Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus infrastruktūros projektai

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Replika iš temos apie Geležinio Vilko - Žalgirio gatvę
  Parašė Lettered
  Atrodo vis tik truputį apsimelavo ir šiemet nieko ten neplatins.
  https://www.miestai.net/forumas/foru...68#post1630768
  Parašė Creatium Rodyti pranešimą
  Ar pradės ar ne tikrai trūksta informacijos. Bet žemėlapyje nepažymėtas ir Rinktinės g. rekonstrukcijos projektas, nors jis parengtas ir berods šiemet turėtų padaryt (man atrodo irgi privačių lėšų dėka, ar ne?).
  Tas savivaldybės žemėlapis apie miesto tvarkymą turbūt neapima didesnių projektų.

  Comment


   Kalbant dar apie Rinktinės g.: prieš porą dienų buvo išpjauti šie medžiai, kurie turėjo būti pašalinti dėl gatvės rekonstrukcijos: https://www.google.lt/maps/@54.6944,...7i13312!8i6656

   Comment


    Parašė Romas Rodyti pranešimą
    Jei skaičiuoti takų ar šaligatvių skaičius kilometrais tai kažkam atrodo įspūdingai.
    Tokie būtini "higieniniai" dalykai negali būti lyginami su kelių tiesimo ar rekonstrukcijos projektais, kur yra teritorijų planavimo klausimai, interesų derinimas su gyventojais ir įmonėmis, komunikacijų iškėlimas, eismo organizavimo pokyčiai ir kiti sudėtingi dalykai, kuriems reikia politinės valios.
    Kad lyginant su praeita kadencija, kol kas galime lygintis tik nutiestais šaligatviais ir išasfaltuotais kilometrais. Jokių didesnių projektų, tokių kaip Neries krantinių atnaujinimas, praeitoje kadencijoje nebuvo. Buvo tik vienas - nereikalingo viaduko prie Verslo trikampio už ES pinigus pastatymas, t.y. išmetimas ES pinigų į nereikalingą projektą vien tam, kad savivaldybė nesugebėjo sukrapštyti savo pinigų požeminėms komunikacijoms pakeisti.

    Aš esu už tai, kad būtų kuo daugiau palyginimų ir skaičių, kad nepaisant to, kas yra meras, būtų pateikti konkretūs skaičiai kiek kiekvienais metais nutiesiama kilometrų naujų kelių, kiek senų rekonstruojama, kiek šaligatvių ir dviračių takų, kiek nupirkta naujų autobusų, kiek pastatyta darželių ir t.t. Taip, kartais yra sudėtinga palyginti, kartais lyginami nepalyginami dalykai, tačiau geriau už palyginimą ir konkrečią atskaitomybę mes nieko neturime. Tokia praktika ir įmonėse, kai darbuotojai turi aiškius tikslus, išreikštus skaičiais, kuriuos galima palyginti. Jeigu darbų nelyginsime konkrečiais išasfaltuotais kilometrais, tai tada beliks lygintis vizijomis ir vizualizacijomis, t.y. pasakomis. Ir geriausi merai mums atrodys pasakoriai, o ne tie, kurie konkrečius darbus atlieka.

    Comment


     Kalbant apie šaligatvius, tai praeitais metais buvo jų tvarkymo/naujų tiesimo bumas. Daugelyje miesto kiemų kur nuo neatmenamų laikų buvo pratrypti purvini takai atsirado šaligatviai. Šiemet, kiek matau, ir toliau tęs šituos darbus.
     Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

     Comment


      Parašė Romas Rodyti pranešimą
      Tas savivaldybės žemėlapis apie miesto tvarkymą turbūt neapima didesnių projektų.
      Panašu, kad sužymėtos tik vietos, kurias tvarkys iš remontams ir priežiūrai skirto biudžeto. O atskiri projektai su atskirais finansavimais nežymėti.

