Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šviesoforo lentelė su žalia rodykle

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė dsanto Rodyti pranešimą
  Pravažiavau šiandien pro Kauną. Beveik visur, kur važiavau, nuimtos lentelės. Pirmadienį įjungs papildomas sekcijas posūkiui iš Žukausko g. į Savanorių pr. ir iš Zanavykų g. į Savanorių pr.
  paleidus papildomą sekciją iš Žukausko g. kaip bus su apsisukančiais Savanorių pr. link centro? Bus konfliktinis taškas. Ar ten bus juoda rodyklė žaliam fone? Ar uždraus apsisukimą?

  Comment


   Raudondvario pl. ties Regitra, nurankiotos visos rodyklės, papildomų sekcijų nėra

   Comment


    Parašė thomcius Rodyti pranešimą

    paleidus papildomą sekciją iš Žukausko g. kaip bus su apsisukančiais Savanorių pr. link centro? Bus konfliktinis taškas. Ar ten bus juoda rodyklė žaliam fone? Ar uždraus apsisukimą?
    Kokia rodyklė juodam fone? Sankryža įrengta pagal 2012 m. Kelių šviesoforų įrengimo taisykles. Įrengus papildomą sekciją sukant į dešinę prašom vadovautis KET.

    Comment


     Šeštadienį nuimtos lentelės Karaliaus Mindaugo - Mickevičiaus sankryžoje. Vietoje jų įrengtos papildomos sekcijos.

     Iš Karaliaus Mindaugo pr. nuo Šančių pusės. Pradžioje leidžiama sukti į dešinę praleidžiant pėsčiuosius. Vėliau pėsčiųjų eismas uždaromas ir uždegama papildoma sekcija su žaliu signalu. Dar vėliau paleidžiamas eismas iš Mickevičiaus gatvės, o papildoma sekcija dega su raudonu signalu.

     Click image for larger version Name:	20191221_114639.jpg Views:	1 Size:	170,0 kB ID:	1771669     Iš Mickevičiaus g. posūkis leidžiamas kartu su pėsčiaisiais. Vėliau su eismu nuo arenos (posūkis į dešinę dabar atskirtas užbrūkšniuoti plotu, vėliau atsiras salelė). Po to su kairiuoju apsaugotu posūkiu iš Karaliaus Mindaugo pr. nuo centro.

     Click image for larger version Name:	20191221_114007.jpg Views:	1 Size:	172,1 kB ID:	1771670     Iš arenos. pradžioje posūkis į dešinę leidžiamas su kairiuoju apsaugotu posūkiu iš Karaliaus Mindaugo pr. nuo Šančių pusės. Vėliau su eismu iš Mickevičiaus g. (dešiniajam posūkiui įrengta salelė, kad srautai nesikirstų). Galiausiai uždegamas pagrindinis žalias signalas (jei suveikia jutikliai - kol kas jie nepajungti, tai ši fazė kol kas suveikia kiekviename cikle).

     Click image for larger version Name:	20191221_115430.jpg Views:	1 Size:	203,2 kB ID:	1771671

     Paskutinis taisė dsanto; 2020.01.11, 18:18.

     Comment


      Petrausko - Vydūno - Radastų g. sankryžoje nuimta ne tik lentelė, bet ir visas šviesoforas. Kad nebūtų be reikalo stabdomas eismas sankryžoje, iš Radastų g. išvis nebebus galima važiuoti į sankryžą. Padarytas vienpusis eismas. T.y. iš sankryžos galima tik įvažiuoti į Radastų g. Vaizdas prieš tai iš Radastų g.:

      Click image for larger version

Name:	IMG_0151.JPG
Views:	6
Size:	123,8 kB
ID:	1771673

      Comment


       Šiandien važiuodamas pro Žirnių - Minsko pl. - Liepkalnio g. sankryžą Vilniuje pastebėjau, kad nuimta lentelė iš Liepkalnio g. ir prilipdyta papildoma sekcija į dešinę. Net skydas neatnaujintas, ir jis apima tik pagrindinį šviesoforą ir papildomą sekciją į kairę. Panašu, kad atsibusta, kad ateina sausis, ir sekcija uždėta neplanuotai. Kadangi pagrindiniame žaliame signale yra rodyklė tiesiai, nebegalima sukti į dešinę kartu su pėsčiaisiais, kaip anksčiau. Eilutė laukiančių į dešinę nusitęsusi gerokai žemyn nuo kalno.

