Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Atliekų rūšiavimas ir tvarkymas

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

• Creatium
    pradėjo temą [VLN] Atliekų rūšiavimas ir tvarkymas

[VLN] Atliekų rūšiavimas ir tvarkymas

Vilniuje antžeminius konteinerius keičia požeminiai

• R.D.
    replied
    nebūčiau toks kritiškas žmonių nuomonės atžvilgiu, jeigu nebūčiau susidūręs pats situo. Pas mus tuos požeminius konteinerius suplanavo ne tik, kad visiems nepatogioje vietoje, bet dar ir šiukšlių išvežėjams kone nepatogiausoje vietoje. Dabar jie vargšai manevruoja tarp geldų, o po naujų požeminių konteinerių įrengimo (kada nors) reikės dar sunkiau manevruoti. Rašiau į tvarkaus vilnių, bet taip objektyviai nepagrindė, bet kaip supratau negali toje pačioje vietoje, nes ten komunikacjios. Bet tai galbūt vertėtų investuoti ir patraukti, tarkime, laidus į šoną negu daryti taip, kaip nori. Nemanau, kad kažkas pas mus pyks, kad jų neįrengia greičiau, nes juk ir taip 29 m. gyvenamome be rūšiavimo konteinerių....

Komentuoti:

• Creatium
    replied
    Žmonės pyksta, kad konteineriai bus statomi atimant truputį pievos, o nuotraukoje fone matosi visos pievos apstatytos automobiliais ir pavirtę į mėšlynus. Tai gal gyventojai galėtų pradėti nuo savęs ir patys nustotų naikinti žalias zonas, kurias neva taip vertina.

Komentuoti:

• R.D.
    replied
    Vilniaus savivaldybės ir gyventojų konfliktų priežastis – ne ten statomi konteineriai
    https://www.15min.lt/naujiena/aktual...iai-56-1113362

Vilniaus savivaldybė pernai liepą įkasė pirmuosius pusiau požeminius konteinerius. Atrodė, bus modernu, tvarkinga ir naudinga gyventojams, tačiau paaiškėjo, kad realybė kitokia. Gyventojai neretai nesidžiaugia naujais konteineriais, kadangi jie statomi nepatogioje vietoje, per arti ar per toli nuo namų, teks sumažinti automobilių stovėjimo aikštelę ar išpjauti medžius, kaip Volungės gatvėje.

Komentuoti:

• mantasm
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą

Elementari logika. Taromatus pritaikyti didesniam skaičiui skirtingų bonkų ar maisto pakuočių yra lengviau, nei sukurti LDK V2. Tiesą sakant, lyginti tokius dalykus gali, Šimonytės žodžiais tariant, "tik visiškas durnius" (netaikoma niekam asmeniškai).
    Bet kadanors bus

Beje, net taromatus ir pritaikius didesniam kiekiui maisto pakuočių, vistiek liks pakavimo dėžės nuo įvairių daiktų, šiaip visokia spauda, plastikiniai pakavimo šudukai ir pan ir t.t.

Komentuoti:

• John
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

Tai jei nei esi ekspertas, nei nori paspėliot kaip būtų galima daryt... kam sakai "kadanors bus"? Aš irgi galiu sakyti, kad LT kadanors sukurs LDK V2.0, būsim nuo jūros iki jūros ir atspardysim šiknas vokiečiams per Žalgirį 2 Vieną kartą buvo, reiškia galima ir antrą kartą. Klausimas, kada.
    Elementari logika. Taromatus pritaikyti didesniam skaičiui skirtingų bonkų ar maisto pakuočių yra lengviau, nei sukurti LDK V2. Tiesą sakant, lyginti tokius dalykus gali, Šimonytės žodžiais tariant, "tik visiškas durnius" (netaikoma niekam asmeniškai).

Komentuoti:

• mantasm
    replied
    Aš nesu šiukšlių ir atliekų ekspertas, kad pasakyčiau, kaip. Taros depozitą kažkaip padarė. Padarys ir daugiau. Klausimas, kada.
    Tai jei nei esi ekspertas, nei nori paspėliot kaip būtų galima daryt... kam sakai "kadanors bus"? Aš irgi galiu sakyti, kad LT kadanors sukurs LDK V2.0, būsim nuo jūros iki jūros ir atspardysim šiknas vokiečiams per Žalgirį 2 Vieną kartą buvo, reiškia galima ir antrą kartą. Klausimas, kada.

Komentuoti:

• John
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Aš bent jau moku rūšiuoti šiukšles ir nemetu visų į bendrą konteinerį.
    Tai aš irgi moku. Net rūšiavimo ženklų reikšmes žinau. Your point is?

Komentuoti:

• digital
    replied
    Aš bent jau moku rūšiuoti šiukšles ir nemetu visų į bendrą konteinerį.

Komentuoti:

• John
    replied
    Man tai panašu, kad esi, kaip ir dar bent 10 sričių ekspertas.
    Tas faktas, kad turiu šiek tiek common sense, dar nereiškia, kad turėtum laikyti mane visko ekspertu ir žinovu. Su laiku ir tu kažką išmoksi

Komentuoti:

• digital
    replied
    Aš nesu šiukšlių ir atliekų ekspertas, kad pasakyčiau, kaip.
    Man tai panašu, kad esi, kaip ir dar bent 10 sričių ekspertas.