      Parašė SPX Rodyti pranešimą
      Kad ta nufrezuoto asfalto panaudojimo technologija jau seniai žinoma. Kelių direkcija, matyt, sugalvojo tą leisti šalies mastu. Civilizuoti kraštai tausodami gamtą, suprasdami antrinio panaudojimo būtinybę tą jau senokai daro.
      Taip, buvo senai. Dabar kažką pakeitė ir išleido atnaujintą - dar nesigilinau. Jei jau apie antrinį panaudojimą, tai keista, kad pačio asfalto mišinių gaminti iš atliekų niekas neskatina. Kad ir tų pačių dviračių takų spalvotas asfaltas galėtų būti gaminamas iš naudotų padangų ar plastikinių butelių. Net į konkursų vertinimo kriterijus galima būtų įtraukti ne tik kainos, bet ir ekologijos kriterijus.
      Paskutinis taisė Ginthus; 2018.03.30, 10:05.

      Comment


       Vienas įdomus dalykas yra: ant didelio mastelio pačiame dešiniajame Naujosios Vilnios kampe matosi kaip suprantu busimo pietinio aplinkelio pabaiga, kuri isilieja į Polocko kelią.
       Įdomu, kad dabartine Pramones gatve nereikės važiuoti per pervažą o bus galima važiuoti tiesiai, palei geležinkelį ir patekus į naują kelią grižti atgal Polocko kryptin

       Comment


        Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
        Zemelapio didelis image'as yra ZIP priede prie pranesimo, nes forumas neleidzia kelt tokios rezoliucijos paveiksleliu.

        https://www.miestai.net/forumas/file...tch?id=1630769
        Parašė kotofeich1 Rodyti pranešimą
        Vienas įdomus dalykas yra: ant didelio mastelio pačiame dešiniajame Naujosios Vilnios kampe matosi kaip suprantu busimo pietinio aplinkelio pabaiga, kuri isilieja į Polocko kelią. Įdomu, kad dabartine Pramones gatve nereikės važiuoti per pervažą o bus galima važiuoti tiesiai, palei geležinkelį ir patekus į naują kelią grižti atgal Polocko kryptin
        Ačiū už pastabumą
        Turbūt čia kažkada bus pietinio - rytinio aplinkkelio A19 / KK106 nauja trasa

        https://maps.vilnius.lt/miesto-tvarkymas#layers

        Comment


         Parašė Romas Rodyti pranešimą         Ačiū už pastabumą
         Turbūt čia kažkada bus pietinio - rytinio aplinkkelio A19 / KK106 nauja trasa

         https://maps.vilnius.lt/miesto-tvarkymas#layers
         Beje, čia pat matosi kad, Linksmoji gatvė kirs geležinkelį, nors ir nelabai įsivaizduoju kaip tai turi atrodyti:)

         Comment


          Kas per "karštasis gatvės dangos regeneravimas" Kapsų g. nuo karo policijos aikštelės iki Tyzenhauzų g.? Ten tik pėsčiųjų praminti takeliai.
          Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

          Comment


           Asfaltuos 80 km Vilniaus gatvių – remontuojamų sąraše kone visos prasčiausios miesto atkarpos