       Vaizdas iki lentelės pašalinimo.

       Click image for larger version Name:	Screenshot_20191222-011314_Maps.jpg Views:	1 Size:	95,9 kB ID:	1771678

       Comment


        Parašė dinux Rodyti pranešimą
        Raudondvario pl. ties Regitra, nurankiotos visos rodyklės, papildomų sekcijų nėra
        Kad ten nėra galimybių įrengti papildomas sekcijas. Iš Raudondvario pl. nėra atskiros juostos į dešinę. Iš Regitros irgi.

        Comment


         Šviesoforai.lt "paviešino" žalių lentelių nuėmimo žemelapį Vilniuje.

         Sluoksniai:
         -Demontuotos lentelės (su arba be infrastruktūrinių pokyčių)
         -Demontuotinos lentelės.
         Paskutinis taisė Romas; 2020.03.14, 16:54. Priežastis: Kopija iš temos"Vilniaus šviesoforai"

         Comment


          Parašė Riedis Rodyti pranešimą
          Kaži kodėl pažymėtos ne visos sankryžos, kuriose yra lentelės.

          Comment


           Netikrinau visko tik apžvelgiau, bet įtariu, kad įtrauktos potencialios vietos naujoms sekcijoms ar kitokiai pertvarkai.

           Nežinau tik kam tie perprogramavimo taškai iš pvz. 2015m.

           Comment


            Visomis kryptimis yra po dvi juostas. Aktualiausiai yra, manau, nuo miesto centro link Regitros. Spėčiau, 90% (jei ne daugiau) pirma juosta važiuojančiu nusuka link Regitros kalno, nes jei pirma juosta važiuosi tiesiai ten už keletos metrų reikės rikiuotis į antrą, nes pirma juosta tiesiog baigiasi.
            Kitas momentas ties ta vieta nėra Raudondvario pl. kertančios pėsčiųjų perėjos, todėl sukti į kairę galima būtų kaip minimum per dvi fazes (realiai esant žaliai rodyklei ten buvo sukama į dešinę praktiškai be sustojimo).

            Comment


             Chaosas Klaipėdos gatvėse: kalti ir sukti į dešinę nemokantys vairuotojai
             https://www.atviraklaipeda.lt/2019/1...s-vairuotojai/
             Šešiose Klaipėdos sankryžose nuo šviesoforų jau nukabinus papildomas lenteles su žaliomis rodyklėmis, kurios leido sukti į dešinę, mieste įsivyravo chaosas – vairuotojų kantrybė bandoma spūstyse. Tačiau valdininkai atkerta, jog kalti ir patys žmonės, nes nežino Kelių eismo taisyklių.

             Lentelės su žaliomis rodyklėmis nukabintos nuo šviesoforų, esančių Manto ir Liepų g. sankryžoje, Šiaurės pr. ir Kretingos g. sankryžoje, Manto ir P. Lideikio g. sankryžoje, Taikos pr. ir Smiltelės g. sankryžoje, Naikupės ir Minijos g. sankryžoje, Pilies, Minijos ir Sausio 15-osios g. sankryžoje.
             Taip pat lentelės nuimtos Taikos pr. ir Sausio 15-osios g. sankryžoje. Dabar ten nei lentelių, nei sekcijų. Žinoma, formuojasi automobilių eilės. Pietų metu eilė stovėjo iki pat sankryžos su Birutės g. Sprendimas šioje vietoje būtų paprastas - sugrąžinti prieš kelis metus demontuotas dešiniojo posūkio sekcijas.

             Parašė dsanto Rodyti pranešimą
             Vilniaus Ateities - Baltupio g. sankryžoj turi būti taip - papildoma užgęsta kai tik užsidega žalias, kad nebūtų be reikalo stabdomas eismas:
             Analogiška problema straipsnyje minimoje Pilies g. ir Minijos g. sankryžoje Tarp sekcijos ir pagrindinio žalio yra trumpas gal sekundės trukmės tarpas, kuris pristabdo srautą.

