Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus infrastruktūros projektai

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė sleader Rodyti pranešimą
  Nejaugi visus metus reikia statyti paprasta pesciuju viaduka ? Ir kazkaip netinkamai man atrodo parinkta jo orientacija, karoliniskiu puseje viskas normaliai, taciau lazdynu puseje jis galetu baigtis salia laiptu link dabartinio sviesoforo, o ne prie laiptu i stotele. Nes i ta stotele vaiksto ne pagrindiniai srautai. Taigi jei pastacius nebus gerai aptverta vieta, kur dabar yra sviesoforas, galima tiketis daznu bandymu pereiti/perbegti ten gatve.
  Bus įrengti nauji pėsčiųjų ir dviračių takai, senieji snaikinti. Bent jau tiek girdėjau.
  Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

  Comment


   Kodėl man atrodo, kad vis tiek žmonės per apačią lakstys, nebent kokių erškėčių prisodins per vidurį. Mėgstama senjorų gatvės kirtimo vieta nuo čia iki buvusio Merkurijaus, Kometos. Ir dėjo jie ant perėjų

   Comment


    Parašė SPX Rodyti pranešimą
    Bus įrengti nauji pėsčiųjų ir dviračių takai, senieji snaikinti. Bent jau tiek girdėjau.
    Tačiau žmonių įpročius ne taip paprasta sunaikint Tą puikiai matome GV ir Ukmergės gatvių sankryžoje

    Comment
     www.15min.lt
     gera gyventi gerai

     Comment


      Kažkur skaičiau, kad į stadiono kalną galvojama net ir funikulierių ar kažkokį panašų keltuvą daryti - visi supranta, kad tų įvažiavimų gali nepakakti.

      Comment


       Parašė bronius Rodyti pranešimą
       Kažkur skaičiau, kad į stadiono kalną galvojama net ir funikulierių ar kažkokį panašų keltuvą daryti - visi supranta, kad tų įvažiavimų gali nepakakti.
       Šiaip gera mintis, tik tada reikėtų po GV gatve požeminę preėją daryti, tad manau, kad projektas tikrai nepigiai kainuos.

       Comment


        Požeminė perėja napakentų ir po Ukmergės gatve ties satdionu, kur dabar yra paprasta perėja.ten ir taip sunku ją laisvai pereiti, o pastačius stadioną srautas bus didesnis.
        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

        Comment


         Keista išvis, kad ta pėsčiųjų perėja šalia viaduko egzistuoja - juk pėstieji gatvę gali pereiti šalia esančiu viaduku. Daugiau problemų turbūt kelia sekanti perėja, esanti važiuojant link Fabijoniškių. Nesyk esu matęs, kaip pėstieji mindžikuoja nesiryždami žengti - juk prieš akis keturios juostos ir automobiliai dažnas važiuojantis bent 60 km/h. Pėsčiųjų požiūriu ta perėja yra labai pavojinga.

         Comment


          Dėkui už papildymą
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


           Ačiū už naujienas, SPX.

           Dar viena beveik naujiena
           Nuo rugsėjo 1-osios pagerės eismo sąlygos link Vilniaus oro uosto

           2007-08-31

           Sostinės Savivaldybė informuoja, kad nuo rugsėjo 1 dienos pagerės eismo sąlygos link Vilniaus tarptautinio oro uosto, taip pat pietinėje ir šiaurinėje miesto dalyse.

           Jau šį šeštadienį bus atidarytos dvi eismo juostos rekonstruojamu Dariaus ir Girėno gatvės viaduku, po vieną juostą kiekviena eismo kryptimi. Šiuo viaduku galės važiuoti visos transporto priemonės, ribojamas bus tik krovininio transporto eismas. Krovininiai automobiliai, važiuojantys nuo oro uosto, bus nukreipiami į Žirnių gatvę, toliau – nustatytu apvažiavimo maršrutu. Sunkusis transportas, važiuojantis nuo miesto centro pusės, galės važiuoti per geležinkelio viaduką. Viaduko prieigose iš šalutinių gatvių nuo 6 iki 21 val. bus galima pasukti tik į dešinę pusę, o važiuojant per viaduką bus draudžiamas kairysis posūkis į Pelesos gatvę.

           Tiesiamo Vilniaus pietinio aplinkkelio prieigose rugsėjo 1-ąją numatoma atnaujinti transporto eismą Panerių ir Burbiškių gatvių sankryža.