           ...Jau suplanuota kapitaliai atnaujinti net 93 sostinės gatvių ruožus. Ištisinis asfaltas bus klojamas Suvalkų, Pylimo, Vitebsko, Totorių, Lapų, M. Daukšos, Olandų, S. Vainiūno, Žemaitės, A. Goštauto, Geležinkelio, Panerių, Pylimo, Švitrigailos, Vytauto, T. Narbuto, Kalvarijų, Žalgirio Rinktinės, I. Šimulionio, Miškinių, Justiniškių, Ukmergės, Buivydiškių, S. Stanevičiaus, Girulių, L. Giros, Vydūno, Ozo, Pagubės, Didžiųjų Gulbinų, Kryžiokų g. (nuo Užpalių g. iki Kryžiokų Sodų 12-osios g.), Noragiškių, Kryžiokų Sodų 7-oji, Krakiškių, Kremplių, Dvariškių, Melkio, Verkių (nuo P.Lukšio g. iki Kareivių g.), Žirmūnų (nuo Šilo g. iki Kareivių g.), Pulko, Apkasų, Antakalnio (nuo žiedinės sankryžos iki Šilo tilto), Mileišiškių, Viršupio, V. Grybo, Volungės, Debesijos, Širvio, Švyturio, B.Sruogos, Vinciūniškių, Šilėnų, Laurų Sodų 1-oji, Keramikų g. žiedinė dalis, Žirgo (nuo 54 namo iki Šatrijos Raganos g.), Žygio, Dunojaus, Pelesos, S. Batoro, Metalo, Uosių, Parko, Pergalės, Retkonių, Vilkpėdės, Galvės, J.Janonio, J.Tiškevičiaus, Jaunystės, Vėjo, Lentvario, Fermentų, Fabriko, V.A.Graičiūno, Mokyklos ir Vilniaus gatvės bei Lukiškių skg. Konstitucijos, Eišiškių, Laisvės, Pilaitės, Savanorių prospektai ir Senojo Gardino plentas...
           ...„Liepą pradėsime Antakalnio gatvės – nuo Žolyno iki Olandų, Antakalnio, T.Kosciuškos žiedinės gatvių sankryžos – kapitalinį remontą. Šioje, daugiau kaip 2 km ilgio gatvės atkarpoje, bus paklota nauja asfalto danga, įrengti nauji šaligatviai. Prieš dvejus metus buvo atnaujinta Antakalnio gatvė nuo Žolyno g. iki Nemenčinės plento“, – sako Miesto ūkio ir transporto departamento direktorius Virginijus Pauža...
           O kaip su žadėtom A juostom Antakalnio g.?

           ...Kitose gatvėse: A.P.Kavoliuko, Šešuolių, Popieriaus, Verkių, (nuo Žirmūnų g.), Lizdeikos, Vaidilutės, Šaltkalvių, Kapsų, Linksmosios, E. Andrė, Paneriškių – bus atnaujinama danga....
           Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

           Comment


            Širvio g.? Tai, kad ji renovuotų prieš 1.5 metų ir atrodo, kaip nauja, nebent gatvės gale aikštelę asfaltuotų.

            O jei Antakalnyje nebus A juostų, bus didžiausias absurdas ir šios kadencijos savivaldybės kapituliacijos pradžia. Prieš kelis mėnesius kalbėjo visai kitaip :)
            Aviate, navigate, communicate

            Comment


             Sąraše yra ir kitų keistų dalykų - pvz. paminėta Pergalės g., kuri prieš metus buvo kapitaliai rekonstruota. Gal savivaldybė į būsimus darbus įtraukė ir jau padarytus? :)

             Beje, nesuprantu, kam reikalingas Šimulionio, Kavoliuko gatvių remontas - jos yra pakankamai geros būklės. Mieste yra kur kas blogiau atrodančių gatvių. Keisti prioritetai.
             Lietuva visiems.

             Comment


              /\ Nežinau, bet Šimulionio g. tikrai nėra jau labai geros būklės. Labiausiai reikėtų tvarkyti dangą ties Laisvės pr. viaduku iš visų pusių. Man ten išvis atrodo, kad danga dar nuo sovietmečio likusi, tik palopyta.
              Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

              Comment


               Gatvių sąrašas su remontuojamų atkarpų ilgiais - http://www.vilnius.lt/index.php?1503827337

               Comment


                Žemėlapyje yra klaidų, nėra tobulas. Pavyzdžiui, sąraše galima rasti įvažiavimų į kiemus, kurių nėra žemėlapyje.

                Comment


                 Parašė abruo Rodyti pranešimą
                 Sąraše yra ir kitų keistų dalykų - pvz. paminėta Pergalės g., kuri prieš metus buvo kapitaliai rekonstruota. Gal savivaldybė į būsimus darbus įtraukė ir jau padarytus? :)

                 Beje, nesuprantu, kam reikalingas Šimulionio, Kavoliuko gatvių remontas - jos yra pakankamai geros būklės. Mieste yra kur kas blogiau atrodančių gatvių. Keisti prioritetai.
                 Ten nuo bažnyčios iki žiedo apie 200-300 metru taip ir liko nesutvarkyta gal jie tą turėjo omenį Pergales g.

