Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus pėsčiųjų perėjos

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Čia yra visiškas siaubas...

  Comment


   Parašė vėkas Rodyti pranešimą

   Čia labai panašu į standartinio projekto kreivą pritaikymą konkrečiai vietovei. Sprendžiant iš nuotraukos šioje pusėje nereikėjo pandusų raityti.
   taip, standartinis projektas nestandartinei vietovei. LAKD projektuose kur jie patys viską kuruoja dažniausiai pėsčiųjų infra būna tik varnelei padėti.

   Comment


    Vienintelis privalumas, tai lygių atskyrimas, kad nebūtų vaikštoma per autostradą. Kažkokių kosmosų ir nesitiki tokioje vietoje, tik atkreiptas dėmesys, kad prie Vilniaus, kur daugiausiai darnaus judumo entuziastų gyvena. Gal tik mažiau žvyro norėtųsi

    Plius, trūksta pėsčiųjų praėjimo nuo požeminės perėjos link sodų bendrijų, bent jau projekte nemačiau. Reiktų įrengti.

    Comment     vien jau tai, kad nusileidimai yra bent dvigubai siauresni už patį tunelį, jau savaime kelia klausimą wtf...

     Comment


      Parašė Ginthus Rodyti pranešimą

      vien jau tai, kad nusileidimai yra bent dvigubai siauresni už patį tunelį, jau savaime kelia klausimą wtf...
      Čia tam, kad žmonės vežimėlyje galėtų nusileisti. Jiems reikia pasiekti turėklus

      Comment


       Vargu ar neįgalusis rieda laikydamasis turėklais abejose pusėse. Juk sutikus kitą vežimą, turėtų užtekti pločio prasilenkti. Riedėdamas juk viena ranka laikytumeis už turėklo, kita prilaikytum vežimo ratą kitoje jo pusėje. Įdomu tai, kad tunelis tikrai labai platus ir aukštų lubų, tuo tarpu pačiame Vilniaus branduolyje, kur gausu pėsčiųjų, tunelius stato siaurus ir žemus. Prie Gariūnų saurutis, Molėtų pl. link Nemenčinėlės irgi toks pat siauras vamzdis, Grigiškėse dėl posūkio susiaurėja, Karoliniškių „Lidl” irgi siauresnis nei greta stovintys sovietiniai. Įdomu, kaip bus Pilaitės pr.

       Dėl betono sienų, tai nestatant jų, kur nereikia, turėklus galėjo įleist į žemę, būtų, kaip tvorelės principu, bet nesijaustų tokios klaustrofobijos. Tikrai buvo nejauku leistis žemyn.

       Comment


        Žemyn nuriedėti easy, bet turi būtinai laikytis turėklų abiem rankomis vežimėliu kildamas aukštyn

        Comment


         Parašė liootas Rodyti pranešimą
         Žemyn nuriedėti easy, bet turi būtinai laikytis turėklų abiem rankomis vežimėliu kildamas aukštyn
         Niekas netrukdo sudėti turėklus vežimėlio pločiu ir dvigubai platesniame praėjime. Arba padaryti antrą įėjimą laiptais. Nu nes įsivaizduokim atveda į namą 10kw įvadą ir tada pastato vieną 16A rozetę ir liepia vyryklę jungti pakaitomis su skalbianke.

         Comment

         Working...
         X