Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[LT] Krypčių ženklinimas Lietuvos keliuose

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė PoDV Rodyti pranešimą
  Ačiū už papildymą
  Gal išeitų viską susistematizuoti? T.y. kur kokioms sankryžoms kokius ženklus dėstyti?
  Prašom

  Ir taip, šiuos kelio ženklus galima susistematizuoti pagal kur šie kelio ženklai turėtų būti pastatyti - pvz: Greitkelyje/automagistralėje kaip A1, A2 ar panašiuose keliuose galimėtų būti naudojami tam tikri kelio ženklų dizainai, o krašto keliuose - kiti dizainai, bet taip, viska galima susistematizuoti.

  Comment


   Deus
   1) Daugmaž aišku kaip atrodytų ženklai 601-603. Įdomu kaip atrodytų vietinės krypčių rodyklės ir jų dėstymas juostose? Nuotraukoj pateikiau A6 ir 119 sankryža nuo Kauno pusės. Būtų įdomu pamatyti dėstymą. Reiktų turėti omeny ir eismo krypčių juostose ženklus
   Click image for larger version Name:	zenklinimas23.jpg Views:	1 Size:	167,5 kB ID:	1759271

   2) 2012 m. vertikaliojo ženklinimo taisyklės aprašo tokius ženklus. Juos galima rasti kelyje Kaunas-Marijampolės. Įdomu kaip jie atrodytų?


   Click image for larger version Name:	zenklinimas24.jpg Views:	1 Size:	91,0 kB ID:	1759272   3) Kaip atrodytų krypčių dėstymas prieš turbo žiedinę sankryžą? Pvz. čia?

   Click image for larger version Name:	zenklinimas25.jpg Views:	1 Size:	81,1 kB ID:	1759273
   Manau, bendram vaizdui susidaryti apie siūlomą standartą užteks
   Paskutinis taisė PoDV; 2019.11.01, 21:50.

   Comment


    15min.lt 2019.11.22
    Uždarius Amalių pervažą tarp vairuotojų kilo sąmyšis – jokių nuorodų naujojo tunelio link
    Šią savaitę Amalių geležinkelio pervažą kirto paskutiniai automobiliai. Už kelių šimtų metrų atidarytas tunelis sujungė R.Kalantos ir Chemijos g. Nors baigiamieji darbai tęsis iki gruodžio vidurio, vairuotojai, kaip paskelbė valdžia, gali pamiršti anksčiau nusidriekdavusias eiles. Pervaža uždaryta, tunelis atidarytas, tačiau nuorodų kelyje apie tai – nė vienos. Tarp vairuotojų kilo sąmyšis.

    Pervaža jau uždaryta. Šiuo metu prie jos dirba technika, įrenginėjamos kliūtys kirsti geležinkelio bėgius. Visas eismas nukreiptas nauju keliu su tunelių sistema“, – pokyčius lapkričio 21 dieną pranešimu spaudai paviešino Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Paulius Keras. Ką jis turėjo omeny sakydamas, kad eismas nukreipiamas nauju keliu, neaišku, nes vairuotojai neranda jokių nuorodų ir privažiavę uždarytą pervažą, tiesiog pasimetę blaškosi.

    Apie tai, kad uždarius ilgus metus veikusią Amalių pervažą tarp vairuotojų kilo pasimetimas, 15min informavo šalia jos gyvenantis Zenonas. Pasak jo, pokyčius žyminčių ar nuorodą link naujojo tunelio pateikiančių ženklų kelyje – nulis.
    „Nuo lapkričio 20 dienos uždaryta Kaune Amalių pervaža. Vairuotojai nežino, kaip apvažiuoti. Ta pervaža veikė gal 100 metų. Pagal planą ji ir turėjo būti panaikinta, bet planuota uždaryti 2020 m. Uždarė dabar. Visam laikui. Jokios žinios kelyje nėra, vairuotojai pasimetę visiškai. Jie nežino, kad tereikia pavažiuoti 500 metrų į kairę ir yra naujas tunelis.

    Viskas mums, Amalių gyventojams, aišku ir gerai, bet transporto tranzitas Ateities plentu didžiulis. Visi antrą dieną pasimetę, atlekia iki naujo žiedo ir nežino, kaip kirsti geležinkelį. Ir viskas dėl informacijos stokos“, – problemą išdėstė Zenonas. Jam gaila pasimetusių ir savo laiką gaištančių vairuotojų.

    Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas 15min paaiškino, kad rangovai buvo įspėti pasirūpinti nuorodomis, tačiau taip skubėjo atidaryti tunelį, kad pamiršo.

    https://www.15min.lt/gazas/naujiena/...nk-221-1236460
    Atvažiuojant nuo Petrašiūnų turbūt neiškyla jokių problemų.
    Tačiau iš Ateities plento pusės pastačius žiedinę sankryžą nuorodos yra būtinos.

    Paaiškinimas taip skubėjo atidaryti tunelį, kad pamiršo yra bandymas apsimesti šlangomis.
    Juk darbą prieš paleidžiant eismą priiminėjo kažkokia komisija. Tai ir jie kažką pamiršo ?
    Įdomu, ar atsakingi už ženklinimą nepamiršo išrašyti sąskaitos užsakovui už atliktą puikų darbą.

    Comment

    Working...
    X