                 Comment


                  Manęs labiausiai neramina tai, kad gatvės bus tradiciškai asfaltuojamos aklai. Antai A. P. Kavoliuko gatvė yra 11 metrų pločio, tai ją taip ir išasfaltuos. Po to žiū reikės statyti visokius gulinčius policininkus, kad mažint eismo greitį, nes visi lakstys kaip išprotėję. Vietoje to galėtų gatvę paversti į Žvejų g. tipo: eismui skirti po 3 metrus max (D kategorijos gatvė vis gi), parkavimui atskirti trinkelėmis išklotas vietas, smarkiai siaurinti ties perėjomis.

                  Comment


                   Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                   Spėju, atskirai vykdys Geležinio Vilko g. rekonstrukciją. Iki Ozo g. bus 4+4 juostos, toliau 2+2 su avarine juosta dešinėje ir, kaip dėrėtų greito eismo gatvei su 80 km/h, panaikinamos pėsčiųjų perėjimo vietos ir kairieji posūkiai iki pat Mokslininkų g.
                   Pagal srautus GV reiktų platinti iki 3x3 iki pat Mokslininkų g., o ne tik iki Ozo g. Tikėkimės tą ir padarys vėliau, iš tos žolės viduryje šiaip ar taip jokios naudos.
                   Flickr

                   Comment


                    Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                    Spėju, atskirai vykdys Geležinio Vilko g. rekonstrukciją. Iki Ozo g. bus 4+4 juostos, toliau 2+2 su avarine juosta dešinėje ir, kaip dėrėtų greito eismo gatvei su 80 km/h, panaikinamos pėsčiųjų perėjimo vietos ir kairieji posūkiai iki pat Mokslininkų g.
                    Prie tokio komplekto dar reiktų ir dviejų lygių sankryžos su Mokslininkų g. Jau dabar ten darosi kamščiai. Nutiesus ML situacija turbūt tik pablogės.

                    Comment


                     Del Kavoliuko gatves situacija yra tokia: siemet eis tretieji meti kai ja asfaltuoja. 2016 (jei teisingai atsimenu) ja protarpiais palopijo ir paliko. 2017 metais nufrezavo didesnius plotus ir ant ju tiesiog supile asfalto. Be sujungimu su sena danga.. plemais.. tiesiog supile ir pravaziavo su volu. Taip padaryta kazkur 20% visos gatves dangos. Matyt naujoviska nanotechnologija, nes daugiau niekur nesu tokios mates. Atrodo taip:

                     Click image for larger version

Name:	20180407_175537.jpg
Views:	1
Size:	255,6 kB
ID:	1633091

                     Aciu uz iki puses uzasfaltuotus kalnelius, dabar pravaziuot galima beveik nestabdant.
                     Click image for larger version

Name:	20180407_175413.jpg
Views:	1
Size:	242,7 kB
ID:	1633092

                     Click image for larger version

Name:	20180407_175715.jpg
Views:	1
Size:	261,7 kB
ID:	1633094

                     Sita gera foto:) Matosi 2 metu lopas ir praeita rudeni ant jo subertas naujas asfaltas.
                     Click image for larger version

Name:	20180407_175917v.jpg
Views:	1
Size:	247,2 kB
ID:	1633095

                     Lopyta pries pora metu buvo mazdaug taip:
                     Click image for larger version

Name:	20180407_180035v.jpg
Views:	1
Size:	218,5 kB
ID:	1633096
                     Juk matesi, kad skils ir toliau sioje vietoje, bet vistiek daryta 50cm isvrezavimu.

                     Siais metais sia gatve vel asfaltavimo sarase. Du metus jie sekmingai i nieka merke pinigus. Labai idomu ka sugalvos siais metais. Visa si istorija parodo tik viena - kad pinigu savivalbybe turi i marias. Butu padare istisini asfaltavima pries 2 metus gatve iki siol butu kaip nauja. Bet kam to reikia, jei galima isisavint kasmet.
                     Attached Files

                     Comment

                     Working...
                     X