Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos infrastruktūros projektai

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

 • Eimantas
  replied
  Parašė zadox Rodyti pranešimą
  O kaip su Dariaus ir Girėno gatve? Ar ten jau baigėsi kelio renovacijos darbai? Eimantai, gal atrastum nuotraukų?
  Atrodo baigėsi. Nuotraukų neturiu, gal už kokio mėnesio.

  Komentuoti:


 • zadox
  replied
  O kaip su Dariaus ir Girėno gatve? Ar ten jau baigėsi kelio renovacijos darbai? Eimantai, gal atrastum nuotraukų?

  Komentuoti:


 • Eimantas
  replied
  Melnragėje ties tinklus

  NERINGA MACIŪTĖ

  Melnragėje bus tiesiami vandentiekio ir nuotekų tinklai.

  Savivaldybė kartu su bendrove „Klaipėdos vanduo“ yra numačiusi tinklus kloti Smilčių, Vaivos, Kopų, Aušros, Vienybės, Ruonių, Vėtros gatvėse.

  Turto ir privatizavimo skyriaus specialistė Milda Petrauskaitė teigė, kad tinklai bus pradėti kloti dar šiais metais. Tai truks kelis metus.

  Savivaldybė Melnragės vandentiekio ir nuotekų tiklams statyti skirs 725 tūkstančius litų.

  Kitais metais prireiks pakloti dar du milijonus šimtą dvidešimt penkis tūkstančius litų.

  Bendrovės „Klaipėdos vanduo“ Techninio skyriaus inžinierė Stasė Darongauskienė teigė, kad kartu bus rekonstruojami jau susidėvėję vandentiekio tinklai bei įvadai.

  www.klaipeda.daily.lt

  Remonto eigą koreguos biudžetas

  EGLĖ PETKUTĖ

  Dėl palankaus oro gatvės ir kiemai pradėti tvarkyti anksčiau.

  Nuo trečiadienio duobės lyginamos Šilutės plente tarp Statybininkų ir Jūrininkų prospektų bei Klaipėdos ir Labrenciškių gatvėse.Gatves ir kiemus asfaltuoja dvi brigados – šiaurinėje ir pietinėje miesto dalyse.

  „Pernai dėl įšalo darbus pradėjome tik gegužę. Gatves tvarkysime tol, kol užteks pinigų“, - sakė bendrovės „Klaipėdos keliai“ gamybos direktorius Algirdas Paulauskas.

  Pagal sutartį su bendrove savivaldybė skyrė 516 tūkst. litų miesto gatvių dangoms remontuoti. 16 tūkst. litų skirta iš miesto biudžeto, likusi pusė milijono iš Susisiekimo sistemos priežiūros ir plėtros programos lėšų. Daugiabučių kiemų duobėms lopyti iš miesto biudžeto atseikėta 21 tūkst. litų.

  A.Paulauskas tvirtino, kad tokios sumos kapitaliniam remontui tikrai neužteks. Tačiau savivaldybės taryba, atsižvelgdama į gyventojų skundus, gali skirti papildomų lėšų.

  „Tiek, kiek turime dabar, tikrai per mažai. Norint sutvarkyti visas duobėtas gatves ir kiemus bei įvažiavimo kelius, reikia surinkti ne mažiau kaip tris su puse milijono litų“, - teigė Miesto tvarkymo skyriaus vyriausiasis specialistas Kazys Mažeikis.

  Pernai miesto gatvėms tvarkyti buvo panaudota apie 5 mln. litų.

  Keblumų, anot A.Paulausko, tenka patirti dėl uždaryto Biržos tilto. Mat tvarkyti rengiamasi ir centre esančias gatves bei kiemus. Ketinama sutvarkyti Taikos prospekto, Kretingos, Minijos, Galinio Pylimo, Manto gatvių kiemus.

  Duobes tenka lopyti kiekvieną pavasarį. Nuo sunkiojo transporto ypač nukenčia Šilutės plentas. Šią problemą išspręstų įrengtas pietinio apvažiavimo kelias, kuris nukreiptų krovinius gabenančių vilkikų srautą nuo pagrindinių gatvių. Tačiau kol kas tai – tik ateities vizija.

  www.klaipeda.daily.lt

  Komentuoti:


 • Eimantas
  replied
  Klaipėdos gatvėms skirs daugiau milijonų

  GIEDRĖ BALČIŪTĖ

  Klaipėdos gatvėms rekonstruoti šiemet bus skirta gerokai daugiau pinigų nei pernai.

