Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie žiedines sankryžas

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė Romas Rodyti pranešimą

  Negi yra toks ženklinimo taisyklių reikalavimas uždėti dubliuojančius perėjos ženklus iš priešingos pusės, kur fiziškai neįmanoma važiuoti mašinoms.
  Yra. Kiekviena sankryža su salele ar skiriamąja juosta yra tokia. Niekas net nepastebėjo, kol neėmė piktnaudžiauti geltonais skydais ir su pėsčiųjų asociacija pakėlėme vėją. Gerai būtų inicijuoti ir taisyklių atitaisymą.
  Paskutinis taisė Ginthus; 2020.03.01, 18:42.

  Comment


   Emilis Gorbačiovas
   3 mln. eurų kainavusi žiedinė sankryža gyventojus „varo iš kantrybės“: viena avarija po kitos, o pažeidimai – sunkiai išvengiami
   https://www.lrytas.lt/auto/saugus-ei...veng-14940738/

   Kauno rajone esančio Akademijos miestelio Universiteto gatvėje – sujudimas: mažiau nei prieš metus įrengtoje žiedinėje sankryžoje nesiliaujama fiksuoti Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimų. Sankryža problemų kelia ne tik jauniems, bet ir nemenką patirtį turintiems vairuotojams, mat, pasak gyventojų, ženklai klaidinantys, o išplanavimas – nelogiškas. Vis tik panašu, jog situacija pasikeis, mat jau netrukus Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) ketina inicijuoti ženklinimo pakeitimus.
   Dabar gi į sankryžą įvažiuojantys gyventojai labai dažnai nesąmoningai pažeidžia KET.
   „Atvažiavę nuo Šakių plento antrąja juosta, žmonės įvažiuoja į žiedą ir suka Kauno miesto kryptimi, kurios pasirinkti, pagal dabartinį ženklinimą, negalima. Dažnam vairuotojui atrodo, kad įvažiavus į žiedą galima rinktis bet kurį išvažiavimą, net ir apsukus kelis ratus. O šioje sankryžoje žiedu galima važiuoti tik antrame išvažiavime. Tiesa, tai galioja tik atvažiuojantiems nuo Šakių plento“, – naujienų portalui lrytas.lt aiškino seniūnas. Anot S.Nominaičio, dėl painaus kelio atkarpos žymėjimo kalbėta ir su policijos pareigūnais, kurie taip pat suabejojo projektavimo ir ženklinimo logika. „Policininkai sakė, jog jei žiedinėje sankryžoje įvyksta vienas kitas KET pažeidimas, vairuotojas yra nubaudžiamas, kaip ir viskas logiška – kaltė suverčiama neapdairumui. Bet kai tas pats pažeidimas kartojasi nuolat, klausimų kyla ir policijos atstovams“, – pasakojo S.Nominaitis.

   Comment


    Parašė R.D. Rodyti pranešimą
    Emilis Gorbačiovas
    3 mln. eurų kainavusi žiedinė sankryža gyventojus „varo iš kantrybės“: viena avarija po kitos, o pažeidimai – sunkiai išvengiami
    https://www.lrytas.lt/auto/saugus-ei...veng-14940738/
    Ir aš nesupratau, kokių problemų jis ten rado. Kauniečiams matomai tiesiog nepatinka apibrėžtumai bei suvaržymai

    Comment


     Viršupio g. sankryžos rekonstrukcija į žiedą. Man tik įdomu, tie pertekliniai atitvarai saugos žmones nuo automobilių ar priešingai?
     Attached Files
     Paskutinis taisė Ciurlionis; 2020.05.25, 20:56.
     Aviate, navigate, communicate

     Comment


      Sakyčiau, nuo laukinių gyvūnų jie. Vienintelis paaiškinimas.
      Lietuva visiems.

      Comment


       Na, aš tai laisvai įsivaizduočiau gudručius, einančius skersai žiedą, nes taip gi trumpiau

       Comment

       Working...
       X