Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus eismas ir kamščių nuotraukos

Collapse
X

• Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

• Mettal
    replied
    Parašė AnD Rodyti pranešimą
    O tai www.sviesoforai.lt nepakanka?
    Kameros troleibusų puslapyje išsiskiria tuo, kad jos visos turi archyvus (maždaug 2 savaitės atgal) ir atnaujinimas eina kas ~20 sek. O be to tos kameros yra įrengtos ties troleibusų-autobusų žiedais ir kai kuriose gatvėse su troleibusų eismu, kas man ir yra reikalinga.

Komentuoti:

• AnD
    replied
    O tai www.sviesoforai.lt nepakanka?

Komentuoti:

• Mettal
    replied
    Parašė praeivis Rodyti pranešimą
    Ir kiek gi laiko ji veike? nespeji pranesti ,o jau nebeveikia. Betvarke:-)
    Ta pati betvarkė ir su www.troleibusai.lt/puslapiai/kameros ... Anksčiau buvo visiems prieinama, o dabar reikia daryti štai ką:
    Sveiki,

Paprasciausias budas prie sio tinklalapio prisijungti - atsiusti mums
    oficialu uzklausima (prasyma rastu) su nurodytu savo IP adresu ir trumpai
    isdestytais motyvais (kokiu tikslu bus naudojama gautoji informacija).

Pagarbiai,

Kazimieras Karalius
    IT skyriaus viršininkas
    Tel. +37052394709
    Mob. +37068212463
    Faks. +37052709550
    UAB "Vilniaus troleibusai"
    Žolyno g. 15, LT-10209 Vilnius
    www.troleibusai.lt
    Nu ir kur ir kokia forma man tai daryti, žinant, kad mano tikslų jie nė už ką neatspėtų ir nesuprastų ?

Komentuoti:

• SPX
    replied
    Parašė Ginthus Rodyti pranešimą
    Esu linkes pritarti tamstos itarimams. O del griuties kazkodel norisi itarti atitvarus. Matosi, kad jie gana nauji ir greiciausia irengti kalimo budu. Taigi galima daryti prielaida, kad kalant stulpelius buvo sujudintos murines konstrukcijos, del ko po truputeli ir isbyrejo ta skyle.
    Tie titvarai lyg ir senokai ten jau. Dar prieš 2 metus kai su dviračiu važinėdavau, jie jau stovėjo...

P.S. gal apie šią bėdą reikėtų temoje "Vilniaus infrastruktūros projektai" diskutuoti?

Komentuoti:

• railman
    replied
    Fotografuota 2009 vasario 10 dieną...

Komentuoti:

• digital
    replied
    Parašė spirit Rodyti pranešimą
    Pala, pala. Tai turėjo suremontuoti iki Naujųjų, bet to dar nepadarė (jei nuotraukos naujausios)?
    Nepadarė - http://vilniaus.diena.lt/dienrastis/...-malunu-197079

Komentuoti:

• Ginthus
    replied
    Parašė sleader Rodyti pranešimą
    O nebus taip, kad pirmą kartą tiesiog užpylė ir užasfaltavo, o čia vėl įgriuvo. Nes matyti toks nemažas lopas asfalto, kuris pagal jo kokybę atrodo kaip laikinas sprendimas, bet atsiradęs anksčiau nei pastaroji įgriūva.
    Esu linkes pritarti tamstos itarimams. O del griuties kazkodel norisi itarti atitvarus. Matosi, kad jie gana nauji ir greiciausia irengti kalimo budu. Taigi galima daryti prielaida, kad kalant stulpelius buvo sujudintos murines konstrukcijos, del ko po truputeli ir isbyrejo ta skyle.

Komentuoti:

• aesde
    replied
    nežinau, aš dar spejau pasižvalgyti pro kameras. ten buvo kaip sakoma sudėtos visos kameros į vieną ekraną. dabar jei nori pro jas pasižvalgyti eik į šviesoforai.lt, naršyk žemėlapį ir ant sankryžos pamatęs kamerops simbolį spausk.

