Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus šaligatviai ir pėsčiųjų takai

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė Creatium Rodyti pranešimą
  Pėsčiųjų tunelis Zuikių g. po geležinkeliu:

  https://citify.eu/pesciuju-tunelis-zuikiu-g/

  Kažkaip nupurtė žiūrint į antrą vizualizaciją. O aplinkui atrodo gal visai ir neblogai.

  Comment


   Parašė Creatium Rodyti pranešimą
   Pėsčiųjų tunelis Zuikių g. po geležinkeliu:

   https://citify.eu/pesciuju-tunelis-zuikiu-g/
   Hm, įdomu, kaip jį įrenginės, gal uždaru būdu? Tunelis gaunasi labai giliai, tai jeigu atviruoju būdu, tai bilekiek nukasinėti reiktų ir dar veikiančiam geležinkelyje. Ilgis gaunasi nesveikas - virš 100 m. Pats siūlyčiau jį kilstelt aukščiau ir kiek įmanoma trumpinti.

   Comment


    Parašė Ginthus Rodyti pranešimą

    Hm, įdomu, kaip jį įrenginės, gal uždaru būdu? Tunelis gaunasi labai giliai, tai jeigu atviruoju būdu, tai bilekiek nukasinėti reiktų ir dar veikiančiam geležinkelyje. Ilgis gaunasi nesveikas - virš 100 m. Pats siūlyčiau jį kilstelt aukščiau ir kiek įmanoma trumpinti.
    na turint omeny kad jis bus apvalus, manau uzdaru, nes kitaip butu kvadratinis. Bet puiku, kad emesi sito projekto.

    Comment


     Nu jo tunelio vidu geriau jau tegu pilkai dažo negu šita hipnozės siena.

     Comment


      Parašė Ginthus Rodyti pranešimą

      Hm, įdomu, kaip jį įrenginės, gal uždaru būdu? Tunelis gaunasi labai giliai, tai jeigu atviruoju būdu, tai bilekiek nukasinėti reiktų ir dar veikiančiam geležinkelyje. Ilgis gaunasi nesveikas - virš 100 m. Pats siūlyčiau jį kilstelt aukščiau ir kiek įmanoma trumpinti.
      Projekte yra detaliai aprašyta:      Tunelis išeina ilgas, bet atsižvelgiant į reljefą matyt išties patogiau taip, nei laipioti aukštyn/žemyn.      https://vilnius.lt/wp-content/upload...uikiiai-PP.pdf

      Comment


       Parašė kutas Rodyti pranešimą

       Projekte yra detaliai aprašyta:       Tunelis išeina ilgas, bet atsižvelgiant į reljefą matyt išties patogiau taip, nei laipioti aukštyn/žemyn.       https://vilnius.lt/wp-content/upload...uikiiai-PP.pdf
       Kažkuo primena tunelį Prahoje, tik ten ilgesnis, 300m ir eina ne vien po geležinkeliu, bet ir po parku ir prakaltas uoloje.
       https://maps.app.goo.gl/kkdqP2bFzSZJjzSk7
       o su mūsiškiais vaizdelis maždaug aiškus. Tokio diametro vamzdžių prastūmimui Lietuvoje konkurencijos nerasta. Tad labai paranku tunelį daryti kuo ilgesnį, kad atsipirktų įranga. Kaina turbūt ne itin konkurentabili bus.
       Paskutinis taisė Ginthus; 2019.11.12, 21:41.

       Comment


        Spėju 100 m pėsčiąjam yra kaip 1 km automobiliui

        Comment


         Parašė Resutas Rodyti pranešimą
         Gal iš kitos pusės po 100 metų į lazdynus žiūrėsime, kaip tokį pat paveldą, kaip senamiestis ir toks likęs tipinis soviet autentiškumas bus pliusas.
         Kažkoks nonsensas. Nori pasakyti ir namų niekas nerenovuos? Naujų niekas nestatys? Aišku kad ne, jau dabar yra pilna renovuotų ir išdažytų bet kokiomis spalvomis. Prie Aibės keli nauji pastatyti. Ir visiems nusispjauti. Po 100 metų bus lygiai toks pat rajonas kaip visi kiti, tik be normalių viešųjų erdvių.
         Apskritai norėčiau pamatyti kas per genijus sugalvojo kad Lazdynai yra paveldas. Kodėl visos *škės nėra? Kas ten kitaip? Kad neva Lazdynai gavo kažkokią premiją senais laikais, kuri dabar niekam neįdomi? Wow.

         Comment


          Šiandien gavau įdomų atsakymą iš VMS dėl pranešimo apie gėlių vazonais užimtą praėjimą. Čia gali slypėti ir bent dalinis atsakymas, kodėl VMS taip (ne)reaguoja į kai kuriuos pranešimus dėl parkavimo ir panašiai...