  Rekonstrukcijai savivaldybė pinigų ims ne tik iš biudžeto, bet ir skolinsis. Klaipėdos gatvėms sutvarkyti jų skirs ir Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, Lietuvos automobilių kelių direkcija. Bus panaudota ir Europos Sąjungos lėšų.

  Klaipėdos savivaldybės Finansų skyriaus vedėja Aldona Špučienė sakė, kad didžiausia suma – 31,7 mln. litų – teks šiaurinės išvažos iš uosto statyboms tęsti. Savivaldybė šiam projektui skirs per 3 mln. litų. Iš ES lėšų šiaurinei išvažai bus skirta 8,4 mln. litų. Iš kelių priežiūros programos – apie 9,5 mln. litų.

  Iš viso iš savivaldybės biudžeto gatvių rekonstrukcijai bus skirta 6,6 mln. litų. Už šiuos pinigus bus rekonstruotas ne tik šiaurinė išvaža, bet ir Vėtros gatvė. Taip pat savivaldybės biudžeto lėšos bus skirtos Priestočio gatvės tilto ir viaduko, vedančio iki Mokyklos gatvės, kapitaliniam remontui.

  Biržos tiltas ir Tiltų gatvė bus rekonstruojami iš savivaldybės paimtų paskolų – 7 mln. 640 litų. Iš paskolų už 8 mln. litų bus rekonstruojamas ir Kretingos gatvės tęsinys nuo Panevėžio iki Liepojos gatvių. Už 5 mln. litų žadama rekonstruoti ir Rimkų gyvenvietės gatves.

  J.Janonio bei S.Dariaus ir S.Girėno gatvių rekonstrukcijai tęsti bus panaudoti 6,5 mln. Lt iš ES lėšų. Dar apie 750 tūkst. litų šiai rekonstrukcijai skirs Uosto direkcija.

  Pievų gatvei nuo susijungimo su šiaurine išvaža rekonstruoti bus panaudota apie 5 mln. litų ES lėšų.

  Lietuvos automobilių kelių direkcija Klaipėdos gatvėms tiesti ar rekonstruoti, prižiūrėti ir saugaus eismo sąlygoms užtikrinti šiemet skirs apie milijoną litų daugiau negu pernai – beveik 7 mln. litų.

  Iš šių lėšų 1 mln. 838 tūkst. litų siūloma paskirstyti asfaltbetonio dangų duobėms ir žvyruotoms dangoms bei pėsčiųjų ir dviračių takams remontuoti, tiltams ir kelio statiniams prižiūrėti, kelio dangoms žymėti, medžiagų tyrimams ir kontroliniams bandymams.

  Per 3,8 mln. litų, kuriuos skyrė Automobilių kelių direkcija, numatyta Taikos prospekto ruožui nuo Smiltelės iki Debreceno gatvių remontuoti. Dar už 165,79 tūkst. litų ketinama suremontuoti Taikos prospektą su sankryža nuo Statybininkų pr. iki Smiltelės gatvės.

  Milijonas litų tektų Klaipėdos universiteto miestelio centrinei Universiteto gatvei tiesti. 100 tūkst. litų siūloma skirti Rokiškio gatvei rekonstruoti.

  Miesto strateginiame veiklos plane numatyta ir Nemuno g. rekonstrukcija. Jai apie 4 mln. litų žada skirti Uosto direkcija.

  www.klaipeda.daily.lt


  Per 3,8 mln. litų, kuriuos skyrė Automobilių kelių direkcija, numatyta Taikos prospekto ruožui nuo Smiltelės iki Debreceno gatvių remontuoti. Dar už 165,79 tūkst. litų ketinama suremontuoti Taikos prospektą su sankryža nuo Statybininkų pr. iki Smiltelės gatvės.


  <<<<<<<<<3,8 mln>>>>>>>>>
  <165,79tūk>
  Sm.............St......................De

  Visai atkarpai 3,8 milijonų, ir dar vienai atkarpai, kuri yra pirmosios sudėtyje papildomai 165...tūkstančius. Tai bent parašytų, kad atskiras puses remontuos, o dabar gaunasi, kad suremontuotą ruožą papildomai remontuos.
  Paskutinis taisė Eimantas; 2007.03.21, 00:33.