           Eismo sąlygos pietinėje miesto dalyje dar labiau pagerės rugsėjo vidury, kai bus atnaujintas eismas rekonstruojamu viaduku Kirtimų gatvėje. Rekonstrukcijos metu praplatinus šį viaduką, transporto eismas juo bus leidžiamas jau ne viena, o dviem kryptimis. Kol kas dėl viaduko rekonstrukcijos darbų susidaro spūstys Galvės ir Kirtimų gatvių sankryžoje – joms išvengti lengvųjų automobilių vairuotojai prašomi pasirinkti kitus apvažiavimo maršrutus. Minėtą sankryžą rekomenduojama apvažiuoti J. Tiškevičiaus gatve, Senuoju Gardino plentu, V. A. Graičiūno ir Krantinės gatvėmis.
           http://www.vilnius.lt/newvilniusweb/.../?itemID=85096

           Ar kas nors galėtų be žemėlapio apvažiuoti minėtą probleminę sankryžą J. Tiškevičiaus gatve, Senuoju Gardino plentu, V. A. Graičiūno ir Krantinės gatvėmis?

           Comment


            Parašė Romas Rodyti pranešimą
            Ar kas nors galėtų be žemėlapio apvažiuoti minėtą probleminę sankryžą J. Tiškevičiaus gatve, Senuoju Gardino plentu, V. A. Graičiūno ir Krantinės gatvėmis?
            Prieš kelias dienas draugai klaipėdiečiai važiavo pagal nuorodą "Apylanka", tai sakė, kad vos neužklimpo kažkokiame miške, čia turbūt ta vieta
            GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

            Comment
             Raudona - "Apylanka"
             Mėlyna - kelias nekoks

             Comment


              /\ Turbūt apie tą Savivaldybės rekomenduojamą kelią buvo straipsnelis temoje
              (106) Tikrasis Vilniaus pietinis aplinkkelis [/B]
              Arūnas Dumalakas
              Vilniaus rajone – nelegalus aplinkkelis
              Prieš kelias dienas (...) atsirado naujas nelegalus aplinkkelis. Jis nuo Vaidotų driekiasi pro daržus, bulvių laukus, kapines ir pasiekia sostinės V.A.Graičiūno gatvę. Šiuo žvyrkeliu ir vietomis asfaltuotu, tačiau duobėmis išmuštu keliu kasdien važiuoja šimtai vilkikų, daugybė lengvųjų automobilių.
              http://www.miestai.net/forumas/showp...3&postcount=63
              Paskutinis taisė Romas; 2007.09.03, 20:41.

              Comment


               Vilniaus savivaldybėje naujai susirinkusi biurokratų gauja vis dėlto pakeitė Gedimino pr. važiavimo tvarką. Dabar mūsų "pėsčiųjų" gatvė atiduota automobiliams nebe iki 18 val., bet iki 19 val.

               Čia taip skatinama vaikščioti pėsčiomis? Idiotai...

               Comment


                Pėsčiųjų viadukas tarp Lazdynų ir Karoliniškių.

                Darbai nemerdi ir šioj vietoj:

                Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                Comment


                 Kazkaip nieko naujo:

                 Vilnių iš spūsčių vaduos aplinkkelis, sankryžos ir viadukai

                 Penktadienį DELFI internetinėje konferencijoje viešėjusio Vilniaus miesto savivaldybės Eismo organizavimo poskyrio vedėjo Vidučio Cemnolonskio skaitytojai teiravosi apie eismo problemas Vilniuje. Savivaldybės atstovas pasakojo apie vykdomus darbus ir aptarė skaitytojų pasiūlymus.

                 V. Cemnolonskis teigė, kad automatizuota eismo valdymo sistema turėtų pradėti veikti 2008 m., o jos įdiegimas vyks dalimis pagal transporto koridorius. Jis pastebėjo, kad vairuotojų kultūra nuolat gerėja ir teigė nemanąs, kad tai yra pagrindinis kliuvinys tobulai valdyti eismą.

                 Pasak V. Cemnolonskio, susidarančius kamščius ties Laisvės ir Ukmergės plento sankryža turėtų išspręsti statoma dviejų lygių sankryža, kuri bus baigta 2008 m. Jis pritarė Vilniaus apvažiavimo idėjai ir sakė, kad vakarinio apvažiavimo projektas jau rengiamas. Tačiau atkreipė dėmesį, kad Vilnius reikia ne tik apvažiavimo, bet ir tinkamų eismui gatvių tarp miesto rajonų.


                 V. Cemnolonskis nepritarė siūlymams Vilniuje įrengti daugiau vienos krypties gatvių, mat vienpusis eismas ne tik pagerina eismą viena kryptimi, bet ir padidina ridą, oro taršą, sukelia nepatogumų. Jis pritarė skaitytojų pasiūlymams didinti gatvių, kuriose būtų leidžiamas eismas tik autobusams, plėtimui. Tačiau, pasak V. Cemnolonskio, šįmet įvedus tokią tvarką Jogailos gatvėje sulaukta labai didelio miestiečių nepasitenkinimo.


