Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos infrastruktūros projektai

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė arturiux Rodyti pranešimą
  Startavo Liepų gatvės dalies remontas

  http://klaipeda.diena.lt/naujienos/k...emontas-830127
  Jau ir paprastas ištisinis dangos remontas administracijai tampa sunkiu uždaviniu. Elementari logika sako, kad tokie darbai turėtų būti atliekami kiek atšilus orams, dabar visą vasarą pradardi per duobes ir prieš pat sniegą sulauki naujos dangos. O darbų mastas mieste nėra toks didelis, kad nebūtų galima visko laiku atlikti.
  GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

  Comment


   Sankryžos rekonstrukcija baigta

   http://klaipeda.diena.lt/naujienos/k...-baigta-834096

   Comment


    Investuos į išskirtinius žibintus

    Miesto tarybos prašoma didinti bendrovės "Gatvių apšvietimas", kurios vienintelė akcininkė yra savivaldybė, įstatinį kapitalą. Lėšos bus panaudotos dekoratyviniams žibintams istorinėje miesto dalyje įrengti...
    Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

    Comment


     Tilžės gatvės rekonstrukcija – pigesnė nei planuota

     http://klaipeda.diena.lt/naujienos/k...lanuota-839064

     Comment


      Puodžių gatvės remontas atidėtas

      http://klaipeda.diena.lt/naujienos/k...tidetas-840684

      Comment


       Geriau kolkas visai jie nelįstų su savo tokiais remontais. Vykdoma paprasčiausia sovietinės būklės pudracija, senos plytelės į trinkeles keičiamos. O norint gerinti miesto veidą reiktų tokių rekonstrukcijų kaip Turgaus ar Tiltų gatvėse.
       GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

       Comment


        Penktadienį atidaromas eismas Tilžės gatve

        Jau šį penktadienį, gruodžio 15 dieną, 17 valandą atidaromas eismas Tilžės gatve. Klaipėdos m. savivaldybė ir darbus atlikusios įmonės atstovai atsiprašo klaipėdiečių ir miesto svečių, kad darbai užtruko ilgiau nei planuota. Pagrindinė to priežastis – nuolat pliaupęs lietus. Kelininkai išnaudojo kiekvieną sausesnę akimirką, kad darbai bent šiek tiek pasistūmėtų į priekį...
        Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

        Comment


         Dar 5...

         Baltijos prospekte nori reguliuojamų perėjų
         http://www.ve.lt/naujienos/klaipeda1...ereju-1600965/
         Savivaldybės Saugaus eismo komisija sutiko su siūlymu Baltijos prospekto atkarpoje tarp Šilutės pl. ir Taikos pr. įrengti tris reguliuojamas pėsčiųjų perėjas.
         <...>
         Buvo priimtas siūlymas šviesoforines pėsčiųjų perėjas įrengti ir dar keletoje vietų - Šilutės pl. ties „Klaipėdos energijos“ pastatu, kur šiuo metu yra įrengti kalneliai, ir Taikos pr. prie Žvejų rūmų.
         Apie žaliakelį ir pėsčiųjų ir dviratininkų viaduką virš Baltijos prospekto - nieks nė žodžio. Bendrasis planas? Ne, tokio negirdėjome. Miesto susisiekimo organizavimas visiškoje šik*oje.

         Comment


          Konkursą teko sustabdyti

          Konkursas, kuriuo bandoma išrinkti rangovą Pamario gatvės rekonstrukcijai, įstrigo. Uostamiesčio savivaldybei jį teko sustabdy

          Vokai su pasiūlymais vadinamojo Girulių kelio atnaujinimui turėjo būti atplėšti iš karto po švenčių, pirmadienį. Tačiau to padaryti nebuvo galima, nes savivaldybė gavo vieno dalyvių pretenziją dėl konkurso sąlygų. Dėl to viešasis pirkimas buvo sustabdytas.

          Pretenziją privaloma išnagrinėti per 5–6 darbo dienas. Tada paaiškės tolesnis konkurso likimas. Kol kas vokus su pasiūlymais numatoma atplėšti sausio 10 d...
          Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

          Comment


           Naujam šviesoforui – kritika
           http://klaipeda.diena.lt/naujienos/k...kritika-843812


           Taikos prospekte pastatytas naujas šviesoforas, kuris pradės veikti po Naujųjų. Įrenginys eismą reguliuos pėsčiųjų perėjoje ties buvusia "Skibalės" parduotuve. Prieš kelerius metus šioje vietoje buvo partrenkta ir mirtinai sužalota moteris.

           Comment


            Atnaujins visą gyvenamąjį kvartalą            Tarp kitais metais Klaipėdos savivaldybės administracijos numatytų miesto gerbūvio darbų suplanuota sutvarkyti ir gyvenamąjį kvartalą, esantį tarp Sausio 15 – osios g. ir vadinamosios Vaidilos aikštės.
            ​Dviračių takas šioje vietoje yra magistralinis, jis turės būti 3,5 m pločio ir atskirtas nuo pėščiųjų tako, Martyno Vainoriaus nuotr.
            Čia planuojama atnaujinti visas dangas, gėlynus, želdinius, pėsčiųjų ir dviračių takus, pakeisti apšvietimą, iš esmės rekonstruoti ir pačią Vaidilos, kitų dar vadinamą Bilduko, aikštę.