  Komentuoti:


 • Eimantas
  replied
  Klaipėdos gatvėms - valstybės milijonai

  Artimiausiu metu miesto iždą papildys beveik 7 mln. litų, gautų iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos pagal valstybinę Kelių priežiūros ir plėtros programą.

  Šie pinigai bus skirti vietinės reikšmės keliams ir gatvėms tiesti, taisyti bei prižiūrėti bei saugaus eismo sąlygoms užtikrinti 2007 metais.

  Savivaldybės administracijos Finansų skyriaus specialistai jau parengė šių lėšų paskirstymo projektą.

  Skirstant pinigus vadovautasi jau patvirtintu Klaipėdos miesto strateginiu veiklos planu 2007-2009 metams. Vieną milijoną 838,3 tūkst. litų siūloma skirti asfaltbetonio dangų duobėms, žvyruotoms dangoms remontuoti, tiltų ir kelio statiniams prižiūrėti, kelio dangoms žymėti, dviračių takams tvarkyti bei kitoms reikmėms. Tai miestui bus didelė paspirtis, nes šiais metais iš Savivaldybės biudžeto duobėms lopyti neskirta nė milijono litų, be to, dalis šis sumos dar turės būti skirta daugiabučių gyvenamųjų namų kiemams ir įvažiavimo į juos keliams remontuoti.

  Apie 3,8 mln. litų ketinama skirti Taikos prospekto atkarpai nuo Smiltelės gatvės iki Debreceno gatvės atnaujinti, 165,79 tūkst. litų - tos pačios magistralės ruožui nuo Statybininkų prospekto iki Smiltelės gatvės, taip pat ir sankryžai remontuoti.

  Milijonas litų turėtų atitekti Klaipėdos universiteto miestelio centrinei Universiteto gatvei tiesti. Rokiškio gatvės rekonstrukcijos projektui parengti numatoma skirti 100 tūkst. litų.

  Sprendimo projektą dėl lėšų paskirstymo dar turi patvirtinti miesto Taryba. Jos posėdis numatytas balandžio 29-ąją. Kartu Savivaldybės administracijos direktoriui bus suteiktas įgaliojimas pasirašyti Lietuvos automobilių kelių direkcijos pateiktą finansavimo sutarties projektą.

  Pernai iš Kelių priežiūros ir plėtros programos Klaipėdai buvo skirta apie 6 mln. litų.

  Vilija ŠILINIENĖ
  www.ve.lt

  Komentuoti:


 • ILGAS525
  replied
  man atrodo , jog maziau cia reikia pergyvent kad koks vienas kitas autobusas piko metu paveluos kad ir 10min. tuos du menesius tikrai iskentesim

  Komentuoti:


 • Romas
  replied
  LIETUVOS MIESTŲ SUSISIEKIMO SISTEMOS. KLAIPĖDA
  P.JUŠKEVIČIUS V.VALEIKA M.BURINSKIENĖ G.M.PALIULIS

  Monografijoje kompleksiškai analizuojama Klaipėdos miesto susisiekimo sistema: gatvių tinklo plėtra, transporto srautų greičiai, struktūra ir augimo tendencijos, viešasis transportas, automobilių stovėjimo problemos centre ir gyvenamuosiuose rajonuose, eismo įvykiai. Klaipėdos susisiekimo sistemos plėtros procese vertinamos gatvių tinklo, viešojo transporto perspektyvos didėjančios automobilizacijos sąlygomis.

  Knygoje pateikti transporto natūrinių tyrimų duomenys, iliustruojantys esamą Klaipėdos susisiekimo sistemos padėtį, atlikti perspektyvūs transporto skaičiavimai, įvertinta esama padėtis ir pasiūlytos priemonės eismo sistemai tobulinti ir plėsti.

