kelprojektas" 2019.10 . projektiniai pasiūlymai
    Labai keista, kad bus sukurta nauja gatvė tiesiai, o kai bus baigti darbai Baltijos prospekte, laikina pervaža vėl bus uždaryta.
    Brėžiniai. Numatomas 2*1 juostų 7 m pločio kelias su pėsčiųjų-dviračių taku


    Pervaža

    https://www.klaipeda.lt/data/public/...siulymai-1.pdf


    Ar įgyvendinamas visas projektas?
    Ar tai laikinas projektas, kol vyks Blatijos pr. -Šilutės pl. sankryžos rekonstrukcija

    Comment


     Parašė Romas Rodyti pranešimą

     Ar įgyvendinamas visas projektas?
     Ar tai laikinas projektas, kol vyks Blatijos pr. -Šilutės pl. sankryžos rekonstrukcija
     Rekonstuojama/tiesiama visa pažymėta atkarpa. Pati pervaža jau kaip ir padaryta, likusioje dalyje trūksta asfalto. Vietoj pervažos seniau planavo tunelį, bet neužteko pinigų. Arčiau pervažos net lietaus nuotekų nebus, suprask - vėliau vistiek viską ardysim ir kasinėsim. Plius visur žiniasklaidoje rašė, kad tai bus laikina pervaža.

     Comment


      Parašė acetonas Rodyti pranešimą
      Plius visur žiniasklaidoje rašė, kad tai bus laikina pervaža.
      Tikėkimės, kad kampo nukirtimas į LEZ'ą per Lypkių pervažą daug kam patiks ir po Baltijos pr. žiedo bei Vilniaus pl. sutvarkymo.
      Tos pervažos nepavyks lengvai tiesiog uždaryti.

      Comment


       Pajūrio gatvės rekonstrukcijos pabaiga

       https://www.youtube.com/watch?v=1F256gpU6Qg

       Comment


        Vaidilos aikstes atnaujinimas

        https://www.youtube.com/watch?fbclid...ature=youtu.be

        Comment


         Tauralaukyje asfaltas padengs dar devynis žvyrkelius

         Klaipėdos savivaldybė pranešė pasirašiusi 1,95 mln. eurų vertės sutartį dėl dar devynių Tauralaukio kvartalinių gatvių ar jų ruožų rekonstravimo. Didžiąją dalį darbų numatoma atlikti per šiuos ir ateinančius metus.

         Pagal su UAB „YIT Lietuva“ pasirašytą sutartį bus asfaltuojamas Vėjo gatvės ruožas (nuo Pajūrio g. iki Slengių g.), Žvaigždžių, Vaivorykštės, Griaustinio, Lietaus, Slengių gatvės, švažiuojamasis kelias į Žvaigždžių g. 17, 21, Arimų gatvės ruožas (nuo Tuopų g. iki Slengių g.), privažiuojamojo kelio tarp Uosių g. ir Virkučių g. akligatvis.
         Šiais ir ateinančiais metais bus asfaltuojamos gatvės sodų bendrijose – Baltijos 1-oji, Baltijos 13-oji, Tylos ir Dianos gatvės. Gyventojams prisidedant bus asfaltuojamos Dienovidžio, Užlaukio, Dailės, Arimų, Neringos ir Vikingų gatvės.

         https://www.atviraklaipeda.lt/2021/0...is-zvyrkelius/

         Comment


          Klaipėdoje gyvenimą gerins už 630 mln. eurų

          https://www.atviraklaipeda.lt/2021/0...-630-mln-euru/
          Planuojama, kad 2024-2027 metais turėtų būti rekonstruota Baltijos ir Taikos prospektų žiedinė sankryža, kuri po rekonstrukcijos taps dviejų lygių sankryža. Iki 2030 metų planuojama rekonstruoti ir Baltijos prospekto bei Minijos gatvės sankryžą.
          Ir vėl planuoja mesti pinigus į projektus kurie miestui neatneš jokios naudos.

