Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[BY] Atominės elektrinės statyba Astravo rajone

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
  Dar bus svaigstančių apie atominę?
  Lietuva jai net nebutu referendumo rezultatu nebutu "patraukusi" naujosios atomines statybas. Making long sentence short. Reikia nubausti "euroderibininkus" uz prasip1sima esamos bei nustoti svaigti apie "dangaus piragelius".

  Comment


   Parašė Lettered Rodyti pranešimą

   Tai ekspertiniai vertinimai jau nebepatinka, kai jie nesutampa su asmenine politine pozicija?
   Apie kokius čia dar 48 žmones kalbate? Mirė tūkstančiai ir neaišku, kiek dar mirs ateityje, radiacija atėjo net iki Lietuvos ir niekas nėra garantuotas, kad vieną dieną nesusirgs vėžiu ir galbūt to priežastis bus kažkada Černobilio atnešta radiacija. Tik aišku esantys už atominę tokių aukų kažkodėl neskaičiuoja, tik tiesiogines, kurie dalyvavo likvidacijoje ir iš kart žuvo.
   Tai va kad būtų eksperiniai, o ne propagandiniai, tai ir glaima būtų diskutuoti.

   Kokie tūkstančiai. Ką čia nusišnekate. Jūs pasakaitykite pasaulio sveikatos organizacijos ataskaitą.

   Tie kurie nedalyvavo reaktoriaus gesinime išvis negavo pakankamos dozės kad padarytų kokią nors įtaką. vėžio tyrimai tai pat parodo kad nėra jo padidėjimo.


   O striapsnis pila nesąmone tokią, kad net autorius bujo pasirašyti kas esantis. Atliekų saugojimas yra centralizuotas, turime puikią suagyklą prancūzijoje, amerikoje (Obama pasirūpino, kad nebūtų naudojama) ir dabar statoma suomijoje. Apie kokį ilgaliakį laidojimą lietuvoje išvis šnekama?

   Comment


    Černobilio AE avarijos metu nuo 26.04.1986.04.26 iki 1986.07.30. 30 žuvusių asmenų sąrašas. Sąrašas pasirašytas Černobilio AE generalinio direktoriaus M. P. Umanec.

    Comment

    Working...
    X