  Monografija iliustruota skaitmeninėmis schemomis, kurios leidžia geriau įvertinti analizuojamus Klaipėdos miesto susisiekimo sistemos elementus.
  Dar keletas duomenų:
  Eknygyno kaina: 23.77 Lt
  Kaina knygynuose: 28,50 Lt; Vilniaus "Technikos" knygyne - 19,02 Lt
  Metai: 2006
  Leidejas: VGTU LEIDYKLA "TECHNIKA"
  http://www.eknygynas.lt/catalog/?view=item&itemid=50367

  Teko tą knygą pavartyti. Tikrai labai aiškiai ir įdomiai parašyta.
  Paskutinis taisė Romas; 2007.02.26, 21:30.

  Komentuoti:


 • Eimantas
  replied
  Dėl naujo kelio į Girulius kas tunelį ir kirs mišką

  VIGANTAS DANILAVIČIUS

  Iš Labrenciškių į Girulius per mišką planuojama nutiesti dviejų kilometrų kelią. Po geležinkeliu, šiauriau geležinkeliečių sodų bendrijos, naujam keliui planuojama iškasti tunelį. Nauja trasa įsirėš į Girulių plentą ties Antrąja Melnrage.

  Pasak Klaipėdos savivaldybės vyriausiojo architekto pavaduotojo Kęstučio Vaitiekūno, uostamiesčiui trūksta kelių, kurie jungtų pagrindines transporto trasas su pajūriu.

  „Pastačius naują kelią, Labrenciškių, Mažojo Kaimelio, Tauralaukio gyventojams bus patogiau atvažiuoti į pajūrį, nereikės vargti spūstyse prie P.Lideikio, Liepojos, Herkaus Manto gatvių sankryžos“, - teigė miesto meras Rimantas Taraškevičius.

  Anot projektavimo įmonės „Perspektyva“ savininko Raimondo Bako, kuris savivaldybės Teritorijų planavimo komitetui vakar pristatė kelio iš Labrenciškių į Girulius detaliojo plano projektinius pasiūlymus, buvo parengti penki Labrenciškių-Girulių kelio variantai.

  „Liko vienas derintinas variantas, kuriam pritarė statybas kontroliuojančios įstaigos. Tačiau naujas kelias gali kainuoti 28 milijonus litų“, - sakė R.Bakas.

  Anot jo, teks rengti miškotvarkos projektus, nes dėl naujo kelio tektų iškirsti dalį brandaus Girulių miško. Didžioji dalis naujo kelio turėtų būti tiesiama miško keliukų trasomis ir proskynomis.

  www.klaipeda.daily.lt

  Komentuoti:


 • Eimantas
  replied
  Miesto centras vėl virs statybų aikštele

  Vincas Grigas

  Jau aiškėja, kur šiemet galėsime išvysti besidarbuojančius kelininkus.

  Bus baigiami anksčiau pradėti stambūs projektai.

  „Stambiausias yra šiaurinio išvažiavimo kelias. Tikimasi, kad šiemet jau bus baigta važiuojamoji dalis, rekonstruotas tiltas per Danę ir kitiems metams teliks pakloti šaligatvius. Kovą bus visiškai baigta S.Dariaus ir S.Girėno gatvės rekonstrukcija“, - sakė savivaldybės Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vedėjos pavaduotojas Romualdas Stasiulis.

  Šiemet vienas iš stambiausių projektų yra ketinimas nutiesti 800 metrų ilgio naują gatvę lygiagrečiai su Pievų gatve.

  Atsiras jungtis su Šiaurės prospektu. Taip bus lengviau dviračių treko gyvenamųjų namų rajono gyventojams atvažiuoti į miestą. Nereikės važiuoti per Manto gatvę.

  „Dabar Pievų gatvė yra avarinės būklės ir nuspręsta jos nerekonstruoti, o maždaug už 50 metrų lygiagrečiai nutiesti naują gatvę. Senoji gatvė liks tik kaip įvažiavimo kelias į Medienos kombinatą“, - aiškino R.Stasiulis.

  Ir šiemet miesto centre turėtume išvysti kelininkus. Laukia Tiltų gatvės rekonstrukcija nuo Turgaus gatvės iki Biržos tilto.

  Visoje Tiltų gatvėje bus paklotas grindinys. Taip pat šaligatviai bus grįsti akmens plokštėmis iki turgaus žiedo.

  Planuojama sutvarkyti apšvietimą ir apželdinimą. Bus rekonstruojama ir Daržų gatvė.