             Comment


              Pauzė tarp pagrindinio žalio signalo ir papildomos sekcijos dažnu atveju turi būti. Tik atskirais atvejais jos gali nebūti:

              38. Ankstintojo dešiniojo posūkio atveju papildomos sekcijos signalas įjungiamas degant raudonam šviesoforo signalui, prieš užsidegant pagrindinio šviesoforo žaliam signalui. Papildomos sekcijos signalas išjungiamas prieš užsidegant pagrindinio šviesoforo žaliam signalui, kad pagal papildomos sekcijos signalą važiavusios transporto priemonės prieš užsidegant pagrindinio šviesoforo žaliam signalui būtų pravažiavusios dešinėje pusėje esančią pėsčiųjų perėją ir (arba) dviračių pervažą. Prieš įjungiant pagrindinio šviesoforo žalią signalą turi būti uždegami pėsčiųjų ir dviračių šviesoforų žali signalai, kad lygiagrečiai einantys pėstieji ir (arba) važiuojantys dviratininkai lengviau pasinaudotų pirmumo teise prieš sukančias į dešinę transporto priemones, kurios suka į dešinę pagal pagrindinio šviesoforo žalią signalą be rodyklių (turi būti užtikrinti Taisyklių 51 ir 58 punktų reikalavimai). Jeigu dešinėje sankryžos pusėje nėra nei pėsčiųjų perėjos, nei dviračių pervažos arba dešinėje esantis lygiagretus pėsčiųjų ir dviračių eismas reguliuojamas atskirai nuo transporto priemonių eismo, pagrindinio šviesoforo žalias signalas gali būti įjungiamas iškart išjungus papildomos sekcijos signalą.

              39. Vėlintojo dešiniojo posūkio atveju papildomos sekcijos signalas įjungiamas užgesus pagrindinio šviesoforo žaliam signalui. Užgesus pagrindinio šviesoforo žaliam signalui, papildomos sekcijos signalas įjungiamas ne iš karto, kad priešpriešinio eismo transporto priemonės, sukančios į kairę ir įvažiavusios į sankryžą, galėtų saugiai pabaigti manevrą į kairę, pasibaigus joms skirtam žalio signalo laikui. Jeigu leidžiant posūkį į dešinę pagal pagrindinio šviesoforo žalią signalą kartu nėra leidžiamas priešpriešinio transporto priemonių eismo kairysis posūkis, papildomos sekcijos signalas gali būti įjungiamas iškart užgesus pagrindinio šviesoforo žaliam signalui.

              Comment


               Kaune nuėmus lenteles įrengtos dar dvi papildomos sekcijos pagal naują tvarką.

               Savanorių pr. - Aukštaičių - Zanavykų g. sankryžoje iš Zanavykų g.

               Click image for larger version

Name:	20191223_202826.jpg
Views:	5
Size:	128,9 kB
ID:	1772008

               Click image for larger version

Name:	20191223_202901.jpg
Views:	5
Size:	126,6 kB
ID:	1772009

               Savanorių pr. - Birželio 23-iosios - Žukausko g. sankryžoje iš Žukausko g.

               Click image for larger version

Name:	20191223_203839.jpg
Views:	5
Size:	122,7 kB
ID:	1772010

               Click image for larger version

Name:	20191223_203818.jpg
Views:	5
Size:	128,4 kB
ID:	1772011

               Comment


                Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                Šiandien važiuodamas pro Žirnių - Minsko pl. - Liepkalnio g. sankryžą Vilniuje pastebėjau, kad nuimta lentelė iš Liepkalnio g. ir prilipdyta papildoma sekcija į dešinę. Net skydas neatnaujintas, ir jis apima tik pagrindinį šviesoforą ir papildomą sekciją į kairę. Panašu, kad atsibusta, kad ateina sausis, ir sekcija uždėta neplanuotai. Kadangi pagrindiniame žaliame signale yra rodyklė tiesiai, nebegalima sukti į dešinę kartu su pėsčiaisiais, kaip anksčiau. Eilutė laukiančių į dešinę nusitęsusi gerokai žemyn nuo kalno.
                Klasikinis pavyzdys, kur žalios lentelės nuėmimas akivaizdžiai pablogino eismo sąlygas. Dabar iš Liepkalnio g. pasukti į dešinę tol, kol kiti veikiant kairei sekcijai suka į Liepkalnio g., nebėra galimybės. Pėsčiųjų srautas ten mažas.

