Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pajūrio dviračių takai

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Nidoje aplink švyturio kalną ir link pliažų išrausti visi buvę kreivi šleivi dviračių ir pėsčiųjų takai. Jau pravestas apšvietimas, gal kas žinot asfaltas ar trinkelės bus?

  Comment


   Galbūt bus panašiai kaip Juodrantėje?

   https://www.facebook.com/media/set/?...4473125&type=3

   Comment


    lrytas.lt 2020.05.19.
    Dalyje Palangos kurorto bus draudžiama
    važinėti dviračiais ir elektriniais paspirtukais
    Palangos J. Basanavičiaus gatvėje vasarą, kaip ir praėjusiais metais, bus draudžiama važiuoti elektriniais paspirtukais, dviračiais bei velomobiliais. Analogiškas ribojimas, priimtas siekiant užtikrinti pėsčiųjų saugumą, visus metus galioja ant jūros tilto bei Birutės parke.


    https://www.lrytas.lt/auto/saugus-eismas/2020/05/19/news/vykstantiems-vasara-i-palanga-perspejimas-su-siomis-transporto-priemonemis-bus-draudziamas-eismas-14949499/

    Comment


     Kaip ir galvojau visiški idiotai.
     Dabar yra tendencija, kad miškuose neturi likti miestams tinkamų takų, jie turi būti kuo natūralesni. Kaip žmonės mato, išardyti visi betoniniai takai, ruošiamasi padaryti sukietinto grunto, natūralius, tinkančius miško aplinkai. Lapai, spygliai nebus šluojami. Projektas vykdomas savivaldybės, vyksta visu tempu. Tik karantinas daug ką pailgino. Visas Urbo kalnas, didžiulė teritorija yra tvarkoma. Atsiras regyklų, suoliukų, naujų gražių stendų, mažosios architektūros, kuri papuoš“, – kalbėjo A.Feser.

     https://www.15min.lt/pasaulis-kisene...pa-642-1324790

     Comment


      Dviračių takas į gražiausią Lietuvos kurortą tapo tikra gėda: važiuojant gali išbyrėti dantys
      https://www.delfi.lt/vasara/naujieno....d?id=84462203
      Kuršių nerija traukia dviratininkus. Nors daugelis jų žino, kad infrastruktūra šiai transporto priemonei pusiasalyje, švelniai tariant, nepatenkinama, nepaisant to, kiekvieną vasarą, šimtai tūkstančių dviratininkų plūsteli į Kuršių neriją. Debiutantų entuziazmas išgaruoja sulig pirmaisiais tarptautinės dviračių trasos Eurovelo10 kilometrais. Ištrupėjusi asfalto danga, daugelyje vietų jos išvis nebelikę, kai kur takas užpustytas smėliu daugelį priverčia keiktis. Panašu, kad keiksmažodžius girdėsime nebeilgai.

      Panašu, kad stumdymosi etapas artėja prie pabaigos. Mat pernai rugsėjo 29 d. dviračių taką Smiltynė–Nida valdyti patikėjimo teise perėmė Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (LAKD). Netrukus turėtų būti pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Klaipėdos miesto ir Neringos savivaldybėmis, „Delfi“ informavo LAKD. Jau šių metų gegužės 19 d. buvo gautas Neringos savivaldybės pritarimas bendradarbiavimo sutarčiai, kurioje numatomas minėto tako perdavimas savivaldybei po kapitalinio remonto darbų atlikimo. Kelių direkciją šiuo metu pakartotinai prašo (teikia raštą) Klaipėdos miesto savivaldybei pasirašyti bendradarbiavimo sutartį ir pateikti savivaldybės tarybos sprendimą dėl tako Smiltynė–Nida ruožo, esančio Klaipėdos mieste, perėmimo. Raštas, kartu su 2019 12 18 d. siųstu bendradarbiavimo projektu, artimiausiu metu bus išsiųstas Klaipėdos miesto savivaldybei, „Delfi“ pranešė LAKD.

      Comment


       Straipsnis apie eismo ribojimus dviračiams ir paspirtukamms Palangoje

       Lrytas.lt 2020.06.29
       Nepastebėję ženklų poilsiautojai pajūryje turėjo reikalų su policija

       https://www.lrytas.lt/auto/saugus-ei...imis-15442398/

       Comment


        Dalia Bikauskaitė / www.ve.lt
        Pajūrio dviračių takas – Lietuvos gėda: dviratininkai bijo išbarstyti dantis
        https://www.lrytas.lt/auto/saugus-ei...ntis-15589485/
        Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos vadovė Aušra Feser sako, kad nuo skundų dėl šio dviračių tako įkaitę visi direkcijos telefonai. Žmonės skundžiasi, kad takas, kuriuo naudojasi vos ne pusė Lietuvos gyventojų, yra baisios būklės, juo važiuoti nesaugu. Nežinodami, kas jį turi prižiūrėti, jie kaltina visas institucijas iš eilės: Klaipėdos ir Neringos savivaldybes, parko administraciją, miškininkus. Atrodė, bus visai paprasta surasti atsakingą instituciją ir pasiteirauti, kodėl ji neprižiūri šio tako, tačiau teko narplioti vos ne visą Gordijo mazgą.

        Comment


         Įspūdingo lygio bardakas su Pajūrio taku...

         Comment


          Palanga, Klaipėdos pl., pvz., kaip gerai padaryti perėją per dviračių asfaltuotą kelią:

          Click image for larger version

Name:	miestai net.jpg
Views:	238
Size:	449,4 kB
ID:	1818399

          Comment


           Parašė R.D. Rodyti pranešimą
           Palanga, Klaipėdos pl., pvz., kaip gerai padaryti perėją per dviračių asfaltuotą kelią:

           Click image for larger version

Name:	miestai net.jpg
Views:	238
Size:	449,4 kB
ID:	1818399
           Trūksta tik juostų per vidurį Norėtųsi, kad visur tokį standartą palaikytų

           Comment

           Working...
           X