  Ketinama nudžiuginti jūros romantikos mėgėjus ir Vėtros gatvėje šalia molo išasfaltuoti automobilių stovėjimo aikštelę.

  Gerokai automobilių eismą turėtų sutrikdyti ir planuojamas Mokyklos gatvės viaduko kapitalinis remontas.

  „Nieko naujo ir matomo neatsiras, tiesiog viaduko techninė būklė prasta ir jau reikia keisti dangą bei hidroizoliaciją“, - tikino R.Stasiulis.

  Taip pat bus rekonstruojama Nemuno gatvė nuo Senosios Smiltelės iki Šešupės gatvės. Tai bus kelias į Birių krovinių terminalo bendrovę.

  Visiems matomi darbai vyks ir M.Mažvydo alėjoje nuo Manto gatvės iki Skulptūrų parko. Ketinama sutvarkyti dangą, apšvietimą ir apželdinimą.

  Prasidės ir Melnragės šiaurinės dalies kvartalinių gatvelių rekonstrukcija, tiesiami lietaus nuotekų vamzdynai.

  Kol kas nežinoma, kas šiuos darbus atliks, nes dar ne visiems planuojamiems objektams paskelbti konkursai.

  „Negaliu įvardinti ir sumos pinigų, kuriuos numatoma skirti keliams remontuoti. Tikslūs skaičiai turėtų paaiškėti po miesto biudžeto svarstymo“, - teigė savivaldybės Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vedėja Violeta Staskonienė.

  www.klaipeda.daily.lt

  Komentuoti:


 • Eimantas
  replied
  Dėl požeminių pėsčiųjų perėjų Klaipėdoje

  Šilutės plente dar nuo sovietmečio nebaigtos statyti pora požeminių perėjų ir apie baigimą nieko negirdėti
  Naujo bendrojo plano projekte taip pat neaptikau užsimenant apie požemines perėjas...
  Taikos prospekto atkarpoje nuo Smiltelės gatvės iki Baltijos prospekto galima būtų drasiai panaikinti penkis šviesoforus jei tik įrengtų požemines perėjas:
  1. Prie Žardės/Alksnynės
  2. Prie Eglės
  3. Prie Poliklinikos
  4. Prie "žvejukų"/Pempininkų
  5. Prie pc "Grandus"

  Pagreitėtų visuomeninio (ir ne tik) transporto greitis, kažkiek būtų kompensuoti nepatogumai susisiekiant su centru, kurie atsirado dėl vieno didelio objekto interesų.


  Be trikdžių vyktų judėjimas ilgoje atkarpoje nuo Sendvario iki pat geležinkelio stoties, jei būtų įrengta požeminė perėja prie stotelės Mokyklos gatvėje. Ir ten šviesoforas taptų nereikalingu.

  Komentuoti:


 • Eimantas
  replied
  Parašė Romas Rodyti pranešimą
  Virginija Spurytė, "Klaipėda"
  2006 lapkričio mėn. 30 d.


  Daugiau: http://www.delfi.lt/news/economy/aut...hp?id=11375763
  Jei Dariaus ir Girėno gatvė dar uždaryta tai dalis tiesos yra, o jei ne tai labai didelių problemų neturėtų kilti.

  Ar nėra planų dėl šiuo metu tuščios Atgimimo aikštės?
  Pasigirsta kalbos apie užstatymą, o apie požeminę parkavimo aikštelę negirdėjau.

  Komentuoti:


 • Romas
  replied
  /\ Ar nėra planų dėl šiuo metu tuščios Atgimimo aikštės?

  Komentuoti:


 • Eimantas
  replied
  Po Teatro aikšte ieškoma vietos automobiliams


  Per kelias savaites planuojama išnagrinėti, kokia galimybė būtų įrengti automobilių stovėjimo aikštelę po Teatro aikšte.

  Pasak "Nesės" įmonių grupės valdybos pirmininko Kazio Pauliko, planuojant rekonstruoti "Pramogų banką" šiuo metu rengiamas detalusis planas ir ieškoma vietų, kur būtų galima įrengti aikštelę automobiliams. Gautas uostamiesčio valdžios pritarimas, kad būtų nagrinėjama galimybė vietas ne tik "Pramogų banko" klientų, bet ir miestiečių transporto priemonėms įrengti po Teatro aikšte.