Komentuoti:

• praeivis
    replied
    Parašė aesde Rodyti pranešimą
    o tamsta skaityti moka?

parašyta viršuje

Komentuoti:

• aesde
    replied
    Tavo nurodytas puslapis tiesiog tuscias ir jame nieko nera ir niekas ten neveikia ir nieko nerodo.
    o tamsta skaityti moka?
    SVETAINĖJE BUVUSI VIEŠAI PRIEINAMA INFORMACIJA PIKTYBIŠKAI BLOKUOJAMA VALSTYBINĖS ĮSTAIGOS SĮ "Susisiekimo paslaugos". Padėkite atkurti VILNIAUSKAMEROS.LT darbą rašydami pretenzijas SĮ "Susisiekimo paslaugos" direktoriaus pavaduotojui alfredas.mazuna@vilniustransport.lt arba skambinkite Tel.: 270 9339
    parašyta viršuje

Komentuoti:

• praeivis
    replied
    Parašė vairininkas Rodyti pranešimą
    Naudingas puslapis, ypač vairuotojams: www.vilniauskameros.lt

Tavo nurodytas puslapis tiesiog tuscias ir jame nieko nera ir niekas ten neveikia ir nieko nerodo.

Komentuoti:

• sleader
    replied
    O nebus taip, kad pirmą kartą tiesiog užpylė ir užasfaltavo, o čia vėl įgriuvo. Nes matyti toks nemažas lopas asfalto, kuris pagal jo kokybę atrodo kaip laikinas sprendimas, bet atsiradęs anksčiau nei pastaroji įgriūva.

Komentuoti:

• spirit
    replied
    Pala, pala. Tai turėjo suremontuoti iki Naujųjų, bet to dar nepadarė (jei nuotraukos naujausios)?

Komentuoti:

• digital
    replied
    Parašė railman Rodyti pranešimą
    Nežinau, kada ir kaip tai atsitiko, bet tiltelis Verkių gatvėje ties restoranėliu "Vandens malūnas" uždarytas:
    Jau senokai -
    http://www.delfi.lt/news/economy/aut...hp?id=19541505

Komentuoti:

• spirit
    replied
    Gerai, kad nieks nenukentėjo. Tikiuosi.

Komentuoti:

• railman
    replied
    Ups, čia - ne eismo ar kamščių nuotraukos. Čia sakyčiau - eismo trukdžiai
    Nežinau, kada ir kaip tai atsitiko, bet tiltelis Verkių gatvėje ties restoranėliu "Vandens malūnas" uždarytas:

Komentuoti:

• furtivete
    replied
    Parašė vairininkas Rodyti pranešimą
    Jei dar niekas nepostino, tai prie šito puslapio labai naudingas kitas:

http://www.sviesoforai.lt/

Nors įprastinių spūsčių vietas daugmaž žinom, bet esamu laiku pavaizduotos avarijos, užkemšančios gatves bei kelio darbai yra tikrai naudinga informacija.

Komentuoti:

• vairininkas
    replied
    Vilniaus miesto eismo kameros

Komentuoti:

• M.Karolis
    replied
    na nezinau ar panaikino,anksciau pries sankryza buvo A juosta. Man atrodo ir dabar ten ant asfalto nupiesta A .Jei pries sankryza panaikino ,o uz jos ne -tada nesusipratimas ,nes zenklai priestarauja vieni kitiems.
    Jei čia kalbat apie Kalvarijų g. ir Ozo g. sankryžą, tai ženklai buvo jau rugpjūčio paskutinį ketvirtadienį tikrai pakeisti, o juostos ant kelio rugsėjo 1-ają jau buvo nupieštos.
    Žinau nes kiekvieną dieną į darbą pro ją važiuoju, ir vis dar atsiranda gudruolių kurie iš antros juostos sankryžoje nekreipdami dėmesio į kelio ženklinimą važiuoja į pirmają vos neįlėkdami į mane

Komentuoti:

• Lettered
    replied
    na nezinau ar panaikino,anksciau pries sankryza buvo A juosta. Man atrodo ir dabar ten ant asfalto nupiesta A .Jei pries sankryza panaikino ,o uz jos ne -tada nesusipratimas ,nes zenklai priestarauja vieni kitiems.
    Manau turėtų būti aišku, kairėje vaizdas kaip buvo anksčiau, o dabar padarė dvi į kairę ir dvi tiesiai, kad pralaidumas didenis sankryžos būtų. Tik nespėjo juostų reikiamai nupiešti.

Komentuoti:

Working...
X