          Strateginiame plėtros plane taip pat įrašyta, jog 2025-2030 metais turėtų būti nutiestas pietinis aplinkkelis. Tuo turėtų pasirūpinti Lietuvos automobilių kelių direkcija ir Uosto direkcija.
          Labai reikalingas projektais, tikiuosiu bus prioritetinis. Nutiesus Pietinį aplinkelį labai nusikrautu Rimkai, Jūrininkų pr. bei Šilutės pl. galas. Plius kai dabar bandoma prastumti pietinės uosto dalies plėtra jo reikšmė tik dar labiau išauga.

          Tolimoje perspektyvoje, 2028-2030 metais, numatyta rekonstruoti vadinamąją Senojo turgaus žiedinę sankryžą. Tais pačiais metais numatyta ir įrengti naują jungtį per Dangės upę.
          Klausimas, kokie projektai bus įgyvendinti ir kiek jie vėluos?

          Comment


           Parašė acetonas Rodyti pranešimą
           Labai reikalingas projektais, tikiuosiu bus prioritetinis. Nutiesus Pietinį aplinkelį labai nusikrautu Rimkai, Jūrininkų pr. bei Šilutės pl. galas.
           Ką ten Jūrininkų pr. "nukrovinėt"? Jau nukrovė į Baltijos pr.

           Pietinis aplinkelis, jeigu toks apskritai bus, turėtų būti statomas ne savivaldybės, o valstybės lėšomis. Užtenka jau kad fūrų estakadą virš Šilutės plento finansuojam.

           Comment


            Iš darnaus judumo plano:
            Trečiajame koridoriuje sunkiojo transporto eismas išaugo tik Baltijos prospekte, o likusioje
            dalyje fiksuotas visiškas sumažėjimas visoje trasoje. Baltijos prospekte užfiksuoti 230 krovininių
            automobilių per valandą, Jūrininkų prospekte – 280 krovin. aut. /val., Statybininkų prospekte –
            85 krovin. aut./val.
            Dabar dar uždraudė fūrom važiuoti Statybininkų pr.

            Comment


             Kalnupės gatvė oficialiai taps uosto koridoriumi

             Kalnupės gatvė vadinamajame Žvejybos uosto rajone taps pagrindiniu išvažiavimu iš uosto šioje teritorijoje. Tai numatyta jau beveik patvirtintame specialiajame plane. Ir nors Klaipėdos savivaldybė tokiai alternatyvai nepritarė, ji privalės rekonstruoti šią gatvę ir dar kelias sankryžas. Tiesa, pinigų duoti pažadėjo Uosto direkcija.
             M. Černiutė-Amšiejienė teigė, jog Klaipėdos savivaldybė pritarė tai alternatyvai, kurioje buvo numatyta, jog sunkiojo transporto eismas turėtų judėti vidinėmis uosto – Nemuno, Nevėžio gatvėmis, o į Minijos gatvę įsilietų tik sankryžoje su Senosios Smiltelės gatve.
             Tačiau Susisiekimo ministerija pasirinko kitą alternatyva, kurioje numatyta, kad sunkusis transportas iš uosto teritorijos išvažiuoja Kalnupės gatve, o tada juda Minijos gatve iki Jūrininkų prospekto, o iš jo – į pietinį aplinkkelį. Kol jo vis nėra, sunkusis transportas Jūrininkų gatve važiuos iki Šilutės plento, o juo pasieks Vilniaus plentą.

             Šioje alternatyvoje numatyta Kalnupės ir Minijos gatvių sankryžą pertvarkyti į žiedinę, taip pat sutvarkyti sankryžą su Žalgirio gatve, o sankryžą su Minijos gatve pertvarkyti į šviesoforinę, o Senosios Smiltelės ir Minijos gatvių sankryžoje įrengti dviejų lygių sankryžą.
             Kalnupės gatvę numatoma rekonstruoti taip, kad būtų patogu ne tik uosto poreikiams, bet ir gyventojams. Nemažą jos dalį numatoma apie 15 metrų atitraukti nuo gyvenamųjų namų ir įrengti keturių juostų gatvę, kuria judėtų sunkiasvoris transportas. Šios keturios juostos būtų atskirtos triukšmą mažinančia sienute, o už jos būtų tarsi vidinė gatvelė, kuria galėtų naudotis gyventojai, joje būtų įrengtos parkavimo vietos.