  Taip pat bus analizuojama, ar automobilių aikštelės galėtų atsirasti po Karlskronos aikšte, Vydūno vidurine mokykla, kur planuojamas komercinės paskirties pastatas, ir prie "Baltijos" laivų statyklos.

  "Vakarų ekspreso" informacija

  Komentuoti:


 • Eimantas
  replied
  J. Janonio gatvės atkarpos rekonstrukcija:

  Žiūrint į KLASCO pusę:


  Link stoties:


  Čia atkarpa link H.Manto gatvės su išlikusiu grindiniu. Tikiuosi šioje vietoje jis bus gražintas atgal(akmeniniai borteliai išlyginti, bet palikti, o akmenys turbūt išvežti, kad nepavogtų):

  Komentuoti:


 • Eimantas
  replied
  Pievų gatvės rekonstrukcija

  Klaipėdos gatvių pralaidumą padidins Pievų gatvės rekonstrukcija. Šiuolaikinė gatvė pagerins miesto šiaurinės dalies ir centro susisiekimą.

  Šiemet numatoma pradėti Pievų gatvės rekonstrukciją, kuri pagerins Klaipėdos gatvių transporto pralaidumo problemą. Remiantis 2004 m. atlikta Klaipėdos miesto transporto vystymo galimybių studija, pavojingiausiomis laikomos Herkaus Manto, Pilies gatvės, senamiesčio ruožas. Iš dalies problemą turėtų išspręsti šiaurinio išvažiavimo kelio statyba, kuri nukreips sunkiojo transporto srautus iš Klaipėdos miesto, sumažins keleivinio transporto įtampą piko valandomis. Tačiau kol šiaurinis išvažiavimo kelias bus pastatytas ir pradėtas eksploatuoti, šiaurinės miesto dalies – Kupiškio, Utenos, Panevėžio, Dailidžių ir kitų aplinkinių gatvių susisiekimas su pietine miesto dalimi tebevyksta senamiesčiu ir praeina pavojingiausiomis ir labiausiai apkrautomis Herkaus Manto ir Pilies gatvėmis.

  Sprendžiant šią susisiekimo problemą pasiūlyta rekonstruoti Pievų gatvę, sujungiant Mažojo Kaimelio gyvenamuosius rajonus su centrine miesto dalimi.

  Pievų gatvės rekonstrukcija suprojektuota nuo šiaurinio išvažiavimo kelio iki Biržų gatvės. Rekonstruotoje Pievų gatvėje bus įrengta nauja gatvės trasa su šaligatviais, apšvietimu, dviračių taku, ji bus apželdinta. Sutvarkius gatvę sutrumpės kelionė iš šiaurinės miesto dalies iki centro ir iki pietinės Klaipėdos dalies, sumažės centrinės miesto dalies gatvių krūvis. Rekonstruota Pievų gatvė bus sujungta su šiauriniu išvažiavimo keliu ir įsilies į Palangos-Klaipėdos greitkelį. Rekonstruojamos gatvės ilgis – 866 metrai.

  Pievų gatvės rekonstrukcijos darbų vertė 5 mln. 237 tūkst. litų: 75 proc. lėšų finansuoja ES regioninės plėtros fonas, 25 proc. – valstybės biudžetas. Sutartį dėl gatvės rekonstrukcijos 2006 m. birželio 30 d. pasirašė Transporto kelių direkcija, Susisiekimo ministerija ir Klaipėdos miesto savivaldybė.

  Pievų gatvės rekonstrukcijos darbų pabaiga planuojama 2007 metų rudenį.

  www.klaipeda.daily.lt

  Gera naujiena, bus sutvarkyta centro pašonėje esanti apleista teritorija. Tikėkimės sutvarkys ir ten tyvuliuojančius kelis ežerėlius, aplinkiniams gyventojams būtų rekreacinė zona.

  Komentuoti:


 • Mantas
  replied
  Klaipėdos keliams rekonstruoti - dešimtys milijonų litų


  http://www.delfi.lt/news/economy/aut...hp?id=10320123

  PS ausinėse kaip tik skamba G. Paškevičiaus „Klaipėdai“

  Komentuoti:


 • Andre
  replied
  Lauksim tilto statybos...