          Prašau patraukti klombas/vazonus nuo pėsčiųjų tako/praėjimo valstybinėje žemėje. Patraukti tiek, kad tarp asfalto ir klombos/vazono būtų ne mažiau kaip 1,2 m kaip to reikalauja STR.
          Gerbiamas interesante,

          Vilniaus miesto savivaldybės administracija gavo Jūsų 2019 m. spalio 7 d. prašymą (Savivaldybėje registruota 2019 m. spalio 7 d., reg. Nr. E50-39259/19(3.2.8E-UK7) dėl galimų Tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimų pastatant vazonus ant šaligatvio prie pastato Saulės g. 17B, Vilniuje trukdant pėsčiųjų eismui.

          2015 m. gruodžio 18 d. vyko Savivaldybės administracijos investicijų, akcijų, dalių viešosiose įstaigose valdymo ir pirkimų komiteto posėdis (2016 m. sausio 6 d. protokolas Nr. A16-9/16(2.1.66-FN), kuriame nutarta įpareigoti „atsakingai reaguoti į gautus pranešimus dėl galimai padarytų pažeidimų. Pavyzdžiui, gavus pranešimą apie galimai kurio nors verslininko padarytą nedidelį (netyčinį) pažeidimą, nerašyti grasinančio laiško, o mandagiai įspėti ir siūlyti kreiptis į Savivaldybę, jei kiltų papildomų klausimų“. Lietuvos Respublikos Seimo kontrolierius 2017 m. lapkričio 2 d. pažymoje Nr. 4D-2017/2-1243 (Savivaldybėje registruota 2017 m. lapkričio 6 d., reg. Nr. A50-35354/17) nurodė, kad „Savivaldybė nėra prievartos (baudimo) taikymo institucija“. Atsižvelgdami į tai, pirmiausia siekiame įspėti asmenis laikytis teisės aktų reikalavimų, o tik tuomet, kai šios priemonės yra neefektyvios, sprendžiame dėl piktybiškai pažeidimus darančių asmenų patraukimo atsakomybėn. Praktika rodo, kad problemas dažniausiai galima išspręsti geranoriškai bendraujant su asmenimis, kurių veiksmai (neveikimas) skundžiami, informuojant juos apie teisės aktų reikalavimus, patariant kaip pašalinti pažeidimus. Prevencinių priemonių taikymas yra gerokai efektyvesnis, o baudimas yra prievartos priemonė, kuri turėtų būti taikoma tik kaip kraštutinė, kai jau yra išnaudotos visos kitos galimos, tame tarpe ir prevencinės, priemonės.

          Atsižvelgdama į tai, Savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnė -vardas- pagal kompetenciją tikrino Jūsų prašyme nurodytą informaciją. Patikrinimo metu informacija pasitvirtino. Prie pastato Saulės g. 17B ant šaligatvio (valstybinėje žemėje) buvo pastatyti vazonai, kurie trukdė pėsčiųjų eismui. Patikrinimų metu pareigūnai bendravo su atsakingu asmeniu, pravedė prevencinį pokalbį bei išaiškino atsakomybę už teisės aktų pažeidimus. 2019 m. lapkričio 1 d. pakartotinio patikrinimo metu pareigūnai teisės aktų pažeidimų nenustatė, vazonai buvo patraukti, pėsčiųjų eismui netrukdė.

          Pažeidimų nustatymas ir kaltininkų patraukimas administracinėn atsakomybėn labai priklauso nuo operatyvaus pranešimo apie daromą teisės pažeidimą. Jei ateityje pastebėsite galimus pažeidimus, prašytume apie tai nedelsiant pranešti policijai telefonu 112 arba Savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriui telefonu 219 7948 ar elektroniniu paštu viesoji.tvarka@vilnius.lt, kad Savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai, atvykę pagal pranešimą, turėtų galimybę tinkamai surinkti įrodymus apie pažeidimą, nustatyti pažeidimą padariusius asmenis ir patraukti juos atsakomybėn.

          Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad viešosios tvarkos ir visuomenės saugumo užtikrinimas yra pagrindiniai policijos uždaviniai, todėl nenutrūkstamas policijos darbas organizuojamas visą parą, o Savivaldybė tik dalyvauja, bendradarbiauja užtikrindama viešąją tvarką, todėl neturi galimybės nuolat ir nedelsdama reaguoti į asmenų pranešimus apie galbūt padarytus teisės pažeidimus. Savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai dirba pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 6 iki 23 val., penktadieniais nuo 6 iki 24 val., šeštadieniais nuo 0 iki 2 val. ir nuo 8 iki 24 val., sekmadieniais nuo 0 iki 2 val. ir nuo 8 iki 22 val.

          Comment


           Dar vienas update'as iš Geležinkelio gatvės istorijos:

           Pasirodo visgi per pusę metų kovojimo (atsikira padėka Milwaukee ir forumą skaitančiam žurnalistui, o galbūt ir forumiečiui Arūnui Dumalakui, kuris iš mano pasakojimo padarė straipsni su kažkokiais išgalvotais žmonemis ), kelių pasitarimų pas vicemerą ir debiliškų atmazų, pavyko pasiekti savo ir visa (net!!!) 200 metrų atkarpa nuo Aušros Vartų gatvės iki McDonald's bus perklota naujom trinkelėm.