Komentuoti:

• John
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

Tai papasakok kaip darytum depozito sistemą tam, kas dabar keliauja į popierų ir plastiką.

Priminsiu, kad net ne visa tara dalyvauja depozito sistemoje. Ir to net neketina spręsti, nes neverta pritaikyti taromatų kiekvienam buteliukui ir žymėti atitinkamais ženklais, ypač kai išpilstyta užsieniuose.
    Aš nesu šiukšlių ir atliekų ekspertas, kad pasakyčiau, kaip. Taros depozitą kažkaip padarė. Padarys ir daugiau. Klausimas, kada.

Komentuoti:

• tomtom
    replied

Pas mane toje šiukšlių savitarnoje rodo kažkokį svorį. Tai gal sveria ten jie kažką? Bet kai neaišku, kas, ką ir iš kur meta, tai kaip ir px. Prikraunu maišą pilną visokio plastikinio chlamo, slovikų ir panašių dalykų ir metu į bendrą konteinerį, nes kodėl gi ne. Jeigu, pavyzdžiui, slovikus būtų galima priduoti bent už 10 centų, tai tikrai pridavinėčiau.
    O čia puikus pavyzdys, kai žmogus ubagas ir dvasioj, ir piniginėje

Komentuoti:

• mantasm
    replied

Klausimas, kas veikia ir kas ne? Kokią dalį butelių Lietuva perdirbdavo iki ir po depozito sistemos atsiradimo? Ar jie durni ir nesupranta, kad depozito sistemos nereikia, nes tokie entuziastai, kaip Arunasx ruŠIOJe atliekas ir taip?
    Tai papasakok kaip darytum depozito sistemą tam, kas dabar keliauja į popierų ir plastiką.

Priminsiu, kad net ne visa tara dalyvauja depozito sistemoje. Ir to net neketina spręsti, nes neverta pritaikyti taromatų kiekvienam buteliukui ir žymėti atitinkamais ženklais, ypač kai išpilstyta užsieniuose.

Komentuoti:

• Sula
    replied

Klausimas, kas veikia ir kas ne? Kokią dalį butelių Lietuva perdirbdavo iki ir po depozito sistemos atsiradimo? Ar jie durni ir nesupranta, kad depozito sistemos nereikia, nes tokie entuziastai, kaip Arunasx ruŠIOJe atliekas ir taip?
    Tik nereikia entuziastų laikyti debilais, o tai visi mėšle nuskęstume, nes gi niekas nebauduoja, niekas nemoka...
    Pas mus gatvėje visi intelekto nesužalotomis fizionomijomis nesugeba nei savo šiukšlynų aptvarkyti, nei gatvės pasišluoti.

Komentuoti:

• John
    replied
    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    Aš rūšiuoju plastiką, popierių ir stiklą tiesiog iš ekologinių sumetimų neieškodamas jokios asmeninės naudos. Einu išmest šiukšles kartu nusinešu kokį maišelį iš kurio šalia išmetu į kelis konteinerius kaip parašyta. Kliedesys kad įvedinėti kažkokią dar platesnę užstato sistemą neaišku kokioms atliekoms.

Komentuoti:

• digital
    replied
    Tiesiog paprastas normalus patogumas. Patogiau turbūt nebent per langą mesti.

Komentuoti:

• John
    replied
    O man nereikia jokio depozito. Kad šiukšles dar į kažkokį supirkimo punktą reikėtų vežti ir stovėti eilėje? Dabar labai patogiai plastiką, stiklą ir popierių išmetu į atitinkamus konteinerius.
    Tai kad nepatogiai. Reikia eiti prie kito konteinerio ir už tai neduoda centų. Koks čia patogumas?

Komentuoti:

• digital
    replied
    Per daug latency. Not gonna work. Rezultato reikia greitesnio, aiškesnio ir suprantamesnio tokiems bukiems vartotojams, kaip John, kurie nori visko čia ir dabar. Nu kaip ir likusi 99.99% Lietuvos ir viso pasaulio visuomenės dalis

Depozitas veikia super. Dėl to bandyti išradinėti naują dviratį neverta. Kaip ir neverta bandyti važiuoti dviračiu, kuris neturi ratų, bandant apeliuoti į klimato atšilimą ar panašius dalykus.

Man reikia 10 centų čia ir dabar.
    O man nereikia jokio depozito. Kad šiukšles dar į kažkokį supirkimo punktą reikėtų vežti ir stovėti eilėje? Dabar labai patogiai plastiką, stiklą ir popierių išmetu į atitinkamus konteinerius.

Komentuoti:

• Nitro
    replied

Pas mane toje šiukšlių savitarnoje rodo kažkokį svorį. Tai gal sveria ten jie kažką? Bet kai neaišku, kas, ką ir iš kur meta, tai kaip ir px. Prikraunu maišą pilną visokio plastikinio chlamo, slovikų ir panašių dalykų ir metu į bendrą konteinerį, nes kodėl gi ne. Jeigu, pavyzdžiui, slovikus būtų galima priduoti bent už 10 centų, tai tikrai pridavinėčiau.
    Patikrinau, mano savitarnoj nėra jokios info apie svorius - tik kvadratiniai metrai.

Komentuoti:

Unconfigured Ad Widget

Collapse
Working...
X