             Paskutinis taisė acetonas; 2021.04.19, 21:57.

             Comment


              Prie buvusios „Vaidilos“ – fontanų šou

              https://ve.lt/aktualijos/klaipeda/pr...os-fontanu-sou

              Comment


               Lypkių pervaža prieš savaitę. Buvo pažadai atidaryti kovo 15, vėliau balandžio 20, bet sprendžiant iš vaizdo atidarymas dar negreit.

               Comment


                Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                Lypkių pervaža prieš savaitę. Buvo pažadai atidaryti kovo 15, vėliau balandžio 20, bet sprendžiant iš vaizdo atidarymas dar negreit.
                Ten tikrai dar tiek daug liko iki pervažos atidarymo? Irgi buvo nuvažiavęs ten vakare, tai jei ne tvora būčiau atrodo ramiai ir pravažiaves.

                Comment


                 Lypkių geležinkelio pervaža stabdo procesus
                 https://ve.lt/aktualijos/klaipeda/ly...tabdo-procesus
                 Baltijos ir Šilutės prospektų transporto mazgo rekonstrukcijos rangovai jau galėtų pradėti šiaurinio viaduko statybas, tačiau tam reiktų uždaryti Vilniaus plento atkarpą. Tai bus galima padaryti tik atidarius Statybininkų pr. tęsinį, kuris vėluoja dėl geležinkelio pervažos įrenginių derinimo.
                 Sklando gandai kad kažkas negerai su dviračių taku ir kanalizacija, palijus vanduo kaupiasi.

                 Comment                  Baltijos prospekto rekonstrukcija: daugiau eismo ribojimų, tačiau atidaroma Lypkių gatvė


                  Netrukus darbai užvirs šiaurinėje Vilniaus plento pusėje, ruože nuo geležinkelio viaduko iki Baltijos pr. žiedo. Nuo rytojaus, gegužės 21 d., 10 val. ryto šioje atkarpoje uždaromas eismas, tačiau kartu vairuotojams atveriamas naujas įvažiavimas į miestą – Lypkių gatvė. Ja pravažiuoti bus galima jau šįvakar nuo 17 val. Šis laikinas kelias, besidriekiantis per Klaipėdos Laisvosios ekonominės zonos (LEZ) teritoriją, sujungia Statybininkų prospektą ir kelią Klaipėda-Šilutė.

                  Skaityti daugiau: https://klaipeda.diena.lt/naujienos/...-gatve-1026346

                  Comment


                   Antras Lypkių gatvės etapas – kada nors
                   https://www.atviraklaipeda.lt/2021/0...pas-kada-nors/
                   Nuo ketvirtadienio vakaro vairuotojams atvertą naują įvažiavimas į miestą per Lypkių gatvę ir Statybininkų prospektą juostelės kirpimu penktadienio popietę simboliškai atidaręs susisiekimo ministras Marius Skuodis nepažadėjo, kad pinigai antram jo etapui atsiras greitai.

                   Per Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos (LEZ) teritoriją nutiesta gatvė, sujungusi Statybininkų prospektą ir plentą Klaipėda-Šilutė, vadinama laikinuoju keliu, nes už 1,634 mln. eurų įgyvendintas tik pirmas etapas. Tačiau jau ir jo atsiradimą kai kurie vairuotojai, matydami surengtą ceremoniją, sveikino garso signalais ir rodydami į viršų iškeltus nykščius.                   Comment


                    Ačiū už gerą naujieną.
                    Tikėkimės, pravažiavimas per Lypkių gatvę nebus tik laikinas.
                    Paskutinis taisė Romas; 2021.05.22, 14:23.

                    Comment


                     Gal to 2 etapo ir nereikės, nes kol kas gatvė su srautais susitvarko. Galėtų tik stop ženklą nuimt, bereikalingai stabdomas eismas.

                     Comment

                     Working...
                     X