Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus pėsčiųjų perėjos

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė digital Rodyti pranešimą
    Kaip tik sakyčiau esminis pokytis - ne kabinti visur, kaip iki šiol, o ten, kur buvo nukentėjusių pėsčiųjų.
    Tai kad atsiverti juodųjų dėmių žemėlapį ir matai, kad buvo nukentėjusių visur - net pastatuose.

Comment

O juodosios dėmės yra naikinamos įrengiant visokias priemones. Tai jeigu taip, jų turėtų sumažėt ir išnykt.

Man patinka siūlymas geltonai žymėt tas perėjas, kurios neatitinka reikalavimų. Bet problema ta, kad jų yra turbūt didžioji dalis.

Comment

tai ir nukentejusiu yra daugumoje pereju. Bet ten dar buvo zodis "paskutinius metus" - tik nepazymeta kelis metus. Nes tikrai kasmet tu skydu neperkabines.

Comment

Ėjau pro šalį ir negalėjau nenufotkinti eilinį kartą šito perlo Upės g. Klasika:

Click image for larger version

Name:	upės g..jpg
Views:	1
Size:	467,7 kB
ID:	1741334

Comment

Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
            tai ir nukentejusiu yra daugumoje pereju. Bet ten dar buvo zodis "paskutinius metus" - tik nepazymeta kelis metus. Nes tikrai kasmet tu skydu neperkabines.
            Juodąja dėme laikoma 4 įvykiai per 4 metus. Tai pakanka po įvykį per metus.

Comment

Parašė R.D. Rodyti pranešimą
              Ėjau pro šalį ir negalėjau nenufotkinti eilinį kartą šito perlo Upės g. Klasika:
              Pagal mano kažkada susigalvotą standartą, čia būtų užtekę geltonų apvadų

Comment

Parašė PoDV Rodyti pranešimą

Pagal mano kažkada susigalvotą standartą, čia būtų užtekę geltonų apvadų
                O pagal oficialiai deklaruotą gatvės kategoriją (D), daugumoje vakarų valstybių tokioje vietoje net nebutų perėjos ženklų.

Comment

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                Working...
                X