            „Bus atnaujintas takas, einantis tarp Taikos prospekto ir gyvenamųjų namų, o kadangi dviračių takas šioje vietoje yra magistralinis, jis turės būti 3,5 m pločio ir atskirtas nuo pėščiųjų tako“, – „Atvirai Klaipėdai“ sakė miesto vicemeras Artūras Šulcas, šią savaitę dalyvavęs jau ne pirmame šio projekto aptarime.

            Tarp būsimų šio gyvenamojo kvartalo pokyčių – palei gatvę atsirasiančios automobilių statymo vietos, sutvarkytos įvažos iš gatvės į kiemus, pastatytas viešasis tualetas, įrengtos net 4 vietos dekoratyviniams elementams, kur būtų galima, esant poreikiui, įkurdinti, pasak vicemero, „kokį paminklą“.

            A.Šulco teigimu, projektuotojai atsižvelgė į anksčiau išsakytas pastabas ir projektą pakoregavo. Kol kas jo sąmata dar nėra patvirtinta, tebedėliojami paskutiniai akcentai.

            Projektavimo darbai, vicemero teigimu, turėtų būti baigti per 2018 metus, o visas gyvenamasis kvartalas turėtų iš esmės atsinaujinti per artimiausius dvejus metus.

            https://www.atviraklaipeda.lt/2017/1...maji-kvartala/

            Comment


             Viešosios erdvės prie buvusio „Vaidilos“ kino teatro konversija

             Vaidilos aikštės zona bus sutvarkyta, įrengiant naują dangą, suoliukus, šiukšliadėžes, kitus mažosios architektūros elementus, sutvarkant fontaną, įrengiant naujus žalios vejos plotus ir vaikų žaidimo aikšteles, WI-FI prieigas, naują apšvietimą.

             http://projektai.klaipeda.lt/lt/

             Comment


              Atgimimo aikštės sutvarkymas

              PROJEKTO VERTĖ
              3 327 725 €

              Iš jų:

              SB – 1 988 232 €

              VB – 108 607 €

              ES – 1 230 885 €

              PROJEKTAVIMAS
              2017 - 2018

              STATYBA
              2018 - 2020


              Įgyvendinant projektą, pakeistos dangos, sutvarkyti želdynai, apšvietimas, pastatyti mažosios architektūros elementus, dalis aikštės bus skirta reprezentacinėms funkcijoms. Po aikšte planuojama įrengti požeminė automobilių parkavimo aikštelė.

              http://projektai.klaipeda.lt/lt/

              Comment


               Senamiesčio prieigose bus pokyčių

               Klaipėdos miesto savivaldybėje jau aptariami būsimi Bangų gatvės ir arčiausiai jos esančios Kūlių Vartų gatvės bei Taikos prospekto pradžios sankryžos pokyčiai. Naujovių čia laukiama po kelerių metų, kai bus rengiamasi statyti Bastionų gatvės tiltą.

               Iki Naujųjų metų bendrovė "Kelprojektas" ketino baigti rengti priešprojektinius sprendinius. Juos parengti kainavo 23 tūkst. eurų.

               Sprendiniuose aptariami du etapai: žiedinės sankryžos tarp Taikos prospekto, Galinio Pylimo ir Tiltų gatvių bei Bangų gatvės nuo sankryžos su Bastionų iki Mokyklos gatvės projektavimas. Šie sprendiniai turi tapti techninio projekto pagrindu, o jis turėtų būti baigtas kitais metais.

               Bendrajame miesto plane numatyta, kad Tiltų, Herkaus Manto gatvėmis ir Taikos prospektu drieksis greitojo, ekologiško miesto transporto ašis, todėl projektuotojai turi šias aplinkybes numatyti. Nors dar neaišku, kokia tai bus transporto priemonė, projektuojant gatves apie tai jau reikia galvoti.

               Numatoma, kad ilgą laiką prie Senojo turgaus buvusi žiedinė sankryža virs keturšale šviesoforine sankryža. Tiltų gatve važinėtų tik viešasis transportas ir dviračiai, kitos transporto priemonės iš čia bus išguitos. Specialusis transportas prekes į parduotuves galės atvežti tik nustatytomis valandomis.

               Už šviesoforo bus keturių eismo juostų gatvė su žalia veja, kurioje ateityje gali atsirasti greitojo eismo juosta.

               Tikėtina, kad kitais metais, po viešųjų pirkimų procedūros, bus rengiamas techninis projektas. Projektavimo darbams ketinama skirti 58 tūkst. eurų. Jiems atlikti projektuotojai turi metus, jei prireiks, šis terminas bus pratęstas dar šešiems mėnesiams.

