Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos infrastruktūros projektai

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Bus sutvarkyta šio kelio atkarpa tarp Palangos plento iki Klaipėdos g. ir Tauralaukio g. sankryžos. Gatvės remonto darbus numatyta pradėti gegužės 18 d. Šiuo metu vyksta paruošiamieji darbai.

  Rangovas – AB „Eurovia Lietuva” – darbus įsipareigojo atlikti už 5,317 mln. eurų.

  Gatvės remonto darbus planuojama pabaigti iki kitų metų vasaros.

  Atkarpoje nuo Palangos plento iki Klaipėdos g. ir Pajūrio g. sankirtos (vadinamojo „trikampio“ netoli buvusio dvaro pastato), kurią numatoma transformuoti į žiedinę sankryžą, bus nutiestas keturių eismo juostų kelias su nauja danga.

  https://www.atviraklaipeda.lt/2020/0...ekonstrukcija/

  Comment   Rekonstruojant gatvę numatoma įrengti 4 šviesoforo sankryžas, jose bus įrengtos papildomos eismo juostos posūkiui į kairę.
   Kas iš tų 4 juostų, jeigu atsiras 4 šviesoforai dėl šunkelių?

   Comment


    Parašė Briedis Rodyti pranešimą


    Kas iš tų 4 juostų, jeigu atsiras 4 šviesoforai dėl šunkelių?
    Neįsivaizduoju. Geriausia tai, kad 4 juostos užsibaigs ties Klaipėdos g. ir pro kino studiją eis tos pačios 2 juostos ir tai, kad jei ne 4 juostos tų 4 šviesoforų net nereikėtu.

    Comment


     Parašė acetonas Rodyti pranešimą
     <...>ir tai, kad jei ne 4 juostos tų 4 šviesoforų net nereikėtu.
     Tame ir esmė. Kodėl nebuvo galima daryti 2 juostų be šviesoforų, padarant tas pačias "papildomas eismo juostas posūkiui į kairę"? Eismas į tuos šunkelius apytikslis nuliui. Kai bus padarytos 4 juostos, garantuoju, pirmosios bus užstatytos gyventojų automobiliais.

     Dar į temą. Šiom dienom ant Mokyklos viaduko ir Lideikio gatvėje leistiną greitį padidino iki 70 km/h. Jeigu iki šiol toks greitis buvo įprastas (50 leistinas +20 nebaudžiamas), dabar atatinkamai bus galima važiuot 90.

     Comment


      Pirmos juostos nebus užstatytos, ten vien nuosavi namai.
      Lidekio gatvėje yra radarasant viaduko tai per daug neskraidys. Mokyklos viaduko dauguma važiuojančių link stoties jau ruošiasi sukti link Liepų g. tai irgi gal per daug neskraidys. Važiuojant link Trinyčių yra radaras, tačiau greičio nebūčiau didines kol nebūtu padaryta normali greitėjimo juosta iš Bangų g.

      Comment


       Garsiai viešintas Bastionų tilto projektas – jau nebeprioritetinis Klaipėdos savivaldybės klausimas. Paaiškėjo, kad šio sumanymo įgyvendinimas atidedamas neribotam laikui, nors neegzistuojančiam tiltui jau išleista beveik trečdalis milijono eurų iš miesto biudžeto.

       https://m.klaipeda.diena.lt/naujieno...s-nebus-967196

       Gaila pinigų, bet 4 juostų magistralės ten tikrai nereikėjo. Dabar svarbu, kad tą teritoriją kuo greičiau užstatytu daugiabučiais.

       Comment

       Working...
       X