                Comment


                 Parašė DArnas Rodyti pranešimą

                 Klasikinis pavyzdys, kur žalios lentelės nuėmimas akivaizdžiai pablogino eismo sąlygas. Dabar iš Liepkalnio g. pasukti į dešinę tol, kol kiti veikiant kairei sekcijai suka į Liepkalnio g., nebėra galimybės. Pėsčiųjų srautas ten mažas.
                 Kaip tik dabar į dešinę galima sukti tik degant raudonam signalui su įjungta papildoma sekcija į dešinę, kai iš Žirnių g. sukama į kairę į Liepkalnio g. Problema tame, kad tarybinio stiliaus šviesoforas neleidžia sukti į dešinę degant žaliam signalui su išjungta papildoma sekcija praleidžiant pėsčiuosius.

                 Aš jau prieš kelis mėnesius galvojau, kodėl nieko neplanuojama šioje sankryžoje iš Liepkalnio g.

                 Comment


                  Rastas sprendimas šioje sankryžoje, kaip padidinti dešiniojo posūkio pralaidumą su senais šviesoforais. Pagrindiniame žaliame signale juoda rodyklė tiesiai pakeista į rodykles tiesiai ir į dešinę. Dabar galima sukti į dešinę ir nedegant papildomai sekcijai, tik reikia praleisti pėsčiuosius. Neįprasta, bet KET neprieštarauja.

                  Click image for larger version

Name:	20191224_124229.jpg
Views:	6
Size:	87,2 kB
ID:	1772048


                  Click image for larger version

Name:	20191224_124300.jpg
Views:	5
Size:	88,8 kB
ID:	1772049

                  Click image for larger version

Name:	20191224_124324.jpg
Views:	5
Size:	86,2 kB
ID:	1772050

                  Click image for larger version

Name:	20191224_124326.jpg
Views:	5
Size:	88,4 kB
ID:	1772051

                  Comment


                   Gerai, kad dešinė sekcija vizualiai atskirta nuo likusio šviesoforo. Ji turėtų ir būti tokia kaip dabar, arba turėti atskirą baltą skydą kaip mačiau vienam šviesofore Klaipėdoje.

                   Comment


                    Parašė dsanto Rodyti pranešimą

                    Click image for larger version Name:	20191224_124324.jpg Views:	1 Size:	86,2 kB ID:	1772050

                    Click image for larger version Name:	20191224_124326.jpg Views:	1 Size:	88,4 kB ID:	1772051
                    Su rodyklėm pagrindiniam žaliam naujas pralaidumas į dešinę atrodo intuityviai. Kaip tarpinis variantas iki kol pripras vairuotojai.

                    Comment


                     Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                     Rastas sprendimas šioje sankryžoje, kaip padidinti dešiniojo posūkio pralaidumą su senais šviesoforais. Pagrindiniame žaliame signale juoda rodyklė tiesiai pakeista į rodykles tiesiai ir į dešinę. Dabar galima sukti į dešinę ir nedegant papildomai sekcijai, tik reikia praleisti pėsčiuosius. Neįprasta, bet KET neprieštarauja.

                     Manau, kad pagr. šviesofore esanti tokia rodyklė (juoda rodyklė, žalias fonas) padėtų geriau laikytis KET tiems, kas įpratę prie sekcijų, kai reikia stovėt kai nedega jokia raudona.

                     Netgi pamąsčiau, kad galėtų ir būti tokia tvarka, kol naudojami abu radikaliai skirtingi šviesoforų standartai. Kol praneš kada nors, kad iki 20XX m. seno standarto šviesoforų turi nelikti, tada būtų atsisakoma ir tokių rodyklių, ir pačių seno standarto šviesoforų.

                     Tačiau tik ten, kur nėra tokios kombinacijos:


                     ---
                     Iš kitos pusės, beveik niekur ES tokių dalykų nėra ir nereikia, reiktų įprasti ir lietuviams nebestovėti prie žalio, ten kur nėra spec. rodyklių dėl šviesoforo su sena tvarka
                     Paskutinis taisė PoDV; 2019.12.24, 14:21.

                     Comment

                     huluhub.com
                     porno video
                     antalya escort
                     Working...
                     X