                 Specialistas sakė, kad rugsėjo mėnesį numatyta baigti rekonstruoti viaduką per Geležinkelio tiltą Kirtimų gatvėje. Per viaduką numatytas 2 krypčių eismas (po 1 eismo juostą į kiekvieną pusę) vietoje pastaruoju metu buvusio vienpusio eismo.


                 Vienas DELFI skaitytojas siūlė platinti sostinės gatves. Tačiau, pasak V. Cemnolonskio, gatvių platinimas yra brangus - šalia jų nutiestas komunikacijas tenka iškelti, o tai padaryti yra brangiau negu įrengti dangas.


                 „Nagrinėti reikia visus galimus variantus, o parinkti tą, kuris naudingiausias miesto plėtrai ir kuriam pritars miesto gyventojai“, - kalbėjo savivaldybės specialistas, skaitytojui papriekaištavus dėl esą brukamos metro idėjos.


                 Savivaldybė numačiusi įrengti papildomų techninių priemonių važiuojantiems automobilių juosta išaiškinti. Gera naujiena dviratininkams - ateityje Vilnių kirs tarptautinė dviračių trasa, kuri eis nuo Savanorių prospekto per Vingio parką ir Žvėryną Europos parko link.
                 http://www.delfi.lt/news/economy/aut...hp?id=14308537
                 gera gyventi gerai

                 Comment


                  Nuo rugsėjo 10-osios ribojamas eismas sostinės Naugarduko gatvėje ir Pilaitės prospekte
                  Rugsėjo 10 – spalio 1 dienomis dėl Vilniaus pietinio aplinkkelio tiesimo darbų bus draudžiamas transporto eismas Naugarduko ir Gerosios Vilties gatvių sankryžoje. Apvažiuoti bus galima Žemaitės ir Panerių gatvėmis.

                  Rugsėjo 10–15 dienomis dėl Pilaitės prospekto rekonstrukcijos bus draudžiamas transporto eismas Pilaitės prospekto dalyje ties Papilėnų gatve. Visas transportas bus nukreiptas Senuoju Pilaitės keliu.
                  www.vilnius.lt

                  Comment


                   Dėmėsio. Dėl Liubarto Tilto.

                   Vakar teko eiti pėsčiomis per Liubarto tiltą. Nuo menkiausio troleibuso jis visas banguoja ir gan nemenkai. Greičiausiai bus atsilaisvinusios metalinės konstrukcijos, bent jau taip nusprendė ir kiti pėstieji su kuriais apžiurėjome tiltą iš apačios. Kiek žinau yra pranešta Savivaldybės miesto plėtros departamentui. Kada bus sureaguota neaišku. Noriu paprašyti čia esančių forumo narių, susijusių su Vilniaus miesto infrastruktūra, nuvykti, apžiūrėti ir įvertinti tilto būklę. Tiltui reikalinga rekonstukcija.
                   Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                   Comment


                    Na neblogos naujienos, jau galima kazkokius eskiziukus braizytis :                    Placiau: http://www.delfi.lt/news/economy/aut...hp?id=14363541
                    Paskutinis taisė Kema; 2007.09.13, 08:43.
                    gera gyventi gerai

                    Comment


                     Parašė SPX Rodyti pranešimą
                     Vakar teko eiti pėsčiomis per Liubarto tiltą. Nuo menkiausio troleibuso jis visas banguoja ir gan nemenkai. Greičiausiai bus atsilaisvinusios metalinės konstrukcijos, bent jau taip nusprendė ir kiti pėstieji su kuriais apžiurėjome tiltą iš apačios. Kiek žinau yra pranešta Savivaldybės miesto plėtros departamentui. Kada bus sureaguota neaišku. Noriu paprašyti čia esančių forumo narių, susijusių su Vilniaus miesto infrastruktūra, nuvykti, apžiūrėti ir įvertinti tilto būklę. Tiltui reikalinga rekonstukcija.
                     Būna, kad per rytinius kamščius visi troleibusai ant tilto sustoja. Žodžiu, kas nemokat plaukti... Buvo gi ten rekonstrukcija kažkada (šįmet gal vasarą, ar pernai). Palopė važiuojamąją dalį ir prieš tilto pabaigą nupeckiojo raudonas juostas - rekonstravo.

                     Comment

                     Unconfigured Ad Widget

                     Collapse
                     Working...
                     X