Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus pėsčiųjų perėjos

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė Picusiaubas Rodyti pranešimą
    Iš kur ta kaina 50EUR? Man atrodo daugiau turėtų kainuoti. Pasiskaičiavau kad 150m šaligatvio prie daugiabučio galima būtų susitvarkyti susimetus vos po 60EUR nuo buto (jeigu savivaldybė prisideda per pusę). Sakyčiau labai nedidelė ir racionali investicija, tik nežinau kur kelti tą klausimą ir ar tikrai tiek nedaug kainuotų.
    Kaina mano uždėta į didesnę pusę.

Kainos iš Rangos darbų techninės specifikacijos 2019 07 02.xlsx dokumento antrosios skilties. Šaligatvio įrengimas lentelės apačioje:

https://pirkimai.eviesiejipirkimai.l...asp?PID=465574

Comment

Parašė spekas Rodyti pranešimą
      Tai tik parodo, kad pas mus liftų tokiems dalykams geriau neįrenginėti. Reikia daryti stacionarius (ne judančios mechanikos) sprendinius, pvz pandusai. Nes sukišama ne pirmą kartą, manau, keli šimtai tūkst. o rezultatas va toks. Už 200 000 eur išeina apie 2,5 km 1,5 m pločio šaligatvio (1 kv m 50 eur).
      Su liftais tokiose vietose viskas ok. Bet čia pasirinktas netinkamas liftas, skirtas ne tokiam naudojimui. Jei įrengiamas ne tokiai paskirčiai skirtas daiktas, tai normalu, kad jis ir neveikia.
      Flickr || 2014 in retrospect: Minsk|Wien|Bangkok|Hong Kong|Shenzhen|Shanghai|Beijing|Guangzhou

Comment

Šiaip su liftais / keltuvais yra pakankamai neapibrežtumų viešuose pirkimuose. Pirmiausia, nelabai įsivaizduoju aš pats, koks liftas tokiomis sąlygomis turetų būti? ir pirkimų techninėse sąlygose būna labai mažai aprašyta. Dar kai pigiausia kaina nugali, tai gero daikto labai sunku tikėtis. Turi labai tiksliai aprašyti technines sąlygas, o būna taip, kad perkantieji nežino/nemoka/negali. Tarkim kokio db reiktu lifto prie geležinkelio stoties viaduko?

Comment

Gavau atsakymą dėl lifto: "Ačiū už pranešimą. Informuojame, kad lifto atsarginės dalys yra gaminamos Italijoje, Veronos mieste. Šiuo metu gamykla dėl COVID 19 pandemijos uždaryta, todėl liftus remontuojanti įmonė neturi galimybės įsigyti komplektuojančių detalių."
          Lietuva visiems.

Comment

Working...
          X