Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus infrastruktūros projektai

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
  O koks yra to dvigubo žiedo tikslas? Priversti sulėtinti greitį prieš sankryžą? Panašu, kad ir kairiojo posūkio nebus.
  Kaip suprantu, tai juo negalėsi pilnai naudotis - tai yra akligatvis iš abiejų pusių. Negalėsi Skroblų g. kirsti, automobiliu.

  Parašė Riedis Rodyti pranešimą
  Ar gerai suprantu, kad žieduose atvirkštinė kryptis pagal laikrodžio rodyklę? Atrodo neįprastai ir gan sudėtingai iš pirmo žvilgsnio
  Panašu, kad taip. Įdomu kaip tai koreliuoja su KET. Nes čia vistiek kaip ir žiedas gaunasi, nebent jo taip nežymės.

  Comment


   Manau kad tikrai ne, turbūt tik apsisukimo vietos žymėjimas plane ir tiek. Nėra nei prasmės nei būtų patogu pagal įvažiavimų kampus suktis pagal laikrodžio rodyklę. O kad neleis važiuoti tranzitu tai labai gerai, galima ir daugiau vietų mieste įrengti tokius sprendimus.
   Paskutinis taisė themanual; 2021.02.05, 10:41.

   Comment


    Taip, formuojamas akligatvis su paliktu pravažiavimu dviračiams ir gelbėjimo tarnyboms. Dėl krypties - greičiausiai klaida žymėjime, nes nėra jokios priežasties kodėl reikėtų komplikuotos ir nesaugios konfigūracijos pagal laikrodžio rodyklę. Kadangi žiedai turės tik vieną įvažiavimą ir išvažiavimą, galima juos laikyti ir tiesiog kelio išplatėjimu su apsisukimo galimybe.

    Comment


     Parašė themanual Rodyti pranešimą
     O kad neleis važiuoti tranzitu tai labai gerai, galima ir daugiau vietų mieste įrengti tokius sprendimus.
     Skroblų gatvė jau daug metų tranzitų nepravažiuosi (šita gatvė yra 2 akligatviai).
     Absoliuti žodžio laisvė - demokratinės valstybės pagrindas.

     Comment


      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
      Skroblų g. rekonstrukcijos projektas. Įdomūs sprendimai. Dar Vilniuje nematytas dvigubas žiedas iš trinkelių dangos.

      https://citify.eu/skroblu-g-rekonstrukcija/

      https://vilnius.lt/lt/numatomo-stati...-projektavima/      Sprendimas su žiedais tikrai įdomus - už tai pliusas. Tik nelabai aišku, kam jį prie to paties dar ir pakėlė aukščiau - gi sulėtinimo funkcija jau atlikta ir taip. Yra dar vietų su klaustukais, pvz. prie Naugarduko gatvės vos už 20m gatvę kerta šaligatvis, bet jis kažkodėl ignoruojamas, o taip pat kai kur kažkodėl bandoma raminti pėsčiųjų eismą (šaligatviai vingiuoja labiau už važiuojamą dalį).
      Paskutinis taisė Ginthus; 2021.02.05, 12:20.

      Comment


       Delfi,lt 2021.02.20
       Nuo vasario 22 dienos – laikini eismo pokyčiai sostinės Verkių gatvėje
       Pabaigus paviršinių nuotekų rekonstrukcijos darbus Verkių ir Kareivių gatvių sankryžos ribose, darbai persikelia į Verkių gatvę. Rekonstruojant lietaus nuotekų kolektorių, nuo vasario 22 dienos iki kovo 31 dienos įsigalioja laikini eismo ribojimai Verkių gatvės atkarpoje tarp Kareivių ir Lakūnų gatvių

       Jau nuo pirmadienio, vasario 22 d. , Verkių g. atkarpoje, eismo judėjimo kryptimi nuo Lakūnų g. link Kareivių g., bus palikta viena eismo juosta, iš kurios (Verkių ir Kareivių g. sankryžos ribose) vairuotojai galės važiuoti Verkių g. tiesiai arba pasukti į dešinę link Žirmūnų ir Kareivių g. sankryžos. Kairysis posūkis, vedantis link Kareivių ir Kalvarijų g. sankryžos, bus panaikintas.


       Magistralinio paviršinių nuotekų tinklo rekonstrukcija Verkių g. yra miestui itin reikšmingo Verkių, Kareivių ir Žirmūnų gatvių lietaus nuotekynės rekonstrukcijos projekto dalis. Įgyvendinus projektą, bus išspręstos dvi opios Verkių bei Kareivių gatvių ir aplink jas esančių teritorijų problemos: užtvindymas per liūtis ir paviršinių lietaus nuotekų valymas

       https://www.delfi.lt/verslas/transpo....d?id=86526555

       Comment


        Gal yra kokių naujienų / informacijos dėl Šeimyniškių gatvės kapitalinio remonto nuo Žirmūnų žiedo iki Rinktinės g.? (https://citify.eu/seimyniskiu-g-tarp...ekonstrukcija/)

        Metų pradžioje buvo informacijos, jog Žirmūnų žiedo 2020 m. netvarkė, kol nėra aiški situacija su Šeimyniškių g. Ar darbai ir nebus pradėti, kol neužbaigs Business Stadium projekto - 2022 m.?
        ​​​​​
        Negi planuose nenumatytas dviračių takas Šeimyniškių g., kuris puikai užbaigtų trūkstamą jungtį tarp Rinktinės g. ir Žirmūnų trikampio (Tuskulėnų, Žirmūnų, jungtis per Orlen degalinę iki Eurovelo).
        ​​

        Comment


         Ten buvo daug atskirų projektų rengiama, bet jų visų atsisakyta ir bus rengiamas vienas projektas tai atkarpai. Dėl to ir Citify sujungta viskas į vieną. Kiek man sakė, tai arba tą atkarpą projektuos investuotojas (suprantu, kad Hanner) arba savivaldybė. Tai čia buvo prieš gal du mėnesius. Kokia dabar stadija visko nežinau.

         Dviračių takas bus, berods šiaurinėje gatvės dalyje. Klausimas yra kitas - ar A juostos bus papildomos įrengtos ar vietoje esamų juostų. Nes gatvės projektas neva vadinsis A juostų įrengimo.

         Comment

         Working...
         X