               Bangų gatvėje, laikantis paveldosauginių reikalavimų, ketinama išsaugoti grindinį ir gatvės bortelius. Šalia šaligatvių pėstiesiems čia turėtų atsirasti ir dviračių takai, be to, išdygs apšvietimo stulpai.

               "Priešprojektinius pasiūlymus rengiantys architektai skaičiuoja, kad numatomam dukart intensyvesniam transporto eismui, kai atsiras Bastionų gatvės tiltas, arterijos ir šaligatvio pločio pakaks. Kai prasidės projektavimas, gali kilti ir komplikuotų klausimų, kurių priešprojektiniai sprendiniai nesprendžia. Pavyzdžiui, dar nežinoma, kokios bus prisijungimo prie įvairių tinklų sąlygos. Kai kuriuos jų gali tekti iškelti, kitus – sustiprinti", – paaiškino Klaipėdos savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Elida Mantulova.
               Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

               Comment


                Spūstims mieste artinasi galas?

                Ambicingas planas Minijos gatvėje įdiegti išmaniąją transporto srautus atpažįstančią įrangą, panašu, taps realybe. Darbus, kurie sutrumpintų laukimą prie šviesoforų, planuojama pradėti dar šiemet ir užbaigti iki kitų metų galo...
                Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                Comment


                 Pradėjo projektuoti naują gatvę

                 Miesto valdžia nori panaikinti keliukus, kurie iš privačių namų eina tiesiai į magistralinę Liepojos gatvę. Lygiagrečiai su šia gatve žadama nutiesti gatvelę...
                 ...Nauja gatvelė būtų tiesiama nuo Šiltnamių iki Klaipėdos gatvės šalia gyvenamųjų namų...
                 Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                 Comment


                  Daugiaaukščio garažo mieste nebestatys

                  Uostamiesčio valdžia atsisakė planų statyti daugiaaukštę automobilių stovėjimo aikštelę Bangų gatvės pradžioje. Įvertinta, kad to daryti neapsimoka: investicijos – didelės, o vietų skaičius mašinoms padidėtų vos 35...
                  Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                  Comment                   Vakarų ekspresas 2018.03.30
                   Vasarą vėl bandys vairuotojų kantrybę
                   Vasarą Klaipėdos vairuotojų ir į Melnragės paplūdimius norinčių atvykti poilsiautojų laukia rimti išbandymai. Dėl Pamario gatvės rekonstrukcijos bei lietaus nuotekų tinklų tiesimo darbų Mokyklos g. ir Šilutės plente, eismas šiose magistralinėse gatvėse bus ribojamas. Tad pasigirdo siūlymų visiems leisti važiuoti Tiltų gatve.

                   Pamario gatvės rekonstrukcijos darbus atliksiančios bendrovės „Lemminkainen Lietuva“ atstovas pateikė Saugaus eismo komisijai svarstyti keturis variantus, kaip rekonstrukcijos metu būtų galima organizuoti eismą šia gatve. Pritarta, kad eismas šia gatve bus vienpusis, tad iš miesto atvykę į Melnragės ar Girulių paplūdimius į Klaipėdą žmonės turės grįžti per Karklę. Tik viešasis transportas galės važiuoti įprastai, jam bus įrengtas kas 15-20 minučių įsijungiantis šviesoforas, kuris, suprantama, dar apsunkins lengvųjų automobilių judėjimą.
                   Rangovai preliminariai skaičiavo, kad realūs darbai Pamario gatvėje gali prasidėti maždaug po mėnesio. Šiuo metu Kretingos miškų urėdija jau pjauna medžius.
                   (...)

                   Ne ką mažiau vairuotojų kantrybės pareikalaus ir Mokyklos gatvėje, Sendvario žiede bei Šilutės plento atkarpoje vyksiantys lietaus nuotekų keitimo darbai. Bendrovės (...) Darbai suskirstyti į 10 etapų, kurių kiekvienas, planuojama, užtruks po dvi savaites. Planuojama, kad balandžio mėnesį pradėjus darbus jie užsitęs iki spalio, tad visą tą laikotarpį vienoje iš svarbiausių miesto arterijų atskirose atkarpose bus ribojamas eismas.

                   Urbanistinės plėtros departamento direktorius Kastytis Macijauskas ir vicemeras Artūras Šulcas garsiai svarstė, kad šį vasaros sezoną gali tekti visiems automobiliams atverti Tiltų gatvę. „Tačiau po paskutinio potvynio, ko gero, niekam nekyla klausimas, kodėl reikės pakentėti“, - būtinybę atnaujinti lietaus nuotekų vamzdynus palaikė A. Šulcas. (..)

                   Comment


                    Pasirengimas Pamario gatvės rekonstrukcijai įsibėgėja (foto)


                    http://klaipeda.diena.lt/naujienos/k...ibegeja-858875

                    Comment


                     Dėl Švyturio gatvės tęsinio – diskusijos

                     Miesto valdžia neatsisako idėjos ateityje tiesti Švyturio gatvės tęsinį. Manoma, kad ši arterija pagerintų susisiekimą Klaipėdoje, padėtų išvengti transporto spūsčių...
                     Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                     Comment

                     Working...
                     X