           Dalį jau perklojo:           Likusią dalį dar daro:           Tai čia tiek gerų žinių. Blogos žinios, kad kitais metais planuojama ten nutiest dvirtakį, tad visas šitas darbas beprasmiškas.

           Pakalbėjau su labai draugišku ten buvusiu darbininku. Paklausiau iki kur ties ir t.t. paskui paklausiau ar jis žino, kad čia kitais metais planuoja nutiest dvirtakį ir ką apie tai galvoja. Pasakė, kad girdėjo, bet greičiausiai niekas nieko neties, o tiesiog nupaišys ant trinkeliu (oh hello Zuoko "dvirtakių", kuriuos Rėmka taip kritikavo, laikai), nes, citata:

           "Jeigu jie tikrai čia ties tikrą dviračių taka su raudonu asfaltu, tai reikia būti tikrų tikriausiais dalba#obais, kad sugalvot dabar tvarkyt šaligatvį. Nes kam tada mes čia dirbam, jeigu ir taip tiek projektu stovi be žmonių ir jeigu kitais metais reikės perdaryt?"
           Čia, aišku, mūsų požiūris į šią situaciją labai sutapo...

           Comment


            Parašė ttttt Rodyti pranešimą
            Tai čia tiek gerų žinių. Blogos žinios, kad kitais metais planuojama ten nutiest dvirtakį, tad visas šitas darbas beprasmiškas.
            Ar tikrai čia ties dviračių taką? Iš kur čia tokios žinios? Aplink nėra kitų dviračių takų, nematau tikslo jį čia dabar tiesti

            Comment


             Galiu lažintis, kad artimiausiais metais tikrai jokio dviračių tako ten nebus. Geležinkelio gatvėje turėjo tiesti dviračių taką, bet ne šioje atkarpoje.

             Comment


              Parašė Mindzius-LT Rodyti pranešimą
              Ar tikrai čia ties dviračių taką? Iš kur čia tokios žinios?
              https://maps.vilnius.lt/transportas pasirinkit sluoksnį "2020 m. planai" ir įsitikinkite patys. Juk negali VMS mums kabint makaronų...

              Aplink nėra kitų dviračių takų, nematau tikslo jį čia dabar tiesti
              Nuo Rasų Lidl iki Aušros Vartų sankryžos dvirtakis nutiestas jau prieš daug metų (kuris iš kitos pusės turi susijungt su Subačiaus dvirtakiu ir Senamiesčiu), dalis planuojamo tako įeina į https://citify.eu/stoties-aikste/ projektą, o dar toliau planuojamas https://citify.eu/gelezinkelio-g-dviraciu-takas/, tad viskas čia logiška.

              Comment


               Turėkit omenyje, kad Drujos gatvėje jau yra dvirtakis tad jį prijungti prie dvirtakių tinklo kapi ir gerai būtų.

               Click image for larger version

Name:	Capture.JPG
Views:	1
Size:	421,3 kB
ID:	1762886

               Comment


                Man rodos, kad ten dviračių takas bus tiesiamas siaurinant gatvę, nes kitu atveju.. saugok dieve... reikėtų kelis medžius nukirsti.

                Comment


                 Ten saligatvio jau nera kur siaurinti ir zmoniu srautas buna, tad reiketu platesnio kur galima. Butu prasminga tiesti dvirtaki siaurinant gatve, bet kaip jie ruosiasi apeiti ten stovincius autobusus, idomu.

                 Comment


                  Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                  Man rodos, kad ten dviračių takas bus tiesiamas siaurinant gatvę, nes kitu atveju.. saugok dieve... reikėtų kelis medžius nukirsti.
                  Gal kas žinote ar geležinkelio gatvės trinkelių danga bus tvarkoma artimiausiu metu? ar bus tvarkoma tuo pačiu metu kai bus rekonstrauojama geleženkelio stoties prieigos...

                  Comment


                   O Geležinkelio g. dvirtakis negali būti padarytas toj kitoj pusėj, kur dabar siauras beviltiškas šaligatvis ir tie baisūs medžiai?

                   Comment


                    O pėstiesiems skrist ar kaip?

                    Comment


                     Parašė ttttt Rodyti pranešimą

                     https://maps.vilnius.lt/transportas pasirinkit sluoksnį "2020 m. planai" ir įsitikinkite patys. Juk negali VMS mums kabint makaronų...
                     Per tiek metų galėjote ir peprasti mūsų savivaldybę. "2020 m. planai" reiškia darysime 2023 metais.

                     Taigi spės ir tą šaligatvį sutrupiniti visokie prekių atvežėjai statantys sunkvežimius ant jo.
                     Comment

                     Working...
                     X