  Komentuoti:


 • Romas
  replied
  DĖL GATVIŲ PAVADINIMŲ SUTEIKIMO
  2005 m. gruodžio 22 d. Nr.T2-398
  Klaipėda

  Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos (...) , Klaipėdos miesto savivaldybės taryba n u s p r e n d ž i a: (...)
  2. Suteikti žemės sklypų Bangų g. 7, Gluosnių g. 8 ir juos supančios teritorijos detaliuoju planu naujai suplanuotai gatvei Bastionų g. pavadinimą (gatvės išdėstymo planas pridedamas).  http://www.klaipeda.lt/klaipeda/cont...categoryId=660

  Komentuoti:


 • Edgaex
  replied
  Klojamos gatvių dangos

  2006-07-05 Viešųjų ryšių poskyrio vedėjas Andrius Juškevičius


  Birželio pabaigoje prasidėjo miesto gatvių ištisinių dangų klojimo darbai.

  Šiuo metu klojamos ištisinės dangos, tvarkomi šaligatviai Galinio Pylimo ir Pilies gatvėse.

  Rangovai – AB „Klaipėdos keliai“ ir UAB Lemminkainen Lietuva“.

  Vėliau bus pradėta tvarkyti ir Herkaus Manto gatvė.

  Miesto gatvių ištisinių dangų klojimo darbai pagal sutartį su rangovais turi baigtis rugsėjo 20 dieną.

  Pilies gatvės ir Pilies-Minijos gatvių sankryžos remonto darbams skirta 1,151 mln. Lt, Galinio Pylimo gatvės – 1,135 mln. Lt, Herkaus Manto gatvės – 1,226 mln. litų.

  http://www.klaipeda.lt/klaipeda/cont...DC746164617373  Baigiamas tiesti dviračių takas Palanga - Klaipėda

  http://www.delfi.lt/news/economy/aut...hp?id=10060853

  Komentuoti:


 • Edgaex
  replied
  Klaipėdoje bus dešimt naujų gatvių

  Klaipėdoje turėtų atsirasti net dešimt naujų gatvių - siūloma suteikti pavadinimą daliai naujai tiesiamo Šiaurinio išvažiavimo kelio bei devynioms naujai suplanuotoms gatvėms teritorijoje prie Labrenciškių ir medelyno.

  Pasak Savivaldybės administracijos Geodezijos ir GIS skyriaus vedėjo Vytauto Nausėdos, Lideikio gatvės tęsinį nuo Herkaus Manto iki Liepų gatvės siūloma pavadinti Šiaurės prospektu. Ši naujai tiesiama gatvė yra Šiaurinio išvažiavimo iš Klaipėdos valstybinio jūrų uosto kelio dalis. Kosmonautų gatvės, esančios nuo Herkaus Manto iki Kretingos gatvės, pavadinimo nebeliks. Beje, šioje gatvėje adresų nebuvo.

  Pasak V. Nausėdos, Kosmonautų gatvės pavadinimą keičiant į P. Lideikio nedidelė atkarpėlė nebuvo pervadinta, o dabar bus tiesiog ištaisoma klaida.

  Žymių žmonių įamžinimo ir gatvių pavadinimų suteikimo komisija gavo pasiūlymą naujoms gatvėms teritorijoje prie Labrenciškių ir medelyno suteikti 1923 metų sukilimo dalyvių vardus.

  Pasak V. Nausėdos, netoli vietos, kur suplanuotos naujos gatvės, buvo sukilėlių susibūrimo vieta. Pritarusi idėjai komisija siūlo kvartalą juosiančiai gatvei suteikti Savanorių, o kitoms - Martyno Jankaus, Jurgio Plonaičio, Erdmono Simonaičio, Miko Buntino ir Viliaus Bajoro pavadinimus.

  Gatvių, kurios ribojasi su Labrenciškės kvartalu, pavadinimai bus susieti su jau esamų pavadinimais - siūloma joms suteikti Takoskyros, Versmės ir Tėkmės vardus.

  Valstybinė lietuvių kalbos komisija siūlomiems pavadinimams neprieštarauja, tačiau jiems dar turės pritarti Klaipėdos miesto taryba.

  http://www.ve.lt/?data=2006-06-21&ru...&id=1150819167

  Komentuoti:

Working...
X